Objednať cestovný lístok na vlak TERAZ

Lacné lístky na vlak ICE a cestovné trasy

Tu nájdete všetky informácie o Nemecku Lacné lístky na vlak ICE a Cestovné ceny ICE a výhody.

 

témy: 1. Hlavné rysy vlaku ICE
2. O vlaku ICE 3. Najlepšie informácie o získaní lacného lístka na vlak ICE
4. Koľko stojí vstupenky ICE 5. Cestovné trasy: Prečo je to lepšie to Nastúpte na vlak ICE, a necestujú lietadlom
6. Aké sú rozdiely medzi štandardnou triedou a prvou triedou na ICE 7. Existuje predplatné ICE
8. Ako dlho pred odchodom vlaku ICE má prísť 9. Aké sú vlakové poriadky ICE?
10. Ktoré stanice obsluhuje ICE 11. Ľadové vlaky - časté otázky

 

Hlavné rysy vlaku ICE

 • Najrýchlejším vlakom v Nemecku je vlak ICE s rýchlosťou 300km / hod.
 • TVlajkový vlak ICE nemeckého železničného systému spája každé mesto v Nemecku.
 • Zo všetkých vlakov, ktoré jazdia po Nemecký železničný systém, ICE patrí do kategórie A.
 • Vlaky ICE sú navrhnuté tak, aby konkurovali lietadlám z hľadiska pohodlia a času do cieľa.
 • Medzi medzinárodné trasy ICE patrí Francúzsko, Belgicko, Dánsko, Rakúsko, Holandsko, a Švajčiarsko.

 

O vlaku ICE

Intercity-Express alebo v skratke ICE je systém vysokorýchlostné vlaky vo vlastníctve Deutsche Bahn, Nemecký národný poskytovateľ vlakov. Na Vlaky ICE sú známe luxusom, rýchlosť, a pohodlie, pretože spájajú každé mesto v Nemecku.

S rýchlosťami až 300 km za hodinu, cestovanie vlakom ICE je najrýchlejší spôsob cestovania medzi vzdialenými mestami ako Kolín nad Rýnom a Hamburg.

Cestovné trasy ICE nie sú obmedzené na Nemecko. Vlak jazdí po medzinárodných trasách do Rakúska, Francúzsko, Belgicko, Švajčiarsko, Dánsko, a Holandsko.

ICE Trains in a train station

Ísť do Uložiť domovskú stránku vlaku alebo pomocou tohto widgetu vyhľadajte trénuje lístky na Ľadové vlaky

Uložte aplikáciu pre vlak iPhone

Uložte aplikáciu pre vlak Android

 

Uložiť vlak

pôvod

Destinácia

Dátum odchodu

Dátum návratu (voliteľný)

dospelý (26-59):

mladosti (0-25):

senior (60+):


 

Najlepšie informácie o získaní lacného lístka na vlak ICE

číslo 1: Zarezervujte si vstupenky ICE v predstihu, ako len môžete

Ak by ste sa chceli dostať lacné vstupenky ICE, čím skôr si ich kúpite, tým väčšie sú vaše šance na ich lacné získanie. Existujú 3 typy lacných taríf ICE a všetky tri typy leteniek sú k dispozícii v počiatočnom čase predaja, ale šetrič cestovné, Úspornejšia cena, a Super sparpreis nemusia byť k dispozícii, pretože sa blíži deň odchodu. Môžete si rezervovať cestovné cestovné lístky už čo najskôr 6 mesiacov pred odchodom.

číslo 2: Objednajte si lístky na vlak ICE, keď ste si istí svojim itinerárom

Zaistenie dátumu vašej cesty a odchodu vám ušetrí peniaze na vrátenie poplatkov. Miera vrátenia peňazí a možnosť vrátenia nepoužitých leteniek ICE závisia od typu zakúpeného lístka. Tiež, poplatok za vrátenie je nižší pri šetriacich cestovných lístkoch ako pri štandardných cestovných lístkoch. Upozorňujeme, že spoločnosť DB vám po vrátení letenky nevráti peniaze v hotovosti. Vrátenie prostriedkov z DB sa realizuje prostredníctvom poukazov DB, ktoré môžete použiť na zaplatenie akýchkoľvek služieb, ktoré ponúkajú. Môžete tiež predať svoje ICE lístky na vlak online na internetových fórach, ak chcete získať peniaze späť.

