להזמין רכבת כרטיס עכשיו

מחירי כרטיסי רכבת של ICE זולים ונתיבי נסיעה

כאן תוכל למצוא את כל המידע על גרמניה כרטיסים זולים לרכבת ICE ו מחירי הנסיעות של ICE והטבות.

 

נושאים: 1. ICE by Highlights
2. על רכבת ICE 3. תובנות עיקריות לקבלת כרטיס זול לרכבת ICE
4. כמה עולים כרטיסים ל- ICE 5. מסלולי נסיעה: למה עדיף tלקחת את רכבת ICE, ולא לנסוע במטוס
6. מה ההבדלים בין מחלקה סטנדרטית למחלקה ראשונה ב-ICE 7. האם יש מנוי ICE
8. כמה זמן לפני יציאת רכבת ICE להגיע 9. מהם לוחות הזמנים לרכבת של ICE
10. אילו תחנות מוגשות על ידי ICE 11. שאלות נפוצות על רכבות ICE

 

ICE by Highlights

 • הרכבת המהירה ביותר בגרמניה היא רכבת ICE במהירות של 300 קמ"ש.
 • טרכבת הדגל של ICE של מערכת הרכבות הגרמנית מקשרת בין כל עיר בתוך גרמניה.
 • מכל הרכבות שנוסעות ברכבת מערכת הרכבות הגרמנית, ICE שייך לקטגוריה A.
 • רכבות ICE מתוכננות להתחרות במטוסים מבחינת הנוחות והזמן ליעד.
 • המסלולים הבינלאומיים של ICE כוללים את צרפת, בלגיה, דנמרק, אוֹסְטְרֵיָה, הולנד, ושוויץ.

 

על רכבת ICE

Intercity-Express או בשם הקיצור שלה ICE היא מערכת של רכבות מהירות בבעלות דויטשה באן, ספק הרכבות הלאומי של גרמניה. ה רכבות קרח ידועים במותרות, מְהִירוּת, ונוחות כאשר הם מחברים בין כל עיר בגרמניה.

עם מהירויות של עד 300 ק"מ לשעה, נסיעה ברכבת ICE היא הדרך המהירה ביותר לנסוע בין ערים רחוקות כמו קלן והמבורג.

מסלולי נסיעות ICE אינם מוגבלים לגרמניה. הרכבת נוסעת בקווים בינלאומיים לאוסטריה, צָרְפַת, בלגיה, שוויץ, דנמרק, והולנד.

ICE Trains in a train station

לך ל שמור אתר רכבת או השתמש בווידג'ט זה כדי לחפש רכבות כרטיסים לרכבות קרח

שמור אפליקציית אייפון לרכבת

שמור אפליקציית אנדרואיד לרכבת

 

שמור רכבת

מוצא

יעד

תאריך עזיבה

תאריך חזרה (אופציונאלי)

מבוגר (26-59):

נוער (0-25):

בכיר (60+):


 

תובנות עיקריות לקבלת כרטיס זול לרכבת ICE

מספר 1: הזמן מראש את כרטיסי ה- ICE ככל שתוכל

אם תרצה להשיג כרטיסים ל- ICE זולים, ככל שאתה קונה אותם מוקדם יותר, ככל שגדל הסיכוי שלך להשיג אותם בזול. יש 3 סוגים של תעריפי ICE זולים ושלושת סוגי הכרטיסים זמינים בזמן המכירה הראשוני, אבל חוסך הנסיעה, מחיר חוסך, ואולי Super sparpreis לא יהיו זמינים ככל שמתקרב יום העזיבה. תוכלו להזמין כרטיסי נסיעה לחסכון כבר בתחילת הדרך 6 חודשים לפני היציאה.

מספר 2: הזמינו את כרטיסי הרכבת של ICE כאשר אתם בטוחים במסלול הטיול שלכם

להיות בטוח בתאריך הטיול והיציאה שלך יחסוך לך כסף בדמי החזר. שיעור ההחזר והאפשרות להחזרת כרטיסי ICE שאינם בשימוש תלוי בסוג הכרטיס שאתה קונה. גַם, דמי ההחזר נמוכים יותר עבור כרטיסי נסיעה חוסכים מאשר עבור כרטיסי נסיעה רגילים. שים לב ש- DB לא היה מחזיר לך במזומן בעת ​​החזרת הכרטיס שלך. החזרי DB נעשים באמצעות שוברי DB, שבהם אתה יכול לשלם עבור כל שירות שהם מציעים. אתה יכול גם למכור את כרטיסי רכבת ל- ICE מקוון בפורומים באינטרנט אם ברצונך לקבל את הכסף בחזרה.

