להזמין רכבת כרטיס עכשיו

כרטיסי רכבת SBB זולים ומחירי מסלולי נסיעה

כאן תוכלו למצוא את כל המידע אודות כרטיסי רכבת SBB זולים ו מחירי נסיעות SBB והטבות.

 

נושאים: 1. SBB ברכבי שיא
2. אודות SBB 3. תובנות מובילות לקבלת כרטיס SBB זול
4. כמה עולים כרטיסי SBB 5. מסלולי נסיעה: מדוע עדיף לנסוע ברכבות SBB, ולא לנסוע במטוס
6. מה ההבדלים בין תקן, יום עבר, וסופר שומר ב- SBB 7. האם יש מנוי SBB
8. כמה זמן לפני עזיבת ה- SBB להגיע 9. מהם לוחות הזמנים של רכבת SBB
10. אילו תחנות רכבת משרתות SBB 11. שאלות נפוצות על SBB

 

SBB ברכבי שיא

 • ה הרכבות הפדרליות של שוויץ, SBB, היא חברת הרכבות הלאומית הפועלת בשוויץ.
  • רכבות SBB מדורגות בראש מערכות הרכבות הלאומיות באירופה, ובתוך 2017 דורגה ראשונה בזכות איכות השירות שלהם, דירוג בטיחות, ומדד ביצועים.
  • 25 מיליון נוסעים נוסעים על ידי SBB על בסיס יומי.
  • שירות הרכבות SBB הוא אחד משירותי הרכבת הדייקניים בעולם, עם פחות מ 3 עיכוב של דקות בממוצע.
  • מנהרת הרכבת SBB הארוכה ביותר, מנהרת בסיס גוטהארד, בתוך ה האלפים השוויצרים, אמצעים 57.1 קילומטרים וקובע שיא עולמי.
  • ל- SBB יש 3 שפות רשמיות: גֶרמָנִיָת, צָרְפָתִית, ואיטלקית. לָכֵן, תחנות הרכבת SBB נקראות ומסומנות בהתאם ליישוב: שמות התחנות ושלטים בערים דו-לשוניות נמצאים בשתי השפות המקומיות, ולמה אתה יכול לראות את השם לפעמים ככה SBF CFF FFS.

אודות SBB

SBB הוא שירות רכבות שוויצרי שהוא אחד הטובים בעולם.

חברת הרכבות הלאומית SBB השוויצרית פועלת בכל רחבי שוויץ, עם 798 תחנות רכבת, ו 721 נקודות מכירה של כרטיסי רכבת. חברת הרכבות SBB הינה בבעלות המדינה מאז ה -1 בינואר, 1999, כלומר המדינה הפדרלית מחזיקה 100% של המניות.

 

Sbb train in the snow

לך ל שמור אתר רכבת או השתמש בווידג'ט זה כדי לחפש רכבות כרטיסים ל- SBB

שמור אפליקציית אייפון לרכבת

שמור אפליקציית אנדרואיד לרכבת

 

שמור רכבת

מוצא

יעד

תאריך עזיבה

תאריך חזרה (אופציונאלי)

מבוגר (26-59):

נוער (0-25):

בכיר (60+):


 

תובנות מובילות לקבלת כרטיס SBB זול

מספר 1: השג את כרטיסי SBB מראש ככל שתוכל

כרטיסי רכבת SBB זמינים באופן מקוון עד 60 ימים לפני תאריך הנסיעה שלך. כשאתה מזמין כרטיסי רכבת מבעוד מועד, אתה מקבל את הכרטיסים הזולים ביותר וכרטיסי הרכבת SBB הזולים ביותר מוגבלים מאוד. יתר על כן, מחירי כרטיסי הרכבת SBB מרקיעים שחקים ככל שמתקרב יום הנסיעה שלכם, אז כדי חסוך כסף ברכישת כרטיס הרכבת SBB שלך, קבל את כרטיסי הרכבת שלך מראש. כדי לחסוך כסף בכרטיסי רכבת SBB, רכוש את הכרטיסים שלך מוקדם.