číslo 3: Cestujte vlakom ICE mimo špičiek

Vstupenky ICE sú lacnejšie v období mimo špičky (utorok, streda, štvrťky, a soboty). Počas špičkových dní, lacné letenky sa vypredávajú veľmi rýchlo, zostávajú len lístky Flexpreis. Ak chcete cestovať vo vrcholových dňoch, rezervovať vopred a získať cestovné lístky sporiteľa. Ak nemôžete získať cestovné lístky sporiteľa, nezabudnite cestovať medzi neskoro ráno a skoro popoludní (kvôli obchodným cestujúcim) pretože lístky Flexpreis by potom boli lacnejšie. konečne, vyhnúť sa cestovaniu ďalej verejné a školské prázdniny pretože by sa zvýšili aj ceny leteniek ICE.

číslo 4: Kúpte si vstupenky ICE na Save A Train

Najlepšie ponuky lístkov na vlaky ICE v Európe nájdete na našom webe, Uložiť vlak. Máme najväčšie ponuky lístkov na vlak v Európe a vo svete. S našim pripojením k nespočetnému množstvu železničných operátorov a správnym algoritmom, Ponúkame vám najlacnejšie vstupenky ICE, aké kedy nájdete. Tiež, nájdeme lacné alternatívy pre vlaky iné ako ICE.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Arriving ICE Train

 

Koľko stojí vstupenky ICE?

Cena vstupenky ICE závisí od typu letenky a triedy miest, ktoré chcete. všeobecne, nemecká železničná je známy pre svoje nízke ceny leteniek ICE. Existujú tri typy lístkov na vlak ICE - štandardný lístok alebo lístok Flexpreis, cestovné lístky Supersaver alebo Supersparpreis, a šetrič cestovného alebo letenky Sparpreis ICE. Cestovné lístky sporiteľa sú lacnejšie ako štandardné cestovné lístky, ale dostupné lístky sa znižujú s približujúcim sa dňom odchodu. Ceny lístkov ICE závisí od vybranej triedy a tu je súhrnná tabuľka priemerných cien za triedu:

Jednosmerný lístok Spiatočná cesta
štandardné 17 € – 50 € 30 € – 120 €
poistné 21 € – 70 € 58 € – 152 €
obchodné 40 € – 87 € 80 € – 180 €

 

Vlaky z Düsseldorfu do Mníchova

Vlaky z Drážďan do Mníchova

Norimberg do Mníchov Vlaky

Vlaky z Bonnu do Mníchova

 

Cestovné trasy: Prečo je lepšie ísť vlakom ICE, a necestujú lietadlom?

1) Vyhnite sa procedúram pred nástupom na palubu. Ak máte let do 9 ráno, je lepšie byť na letisku aspoň do 7 následne do času, ktorý musíte absolvovať Postupy pred nalodením a bezpečnostné kontroly, bude takmer čas, aby si nastúpil do lietadla.

S vlakmi ICE, môžete prísť kedykoľvek pred odchodom, ak ste sa dostali do vlaku pred presunom. Je to možné, pretože neexistujú žiadne postupy pred nalodením alebo dôkladné bezpečnostné kontroly. Len sa ukáž na stanicu, vyhľadajte svoj vlak na ukazovateli, a nastúpiť!

V celkovom čase cesty, ICE víťazí nad lietadlami v Nemecku rovnako ako za cenu. Okrem času premrhaného postupmi pred nástupom na palubu, lietadlá celkovo strácajú viac cestovný čas pri dochádzaní (z letiska na presné miesto).

2) Poplatky za batožinu. Ak cestujete v lietadle, môžete si byť istí, že za kufre budete platiť navyše. Avšak, Ak cestujete vlakmi ICE, platenie poplatkov za batožinu je ďalší poplatok, ktorý pri zakúpení nezarobíte lacné lístky na vlak ICE. Objasniť, s lacné ceny ICE, nemusíte platiť za žiadny kufor, s ktorým cestujete. Vďaka tomu je ICE lacnejšou a lepšou možnosťou cestovania.

3) Vlaky sú šetrnejšie k životnému prostrediu. Na ICE vlak je tiež ekologickejšie ako lietadlá, čo prispieva k znečisťovaniu ovzdušia. Cesta vlakom je o 20 × menej znečisťujúcich emisií uhlíka ako cesta vzduchom.

Berlín do Hamburg Vlaky

Brémy Hamburg Vlaky

Hanover do Hamburg Vlaky

Kolín nad Rýnom Hamburg Vlaky

 

new ICE train come out of siemens factory

 

Aké sú rozdiely medzi štandardnou triedou a prvou triedou v ICE?