מספר 3: נסיעה ברכבת ICE בתקופות שפל

כרטיסי ICE זולים יותר בתקופות מחוץ לשיא (יום שלישי, ימי רביעי, ימי חמישי, ושבתות). בימי שיא, הכרטיסים הזולים נמכרים מהר מאוד, משאירה רק את כרטיסי Flexpreis. לנסוע בימי שיא, הזמן מראש כדי לקבל את כרטיסי הנסיעה החוסך. אם אינך יכול להשיג את כרטיסי הנסיעה החוסך, הקפד לנסוע בין שעות הבוקר המאוחרות לשעות אחר הצהריים המוקדמות (בגלל מטיילים עסקיים) מכיוון שכרטיסי Flexpreis יהיו זולים יותר אז. לבסוף, הימנע מנסיעה פּוּמְבֵּי וחופשות לימודים כאשר גם מחירי הכרטיסים ל- ICE יעלו.

מספר 4: קנו את כרטיסי ה- ICE ב- Save A Train

תוכלו למצוא את ההיצע הטוב ביותר של כרטיסי רכבת ICE באירופה באתרנו, שמור רכבת. יש לנו את ההיצע הגדול ביותר של כרטיסי רכבת באירופה ובעולם. עם החיבור שלנו לאינספור מפעילי רכבת והאלגוריתמים הנכונים, אנו מציעים לכם את כרטיסי ה- ICE הזולים ביותר שתוכלו למצוא אי פעם. גַם, אנו מוצאים אלטרנטיבות זולות לרכבות שאינן קרח.

פרנקפורט לרכבות ברלין

לייפציג לרכבות ברלין

האנובר לרכבות ברלין

המבורג לרכבות ברלין

 

Arriving ICE Train

 

כמה עולים כרטיסים ל- ICE?

מחיר כרטיס ICE תלוי בסוג הכרטיס ובסוג המושבים הרצוי לכם. בדרך כלל, רכבת גרמנית מפורסם בזכות מחירי כרטיסים ICE נמוכים. ישנם שלושה סוגי כרטיסים לרכבת ICE - הכרטיס הסטנדרטי או ה- Flexpreis, כרטיסי הנסיעה לסופרסאבר או לסופרספרייס, ואת מחיר הנסיעה החוסך או כרטיסי ICE של Sparpreis. כרטיסי הנסיעה לחוסך הם זולים יותר מהכרטיסים הרגילים, אך הכרטיסים הזמינים פוחתים ככל שיום היציאה מתקרב. מחירי הכרטיסים ל- ICE תלוי בכיתה שתבחר והנה טבלת סיכום של המחירים הממוצעים לכיתה:

כרטיס לכיוון אחד נסיעה הלוך ושוב
סטנדרט 17 € – 50 € 30 € – 120 €
פּרֶמיָה 21 € – 70 € 58 € – 152 €
עסקים 40 € – 87 € 80 € – 180 €

 

דיסלדורף לרכבות מינכן

דרזדן לרכבות מינכן

נירנברג לרכבות מינכן

בון לרכבות מינכן

 

מסלולי נסיעה: מדוע עדיף לנסוע ברכבת ICE, ולא לנסוע במטוס?

1) הימנע מנוהל לפני העלייה למטוס. אם יש לך טיסה ליד 9 בבוקר, עדיף לך להיות בשדה התעופה לפחות עד 7 כתוצאה מכך עד שבוודאי עברתם את ההליכים לפני העלייה למטוס ובדיקות האבטחה, כמעט יהיה הזמן שתעלו למטוס.

