Objednať cestovný lístok na vlak TERAZ

Lacné Trenitalia Cestovné lístky a cestovné ceny

Tu nájdete všetky informácie o Lacné Trenitalia lístky na vlak a Trenitalia cestovné ceny a výhody.

 

témy: 1. Hlavné body vlakov Trenitalia
2. O spoločnosti Trenitalia 3. Najlepšie informácie o získaní lacného lístka na vlak Trenitalia
4. Koľko stoja lístky Trenitalia 5. Cestovné trasy: Prečo je lepšie užívať Trenitaliu, a necestujú lietadlom
6. Aké sú rozdiely medzi štandardnou ekonomikou?, poistné, Podnikanie a výkonný pracovník v spoločnosti Trenitalia 7. Existuje predplatné Trenitalia
8. Ako dlho pred odchodom Trenitalia doraziť 9. Aké sú vlakové poriadky Trenitalia?
10. Ktoré stanice obsluhuje Trenitalia 11. Často kladené otázky Trenitalia

 

Hlavné body vlakov Trenitalia

  • Spoločnosť Trenitalia bola založená 1. júna 2000.
  • In 2005, a Červená šípka 1000, Bola spustená najrýchlejšia vlaková trať v Trenitalii. Rýchlosť, ktorú Frecciarossa 1000 dostane sa na 300 km za hodinu.
  • Hlavná medzinárodná trasa vlaku je medzi Ženevou a Milánom a trvá 4 hodiny na palube Trenitalia.
  • Trenitalia prevádzkuje diaľkové vlakové spoje a spoje a regionálne vlaky kamkoľvek v Taliansku.

 

O spoločnosti Trenitalia

Vysokorýchlostný vlak Trenitalia je služba, ktorá spája sever na juh a východ na západ v Taliansku a tiež Taliansko so Švajčiarskom, Francúzsko, Rakúsko, a Nemecko.

Na vlaky trenitalia cestujú rýchlosťou 3oo km za hodinu na vysokorýchlostných vlakových linkách.

Spravidla 3 Hodiny, z ktorých ste mohli cestovať z Milána do Ríma az Milána do Bologne 1 hodina.

Trenitalia high-speed train

Ísť do Uložiť domovskú stránku vlaku alebo pomocou tohto widgetu vyhľadajte vlakové lístky na vlak Trenitalia

Uložte aplikáciu pre vlak iPhone

Uložte aplikáciu pre vlak Android

 

Uložiť vlak

pôvod

Destinácia

Dátum odchodu

Dátum návratu (voliteľný)

dospelý (26-59):

mladosti (0-25):

senior (60+):


 

Najlepšie informácie o získaní lacného lístka na vlak Trenitalia

číslo 1: Zarezervujte si lístky na Trenitalia v predstihu, ako len môžete

Vstupenky na Trenitalia sú k dispozícii medzi 2 do 4 mesiacov pred dátumom odchodu. Rezervácia lístka na Trenitalia vopred zaručuje, že dostanete najlacnejšie letenky, ktoré sú veľmi obmedzené. Cena lístkov na vlak sa zvyšuje, keď sa približujete ku dňu cesty, tak, aby ušetrite peniaze za nákup lístkov na vlak, objednať čo najviac vopred.

číslo 2: Cestovanie cez Trenitalia v mimosezónnych obdobiach

Vstupenky na Trenitalia sú lacnejšie v mimosezónnych hodinách, na začiatku týždňa, a počas dňa a polovice týždňa výlety vlakom (utorok, streda, a štvrtok) často ponúkajú najlacnejšie ceny. Za najvýhodnejšie ceny, Neužívajte vlaky Trenitalia skoro ráno a skoro večer počas týždňa (kvôli mnohým obchodným cestujúcim). Ak je to možné, vyhnite sa vlakom Trenitalia v piatok a nedeľu večer (výhodné pre víkendové pobyty) a počas štátne sviatky a tiež počas školských prázdnin pretože pri týchto príležitostiach prudko stúpajú ceny lístkov Trenitalia.