Na rozdiel od iných vlakov s cestovnými lístkami do rôznych oddelení (štandardná, obchodné, výkonný, atď.) ako v Trenitalii, Nemecké ICE je trochu iné. V každom vlaku ICE sú dve triedy - prvá trieda a druhá trieda. Hlavné rozdiely medzi oboma kategóriami sú cena, flexibilita, a ponúkaných služieb.

Pokiaľ ide o lístky a oddiely triedy vo vlaku ICE, akýkoľvek typ lístka môže byť v prvej triede. To znamená, že dokonca aj lacné lístky na vlak ICE, úsporná cena, a Super sparpreis si môžu dovoliť prvotriedne miesta. Avšak, cena sa pre obe triedy líši, ako je uvedené vyššie.

Vstupenky ICE First Class:

Prvotriedny model ICE predstavuje štandard pre luxus, pohodlie, a vynikajúce služby v nemeckom železničnom systéme. Navrhnuté pre konkurenčné lietadlá, Vlaky ICE poskytujú pohodlie pri cestách na dlhé vzdialenosti. Okrem toho, priehradky prvej triedy tvoria asi jednu tretinu vlaku a v závislosti od použitého vlaku ICE to môžu byť až tri priehradky..

Sedadlá prvej triedy sú väčšie a sú rôzne usporiadané v a 2-1 usporiadanie skôr ako a 2-2 v druhej triede. A tým sa cestujúcim uvoľní viac priechodu. navyše, sedadlá v prvej triede ICE sú tiež potiahnuté umelou kožou a sú väčšie ako sedadlá v druhej triede. Ako obchodníci bežne používajú prvú triedu, sú k dispozícii pevné stoly pre cestujúcich, ktorí chcú počas cesty robiť nejakú prácu.

Medzi extra služby, ktoré odlišujú prvú triedu od druhej triedy vo vlakoch ICE, patrí bezplatná služba, denníky, bezplatné neobmedzené WI-FI, a špeciálne zosilňovače na zabránenie prerušenia príjmu mobilných telefónov. Cestujúci prvej triedy si môžu jedlo objednať aj zo sedadiel, ak nechcú ísť do reštaurácie vo vlaku.

Ďalšou výhodou obmedzenou na cestovateľov prvej triedy ICE je miestenka. Všetky lístky na prvú triedu, vrátane lacné vstupenky ICE, využite túto výhodu. Nemusíte sa báť, že si náhodne zaobstaráte sedadlo pri okne; pri rezervácii si môžete vybrať, ktoré miesto chcete a nechať si rezervované.

Ceny vlakov z Offenburgu do Freiburgu

Ceny vlakov zo Stuttgartu do Freiburgu

Ceny vlakov z Lipska do Freiburgu

Ceny vlakov z Norimbergu do Freiburgu

 

 

Vstupenky ICE druhej triedy:

Priestory druhej triedy nie sú tak ďaleko od pohodlia prvej triedy. Navyše, sedadlá v kupé druhej triedy sú lepšie ako priemerné sedadlá leteckých spoločností. Plus, sú ergonomické, príďte s opierkou hlavy, a sú pokryté vzorovanou tkaninou. Vďaka tomu je pohodlný výlet na dlhé vzdialenosti.

V jednom vlaku ICE je viac oddelení druhej triedy ako v prvej triede. Obzvlášť, usporiadanie sedadiel v druhej triede je o niečo tesnejšie ako usporiadanie v prvej triede. V rade sú štyri sedadlá (2-2 usporiadanie sedadla), každé dve sedadlá majú spoločnú strednú opierku.

Ďalej, cestujúci v druhej triede majú prístup k niektorým službám v prvej triede, avšak s obmedzeniami. Napríklad WI-FI. V druhej triede, Wi-Fi nie je neobmedzené, ako je to pre cestujúcich prvej triedy. Cestujúci druhej triedy tiež nemajú zadarmo prístup k dennej tlači, takže ak by ste si chceli zaobstarať noviny v druhej triede, budete si ich musieť kúpiť.

Cestujúci druhej triedy musia ísť do reštaurácie, ak si chcú objednať jedlo. Nemôžu si objednať zo svojich sedadiel, ako je to v prvotriednom kupé ICE. Tiež, ICE letenky druhej triedy v tarifách Flexpreis a Saver automaticky nezahŕňajú rezervácie miest. Ak si chcete rezervovať miesto v druhej triede, budete musieť zaplatiť dodatočnú sumu 6 EUR. Podobne majú cestujúci prvej aj druhej triedy elektrickú zásuvku na každom sedadle.