מספר 2: נסיעה על ידי SBB בתקופות מחוץ לשיא

כרטיסי הרכבת SBB הם זול יותר בתקופות מחוץ לשיא, בתחילת השבוע, וביום. אתה יכול להיות בטוח שתשיג זול כרטיסי רכבת בתוך השבוע. ביום שלישי, יום רביעי, וחמישי, כרטיסי רכבת SBB הם החסכוניים ביותר. בגלל הנפח של לאנשי עסקים נסיעה לעבודה בבוקר ובערב, כרטיסי רכבת עולים יותר. לפיכך, הרבה יותר זול לנסוע בכל שעה בין הצהריים לערב. סופי שבוע הם תקופת שיא נוספת לרכבות, במיוחד בימי שישי ושבת. גם מחירי כרטיסי הרכבת SBB עולים ב חגים ציבוריים וחופשות בית ספר.

מספר 3: הזמינו את הכרטיסים ל- SBB כשאתה בטוח בלוח הזמנים שלך

רכבות SBB נמצאים בביקוש גבוה, ועם בלבד 2 חברות רכבת אחרות כתחרות, כרגע הם נשארים הבחירה המובילה ברכבות בשוויץ. הם יכולים להרשות לעצמם לקבוע מגבלות על כרטיסי רכבת כמו זו שיש להם האוסרת החלפת כרטיסים או החזר כספי אלא אם כן זה סוג הכרטיס העסקי. למרות שיש עדיין אתרים שבהם אתה יכול למכור את הכרטיסים מיד שנייה לאנשים, SBB אינו מאפשר מכירת כרטיסים יד שנייה. איך זה עוזר לך לחסוך כסף? הזמן את הכרטיס שלך רק כשאתה בטוח בלוח הזמנים שלך יחסוך ממך להזמין כרטיס אחד פעמיים מכיוון שמשהו עלה ולא יכולת להשתמש בכרטיס המקורי.

מספר 4: קנו את כרטיסי ה- SBB שלכם ב- Save A Train

להציל רכבת יש את הגדול ביותר, הכי טוב, והמבצעים הזולים ביותר לכרטיסי רכבת באירופה. הקשר שלנו עם מפעילי רכבת רבים, מקורות כרטיס הרכבת, והידע שלנו באלגוריתמי הטכנולוגיה מעניקים לנו גישה למבצעי כרטיסי הרכבת הזולים ביותר. אנחנו לא רק מציעים מבצעים זולים של כרטיסי רכבת עבור SBB בלבד; אנו מספקים את אותו הדבר לגבי חלופות אחרות ל- SBB.

מחירי הרכבות של ליון לבאזל

מחירי הרכבות של ציריך לבאזל

מחירי הרכבות של פריז לבאזל

מחירי הרכבות של לוצרן לבאזל

 

SBB Train in Switzerland

 

כמה עולים כרטיסי SBB?

כרטיסי SBB מתחילים מ- 12.50 אירו ועד 125 אירו לנסיעה בודדת ברכבת. ה מחיר כרטיס רכבת SBB תלוי באיזה סוג כרטיס, יעד, וכשאתה בוחר לנסוע:

כרטיס לכיוון אחד נסיעה הלוך ושוב
סטנדרט 12.50 אירו – 35 אירו 28 אירו – 55 אירו
מחלקה ראשונה 50 אירו – 95 אירו 50 אירו – 125 אירו

 

מסלולי נסיעה: מדוע עדיף לנסוע ברכבות SBB, ולא לנסוע במטוס

1) אתה מגיע למלון מרכז העיר. זהו יתרון אחד של רכבות SBB בהשוואה למטוסים. רכבות SBB והכל נסיעה ברכבת אחרת מכל מקום בעיר למרכז העיר הבאה, לא משנה אם זה א שמורת טבע או כפר. זה חוסך לך זמן ועלות מונית משדה התעופה למרכז העיר. עם תחנות רכבת, קל יותר להגיע לכל מקום בעיר שאליו אתה הולך. לא משנה מאיפה אתה נוסע, ז'נבה, באזל, צרמאט, או ציריך, תחנות מרכז העיר הן יתרון גדול של רכבות SBB!

