Objednať cestovný lístok na vlak TERAZ

Lacné lístky na vlak SNCB a ceny cestovného

Tu nájdete všetky informácie o Lacné lístky na vlak SNCB a Cestovné ceny SNCB a výhody.

 

témy: 1. Hlavné body SNCB vlakom
2. O spoločnosti SNCB 3. Najlepšie informácie o lacných lístkoch na vlak SNCB
4. Koľko stoja lístky SNCB 5. Prečo je lepšie jazdiť vlakmi SNCB, a necestujú lietadlom
6. Aký je rozdiel medzi prvou a druhou triedou? 7. Existuje predplatné SNCB
8. Ako dlho pred odchodom SNCB doraziť 9. Aký je cestovný poriadok vlakov SNCB
10. Ktoré stanice obsluhuje SNCB 11. SNCB - často kladené otázky

 

Hlavné body SNCB vlakom

  • Národná železničná spoločnosť, SNCB, slúži 244 miliónov cestujúcich ročne.
  • Každý deň, národná vlaková spoločnosť vezme 61 tisíc ľudí v Belgicku a do ich destinácií v celej Európe.
  • Národná železničná spoločnosť je najväčším belgickým poskytovateľom služieb v oblasti mobility v krajine.

O spoločnosti SNCB

Železničná spoločnosť National Train of Belgium, SNCB, bola založená v roku 1926.

Ponúka SNCB železničnej dopravy v Belgicku a po celej Európe. So správnym lístkom, môžete navštíviť všetko najlepšie dovolenkové miesta v Európe. S rôznymi kategóriami lístkov a predplatných kariet, SNCB vyhovuje všetkým potrebám.

Vlaky často premávajú do Bruselu – Gent, Antverpy – Použité, Brusel – Namur. Môžete sa tiež dostať do susedných krajín v Európe pomocou vlakov SNCB.

V celej spoločnosti, blízko 20,000 zamestnanci pracujúci na železničnej a autobusovej sieti zabezpečujú, aby sa cestujúci každý deň bezpečne dostali do svojich cieľov.

 

Cheap SNCB Train Tickets

Ísť do Uložiť domovskú stránku vlaku alebo pomocou tohto widgetu vyhľadajte vlakové lístky na SNCB

Aplikácia Save A Train pre iPhone pre iOS

Uložte aplikáciu pre vlak Android

 

Uložiť vlak

pôvod

Destinácia

Dátum odchodu

Dátum návratu (voliteľný)

dospelý (26-59):

mladosti (0-25):

senior (60+):


 

Najlepšie informácie o lacných lístkoch na vlak SNCB

číslo 1: Objednajte si letenky SNCB čo najviac vopred

Cena Lístky na vlak SNCB s pribúdajúcim dňom cesty stúpa. Rezerváciou lístkov na vlak SNCB čo najďalej od dňa odchodu si môžete ušetriť nejaké peniaze. Lístky na vlak SNCB sú k dispozícii už od 3 do 6 mesiacov pred odchodom vlaku. Včasná rezervácia zaisťuje, že získate cenovo najvýhodnejšie lístky na vlak SNCB. Ich počet je tiež obmedzený, takže čím skôr si objednáte, lacnejšie pre vás. Ušetriť peniaze na lístkoch na vlak SNCB, zakúpte si letenky čo najskôr.

číslo 2: Cestujte spoločnosťou SNCB mimo špičiek

Lístky na vlak SNCB sú lacnejšie počas období mimo vrcholu, na začiatku týždňa, a počas denných hodín. Môžete si byť istí, že dostanete lacnejšie lístky do týždňa. V utorok, streda, a štvrtok, Lístky na vlak SNCB sú najekonomickejšie. Z dôvodu objemu obchodných cestujúcich dochádzajúcich do práce ráno a večer, lístky na vlak stáli v tých hodinách viac. Je oveľa lacnejšie cestovať kedykoľvek medzi ránom a večerným dochádzaním. Víkendy sú ďalším špičkovým obdobím pre vlaky, najmä v piatok a sobotu. Ďalej stúpajú ceny lístkov na vlak SNCB sviatky a školské sviatky.