Norimberg do Bamberg Vlaky

Frankfurt na Bamberg Vlaky

Stuttgart do Bamberg Vlaky

Dresden do Bamberg Vlaky

 

Existuje predplatné ICEvanie?

ICE ponúka železničné priechody na lacné ceny vlakov ICE pre neobmedzené cestovanie po celom Nemecku alebo Európe. Existujú tri typy železničných priechodov:

Nemecký železničný priechod

Nemecký železničný priechod je určený na neobmedzené cestovanie v rámci Nemecka. Tiež, je to pre cestujúcich, ktorí nežijú v Európe, Turecko, a Rusko. Medzi niektoré výhody nemeckého železničného preukazu patrí:

 • Držitelia preukazu môžu navštíviť určité bonusové lokality mimo Nemecka (Salzburg, Benátky, a Brusel)
 • Zľavnené lístky na vlak ICE pre všetkých do 28 rokov
 • Neobmedzené cestovanie po celom Nemecku
 • Keď cestujú spolu, môžu dvaja ľudia ušetriť viac peňazí pomocou Twin Pas
 • Flexibilita umožňuje držiteľom nemeckého železničného priechodu cestovať kedykoľvek a kdekoľvek

Držitelia nemeckého preukazu si môžu vybrať 3 do 15 po sebe idúce dni cesty do jedného mesiaca pri nákupe preukazu.

Eurail priesmyk

Eurail pass umožňuje neeurópanom, ktorí žijú mimo Ruska, Európe, a Turecko cestovať neobmedzene po celej Európe. Niektoré výhody zahŕňajú:

 • Poukážky a zľavy na turistické atrakcie.
 • Rôzne kategórie na výber - pre dospelých, senior, a mládež.
 • Neobmedzené cestovanie 31 európske krajiny, vrátane Turecka.

InterRail Pass

Pas InterRail poskytuje ľuďom, ktorí žijú v Rusku, Turecko, alebo v Európe neobmedzené cestovanie po celej Európe. Medzi výhody tohto priechodu patrí:

 • Zľavy na ICE lístky na vlak pre mladších aj starších ľudí.
 • Neobmedzené cestovanie do 33 európskych krajinách
 • Jazda vlakom zdarma pre držiteľov preukazov, ktorí cestujú až s dvoma deťmi mladšími ako 2 roky 11 rokov.
 • Cestovné obdobie pre rok 2007 3 dní do 3 mesiacov na jednotlivca.

Každý priechod je k dispozícii a mal by byť aktivovaný v rámci 11 mesiacov nákupu.

Mníchov do Salzburg Vlaky

Salzburg do Pasova

Vlaky z Viedne do Salzburgu

Salzburg Viedeň Vlaky

 

Ako dlho pred odchodom vlaku ICE má prísť?

Aby ste sa uistili, že prídete včas na palubu, usadiť sa, a dokonca prezerať obchody, odporúčame vám prísť aspoň 30 minút pred časom vášho odchodu.

 

Aké sú vlakové poriadky ICE??

Cestovné poriadky nie sú stanovené, čo sťažuje odpoveď. Avšak, k cestovným poriadkom vlakov ICE máte prístup v reálnom čase na domovskej stránke Save A Train. Zadajte svoj pôvod a cieľ a získajte okamžitý prístup ku všetkým cestovným poriadkom vlakov ICE. Najstarší vlak ICE odchádza okolo 6 ráno, s vlakmi odchádzajúcimi každý 30 minút do hlavných cieľov.

 

Ktoré stanice obsluhuje ICE?

Medzinárodné trasy ICE odchádzajú z niekoľkých medzinárodných staníc, medzi nimi sú Brusel Midi Zuid (Bruselská stanica Midi South v angličtine), Arnhem Central, a Amsterdam Central, a mnoho ďalších.

Na príchod, Vlaky ICE dorazí na 11 Nemecké stanice a jedna švajčiarska stanica. Tiež, medzi hlavné príchodové stanice patrí Oberhausen, Duisburg, Düsseldorf, kolínska, Letisko Frankfurt (Letisko Frankfurt nad Mohanom), Manheim, Siegburg, a ďalšie.

Ďalej, Dusseldorf je nádherné mesto ležiace pozdĺž Rýna s bohatou kultúrnou históriou a cítením. Existuje mnoho pozoruhodných kultúrnych a historických zaujímavostí, ktoré treba vidieť a vyhliadkové trasy na prechádzky a skvelú nákupnú zónu. Je to ideálne miesto pre a víkendový útek s priateľmi alebo rodinou.