עם רכבות ICE, אתה יכול להגיע בכל עת לפני היציאה, כל עוד אתה נכנס לרכבת לפני המעבר. זה אפשרי מכיוון שאין הליכים לפני העלייה למטוס או בדיקות אבטחה ארוכות טווח. פשוט תגיע לתחנה, אתר את הרכבת שלך על המחוון, ולוח!

זמן נסיעה כולל, ICE זוכה במטוסים בגרמניה בדיוק כמו שהוא עושה גם במחיר. מלבד הזמן שבוזבז בהליכי טרום העלייה למטוס, מטוסים מאבדים יותר בסך הכל זמן נסיעה בנסיעות (משדה התעופה למיקום המדויק).

2) דמי מזוודות. אתה יכול להיות בטוח שאתה תשלם תוספת תשלום עבור מזוודות אם אתה נוסע במטוס. למרות זאת, אם אתה נוסע ברכבות ICE תשלום דמי מזוודות הוא הוצאה נוספת שלא תשלם אם תקנה כרטיסי רכבת ICE זולים. להבהיר, עם מחירי קרח זולים, לא תצטרך לשלם עבור כל מזוודה שאתה נוסע איתה. זה הופך את ICE לאופציית נסיעה זולה וטובה יותר.

3) הרכבות ידידותיות יותר לסביבה. ה רכבת ICE גם יותר ידידותי לסביבה מאשר מטוסים, שתורם לזיהום אוויר. נסיעה ברכבת מזהמת פחות פליטת פחמן פי 20 מאשר נסיעה באוויר.

ברלין לרכבות המבורג

ברמן לרכבות המבורג

האנובר לרכבות המבורג

קלן לרכבות המבורג

 

new ICE train come out of siemens factory

 

מה ההבדלים בין המחלקה הסטנדרטית למחלקה הראשונה ב- ICE?

בניגוד לרכבות אחרות עם כרטיסים לתאים שונים (תֶקֶן, עסקים, מְנַהֵל, וכו ') כמו בטרניטליה, ICE של גרמניה הוא קצת שונה. ישנם שתי כיתות בכל רכבת ICE - המחלקה הראשונה והמחלקה השנייה. ההבדלים העיקריים בין שתי הקטגוריות הם המחיר, גְמִישׁוּת, ושירותים המוצעים.

זה נוגע לכרטיסים ולתאי הכיתה ברכבת ICE, כל סוג כרטיס יכול להיות במחלקה הראשונה. פירוש הדבר שאפילו ה כרטיסי רכבת ICE זולים, מחיר החוסך, וסופר ספרפרייס יכול להרשות לעצמו מושבים מהשורה הראשונה. למרות זאת, המחיר משתנה לשני הכיתות, כפי שנראה לעיל.

כרטיסים ל- ICE מהמחלקה הראשונה:

המחלקה הראשונה של ICE קובעת את הסטנדרט למותרות, נוחות, ושירות מעולה במערכת הרכבות הגרמנית. מיועד למטוסים מתחרים, רכבות ICE מספקות נוחות לנסיעות למרחקים ארוכים. בנוסף, התאים מהשורה הראשונה מהווים כשליש מהרכבת ויכולים להגיע לשלושה תאים, תלוי ברכבת ICE.

מושבי התאים מהשורה הראשונה גדולים יותר ומסודרים בצורה שונה ב- 2-1 סידור ולא א 2-2 בכיתה השנייה. וזה מפנה מקום מעבר נוסף לנוסעים. יתר על כך, המושבים במחלקה הראשונה של ICE מכוסים גם בד דמוי עור וגדולים מאלה שבמחלקה השנייה. כמו שאנשי עסקים משתמשים בדרך כלל במחלקה הראשונה, יש שולחנות מוצקים עבור נוסעים שרוצים לעשות קצת עבודה במהלך הדרך.

השירותים הנוספים המבדילים את המחלקה הראשונה מהמחלקה השנייה ברכבות ICE כוללים חינם, עיתונים יומיים, WI-FI ללא הגבלה בחינם, ומגברים מיוחדים למניעת הפרעות בקליטת הטלפון הסלולרי. נוסעי מחלקה ראשונה יכולים גם להזמין את ארוחותיהם ממקומותיהם אם הם לא רוצים ללכת למסעדה העולה על הרכבת.