číslo 3: Objednajte si letenky do SNCB, keď ste si istí cestovným poriadkom

Vlaky SNCB je vysoký dopyt, a s malou konkurenciou, v súčasnosti zostávajú hlavnou voľbou pre vlaky v Belgicku. SNCB si môže dovoliť nastaviť obmedzenia lístkov na vlak, ako sú obmedzenia, ktoré zakazuje výmenu lístkov alebo refundácie, pokiaľ nejde o cestovný lístok typu Business.. Aj keď stále existujú webové stránky fóra, kde môžete ľuďom svoje lístky predať z druhej ruky, SNCB neumožňuje predaj lístkov z druhej ruky. Ako to pomôže ušetriť peniaze? Objednajte si lístok iba vtedy, keď ste si istí, že váš plán by vám ušetril dvojnásobnú rezerváciu jedného lístka, pretože prišlo niečo a pôvodný lístok ste nemohli použiť..

číslo 4: Kúpte si lístky na SNCB v Save A Train

Save the Train má najväčší, najlepší, a najlacnejšie ponuky na letenky do Európy. Náš vzťah s mnohými železničnými operátormi, zdroje lístkov na vlak, a naše znalosti technologických algoritmov umožňujú programu Save A Train prístup k najlacnejším ponukám lístkov na vlak. Iba pre SNCB neponúkame iba lacné ponuky lístkov na vlak; to isté poskytujeme aj pre iné alternatívy k SNCB a sme hrdí na najlepší zákaznícky servis na železničnom trhu.

Ceny vlakov z Bruselu do Antverp

Ceny vlakov z Amsterdamu do Antverp

Ceny vlakov z Lille do Antverp

Ceny vlakov z Paríža do Antverp

 

SNCB Train in Station

 

Koľko stoja lístky SNCB?

Lístky SNCB sa začínajú od 2,5 EUR do 20 EUR za jednu cestu vlakom. Na cena lístka na vlak SNCB záleží na tom, aký typ lístka si kúpite a kedy sa rozhodnete cestovať:

Jednosmerný lístok Spiatočná cesta
štandardné € 2,50 – € 15.00 15 € – 30 €
Prvá trieda € 10.50 – 20 € 21 € – 46 €

 

Prečo je lepšie jazdiť vlakmi SNCB, a necestujú lietadlom

1) Prídete do centra mesta. To je jedna výhoda vlakov SNCB v porovnaní s lietadlami. Vlaky SNCB a všetky ostatné cesty vlakom odkiaľkoľvek v mesto do centra nasledujúceho mesta. Ušetrí vám to čas a náklady na taxík z letiska do centra mesta. So zastávkami vlakov, ľahšie sa dostanete kamkoľvek v meste, kam smerujete. Nezáleží na tom, odkiaľ ste, Brusel, Antverpy, Použité, alebo Liege, zastávky v centre mesta sú hlavnou výhodou vlakov SNCB!

2) Cestovanie lietadlom vyžaduje, aby ste boli na letisku najmenej niekoľko hodín pred letovým časom. Pred povolením na palubu lietadla musíte prejsť bezpečnostnými kontrolami. S vlakmi SNCB, stačí byť na stanici menej ako 30 minút vopred. Keď vezmete do úvahy aj čas, ktorý je potrebný na dochádzanie z letiska do centra mesta, uvedomíte si, že vlaky SNCB sú z hľadiska lepšie celkový čas cesty.

3) Na povrchu, cena lístkov na vlak SNCB sa zdá byť nákladnejšia ako lacné letenky. Avšak, keď porovnáte všetky príslušné poplatky, Cena lístkov na vlak SNCB je výhodnejšia. S inými nákladmi, ako sú poplatky za batožinu, nemusíte platiť vo vlakoch, cestovanie SNCB je určite najlepší.

4) Vlaky sú ekologickejšie keď porovnávate vlaky a lietadlá, vlaky by vyšli hore. Lietadlá silne znečisťujú atmosféru vysokým obsahom uhlíka, ktorý vydávajú. Vlaky v porovnaní vydávajú veľa menšie znečistenie uhlíkom ako lietadlá.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dve Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

 

Aký je rozdiel medzi prvou a druhou triedou?

Existujú rôzne triedy lístkov SNCB pre rôzne rozpočty a typy cestujúcich. Štandardný lístok si môžete kúpiť pre 1. alebo druhú triedu. napríklad, 2. trieda bude lepšie vyhovovať na dlhé cesty a rozpočet cestovateľov. Ale ak hľadáte miesto na natiahnutie nôh alebo ste obchodný cestujúci a chcete pracovať, keď cestujete, potom je pre vás ideálna 1. trieda.