2) נסיעה במטוסים מחייבת אותך להיות בשדה התעופה לפחות כמה שעות לפני זמן הטיסה שלך. עליכם לעבור בדיקות אבטחה לפני שמותר לכם לעלות למטוס. עם רכבות SBB, אתה רק צריך להיות בתחנה פחות משעה מראש ולפעמים אפילו פחות. כשאתה מחשיב גם את הזמן שלוקח לך לנסוע משדה התעופה למרכז העיר, תבין שרכבות SBB טובות יותר מבחינת סך הכל זמן נסיעה.

3) על פני השטח, נראה כי מחיר כרטיסי הרכבת SBB יקר יותר מכרטיסי טיסה בתקציב. למרות זאת, כשאתה משווה את כל החיובים המעורבים, כרטיסי רכבת SBB מציעים מחיר טוב יותר. עם עלויות אחרות כמו דמי מזוודות שלא תצטרך לשלם ברכבות, נוסע על ידי SBB הכי טוב.

4) הרכבות ידידותיות לסביבה. בהשוואה בין רכבות ומטוסים, רכבות תמיד היו יוצאות למעלה. מטוסים מזהמים בכבדות את כדור הארץ ברמות הגבוהות של פחמן ו- CO2 שהם מפרישים. רכבות בשימוש בהשוואה הרבה פחות טביעת רגל פחמן מאשר מטוסים.

מחירי הרכבת צ'ור לטאזיס

 

מה ההבדלים בין תקן, יום עבר, מעבר יום החוסך, וסופר שומר ב- SBB?

ל- SBB יש סוגים שונים של כרטיסים לתקציבים וסוגי מטיילים שונים: בין אם זה עסקים או פנאי. אתה יכול להיות בטוח שאחד הכרטיסים האלה יתאים לך.

כרטיסי SBB סטנדרטיים:

ה כרטיס SBB רגיל הוא הגמיש ביותר מבין כל כרטיסי ה- SBB. כרטיס רכבת זה מיועד לנקודה לנקודה 1 דרך או הלוך ושוב. במילים אחרות, כרטיס ה- SBB הסטנדרטי הוא כרטיס הנסיעות הקלאסי. הכי חשוב, כרטיס רכבת זה תקף לכל היום שבחרת בעת הרכישה, ועד 5 למחרת. בנוסף, אתה יכול לרכוש כרטיס נקודה לנקודה של SBB בכיתות א 'ו -2. יתרון גדול נוסף של אותם כרטיסים נקודתיים הוא שילדים עד גיל 6 לנסוע בחינם. במילים אחרות, אתה יכול לנסוע לכל מקום שתרצה ובכל שיעור, במסע שלך מא 'לב'.

 

 

מעבר יום SBB ומעבר יום חוסך כרטיסים:

עם כרטיס נסיעה של Saver Day Pass, אתה יכול לשלם רק € 27 לכל נסיעה. כרטיס ה- Day Pass זמין רק אם תקבלו אותם מראש, הם אינם זמינים בתחנת הרכבת, כמה שיותר מוקדם 60 ימים לפני מועד העזיבה שלך. ניתן גם להזמין כרטיס רכבת מסוג זה יום לפני הנסיעה. יתר על כך, כרטיס ה- Saver Day Pass תקף לסירות, אוטובוסים, או נסיעות בחשמלית.

SBB Supersaver כרטיסים:

מחלקת כרטיסים זו אינה גמישה כמו כרטיס הרכבת ה- SBB הרגיל, אך זול יותר מכרטיסי רכבת אחרים. כרטיס ה- SuperSver SBB מציע עד 70% הנחה בכרטיסים סטנדרטיים. בניגוד לכרטיס הרכבת הסטנדרטי, כרטיס מסוג זה מציע את המחיר הנמוך ביותר בנסיעה ספציפית מ- A ל- B.. מַשְׁמָעוּת, אתה לא יכול לקפוץ ולצאת בשום תחנה, אלא בתחנות שהזמנת מראש.