הטבה נוספת המוגבלת למטיילים מהשורה הראשונה של ICE היא הזמנת מושבים. כל הכרטיסים למחלקה ראשונה, כולל כרטיסים ל- ICE זולים, ליהנות מהיתרון הזה. אתה לא צריך לדאוג לקבל אקראי מושב לחלון; אתה יכול לבחור איזה מושב אתה רוצה בעת ההזמנה ולשמור אותו.

מחירי הרכבות של אופנבורג לפרייבורג

שטוטגרט למחירי הרכבת של פרייבורג

מחירי הרכבות של לייפציג לפרייבורג

מחירי הרכבות של נירנברג לפרייבורג

 

 

כרטיסים ל- ICE בכיתה ב ':

התאים של המחלקה השנייה אינם כל כך רחוקים מהמחלקה הראשונה בנוחות. בנוסף, המושבים בתא סוג ב 'טובים יותר ממושבים בחברת התעופה הממוצעת. ועוד, הם ארגונומיים, לבוא עם משענת ראש, והם מכוסים בבד בדוגמת. זה מאפשר טיול נוח למרחקים ארוכים.

יש יותר תאים מהשורה השנייה בכל רכבת ICE מאשר אלה של המחלקה הראשונה. בִּמְיוּחָד, סידור הישיבה במחלקה השנייה מעט הדוק יותר מזה של התא מהשורה הראשונה. ישנם ארבעה מושבים בשורה (2-2 סידור מושבים), כאשר כל שני מושבים חולקים את משענת היד האמצעית.

נוסף, לנוסעים במחלקה השנייה יש גישה לחלק מהשירותים במחלקה הראשונה אך עם מגבלות. קח למשל את ה- WI-FI. בשיעור השני, Wi-Fi אינו מוגבל כמו שנוסעים מהשורה הראשונה. לנוסעי מחלקה ב 'אין גם גישה לעיתונים יומיים ללא תשלום, כך שאם תרצו להשיג עיתון במחלקה השנייה, תצטרך לקנות אחד כזה.

נוסעים סוג ב 'צריכים ללכת למסעדה אם הם רוצים להזמין אוכל. הם לא יכולים להזמין מהמושבים שלהם כמו שזה בתא ICE מהשורה הראשונה. גַם, כרטיסים למחלקה שנייה של ICE במחירי ה- Flexpreis והן במחירי החיסכון אינם מכסים אוטומטית הזמנות מושב. אם תרצה להזמין מקום במחלקה השנייה, תצטרך לשלם סכום נוסף של 6 אירו. באופן דומה גם למחלקה הראשונה וגם לנוסעים המחלקה השנייה יש שקע חשמלי בכל מושב.

נירנברג לרכבות במברג

פרנקפורט לרכבות במברג

שטוטגרט לרכבות במברג

דרזדן לרכבות במברג

 

האם יש מנוי לתוכנית ICEתנועה?

ICE מציעה כרטיסי נסיעה ברכבת מחירי רכבת ICE זולים לנסיעות ללא הגבלה ברחבי גרמניה או אירופה. ישנם שלושה סוגים של מסילות רכבת:

מעבר רכבת גרמני

מסילת הרכבת הגרמנית מיועדת לנסיעות ללא הגבלה בתוך גרמניה. גַם, זה מיועד למטיילים שאינם גרים באירופה, טורקיה, ורוסיה. כמה יתרונות של מעבר הרכבת הגרמני כוללים:

 • מחזיקי מסילת הרכבת יכולים לבקר במקומות בונוס מסוימים מחוץ לגרמניה (זלצבורג, ונציה, ובריסל)
 • כרטיסי רכבת ICE מוזלים לכל מי שמתחת 28 שנים
 • נסיעות ללא הגבלה ברחבי גרמניה
 • שני אנשים יכולים לחסוך יותר כסף באמצעות התאומים Pas כשנוסעים יחד
 • הגמישות מאפשרת למחזיקי הרכבת הגרמנית לנסוע לכל מקום ובכל זמן

בעלי המעבר הגרמני יכולים לבחור 3 ל 15 ימי נסיעה רצופים תוך חודש ברכישת כרטיס.