 

 

Existuje predplatné SNCB?

Pre občanov Belgicka, existujú rôzne typy predplatného, neobmedzenú permanentku, a štandardná sezóna. Pre internacionálov odporúčame nakupovať dlho vopred a potom budete mať najlacnejšiu možnosť.

Obe karty je možné kúpiť na:

– Počítače lístkov SNCB.

– Aplikácia SNCB.

Štandardné lístky SNCB:

Štandardný lístok je najpružnejší lístok na vlak, aký SNCB ponúka. teda, so štandardným lístkom na vlak môžete cestovať kamkoľvek v Belgicku. Mali by ste vziať na vedomie, že vstupenky Standard sa kupujú online, nie je možné uhradiť. Avšak, ak došlo k zmene plánov, lístok môžete vrátiť alebo vymeniť pri pultoch vstupeniek. Navyše, táto služba je k dispozícii, deň pred dátumom vášho odchodu, alebo pre 30 minút po zakúpení lístka.

Veľký rodinný lístok

Všetci členovia rodiny môžu využívať veľké zľavy na lístky SNCB. Napríklad, deti do 12 cestujte zadarmo, a až 50% o štandardných lístkoch pre dospelých a deti od 12. navyše, s týmto lístkom, môžete cestovať vo všetkých vlakoch SNCB.

Táto karta je platná v kombinácii s preukazom totožnosti s fotografiou, ktoré by mali zahŕňať vek držiteľa.

Štandardná permanentka

Belgickí občania si môžu kúpiť štandardnú permanentku, a užívajte si neobmedzené výlety po rovnakej trase. Inými slovami, za cenu 10 mesačné predplatné, môžu cestovať oboma smermi, koľkokrát chcú.

Víkendový lístok

Víkendový lístok je platný v piatok a nedeľu, s 50% zľava na ktorékoľvek miesto určenia v Belgicku. Takže, so začiatkom o 7 v piatok, môžete cestovať kamkoľvek po celom Belgicku, v 1. alebo 2. triede. Navyše, tieto osobitné podmienky sa rozširujú na verejne prazdniny tiež.

Ceny vlakov z Bruselu do Gentu

Ceny vlakov z Antverp do Gentu

Ceny vlakov z Halle do Gentu

Ceny vlakov z Brugg do Gentu

 

Ako dlho pred odchodom SNCB doraziť?

Je ťažké presne presne, ale Save A Train radí, že pricestujete okolo 30 minút pred časom vášho odchodu. V tomto časovom rámci, budete mať tiež dostatok času na nakupovanie vecí, ktoré potrebujete urobte si výlet vlakom čo najpohodlnejšie.

 

Aký je cestovný poriadok vlakov SNCB?

Môžete sa to dozvedieť v reálnom čase na našej domovskej stránke Uložiť vlak cestovný poriadok vlaku SNCB, Stačí zadať svoju aktuálnu polohu a požadovaný cieľ, a my vám ukážeme informácie.

Ceny vlakov z Bruselu do Liege

Ceny vlakov z Antverp do Dinantu

Ceny vlakov z Gentu do Dinantu

Ceny vlakov z Liege do Dinantu

 

Ktoré stanice obsluhuje SNCB?

Bruselská stanica SNCB je Brusel – centrálnej, ktorá sa nachádza v srdci Belgicka.

Ďalšia centrálna stanica SNCB sa nachádza v Antverpách, Vlaky SNCB odchod a príchod z hlavnej stanice v Antverpách, v blízkosti krásneho hotela Blue Astrid. Antverpy Central sú druhá najrušnejšia vlaková stanica v Belgicku.

Vlaky SNCB odchádzajú v Gente z Gent Saint Pieters stanica, ktoré je tretím najväčším mestom v Belgicku a najväčším vo Flámsku.

vazal, vazal Guillemins je hlavná železničná stanica SNCB. teda, Železničná stanica Liege spája Belgicko so susednými krajinami, čo z neho robí jednu z najrušnejších vlakových staníc vo Valónsku. navyše, ak plánujete cestu do Nemecka, Francúzsko, Luxembursko, alebo Holandsko z Belgicka, radšej si rezervujte lístky na vlak SNCB v dostatočnom predstihu.