číslo 3: Objednajte si vstupenky na Trenitalia, keď ste si istí cestovným poriadkom

Vysoký dopyt po vlakových službách Trenitalia. Lístok na základný vlak Trenitalia je možné vymeniť a upraviť bez obmedzenia a lístok Economy Standard je možné upraviť iba raz pred dátumom odchodu vlaku. Ostatné vstupenky Trenitalia nemôžete vymeniť ani vrátiť, ale na internete existujú fóra, kde môžete svoj lístok na Trenitalia predať z druhej ruky. Uložiť odporúčanie vlaku pre Trenitalia cestovanie je rezervovať si, keď ste si istí cestovným poriadkom.

číslo 4: Kúpte si vstupenky Trenitalia na Save A Train

Save A Train má najväčšie ponuky cestovných lístkov v Európe a na celom svete, Nájdeme najlacnejšie vstupenky na Trenitalia. Sme pripojení k mnohým železničným operátorom a naše technologické algoritmy vám vždy ponúkajú najlacnejšiu letenku Trenitalia v Taliansku s kombináciami iných železničných operátorov do iných destinácií.. Môžeme tiež nájsť alternatívy k vlakom Trenitalia.

Vstupenky na Bari do Fasano

Vstupenky na Taranto do Fasano

Vstupenky na Miláno do Florencie

Vstupenky Benátky na Miláno

 

Koľko stoja lístky Trenitalia?

Napríklad ceny leteniek Trenitalia môžu začať na 21 € v čase propagácie, ale môžu dosiahnuť 97 € na poslednú chvíľu. Ceny leteniek Trenitalia závisí od vybranej triedy a tu je súhrnná tabuľka priemerných cien za triedu pre Rím-Neapol / Rím – Milan / Milan – Výlety vlakom do Florencie:

Jednosmerný lístok Spiatočná cesta
štandardné 21 € – 70 € 40 € – 130 €
poistné 42 € – 90 € 78 € – 172 €
obchodné 47 € – 97 € 90 € – 190 €

 

Vstupenky na Miláno - Neapol

Vstupenky na Florencia - Neapol

Vstupenky na Benátky - Neapol

Vstupenky na Pisa do Neapol

 

Cestovné trasy: Prečo je lepšie užívať Trenitaliu, a necestujú lietadlom?

1) Výhoda vlakov Trenitalia začína skutočnosťou, že môžete odísť a prísť priamo do centra mesta v ktoromkoľvek z miest, z ktorých cestujete. určite, toto je pre vlaky veľmi jedinečné, najmä ak cestujete vlakom z Ríma, Milan, Florencia, Ženeva, alebo Monako, je to veľká výhoda pre Trenitalia. Vzhľadom na to, že cesta je priamo do centra mesta, vyhnete sa dopravným zápcham a na dovolenke nie je nič horšie, ako byť uviaznutý v premávke.

Pokiaľ ide o lístok na vlak Trenitalia oceňovanie, ceny sa zvyknú dosť často líšiť. Niektoré propagácie vám umožňujú získať lacné lístky na vlak, ale počas posledných dní pred odchodom, ceny sa zvyšujú, takže ak máte radi bezproblémové cestovanie, Trenitalia je pre vás!

2) Cestovanie lietadlom má bezpečnostné postupy na letisku. To znamená, že musíte byť aspoň 2 hodín pred plánovaným odchodom. S Trenitaliou, musíte prísť spravodlivo 30 minút vopred. Tiež, musíte dochádzať na letisko z centra mesta. Takže, ak počítate celú dobu cesty, Trenitalia vždy vyhráva v celkovom čase cesty a tiež v cene, ak vypočítate svoj čas ako peniaze.

3) Ceny leteniek Trenitalia sú niekedy vyššie ako v lietadle s nominálnou hodnotou letenky, ale porovnanie by malo zahŕňať, koľko vás to stojí, keď vezmete akýkoľvek dopravný prostriedok na letisko. okrem, v niektorých prípadoch, získate tiež voľný čas, keď cestovanie vlakom Trenitalia a nakoniec s Trenitalia, nemáte poplatky za kufre.