ארייל Pass

מעבר יוריל מאפשר לא-אירופאים שגרים מחוץ לרוסיה, אֵירוֹפָּה, וטורקיה לנסוע ללא הגבלה ברחבי אירופה. חלק מההטבות כוללות:

 • שוברים והנחות לאטרקציות תיירותיות.
 • קטגוריות שונות לבחירה - מבוגר, בכיר, ונוער.
 • נסיעות ללא הגבלה 31 מדינות אירופה, כולל טורקיה.

מעבר InterRail

מעבר ה- InterRail מעניק לאנשים שגרים ברוסיה, טורקיה, או אירופה נסיעות ללא הגבלה ברחבי אירופה. הטבות של מעבר זה כוללות:

 • הנחות ב כרטיסי רכבת ל- ICE לאנשים צעירים ומבוגרים כאחד.
 • נסיעות ללא הגבלה 33 מדינות באירופה
 • טיולי רכבת בחינם לבעלי pass שנוסעים עם עד שני ילדים מתחת לגיל 11 שנים.
 • תקופת נסיעות ל 3 ימים עד 3 חודשים ליחיד.

כל מעבר זמין ויש להפעיל אותו בתוך 11 חודשים של רכישה.

מינכן לרכבות זלצבורג

זלצבורג לפסאו

וינה לרכבות זלצבורג

זלצבורג לרכבות וינה

 

כמה זמן לפני יציאת רכבת ICE להגיע?

כדי להבטיח שתגיע בזמן לעלות לעלות, להתמסד, ואפילו דפדף בחנויות, מומלץ להגיע לפחות 30 דקות לפני זמן היציאה שלך.

 

מהם לוחות הזמנים לרכבת של ICE?

לוחות הזמנים של הרכבת אינם קבועים, מה שמקשה על התשובה. למרות זאת, תוכל לגשת ללוחות הזמנים של ICE בזמן אמת בדף הבית של Save A Train. הזן את המקור והיעד שלך וקבל גישה מיידית לכל לוחות הזמנים של רכבת ICE. הרכבת המוקדמת ביותר של ICE עוברת ליד 6 בבוקר, עם רכבות שיוצאות מכל 30 דקות ליעדים מרכזיים.

 

אילו תחנות מוגשות על ידי ICE?

קווים בינלאומיים של ICE יוצאים ממספר תחנות בינלאומיות, ביניהם Midi Zuid של בריסל (תחנת בריסל מידי דרום באנגלית), ארנהם מרכז, ובמרכז אמסטרדם, ועוד רבים.

לקראת ההגעה, רכבות קרח הגיע ל 11 תחנות גרמניות ותחנת שוויץ אחת. גַם, תחנות ההגעה הגדולות כוללות את אוברהאוזן, דיסבורג, דיסלדורף, קלן, שדה תעופה פרנקפורט (שדה התעופה הראשי של פרנקפורט), מנהיים, זיגבורג, ואחרים.

נוסף, דיסלדורף היא עיר יפהפייה הממוקמת לאורך הריין עם היסטוריה תרבותית עשירה ותחושה. יש הרבה אטרקציות תרבותיות והיסטוריות ראויות לציון דרכי נוף לטיולים ואזור קניות נהדר. זה מיקום מושלם עבור חופשת סוף השבוע עם חברים או משפחה.

ממרכז אמסטרדם (סנטראל בהולנדית וזה אומר התחנה המרכזית), אתה יכול להגיע לפרנקפורט, העיר הידועה כבירה הפיננסית של אירופה. מה עוד, יש חופים יפים, מוזיאונים, ומסעדות לבקר בהן.

קלן היא מרכז האמנות, ארכיטקטורה, ו היסטוריה עשירה. עם רכבת ICE מאמסטרדם סנטראל, אתה יכול להגיע לקלן כדי לטבול את עצמך ביופי שיש בעיר הזו.

אכן, ישנם גנים בוטניים יפים להפליא, מסעדות עם מגוון רחב של יצירות מופת קולינריות, גני חיות, מוזיאונים, ופאבים ליהנות מהם. גַם, אם אינך בטוח באיזו תחנה לבחור, האלגוריתם שלנו יעזור לכם לבחור.

