Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 24/04/2020)

Whooshing odgłos pociągu rysunek do stacja, oraz możliwość wsiadania i idzie gdzieś zupełnie nieoczekiwane. Można myśleć o niczym lepszym niż Znani i historycznych tras pociągów?

Pociągi są przypomnieniem Złotej Ery podróży. Kiedy ludzie szli podróżując przez kilka miesięcy w czasie i konie były możliwie zaangażowany. Podróż nie była o natychmiastowej gratyfikacji i tylko doczekać do miejsca przeznaczenia.

Nie, Oznaczało podróży korzystających z podróży. Pakowanie w pniach, i ewentualnie kompas i kilka dobrych map. Podróż oznaczało iść do miejsca, w którym nikt nie wiedział,, gdzie nawet powietrze i poczuł dziwny list do domu może przybyć dopiero po powrocie.

W hołdzie dla trybu najbardziej satysfakcjonującym transportu, Zapisz Pociąg przynosi listę sławnych i historyczny trasy kolejowe należy podjąć w 2019!

 

Famous and Historical Train Routes

 

Londyn do Wenecji w Orient Expressie – Słynny Najdłuższa i historyczne trasy kolejowe

To będzie najbardziej zdecydowanie podwoić jako historyczną datą! Jest to prawdopodobnie najbardziej znanym i historyczna Trasy kolejowe oraz romantyczny pociąg Trasa na świecie. odbiega ona od Paryża na drodze do bizantyjskiego miasta w Stambule. Można przez standardowy bilet z ZapiszApociąg podróżować tą drogą, lub zdecydować się na opcję bardziej efektowne i wskoczyć na Orient Express. Intryga tego luksusowego pociągu była inspirowana pokazowo Agata Christie. W dzisiejszych czasach nie ma już funkcjonować w jego pierwotnej formie jeszcze jego duch żyje w Belmond w Venice-Simplon Orient Express. Istnieją dwa pociągi, W rzeczywistości, jeden z wagonami z lat 1920 i 30., a drugi to zabytkowy pociąg brytyjski Pullman.

Nowa trasa wije się z Londyn do Wenecji, przy okazji w tym inne miejsca w Europie, a raz w roku oryginalny Paryż-Stambuł podróż w sierpniu.

Bilety kolejowe z Mediolanu do Wenecji

Bilety kolejowe Florencja-Wenecja

Bilety kolejowe Bolonia - Wenecja

Bilety kolejowe z Rzymu do Wenecji

 

Hamburg do Kopenhagi

Powinieneś podróż w pociągu które mogą być transportowane na promie. Jest to z pewnością jeden z najsłynniejszych i historycznych tras pociągów należy podjąć w 2019!

Więc, co się dzieje, gdy pojawi się na prom? szczęśliwie pasażerowie pociągów są w stanie wysiąść z pociągu i cieszyć się dekoracje raz na pokład promu. Będziesz krzyż Morze Bałtyckie w 45 minuty. Cała podróż pociągiem trwa 4 godziny i 45 minuty. Kopenhaga z otwartym twarzy żyta kanapki i niesamowita konstrukcja estetyczna jest rozsądna bilet na pociąg z dala od tętniącego życiem Hamburg, Niemcy że można oczywiście, zakup z nami, będziesz mieć przycisk na końcu tego blogu.

Pociągi Hamburg do Kopenhagi

Hanower do Kopenhagi Trains

Berlin Pociągi do Kopenhagi

 

Glacier Express - Szwajcaria

Łączenie dwóch Szwajcaria najbardziej malowniczych Góra ośrodki, Zermatt i St. Moritz, Glacier Express jest najbardziej relaksujący sposób, aby cieszyć się wspaniałe krajobrazy Alp szwajcarskich. Dlaczego wybrałeś ten jest jednym z najbardziej znanych i historycznych tras pociągów należy podjąć w 2019?

Podróżując na wschód od Zermatt, jednodniowe długo okładki trip 91 tunele i 291 mosty jak rolkach łąki alpejskie minionego południowej Szwajcarii, dziewiczy jezior, and-perfect przysiółki. Najciekawsze podróży obejmują oberalppass, najwyższy punkt na jazdę na 6706 stóp. Innym jest sławny Wiadukt Landwasser - wspaniały struktura sześciu stały łuk 200 stopy i wpadnięcia w tunel cięcie prosto zbocza.

Pociągi Zurych do Zermatt

Pociągi Genewa do Zermatt

Interlaken pociągom Zermatt

Bilety z Lucerny do Zermatt

 

 

West Highland Linia, Glasgow do Mallaig - Szkocja

Jesteśmy obecnie uzależniony od serialu Obcy, który skupia się na starej szkoły Szkocja górali. Więc nic dziwnego, to jest na liście znanych i historycznych tras pociągów. Linia West Highland jest doskonałym sposobem, aby doświadczyć dziki kraju, Zachodnie wybrzeże. Gdy pociąg opuści Glasgow - największe miasto Szkocji - krajobraz miejski szybko ulega zielonych dolin i spokojnej jezior znajdujących. Nagłówek północy, West Highland Linia przechodzi przez zdalnego pustyni Moor. Następnie przechodzi wysokimi Ben Nevis, dotykając w Fort William. kierunek przełączania i porusza się na zachód, pociąg przemierza Wiadukt Glenfinnan (biorące udział w Film Harry Potter seria) przed przybyciem do tętniącego życiem portu Mallaig.

Bilety kolejowe z Amsterdamu do Londynu

Bilety z Lyonu do Londynu

Bilety kolejowe z Paryża do Londynu

Bilety kolejowe z Brukseli do Londynu

 

Znani i historycznych tras pociągów w Anglii

podróż kolejowy pasażerski Był to jeden z największych brytyjskich składek Epoka wiktoriańska. W 20 wieku, entuzjazm kolejowych i kolejowych hobbystów wydają się mnożyły się niemal tak szybko, jak same koleje. Historyczne pociągi parowe, specjalny malowniczych przejazdy, i kolei wąskotorowych zostały przywrócone. Tutaj, znajdziesz jedne z najlepszych pociągu parowego i dziedzictwa przejazdy koleją. Je znaleźć w powiatach Zachód kraju Kornwalii, Devon, Somerset, i Dorset.

Ponieważ wiele z tych pociągów zostaną przywrócone pociągi parowe, Zapisz pociąg nie zapewniają bilety na nich. Jednakże, robimy zapewnić najlepsza cena na dotarcie do i od Zjednoczone Królestwo.

 

 

Chcesz przeżyć znanych i historycznych tras pociągów?

Nad głową do Zapisz pociąg i zarezerwuj swój bilet w 3 minuty.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z połączyć na tym blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffamous-historical-train-routes%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)