Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 12/11/2021)

Przygotuj się zdmuchnięte z Włoch pociągiem momentu wejścia stopę na jego wielką gleby. Ziemia historii, wspaniała architektura, przytłaczająca kultura, i taki elegancki, wyrafinowany, a dobrze wychowani ludzie będą czymś, co zapamiętasz do ostatniego dnia! Chcę wiedzieć sekret? Włochy pociągiem jest jeszcze bardziej spektakularny niż można sobie wyobrazić!

Teraz, ponieważ masz zamiar ziemia Romeo i Julia pociągiem, oto kilka przydatnych wskazówek, będzie prawdopodobnie chcesz śledzić (zwłaszcza jeśli nigdy nie zostały do ​​Włoch i nie mówi językiem płynnie):

 

Poruszanie Włoszech dworca Wykazie

Za każdy podróży po Włoszech pociągiem i chcą, aby ich ze sobą fakty, wybrać pomiędzy:

 • Trenitalia, krajowe połączenie kolejowe ze wszystkich dróg krajowych; jest pociągiem o zwykłej prędkości.
 • pociąg Italo, dla szybkich pociągów / trasy.

Najlepszym rozwiązaniem jest, aby sprawdzić Włochy pociągiem, i do być po bezpiecznej stronie: porównanie cen, Daktyle, i godziny i znajdź opcję, która najlepiej pasuje do Twojego budżetu i mapy podróży. Spójrz na obu porównać harmonogramy. prawdopodobnie będzie mylić z terminologią, więc tutaj są skrócone formy można znaleźć w Strona Trenitalia:

 • Rzym Termini (Dworzec centralny) –> TE RZYM
 • Neapol Centralny (Dworzec centralny) –> NA C.LE
 • Florencja Santa Maria Novella (Dworzec centralny) –> Fl.SMN
 • Dworzec kolejowy Santa Lucia
 • Wenecja saint Lucia (na wyspie) –> I. SL.
 • Wenecja Mestre (na kontynencie) –> MASTER
 • Milan Central (Dworzec centralny) –> MI C.LE
 • Piazza Principe (Dworzec centralny) –> GE PP.
 • Genua Stazione Brignole -> GE Brig
 • Centralna La Spezia (Dworzec centralny) –> SPICE
 • Piza Centralna (Dworzec centralny) –> PISA C.

Nie będzie wtedy, jeśli wziąć Włoch pociągiem widać jeden pociąg nazwę stacji na szczycie oznaczone na czarno, a następnie niektórych innych w czerwonym; oznacza to, istnieje kilka dworców kolejowych w mieście jesteś w podróży do, z pociągiem zabiera cię do wszystkie pociągi zatrzymują się.

Florencja pociągom Pisa

Florencja pociągom Rzymie

Milan Pociągi Florence

Pociągi do Wenecja Mediolan

Włochy pociągiem zabawki

Należy zarezerwować bilet na pociąg przez Włochy Online lub kupić na stacji?

Wspaniałą wiadomością dotyczącą rezerwacji biletu do Włoch pociągiem jest to, że system rezerwacji online działa bezbłędnie i jest bardzo niezawodny. stacje może być wszędzie zatłoczony - a kto potrzebuje tego rodzaju stresu, dobrze? Otrzymujesz możliwość zarówno książki lub bezpośrednio płacić za swoje bilet na pociąg w Internecie. Jednakże, jeśli są o spontaniczności - czekać, aż dojdziesz do stacji i zakup biletu następnie.

Pociągi Kolonia do Dortmund

Pociągi Monachium do Dortmund

Hanover pociągom Dortmund

Frankfurt pociągom Dortmund

 

 

Jak dostać się do Włoch pociągiem kiedy masz Ticket?

Gdy dojdziesz do Włoch przez dworca kolejowego, następnym cue jest duża tablica wisząca. Tam otrzymasz wszystkie pliki zaktualizowana informacja potrzebujesz. Jeśli nie widzisz planszę, patrzeć na tłum ludzi stojących pod czymś wielkim - i voila! W przypadku, gdy nie obserwować pociąg wymienione natychmiast, nie zacząć panikować. Upewnij się, że patrząc na „Partenze” (Odloty) zamiast „Arrivi” (Przyloty) aby uniknąć nieporozumień. Najmniej kłopotliwe opcja wszystkim jest, aby przejść przez czas odjazdu i numer pociągu. Kiedy znajdziesz swój pociąg, szukać „BIN,„Dla” binarny " (Platforma). Raz masz, że sortowane, masz rację, aby przejść!

 

Nie jest to żart Słyszałem raz: Gdy czujesz się samotny lub brzydki, udać się do Włoch pociągiem. Nie ważne jak wyglądasz unseemly, miejscowi ludzie będą krzyczeć „Bella!" po tobie. Godny podziwu, dobrze? Nie czekaj chwilkę dłużej, zarezerwować bilet na saveatrain.com i rozpocząć pakowanie dla Włoch!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fguide-to-italy-by-train%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)