פרנקפורט לרכבות היידלברג

שטוטגרט לרכבות היידלברג

נירנברג לרכבות היידלברג

בון לרכבות היידלברג

 

שאלות נפוצות על רכבות ICE

מה אני צריך להביא איתי ל- ICE?

חוץ מעצמך? הביא את מסמך הנסיעות שלך, דרכון תקף, וביטוח נסיעות אינו חובה אך מסמך זה מיטיב עם בריאותך.

איזו חברה היא הבעלים של ICE?

האינטרסיטי-אקספרס (קרח) נמצאת בבעלות ספק הרכבות הלאומי של גרמניה, הדויטשה בהן, ו- DB בבעלות הממשלה הפדרלית הגרמנית.

לאן אוכל ללכת עם ICE?

ICE עובר בעיקר בכל הערים בגרמניה. יש כמה בינלאומיים מסלולי נסיעה של ICE למדינות מסוימות הגובלות בגרמניה.

מהם נהלי העלייה למטוס ברכבות ICE?

אין נהלי עלייה למטוס מפוארים. כשמגיעים לתחנה, בדוק את לוח המחוונים כדי למצוא את הרכבת שלך. בנוסף, לאחר מכן תוכלו לעלות על הרכבת בכל עת לפני שהיא אמורה לצאת.

אילו שירותים יש ברכבת ICE?

רכבת ICE מציעה סעודות מעבר בה התפריט מכיל ארוחות, חטיפים קלים, ומשקאות מכל הסוגים. יתר על כן, יש יציאות טעינה ליד כל מושב, WiFi בחינם (ללא הגבלה במחלקה הראשונה), ומגברים לקליטת טלפון סלולרי ללא הפרעה (רק למחלקה ראשונה).

השאלות הנפוצות ביותר בנושא ICE – האם עלי להזמין מקום מראש ב- ICE?

אתה לא צריך להזמין מקום מראש, אבל אתה יכול להזמין מקום במושב אם תרצה. אם אתה רוכש כרטיס מחלקה ראשונה, אתה מוסמך אוטומטית למושב שמור בחינם.

האם יש אינטרנט WiFi בתוך ICE?

כן, יש. בתא בכיתה ב ', אינטרנט אלחוטי הוא בחינם אך אינו מוגבל כפי שהוא במחלקה ראשונה.

קונסטנץ לרכבות לינדאו

Memmingen לרכבות לינדאו

ביבראך לרכבות לינדאו

Ulm לרכבות לינדאו

 

DB ICE Train First class Seat type

 

סוף כל סוף, אם הגעת עד לכאן, אתה יודע כל מה שאתה צריך לדעת על רכבות ICE ומוכן לרכוש את כרטיס הרכבת שלך ל- ICE SaveATrain.com.

 

יש לנו כרטיסי רכבת למפעילי הרכבת הללו:

DSB Denmark

DSB דני

Thalys railway

תאליס

eurostar logo

יורוסטאר

sncb belgium

SNCB בלגיה

intercity trains

רכבות בין-עירוניות

SJ Sweden Trains

SJ שבדיה

NS International Cross border trains

NS הבינלאומי הולנד

OBB Austria logo

OBB אוסטריה

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF אויואגו

NSB VY Norway

NSB Vy נורווגיה

Switzerland Sbb railway

SBB שוויץ

CFL Luxembourg local trains

CFL לוקסמבורג

Thello Italy <> France cross border railway

ובשנים הבאות

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

דויטשה באן ICE גרמניה

European night trains by city night line

רכבות הלילה

Germany Deutschebahn

דויטשה באן גרמניה

Czech Republic official Mav railway operator

מאב צ'כי

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

טרניטליה

לוגו eurail

ארייל

 

האם ברצונך להטביע דף זה לאתר שלך? לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-ice%2F%0A%3Flang%3Dhe – (גלול למטה כדי לראות את קוד ההטבעה), או שאתה יכול פשוט לקשר ישירות לדף זה.

 • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml ותוכלו לשנות את / de ל- / nl או / fr ושפות נוספות.
© כל הזכויות שמורות 2021 - שמור רכבת, אמסטרדם, הולנד
אל תעזבו בלי לקחת מתנה - קבלו קופונים וחדשות !