Použité (Bruggy – Rovnaký názov mesta v inom populárnom jazyku) Železničná stanica je ďalšou rušnou železničnou stanicou SNCB vo Flámsku. Napríklad, z Brugg, si môžete objednať lístok na vlak iným najobľúbenejšie destinácie v Belgicku: Gent, Antverpy, a Brusel za necelú hodinu. Železničná stanica Bruggy sa nachádza na adrese 20 minút chôdze od centrum mesta, a nádherné námestie Old City Markt.

Vlaková stanica SNCB v Lovani je hlavná železničná stanica v regióne Flámske Brabantsko v Belgicku. Táto rušná železničná stanica spája flámsky región s ostatnými regiónmi a je jedným z najlepších 5 najrušnejšie vlakové stanice v Belgicku. teda, môžeš cestovanie vlakom do Bruselu, Bruselské letisko, Leuven, Antverpy, a v podstate každé mesto v Belgicku.

Mechelen alebo Malinas, v meste Mechelen, je tiež jednou z centrálnych železničných staníc SNCB v Belgicku. Nájdete tu 10 plošiny, obsluhujúce medzimestské vlakové linky, vrátane bruselského letiska z Antverp. Navyše, si môžete kúpiť svoje letenky SNCB do Amsterdamu, a Luxembursko, cez Antverpy a Brusel.

 

SNCB - často kladené otázky

Na bicykli sú povolené bicykle Vlaky SNCB?

Vo vlakoch SNCB sú povolené bicykle. Ak máte skladací bicykel, potom ho môžete nastúpiť na vlak, bez nákladov. Avšak, ostatné typy bicyklov vás budú stáť príplatok 4 € k lístku na vlak.

Cestujte deti vo vlakoch SNCB zadarmo?

Áno, ale iba do určitého veku. Deti mladšie ako 18 rokov 12 bude cestovať zadarmo v sprievode dospelého cestujúceho.

Sú domáce zvieratá povolené vo vlakoch SNCB?

Áno, môžete vziať svojho miláčika do vlaku, za 3 € za cestu. Avšak, domáce zviera by malo byť na vôdzke alebo v taške, alebo košík.

Aké sú postupy pri nastupovaní do spoločnosti SNCB?

Niektoré stanice majú elektronické displeje, ktoré odhaľujú tvorbu vlakov. Ďalej, Pomocou nich môžete skontrolovať zóny, kde bude číslo vlakového trénera, keď príde vlak.

Najčastejšie požiadavky na SNCB – Musím si vopred objednať miesto v SNCB?

vy môcť rezerva a viempri Vopred na domácom trhu SNCB vlakov. vy vôľa získať osobného sedlo po rezervácii, ale to nie je nevyhnutné.

Existuje vo vnútri SNCB Wi-Fi internet?

žiadny. Nie je zadarmo Wi-Fi internet vo vlakoch SNCB. Na železničných staniciach SNCB môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

 

SNCB tickets are available for these trains

 

Ak ste si prečítali tento bod, teraz viete všetko, čo potrebujete vedieť o svojich vlakoch SNCB, a ste pripravení kúpiť si lístok na vlak SNCB Uložiť vlak.

 

Pre týchto železničných operátorov máme vlakové lístky:

DSB Denmark

Dánsky DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgicko

intercity trains

Medzimestské vlaky

SJ Sweden Trains

SJ Švédsko

NS International Cross border trains

NS International Holandsko

OBB Austria logo

OBB Rakúsko

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Nórsko

Switzerland Sbb railwaySBB Švajčiarsko CFL Luxembourg local trains

CFL Luxembursko

Thello Italy <> France cross border railway

prehlbuje

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Nemecko

European night trains by city night line

nočné vlaky

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Nemecko

Czech Republic official Mav railway operator

Mav česky

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operatorTrenitalia logo eurail

Eurail

 

Chcete túto stránku vložiť na svoje stránky? Kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sncb%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite k kód pre vloženie), Alebo môžete jednoducho odkazovať priamo na túto stránku.

Copyright © 2021 - Uložiť vlak, Amsterdam, Holandsko
Nenechávajte bez prítomnosti - Dostať kupóny a novinky !