Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 24/04/2020)

Whooshing zvuk vlaku výkresu do stanica, a možnosť, ako sa dostať ďalej a ísť niekam úplne neočakávané. Napadá vás niečo lepšie než Slávni a historické vlakovej cesty?

Vlaky sú pripomienkou zlatého veku travel. Keď sa ľudia išli na cestách po celé mesiace v čase, a boli prípadne zapojení kone. Travel nešlo o okamžité uspokojenie a len tešíme na miesto určenia.

žiadny, cestovné znamenalo teší na cestu. Balenie v kmeňoch, a prípadne kompas a niekoľko dobrých máp. Travel znamenalo ísť na miesto, kde ste vedel, že nikto, kde dokonca aj vzduch cítila divne a váš list domov by mohli doraziť až po návrate.

V poctu najuspokojivejšiu spôsob prepravy, Save A Train vám prináša zoznam slávnych a historických vlakové trasy by ste mali vziať do 2019!

 

Famous and Historical Train Routes

 

Londýn do Benátok na Orient Express – Najdlhšia preslávené a historické vlakovej cesty

To bude určite zdvojnásobiť ako historické dáta! To je pravdepodobne najslávnejší a historické vlakovej cesty a romantický vlak Trasa vo svete. To sa odchýli od Paríža na ceste k byzantskému mesta Istanbul. Dalo by sa štandardným cestovný lístok SaveATrain cestovať tejto trase, alebo sa rozhodnúť pre viac očarujúce možnosť a hop na Orient Express. Intríg tohto luxusného vlaku bol skvele inšpiroval Agatha Christie. V týchto dňoch je to už nie je v prevádzke vo svojej pôvodnej podobe napriek tomu jeho duch žije ďalej v Belmond je Venice Simplon-Orient-Express. Existujú dva vlaky, v skutočnosti, jedna s koče z roku 1920 a 30. rokov a druhý je historická British Pullman vlak.

Nová trasa sa vinie od Londýn do Benátok, príležitostne vrátane druhej destinácií v Európe, a raz za rok originálny Paríž-Istanbul cesta v auguste.

Vstupenky na vlak Miláno do Benátky

Vstupenky na vlak Florencia - Benátky

Letenky Bologna do Benátky

Vstupenky na vlak Rím - Benátky

 

Hamburg do Kodane

Mal by si cestovať vlakom ktorá môže byť prepravovaná na trajekte. To je určite jedným z najznámejších a historických vlakových ciest by ste mali vziať do 2019!

Takže, čo sa stane, akonáhle sa dostanete k trajektu? Našťastie cestujúci vlakov sú schopní vystúpiť z vlaku a užiť si scenérie raz na palube trajektu. budete prekročiť Baltské more v 45 minút. Celá cesta vlakom trvá 4 hodiny a 45 minút. Kodaň s otvoreným tvárou raže sendviče a neuveriteľné konštrukcia estetický je rozumný lístok na vlak od rušného Hamburg, Nemecko ktoré môžete samozrejme, Nákup u nás, budete mať tlačidlo na konci tohto blogu.

Hamburg do Kodaň Vlaky

Hanover do Kodaň Vlaky

Berlín do Kodaň Vlaky

 

Glacier Express - Švajčiarsko

prepojenie dvoch Švajčiarsko je najmalebnejšie vrch stredísk, Zermatt a St Moritz, Glacier Express je najviac najpohodlnejší spôsob ako teraz úžasnú scenériu švajčiarskych Álp. Prečo ste zvolili toto ako jeden z najznámejších a historických vlakových ciest by ste mali vziať do 2019?

Cestuje na východ od Zermatt, Celodenný výlet kryty 91 tunely a 291 mosty ako to valí minulý južnom Švajčiarsku alpské lúky, panenská horských jazier, a obrázkové dokonalá osady. Upozorní na ceste zahŕňajú Oberalp Pass,, najvyšší bod na jazdu na 6706 chodidlá. Ďalším dôvodom je slávny Viadukt Landwasser - nádherné six-arch štruktúra stojace 200 nohy a vrhať do tunel rez rovno do svahu.

Zurich do Zermatt Vlaky

Geneva na Zermatt Vlaky

Interlaken sa Zermatt Vlaky

Luzern do Zermatt Vlak vstupenky

 

 

West Highland linka, Glasgow Mallaig - Škótsko

Sme v súčasnosti závislý na televíznom seriáli Outlander, ktorá sa zameriava na starej školy Scotland Highlanders. Takže nie je divu, že sa jedná o zoznam slávnych a historických vlakovej cesty. The West Highland linka je skvelý spôsob, ako zažiť divoké krajiny, západné pobrežie. Akonáhle sa vlak opustí Glasgow - Škótsko je najväčšie mesto - mestská krajina rýchlo podľahne zelenajúce Glens a pokojný jazerami. Okruh na sever, Západ Highland linka prechádza odľahlej divočine Rannoch Moor. To potom odovzdá týčiace Ben Nevis, pristávať v Fort William. Prepínanie smeru a pohybuje sa na západ, vlak prejde Glenfinnanu viadukt (uvádzaný v Harry Potter film, séria) pred príchodom do rušného prístavu Mallaig.

Vstupenky na vlak Amsterdam - Londýn

Vstupenky na vlak Lyon do Londýn

Cestovné lístky z Paríža do Londýna

Vstupenky na vlak Brusel - Londýn

 

Slávni a historické vlakovej cesty v Anglicku

Osobná železničná doprava bol jedným z najväčších britských príspevkom viktoriánsky vek. V 20. storočí, Železničná nadšenie a železničných fandov Zdá sa roztrhlo vrece takmer rovnako rýchlo ako samotných železníc. Historické parné vlaky, špeciálna vyhliadkové jazdy, a úzkorozchodné železnice boli obnovené. Tu, nájdete niektoré z najlepších parného vlaku a dedičstvo železničnej cesty. Nájsť v grófstvach West Country Cornwall, Devon, premet, a Dorset.

Ako mnoho z týchto vlakov obnovený parné vlaky, Save A Train neposkytuje vstupenky na ne. Avšak, my poskytovať najlepšia cena pre získanie do az Spojene kralovstvo.

 

 

Chcete zažiť slávny a historických trás vlakov?

Zamierte na viac ako Uložiť vlak a rezervovať si letenku do 3 minút.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkaz na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffamous-historical-train-routes%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)