Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 31/03/2021)

Bernina Express je jedným z najkrajších cesty vlakom vo svete. Po prvé, Na Rauma linka od Dombas do Andalsnes (Nórsko), si môžete vychutnať výhľad na vysokej vrcholky. Ďalej, keď prechádzate okolo, môžete vidieť horské svahy a náhorné plošiny Rieka Rauma. Okrem toho, môžete tiež vidieť najvyššiu skalnú stenu Európy Trollveggen, a nádherné kuracie bridge.

 

V prípade, že vlak Bernina Express cesta začína – Taliansko

Cinque Terre Taliansko
Ohromujúci obraz Cinque Terre Taliansko.

 

Na Päť krajín medzi Levanto a La Spezia (Taliansko), budete míňať obrazu perfektné dedín, olivové háje, vinice, a nezabudnuteľný tyrkys Ligúrske More. Na Stredná Rýn železnice Medzi Bingen a Koblenz (Nemecko) je ako niečo z rozprávky s hradov nad vodami.

Snáď najkrajšie a očarujúce scénické rail jazda v Európe je Bernina Express. zo všetkých scénický švajčiarskej jazdy vlakom, Bernina je najkrajšie. Tento vlakom ponúk panoramatický výhľad od Dajte & Svätý Moritz vo východnom Švajčiarsku na juh do Tirano na severe Talianska. Toto cesta vlakom trvá približne 4 hodiny, ako si pokryť 90 míľ od ľadu Švajčiarska po slnko Talianska. Táto cesta má za následok 55 tunely a cez 196 mosty. Železnica bola skončila 120 rokov a je svetové dedičstvo UNESCO. Bernina Express zdieľa súlade s Ľadovcový expres a pokrýva celú históriu Viadukt Landwasser. V jeho blízkosti je Pontresina, vlak stúpa k priesmyku Bernina, potom ľadovec Morteratsch. Najvyšší bod vlaku je na hospic Bernina ktorý sedí nad 7000 stôp nad hladinou mora.

Na druhej strane tohto pohoria, vlak prejde masami stromov pred zastavením v malebnej dedinke Poschiavo. Vlak potom pokračuje smerom k eposu Brusio viadukt Spiral. Takmer všetky fotografie na tejto ceste sa tu konajú.

Kolín nad Rýnom do Koblenz Vlaky

Bonn Koblenz Vlaky

Essen do Koblenz Vlaky

Trier k Koblenz Vlaky

 

 

základné informácie

Tu sú nejaké kľúčové cestovné informácie ak uvažujete o použití vlaku Bernina Express;

  • Ak ste cestovania v zime, Northbound trasa prevažne cesty keď je tma, takže si bude chýbať veľa z nádherná scenéria.
  • Okrem toho, druhá trieda je v tomto vlaku veľmi dobrá so všetkými rovnakými službami ako prvá trieda, takže nie je potrebné platiť peniaze navyše, ak niečo chcem menej zaplnené miesta na sedenie.
  • Na southbound vlak, Chcete, aby sa posadil na pravej strane vlaku. Vzhľadom k tomu, švajčiarsko scenérie možno prezerať z tejto strany. a na sever vlaku, Ak chcete sedieť na ľavej strane.
  • Veľká panoramatické okná neotvárajú. K dispozícii sú malé otvory v tesnej blízkosti vlakových dverí. Môžete si vziať svoje fotografie z nich (aby bolo odrazom).

Zurich do Zermatt Vlaky

Geneva na Zermatt Vlaky

Bern Zermatt Vlaky

Lucerna na Zermatt Vlaky

 

Rezervovať vstupenky na Bernina Express

Chystáte sa na výlet na Bernina Express? Prečo nevyužiť 3 minút a nájsť lacnejšie lístky na www.saveatrain.com. Vyplniť dátum a čas, ktorý by ste chceli cestovať, a my vám poskytne najlepšiu cenu pre vaše cesty, za ktoré je možné platiť rôznymi spôsobmi, vrátane Paypalu a Bitcoinu.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-bernina-express%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)