Z centra Amsterdamu (Centraal je v holandčine a znamená to hlavnú stanicu), môžete prísť do Frankfurtu, mesto známe ako finančné mesto Európy. Čo je viac, existujú krásne pláže, múzeí, a reštaurácie na návštevu.

Kolín nad Rýnom je centrom umenia, architektúra, a bohatá história. S vlakom ICE z Amsterdamu Centraal, môžete prísť do Kolína, aby ste sa ponorili do krásy tohto mesta.

Naozaj, tam sú neuveriteľne krásne botanické záhrady, reštaurácie so širokou ponukou kulinárskych diel, zoologickej záhrady, múzeí, a pohostinstvá. Tiež, ak si nie ste istí, ktorú stanicu si vybrať, náš algoritmus vám pomôže pri výbere.

Frankfurt na Heidelberg Vlaky

Stuttgart do Heidelberg Vlaky

Norimberg do Heidelberg Vlaky

Bonn Heidelberg Vlaky

 

Ľadové vlaky - časté otázky

Čo by som mal so sebou priniesť na ICE?

Okrem seba? Prineste si cestovný doklad, platný pas, a cestovné poistenie nie je povinné, ale tento dokument je prospešný pre vaše zdravie.

Aká spoločnosť vlastní ICE?

Intercity-Express (ICE) je vo vlastníctve nemeckého národného poskytovateľa vlakov, Deutsche Bahn, a DB je vo vlastníctve nemeckej spolkovej vlády.

Kam môžem ísť s ICE?

ICE primárne prechádza všetkými mestami v Nemecku. Existuje niekoľko medzinárodných Cestovné trasy ICE do niektorých krajín hraničiacich s Nemeckom.

Aké sú postupy pri nástupe do vlaku ICE??

Neexistujú žiadne luxusné postupy nastupovania do lietadla. Keď prídete na stanicu, pozrite sa na tabuľky smerových svetiel a vyhľadajte vlak. Okrem toho, potom môžete nastúpiť do vlaku kedykoľvek pred plánovaným odchodom.

Aké služby sú poskytované vo vlaku ICE?

ICE Train ponúka pri tranzite stravovanie, kde menu obsahuje jedlá, ľahké občerstvenie, a nápoje všetkých druhov. Ďalej, vedľa každého sedadla sú nabíjacie porty, Wi-Fi zadarmo (neobmedzený v prvej triede), a zosilňovače na nepretržitý príjem mobilných telefónov (iba pre First Class).

Najžiadanejšie FAQ ICE – Musím si na ICE rezervovať miesto vopred?

Nemusíte si rezervovať miesto vopred, ale ak chcete, môžete si rezervovať miesto. Ak si kúpite lístok prvej triedy, ste automaticky kvalifikovaní na bezplatné rezervované miesto.

Je vo vnútri ICE WiFi internet??

Áno, existuje. V priestore druhej triedy, WI-FI internet je zadarmo, ale nie neobmedzený, ako je to v prvej triede.

Konstanz do Lindau Vlaky

Memmingen Lindau Vlaky

Biberach do Lindau Vlaky

Ulm do Lindau Vlaky

 

DB ICE Train First class Seat type

 

konečne, Ak ste sa dostali tak ďaleko, viete všetko, čo potrebujete vedieť o vlakoch ICE a ste pripravení kúpiť si lístok ICE na vlak SaveATrain.com.

 

Pre týchto železničných operátorov máme vlakové lístky:

DSB Denmark

Dánsky DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgicko

intercity trains

Medzimestské vlaky

SJ Sweden Trains

SJ Švédsko

NS International Cross border trains

NS International Holandsko

OBB Austria logo

OBB Rakúsko

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Nórsko

Switzerland Sbb railway

SBB Švajčiarsko

CFL Luxembourg local trains

CFL Luxembursko

Thello Italy <> France cross border railway

prehlbuje

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Nemecko

European night trains by city night line

nočné vlaky

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Nemecko

Czech Republic official Mav railway operator

Mav česky

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo eurail

Eurail

 

Chcete túto stránku vložiť na svoje stránky? Kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-ice%2F%0A%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie), Alebo môžete jednoducho odkazovať priamo na túto stránku.

Copyright © 2021 - Uložiť vlak, Amsterdam, Holandsko
Nenechávajte bez prítomnosti - Dostať kupóny a novinky !