Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 24/04/2020)

Czy jest lepszy sposób na spędzenie lato niż podróżować po Europie, dobrze? Dobrze. Nie trzeba rozbić bank, aby zobaczyć niektóre z przepięknych stolicach Europy; Uwierz lub nie, ale jednym z najważniejszych aspektów opłacalny Podróż Europa wybiera pociągi zamiast samolotami do miejsca przeznaczenia.

Tu są 5 powody, opowiadające się za pociągów zamiast samolotów pomoże Ci doświadczyć Europę w najlepszy możliwy sposób.

 

Są super szybki

Nie daj się nabrać, że myślenie Londyn-Paryż pociągi Eurostar i TGV Francja są jedynymi szybkich tras kolejowych w Europie - w ciągu ostatnich kilku dekad, ci faceci rozwijają szlaki o wysokiej prędkości na kontynencie, przyczyniając się do wzrostu turystyki kolejowej i upewniając pociągi zamiast samolotów odebrano jako opcja objazdowej podstawowej. Średnio, Pociągi dużych prędkości w Europie podróży 125 do 200 mph, w zależności od trasy i stacji kolejowej są bajecznie powiązane.

Pociągi Londyn do Brukseli

Pociągi Londyn do Paryża

Pociągi Londyn do Lyon

Pociągi Londyn do Amsterdam

 

 

Pociągi Zamiast Planes jak opcja Szybciej

Mogą być nawet szybciej niż latanie, szczególnie dla wycieczek dłuższych niż o 600 mila. Jak to? Podczas obliczania w czas spędzony napędowy na lotnisko, następnie dotarcie tam wcześnie (i często spędzają ponad 2 godziny przed lotem), oraz podwyższone kontroli bezpieczeństwa, zdajesz sobie sprawę, że łatwiej jechać do stacji kolejowej w centrum miasta i rady 5 minut zanim pociąg opuszcza stację.

Pociągi Bruksela Amsterdam

Pociągi Amsterdam do Antwerpii

Pociągi Amsterdam do Lille

Pociągi Amsterdam do Paryża

 

Płacisz mniej za najwyższej klasy Sleeper usługi niż pierwszej klasy bilet lotniczy

Nawet jeśli podróżują w najbardziej luksusowych pociągów, dostaniesz takiego uczciwa cena. będziesz się zastanawiać, dlaczego chcesz unika podróży pociągiem przed! Na przykład, zapłacisz około 880 £ za osobę za dzień / dwa jedną noc podróży z Japonii Siedmiu Gwiazd, i baw się dobrze bujnej krajobraz południowej japońskiej wyspie Kiusiu jak podróżować; wbrew tej cenie, bilet lotniczy z Londyn Tokio będzie kosztować prawie 5000 £ z British Airways. Woah! Mamy wrażenie, będziesz wybierając pociągi zamiast samolotów od teraz, prawda?

Rozkład jazdy pociągów z Lyonu do Genewy

Zurych pociągom genewskich

Paryż Pociągi Genewa

Pociągi Berno do Genewa

 

Nie zagubiony bagaż przy odbiorze Pociągi zamiast Strugi

 

Zagubiony bagaż (Wirtualnie) Niespotykane przy porównywaniu Pociągi Zamiast Planes

Zagubiony bagaż jest czymś w rodzaju rzeczy już, przynajmniej jeśli chodzi długodystansowe podróżowanie samolotem. W przeciwieństwie do tego,, stacje kolejowe i pociągi nie tracą pasażerów torby jako pasażerowie sami są tacy, którzy się martwić o ich własnym bagażem. Można również przynieść tyle, ile można nosić, W odróżnieniu od samolotów, które mają jasne ograniczenia bagażowe.

Jest to chyba najlepszy powód, aby korzystać z pociągów zamiast samolotów.

Salzburg w pociągach Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

Można pominąć piekła lotniska Bezpieczeństwa

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Wybierając pociągi zamiast samolotów wydaje się logicznym wyborem, a ty teraz zrozumieć, dlaczego. Doświadczenia ochrony lotniska jest w zasadzie seria nieprzyjemnych sytuacji. Zaczniesz pocić natychmiast, zanim dostanie się do kontroli bezpieczeństwa, chociaż wiesz, że nie zrobili nic nielegalnego lub wniesiona z wami. I, Nie zapominajmy nieprzyjemnych wniosków usunąć swój pas, zdjąć buty i etażerka, a następnie w dół przez poklepał tęgi mężczyzna. Pociągi nie mają tego - i to dość dużo uszczelnienia Deal.

Nantes pociągów Bordeaux

Paryż Pociągi Bordeaux

Lyon Pociągi Bordeaux

Marsylia pociągów Bordeaux

 

przejdź do Zapisz-A-Pociąg zarezerwować pociągiem do swojego ulubionego miejsca docelowego, oraz w najtańszych cenach! Zapomnieć o opłat rezerwacyjnych i objąć łatwy 3-minutowego procesu rezerwacji on-line.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feuropean-trip-trains-planes%2F%0A%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)