4) konečne, Letúny sú jedným z dôvodov znečistenia ovzdušia, na porovnávacej úrovni, Vlaky Trenitalia sú oveľa šetrnejšie k životnému prostrediu, a ak porovnáte lietadlo s vlakom, cestovanie vlakom je o 20x menej znečisťujúce životné prostredie ako letúny.

Vstupenky na Miláno do Janov

Vstupenky do Ríma do Janov

Vstupenky na Florencia - Janov

Vstupenky Benátky na Janov

 

Aké sú rozdiely medzi štandardnou ekonomikou?, poistné, obchodné, a výkonný riaditeľ spoločnosti Trenitalia?

Trenitalia ponúka niekoľko služieb triedy cestovných lístkov, ktoré sú zostavené pre akýkoľvek rozpočet a typ cestujúceho, či ste obchodným cestujúcim, voľný čas, alebo obaja.

Hlavným rozdielom medzi triedami vlakových lístkov v Trenitalii je nepružnosť úprav cestovných lístkov, ceny, a služieb. Ďalej, štandardný lístok na vlak Economy je najlacnejším a najflexibilnejším spôsobom cestovania v Taliansku.

Vstupenky Standard Economy Trenitalia:

Trenitalia Cestovný lístok Standard Economy je najlacnejšie zo všetkých cestovných lístkov Trenitalia. Najlepšie je rezervovať si tento lístok na vlak vopred, pretože základné lístky sú nízke – rýchlo predávajú. Cestujúci, ktorí sú držiteľmi štandardného cestovného lístka, si môžu vziať kufre, ktoré sa zmestia do batožinového priestoru, zadarmo a môže pred odchodom zrušiť lístok na vlak a získať čiastočnú náhradu (odpočítateľná položka vo výške 20%).

Vstupenky Economy Premium Trenitalia:

Táto trieda cestovných lístkov je drahšia ako pri štandardných typoch cestovných lístkov Trenitalia, a Ekonomický lístok Trenitalia Premium ponúka ďalšie služby. Tento typ cestovného lístka je k dispozícii vo vysokorýchlostných vlakoch Trenitalia a umožňuje zmenu času a dátumu iba raz pred dátumom odchodu..

Okrem výhod štandardných cestovných lístkov, Lístky Trenitalia Economy Premium ponúkajú krajšie sedadlá s väčším priestorom pre nohy a sklopnými sedadlami na cestách na dlhé vzdialenosti. Nad všetkým, na palube vlakov Trenitalia sú k dispozícii tri jedlá, z ktorých si môžete vybrať a ľahké jedlo a nápoje sa podajú na vaše miesto..

Business Treintalia Vstupenky:

Na Obchodný lístok Trenitalia kupujúci však môžu využívať všetky výhody, ktoré sme napísali vyššie, cestujúci spoločnosti Trenitalia Business Premier majú úžitok z mnohých batožinových tašiek, pohodlné ergonomické kožené sedadlá, predĺžený priestor na nohy, a tri jedálne lístky na výber. navyše, vo vlakoch Trenitalia máte steny pre súkromie a tichú oblasť v oblastiach určených pre firmy.

Vstupenky Executive Treintalia:

Na Vstupenka Trenitalia Executive kupujúci môžu využívať všetky vyššie uvedené výhody okrem širších ergonomických sklápacích kožených sedadiel, ktoré im položia hlavy a pohodlne si užijú výhľad na Taliansko.

 

Existuje predplatné Trenitaliavanie?

Existuje preukaz pre Taliansko, ako lacnú alternatívu sa však odporúča iba v prípade, že plánujete cestu vlakom 14 dni, predplatné umožňuje skúmať Taliansko vlakom so špeciálnymi preukazmi. Existujú 3 dostupné úrovne: jednoduchý, Pohodlie, a Executive a môžete si vybrať počet ciest, z ktorých sa pohybuje 3 do 10 a vyberte typ vlaku z vysokorýchlostného Frecce po medzimestskú dopravu a EuroCity.

Preukaz je k dispozícii v papierovej podobe a musí sa v ňom aktivovať 11 mesiacov odo dňa nákupu.

