Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 25/01/2021)

Nie brakuje ekstremalnych atrakcji w Europie. poszukiwacze adrenaliny i miłośników sportów ekstremalnych mogą doświadczenie różne Europejskiej Cele podróży z szerokiego zakresu działań. Jeśli zastanawiasz się, jak się tam dostać pociągiem, mamy cię objęte, także! Oto nasze top wybiera dla najlepszych atrakcji ekstremalnych w Europie:

 

Najlepsze Ekstremalne Atrakcje w Europie – Innsbruck, Austria

Za dzień adrenaliną, nie patrzeć dalej niż w Innsbrucku Austria. Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, czy szukasz spokoju lub podniecenia. podczas gdy wiele turyści przejdź do Innsbrucka właśnie ze względu na jego wygląd idyllicznym, ma dużo więcej do zaoferowania. można przeżyć jazdę bobslejowy w Olympiaworld, zrobić skok na bungee off Europabrücke albo idź jazda na nartach. Natura jest piersiach, i Widoki są niesamowite. Cokolwiek zdecydujesz się zrobić w Innsbrucku, Jedno jest pewne - nie będzie się nudzić. I można łatwo dotrzeć pociągiem. To łączy się z resztą Austrii i innych dużych Europejskie huby kolejowych.

Pociągi Monachium do Innsbruck

Pociągi Innsbruck Salzburg

Oberstdorf Pociągi do Innsbruck

Pociągi Graz Innsbruck

 

Ekstremalne Atrakcje w Interlaken, Szwajcaria

Best Extreme Attractions in Europe in Interlaken Switzerland

 

Szwajcaria nie może być pierwszym krajem myśleć, gdy obiekt jest najlepszym ekstremalne Atrakcje w Europie. Jednakże, Pierwsze występy na pewno mogą być mylące. Interlaken jest uważany za jeden z głównych punktów dostępowych do sportów ekstremalnych w Europie. Jest to piękny region w pełni wyposażone, aby zaspokoić wyobraźnię osoby ubiegającej się o adrenaliny. Niektóre z działań w Interlaken są paralotniarstwa, flisactwo, skoki na bungee, i canyoning. Docierając do Szwajcarii jest dostępny pociągiem, ponieważ istnieją marszruty z krajami sąsiadującymi i miast w Europie.

Basel pociągom Interlaken

Pociągi Berno do Interlaken

Lucerna pociągom Interlaken

Pociągi Zurych do Interlaken

 

Atrakcje w Marche, Włochy

Wschodnie Włochy jest znany ze sztuki, kultura i cuda kulinarne. Nadal, Reputacja ta nie oznacza, że ​​nie ma nic innego do tego pięknego regionu. Le Marche słynie dla jednego powodu unikalnej i nieoczekiwanej. Wygląda świetnie, kiedy wyskoczyć z samolot latający ponad tym. Doświadczeni skoczków o tym wiedzą, Le Marche, ale jest również doskonałym miejscem do wypróbowania Ekstremalne w Europie, a szczególnie skoki spadochronowe po raz pierwszy. Jeśli brzmi to ekscytujące dla Ciebie, można wziąć przyjemne, sceniczny pociąg przejazd przez Włochy Le Marche.

Florencja pociągom Macerata

Florencja pociągom Jesi

Rzym pociągom Ancona

Rzym pociągom Pesaro

 

Ekstremalne na Mont Blanc

Mont Blanc France snow peaks

 

Jako najwyższy szczyt w całej Europie, Mont Blanc zawsze przyciągało godziwej akcji odwiedzających. Wspiąć się na szczyt nie jest dla osób o słabym sercu, dlatego turyści poszukujący emocji kocham go tak bardzo,. Mont Blanc zapowiada przygodę, dramatyczne i piersiach krajobrazy, i to stanowi wyzwanie nie każdy może spotkać. Jego idealne wakacje miejsce dla tych, którzy szukają ekstremalnych atrakcji w Europie. A jeśli nie jesteś w nastroju do wspinaczki, można jeszcze doświadczyć Mont Blanc przez paralotniarstwo. Alternatywnie, badać lodowiec na jednej z wielu wędrówki z przewodnikiem, które są popularne w regionie. Można dotrzeć do miasta Chamonix przez pociąg, a następnie podróż Mont Blanc pokładzie Mont Blanc Express.

Dijon Pociągi Paryż

Pociągi Paryż Reims

Lille do Paryża Trains

Wycieczki do pociągów Paryżu

 

Szukasz swoich najbliższych adrenaliny wypełnione Ekstremalne w Europie?

Nie patrzeć dalej niż tych ekstremalnych atrakcji. Wszystkie z tych miejsc są łatwo dostępne pociągiem, Wszystko co musisz zrobić to Zarezerwuj bilety i zaplanować podróż!

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-extreme-attractions-in-europe%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)