כרטיס הנסיעה של Day Pass מעניק לך גמישות בתאריך הנסיעה. במילים אחרות, אתה יכול לנסוע בכל עת שתרצה, ביום תאריך היציאה.

מחירי הרכבות של אינטרלקן לציריך

מחירי הרכבות של לוצרן לציריך

מחירי הרכבות של ברן לציריך

מחירי הרכבות של ז'נבה לציריך

 

האם יש מנוי SBB?

רק אזרחים מקומיים יכולים לרכוש את כרטיס הנסיעות ב- GA, שהוא בעצם כרטיס אחד לכל דבר. כרטיס הנסיעות ב- GA תקף בתאריך כל התחבורה הציבורית בשוויץ.

תוכלו לרכוש אותו בכתובת:

– דלפקי כרטיסי SBB.

– בשירות הלקוחות המקומי של SBB 848 44 66 88

– מהצוות ברכבות ובאוטובוסים של SBB.

כרטיסי הנסיעות של פמיליה GA

ילדים ומבוגרים צעירים עד גיל 16 והוריהם יכולים ליהנות מההנחות בכרטיס הנסיעות Familia GA. כרטיס זה זמין אם לפחות אחד מבני המשפחה מכיל כרטיס נסיעות מסוג SBB זה.

כל המחזיקים ב- Familia GA נהנים מהמחירים המופחתים בכרטיס נסיעות אחר ב- GA. בנוסף, משפחה יכולה להחליט אם ברצונה לרכוש את משפחת פמיליה GA בכיתה א 'או ב'.

Seven25 Travelcard

כשאתה 25 הכל קשור לבילוי, ועכשיו עם כרטיס Seven25, אתה יכול לנסוע ללא הגבלה מ 7 אחר הצהריים. מַשְׁמָעוּת, כרטיס הנסיעות הזה תקף בין 7 אחר הצהריים 5 בבוקר. לכן, איך זה עובד? ה- Seven25 נטען בכרטיס הנסיעות של Swiss Pass ותוכלו להשתמש בו לכל עצירה.

באזל למחירי הרכבת אינטרלאקן

מחירי הרכבות של ז'נבה לצרמט

מחירי רכבת ברן לצרמט

מחירי רכבת לוצרן לצרמט

 

SBB Train Travel in Switzerland

 

כמה זמן לפני עזיבת ה- SBB להגיע?

כדי להשיג את ה- SBB שלך ולהיות בדיוק בזמן, הרכבת ממליצה להגיע לפחות 1 שעה לפני שרכבת ה- SBB שלך יוצאת. אנחנו ב- Save A Train שכן נסענו הרבה ברכבות של SBB, ממליץ להגיע אפילו 30 דקות מראש, אז אתה לא צריך למהר בתחנות הרכבת הענקיות כדי לתפוס את הרכבת. בנוסף, שעה היא מספיק זמן בכדי ליהנות מהחנויות ומעמדות האוכל ולקבל את הפריטים הדרושים עבורכם נסיעה ברכבת להיות חלקה ככל האפשר.

 

מהם לוחות הזמנים של רכבת SBB?

תוכלו לברר זאת בזמן אמת בדף הבית שלנו ב- Save A Train. פשוט הקלד את המיקום הנוכחי שלך ואת היעד הרצוי, ונראה לך את המידע המעודכן לגבי לוחות הזמנים של הרכבת.

 

אילו תחנות רכבת משרתות SBB?

יש יותר מ 10 תחנות המשרתות שירותי רכבת SBB.

תחנת ציריך של SBB היא התחנה המרכזית של ציריך (השם המקומי הוא Zurich HB). זו תחנת הרכבת SBB הגדולה ביותר בציריך והיא ממוקמת בלב ציריך, סמוך ל נהר לימת.

ברן היא עיר הבירה של שוויץ ותחנת הרכבת הקרובה ביותר לאוניברסיטת ברן ברובע לאנגגאסה.

בז'נבה בימינו רכבות SBB יוצאים ומגיעים מהתחנה המרכזית של ז'נבה, במרכז העיר.