 

Ako dlho pred odchodom Trenitalia doraziť?

Získať vlak Trenitalia a mať pravý čas, železnica odporúča prísť aspoň 30 minút pred odchodom vlaku. Skutočne sme v Save A Train, verte, že je dosť času a môžete sa tiež tešiť z obchodov a získať veci, ktoré potrebujete cesta vlakom musí byť čo najhladšia.

 

Trenitalia tickets

 

Vstupenky na Miláno do Ríma

Vstupenky na Florencia - Rím

Vstupenky do Pisa do Ríma

Vstupenky na Neapol do Rím

 

Aké sú vlakové poriadky Trenitalia??

Toto je náročná otázka, na ktorú však Save A Train dokáže odpovedať v plnom rozsahu a v reálnom čase. Podrobne prejdite na našu domovskú stránku, zadajte svoj pôvod a cieľ v Taliansku, a nájdete tie najpresnejšie Vlakové poriadky Trenitalia existujú. Vlaky Trenitalia jazdia už v roku 2007 6 mám 11 večer večer z Milána do Bologne, objasniť, že väčšina vlakov Trenitalia jazdí do neskorých večerných hodín a vlak odchádza asi každú pol hodinu.

Vstupenky na Miláno do Benátok

Vstupenky do Padovy

Vstupenky na Bologna do Benátky

Vstupenky Rím na Benátky

 

Ktoré stanice obsluhuje Trenitalia?

Trenitalia pokrýva celé Taliansko, však, hlavnými národnými stanicami sú Miláno, Rím, Benátky, neapol, Turín, Bologna, Ženeva, Florencia, a Verona. Existujú 11 medzinárodné stanice: 5 Železničné stanice Trenitalia vo Švajčiarsku a Belgicku 6 stanice vo Francúzsku a niekoľko v Rakúsku a Nemecku a Chorvátsku. Je zrejmé, že ste mohli pohodlne a rýchlo cestovať krásnym európskym a obdivovať talianske výhľady bez toho, aby vám niečo uniklo!

Hlavná železničná stanica v Miláne sa nachádza v najrušnejších mestách Piazza Duca d'Aosta. Vlaková stanica je architektonicky pôsobivá a obklopená mrakodrapmi. Takže kým budete čakať na nastúpenie do vlaku Trenitalia, môžete chodiť a obdivovať úžasné sochy.

Rím Termini je jednou z najväčších železničných staníc v Európe. Nachádza sa priamo oproti kúpeľom Diokleciána v starom Ríme. Vchod do terminálu je z námestia Piazza dei Cinquecento. Existujú 29 nástupište v termináli a kancelária lístkov na vlak Trenitalia sú v hale stanice.

Vlaková stanica vo Florencii, Santa Maria Novella, je kúsok od Duomo a hlavných atrakcií Starého mesta Florencie. Stanica je pomenovaná po kostole Santa Maria Novella hneď za jej vchodom. Takže, mohli by ste ľahko ukradnúť pár krásnejších okamihov v Starom meste, predtým, ako budete pokračovať ďalšie dobrodružstvo v Taliansku.

Neapolský terminál je na východ od Starého mesta. Ak plánujete niečo urobiť jednodňové výlety z Neapola do Pompejí alebo Sorrenta, potom sa určite zastavíte na vlakovej stanici v Neapole, kde sa vydáte na cestu vlakom.

Ak si nie ste istí, ktorá vlaková stanica si vybrať v rámci mesta, ktoré navštevujete, na našich stránkach sme vytvorili všetky stanice do väčšiny veľkých miest, takže náš algoritmus vyberie pre vás tú správnu stanicu, z ktorej chcete odísť a do ktorej prídete.

 

Často kladené otázky Trenitalia

Čo by som mal so sebou priniesť do Trenitalia?

Rovnako dôležité je priviesť sa na cestu Trenitaliou. Okrem toho si nezabudnite nechať vytlačiť cestovný doklad Trenitalia na telefóne alebo vytlačiť a platný pas je nevyhnutnosťou a cestovné poistenie je vždy dobré.

Aká spoločnosť vlastní spoločnosť Trenitalia?

