Objednať cestovný lístok na vlak TERAZ

Akcie cestovných spoločností

Akcie cestovných spoločností – Cestovné spoločnosti – Cestovné zásoby – Cestovné akciové spoločnosti

 

Akcie cestovných spoločností

Toto nie je obyčajná stránka, pretože sa pohybujeme v oblasti cestovania a cestovania vlakmi, rozhodli sme sa tiež vytvoriť dynamickú stránku o cestovných zásobách vo svete, takže môžete tiež investovať do cestovných spoločností a zvýšiť svoje vlastné bohatstvo a zároveň zvýšiť svoju úroveň šťastie cestovaním týmito spoločnosťami na cestovanie.

Zhromaždili sme cenné informácie o nižšie uvedených cestovných spoločnostiach, takže prečítaním tejto stránky, dozviete sa viac o ich profile, hodnota zásob, a ciele, čo v konečnom dôsledku zvýši vaše šance na ziskovú investíciu.

 

 

Tabuľky cestovných zásob

Aká je hodnota údajov o cestovných akciových spoločnostiach, ak nevidíte ich historické výkony, takže tu sú všetky vyššie uvedené symboly akcií, teraz v historických grafoch podľa spoločností a symbolov.

dynamický graf finviz pre BKNG dynamický graf finviz pre EXPE dynamický graf finviz pre ABNB dynamický graf finviz pre MAR dynamický graf finviz pre TRIP dynamický graf finviz pre TCOM dynamický graf finviz pre MMYT dynamický graf finviz pre CCL dynamický graf finviz pre RCL dynamický graf finviz pre RYAAY

 

Správy o cestovných akciách

Údaje sú dobré, ale čo sú údaje bez informácií a správ, ktoré k nim vedú, takže tu je časť noviniek spoločností poskytujúcich cestovné akcie zo systémov hlásenia burzy a tiež z nezávislých spravodajských serverov a analytikov. Toto sú najnovšie dostupné údaje:

 

Správy o rezervácii holdingových akcií

Stock Group Expedia News News

Novinky na sklade AirBnB Inc

Marriott International Stock News

Novinky na portáli TripAdvisor

 

Trip.com (Ctrip) Skupinové správy o akciách

 

Správy MakeMyTrip

 

Novinky z karnevalových plavieb

 

Novinky z akcií spoločnosti Royal Caribbean

 

Novinky o akciách spoločnosti Ryanair Holdings

 

Hlavné informácie o akciovom trhu

Aj keď je cestovanie veľkým odvetvím, ovplyvňujú ho aj ďalšie trhové ukazovatele, takže sme pripravili túto krátku kapitolu s informáciami o akciovom trhu, takže môžete vidieť hlavné indexy svetových búrz a ďalšie skvelé informácie, ktoré sme poskytli vyššie.

 

 

Náš osobný pohľad na cestovné zásoby

Nižšie nájdete náš pohľad na každú z akcií.

 

BKNG – Vzhľadom na to, že je to najväčšia cestovná spoločnosť na svete, sme na býkoch rezervovaných (BKNG).

EXPE – Počas Covid19 muselo vyhodiť veľa ľudí, a tak je jeho kultúra krehká, takže náš názor je Natural on Expedia Group (EXPE).

ABNB – Naozaj záleží na ocenení, Veríme tomu správnemu oceneniu Airbnb (ABNB) by mala byť polovičná oproti hodnote skupiny Booking Group (BKNG)

MAR – pre 2021 sme na Marriott International býčí (Symbol MAR) pretože cestovný ruch zaznamená obrovskú podporu, akonáhle bude opäť povolené cestovanie.

VÝLET – TripAdvisor sa snaží zmeniť svoj výnosový model, a všeobecne si myslíme, že obsah je kráľom a TRIP je vynikajúci vo svojom vlastnom obsahu a obsahu generovanom používateľmi na svojej platforme, sme býčie.

TCOM – Vzhľadom na to, že Ctrip (TCOM) je prvý čínsky podnik, tešili sa z rýchleho návratu Číny, však, TRIP Group má tiež globálne cestovné kancelárie, ktoré sa budú tešiť z návratu spoločnosti Travel, Býčie to je.

MMYT – Je pre nás ťažké poradiť ohľadom MakeMyTrip, kvôli čínskemu napätiu, ale na pozitívnej strane, Indická ekonomika je v dobrej kondícii a po Covid19 by mala byť veľmi dobrá.

CCL – Fašiangové plavby sa prudko zvýšia, akonáhle sa prvá loď vráti bez zranenia na breh, tieto dni nie su daleko, dovtedy sme na CCL prirodzení.

RCL – Royal Carribian je veľmi podobný Carnival Cruise a zvyčajne obidve spoločnosti’ výsledky sú podobné, však, vzostup na RCL je menší ako CCL, ale aj tu zostávame prírodnými v Royal Caribbean.

RYA – Ryanair je jednou z najväčších, ak nie najväčších leteckých spoločností Budget, hneď ako sa zrušia európske obmedzenia, táto zásoba pôjde veľmi vysoko, ale aj teraz, myslíme si, že táto skladba RYA je skvelá pre vaše portfólio, Býčie.

 

Dostávame bežnú otázku o operácii Save A Train, Save A Train je skutočne Webové stránky lístky, ale máme aj samostatnú sekciu blogu, čo je úplne zadarmo, a to je iba špecifická podpora cestovania a cestovania vlakom.

 

Teraz máte lepší prehľad o oceňovaní a skladových informáciách cestovných spoločností, nemusí vás to odradiť od cestovania, a keď to urobíš, prosím vyber si Uložiť vlak. ako váš web na cestovanie vlakom.

 

 

Chcete vložiť túto stránku na vašom webe, stačí kliknúť tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-companies-stocks%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)

Copyright © 2021 - Uložiť vlak, Amsterdam, Holandsko
Nenechávajte bez prítomnosti - Dostať kupóny a novinky !