באזל תחנת SBB היא תחנת הגבול הגדולה ביותר באירופה. כלומר משוויץ, אתה יכול לנסוע לגרמניה, צָרְפַת, אוֹסְטְרֵיָה, והולנד עם שירות הרכבות SBB. הכי חשוב, יש 50 חנויות ומסעדות בתחנת באזל, שם תוכלו לקנות את כל מה שאתם צריכים לטיול. לדוגמה, תוכלו לרכוש חטיפים ומזכרות ברגע האחרון. מתחנת SBB באזל, והתחנות המרכזיות אליהן תוכלו לנסוע הן פרנקפורט, פריז, וזלצבורג.

באזל למחירי הרכבת אינטרלאקן

מחירי הרכבות של ז'נבה לצרמט

מחירי רכבת ברן לצרמט

מחירי רכבת לוצרן לצרמט

 

שאלות נפוצות על SBB

האם מותרים אופניים על הסיפון רכבות SBB?

אופניים מותרות ברכבות SBB. תוכלו לקנות כרטיס עבורם בתחנה, ולרשום את האופניים כמזוודות או לשאת אותם לרכבת כמזוודות יד.

האם ילדים נוסעים בחינם ברכבות ה- SBB?

כן במקרים מסוימים, מלווה ילדים מתחת לגיל שש נוסעים ללא תשלום. בנוסף, ילדים מגיל שש, ועד שלהם 16 נסיעות לימי הולדת בחצי מחיר.

האם חיות מחמד מותרות ברכבות SBB?

כן, מותר לכלבים כל עוד הם נוסעים בארגז נוסעים או בטנדר מזוודות.

מהם הליכי העלייה למטוס עבור SBB?

כדאי להגיע לפחות לתחנה 1 שעה לפני זמן היציאה של הרכבת שלך, ולהראות תעודת זהות למפקח הכרטיסים כדי לאמת.

השאלות הנפוצות ביותר בנושא SBB – האם אוכל להזמין מקום מראש ב- SBB?

אתה פחית מילואים ברכבת א אני יודעבְּ- מראש עד 5 נוסעים במחיר של 5 אירו למושב. למרות זאת, ההזמנה חייבת להיות תחת שם האדם הנוסע.

האם יש שירות Wi-Fi בתוך ה- SBB?

כן. אתה יכול להנות חופשי וויי - פיי שירות בכל רכבות SBB וכל שיעורי הנסיעות עד 60 דקות.

 

Sbb train in heavy snow

 

אם קראת עד לנקודה זו, אתה יודע את כל מה שאתה צריך לדעת על רכבות ה- SBB שלך ומוכן לקנות את כרטיס הרכבת שלך ב- SBB שמור רכבת.

 

יש לנו כרטיסי רכבת למפעילי הרכבת הללו:

DSB Denmark

DSB דני

Thalys railway

תאליס

eurostar logo

יורוסטאר

sncb belgium

SNCB בלגיה

intercity trains

רכבות בין-עירוניות

SJ Sweden Trains

SJ שבדיה

NS International Cross border trains

NS הבינלאומי הולנד

OBB Austria logo

OBB אוסטריה

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF אויואגו

NSB VY Norway

NSB Vy נורווגיה

Switzerland Sbb railway

SBB שוויץ

CFL Luxembourg local trains

CFL לוקסמבורג

Thello Italy <> France cross border railway

ובשנים הבאות

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

דויטשה באן ICE גרמניה

European night trains by city night line

רכבות הלילה

Germany Deutschebahn

דויטשה באן גרמניה

Czech Republic official Mav railway operator

מאב צ'כי

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

טרניטליה

לוגו eurail

ארייל

 

האם ברצונך להטביע דף זה לאתר שלך? לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sbb%2F%3Flang%3Dhe – (גלול למטה כדי לראות את קוד ההטבעה), או שאתה יכול פשוט לקשר ישירות לדף זה.

 • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml ותוכלו לשנות את / de ל- / nl או / fr ושפות נוספות.
© כל הזכויות שמורות 2021 - שמור רכבת, אמסטרדם, הולנד
אל תעזבו בלי לקחת מתנה - קבלו קופונים וחדשות !