Trenitalia je vlastnená talianskou vládou a je súčasťou skupiny FS Italiane.

Trenitalia Časté otázky o tom, kam môžem ísť s Trenitaliou?

regionálne, metropolitná, a medzinárodné vlaky, Vlaky spoločnosti Trenitalia vás môžu dopraviť kamkoľvek v Taliansku a do vybraných krajín, ktoré hraničia s Talianskom. Napríklad, s vysokorýchlostnými vlakmi Trenitalia môžete cestovať do Francúzska a Švajčiarska.

Aké sú postupy pri nástupe do lietadla v meste Trenitalia?

Rezervácia lístkov na vlak a nástup do mesta Trenitalia nebolo nikdy jednoduchšie. Svoj lístok Trenitalia si môžete ľahko kúpiť na poslednú chvíľu online a až 1 hodinu pred odchodom vlaku. Na stravovanie, všetko, čo potrebujete, je cestovný pas a tiež predloženie kódu PNR (6-číselný kód). Objasniť, kód PNR vám bude zaslaný v e-mailovom potvrdení rezervácie s e-letenkou. Vlakový lístok nemusíte tlačiť vopred, pretože je k dispozícii na vašom mobile a je priložený k potvrdzujúcemu e-mailu, a riadiaci vlak môže tiež overiť vašu letenku podľa mena v najhoršom prípade.

Aké služby poskytuje Trenitalia?

Vlaky Trenitalia majú vo vlaku vyhradenú kaviareň, ktorá je venovaná nápojom a ľahkým jedlám. V ponuke sú sendviče, čokoládové lupienky, občerstvenie, čokoládové tyčinky, káva, horúca čokoláda, a čaj a potom môžete jesť a piť v tomto železničnom aute v reštaurácii alebo si vziať to, čo ste si kúpili, späť na svoje miesto. Ak cestujete v obchode, poistné, alebo Prvá trieda si môžete vybrať nápoj na privítanie zdarma z ponuky 9 dostupné nápoje a sladké, pikantné, alebo bezlepkové občerstvenie. Vo všetkých vlakoch Trenitalia, vedľa vášho sedadla sú elektrické zásuvky.

Najžiadanejšie časté otázky týkajúce sa Trenitalia – Musím si rezervovať miesto vopred na Trenitalia?

Keď si rezervujete lístok Trenitalia, sedadlo sa vám automaticky pridelí a pri rezervácii si nemôžete rezervovať špeciálne sedadlo. Ak sú vo vlaku voľné miesta, môžete sa pohybovať, zmeniť sedadlá, a majú iný priestor.

Je vo vnútri Trenitalia WiFi internet??

Keď si zakúpite vstupenky Trenitalia vopred, môžete sa tešiť Wi-Fi pripojenie na internet zdarma vo všetkých vlakoch a triedach typu Trenitalia frecciarossa.

 

Trenitalia tickets

 

Na záver, ak si sa dostal až sem, viete všetko, čo potrebujete vedieť o vlakoch Trenitalia a ste pripravení kúpiť si lístok na vlak Trenitalia SaveATrain.com.

 

Pre týchto železničných operátorov máme vlakové lístky:

DSB Denmark

Dánsky DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgicko

intercity trains

Medzimestské vlaky

SJ Sweden Trains

SJ Švédsko

NS International Cross border trains

NS International Holandsko

OBB Austria logo

OBB Rakúsko

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Nórsko

Switzerland Sbb railway

SBB Švajčiarsko

CFL Luxembourg local trains

CFL Luxembursko

Thello Italy <> France cross border railway

prehlbuje

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Nemecko

European night trains by city night line

nočné vlaky

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Nemecko

Czech Republic official Mav railway operator

Mav česky

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo eurail

Eurail

 

Chcete túto stránku vložiť na svoje stránky? Kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-trenitalia%2F%0A%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie), Alebo môžete jednoducho odkazovať priamo na túto stránku.

Copyright © 2021 - Uložiť vlak, Amsterdam, Holandsko
Nenechávajte bez prítomnosti - Dostať kupóny a novinky !