זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 11/04/2022)

הפולמוס על לאמן מול האוטובוס באירופה היא נושא שאינו נגמר, לכל אחד יש דעה משלו. אבל, אפילו אנחנו מדברים בטיחות, ואם אנחנו - האם זה מספיק? בטיחות ההובלה שבחרת צריכה תמיד להיות במקום הראשון, ואנחנו פונים אותו היום. בְּדֶרֶך כְּלַל, אנשים נוטים לפנות בנושא זה שונה, בהתאם להעדפות נסיעה משלהם. נוסף, החדשות האחרונות אנו שומעים על תאונות ברחבי הגורם בעולם, גם כן. אתה אמנם לעתים רחוקות תשמע חלה התרסקות רכבת איפשהו, זה קורה. בדיוק כפי שהיא עושה עם אוויר, אוטו, אוטובוס ואמצעי תחבורה אחר. אפילו, סטטיסטיקה ברורה - רשמית, הרכבת היא אחד המצבים הבטוחים תחבורה בימים אלה! אותה רמת בטיחות חלה על תעבורה אווירית בעוד שכל שאר אמצעי התחבורה באים אחר כך.

 

האם רכבת היא אחת מאמצעי התחבורה הבטוחים ביותר בכל המדינות?

לא, זה לא. לא כל המסילות והרכבות הן באיכות זהה. כאשר אנו מדברים על בטיחות רכבת נסיעות, אנחנו בדרך כלל מדברים על זה בהקשר של מדינה ספציפית. בדרך כלל, נסיעות הרכבת היא מאוד בטוחה, אבל זה עדיין לא מזיק לבדוק את מצב המסילות והקישוריות של המדינה אם אתה רוצה לנסוע ברכבת.

לדוגמה, רק לפני שבע שנים לארה"ב. נספר 32,367 ההרוגים בכביש, 570 הרוגי רכבת, ו 485 ההרוגים אוויר. אלה הם רק מספרים מחוספסים, אבל הם עושים לצייר תמונה ברורה למדי מראה כי נסיעה ברכבת והתעופה הן בטוחות יותר משמעותי מאשר נסיעות בכביש.

אם אתם נוסעים ברחבי אירופה, לבדוק עובדות רכבת ומפתיעות.

Interlaken אל רכבות בציריך

לוצרן לרכבות ציריך

ברן לרכבות ציריך

ז'נבה לרכבות ציריך

 

רכבת היא אחד ממצבי בטוחת תחבורה 1

 

מה הם האמצעים הכי פחות בטוח התחבורה?

זה צריך להיות אופנוע. דרך לצון (לא כי יש שם משהו מצחיק) הרופאים מתייחסים דרך קבע כדי אופנועים (דהיינו, תאונות שנגרמו על ידי רכיבה אחת) כפי ש “מחזורים תורמים.” ככל הנראה, תאונות אלה הן בדרך כלל כל כך תכופות קטלניות שהם מייצרים הרבה תורמי איברים. נסיעה ב חלק המסלול המהיר ביותר באירופה אינו גורם כמה תאונות.

מינכן לרכבות ברלין

פרנקפורט לרכבות ברלין

האנובר לרכבות ברלין

המבורג לרכבות ברלין

 

train car bike

 

איך אני יכול להיות בטוח הרכבת באחד ממצבי הבטוחה התחבורה עכשיו?

הנה כמה מהסיבות העיקריות מדוע הרכבת היא אחד המצבים הבטוחים של תחבורה:

פחות תאונות

כאשר הוא מסילות ברזל ורכבות הם טופלו כראוי של (דהיינו, טיפול בקביעות, נשמר, מוחלף כשצריך, וכו '), אתה לעתים רחוקות אי פעם עדי תאונות עם זה אמצעי תחבורה. אחת הסיבות היא כי, בניגוד תחבורת כביש, יש רק דרך אחת ואמצעי נסיעה אחד (דהיינו, רכבת) בעקבות מסלול אחת ליעד הסופית. אין כלי רכב בלתי צפוי הם בדרך אליך, מה שהופך אתה מאבד שליטה על ההגה. אין שינויים פתאומיים וסיבובים, או מצבי לחץ אחרים שעלולים להיות מסוכנים. זה עשוי להיות אחת הסיבות מדוע תחבורה ברכבת נותרה באחד ממצבי הבטוחה התחבורה עד כה.

ליל אל רכבות בפריז

לוקסמבורג לרכבות פריז

פרנקפורט לרכבות פריז

ז'נבה כדי רכבות בפריז

 

רכבת היא אחד ממצבי בטוחת תחבורה 3

 

הרכבת היא אחד ממצבי הבטוחה התחבורה עם יתרונות סביבתיים

אם היינו משווה רכבת עם כביש תחבורה אווירית, היינו מדגימים בקלות שרכבת היא אחד מאמצעי התחבורה הבטוחים ביותר, אלא גם הרבה יותר יציב מכל אמצעי תחבורה אחר. איך? רכבות לא מייצרים הרבה פליטת CO2, פליטת רכבת לא תשוחרר ישירות לאטמוספרה העליונה. ועוד, רכבות לא צורכים אנרגיה או מקום רב מדי, ורמות הרעש שלהם הן פחות מאשר שיטות תחבורה אחרות. רוב הנוסעים המודעים לסביבה בוחרים ברכבות נוסעים כשיטת התחבורה הנבחרת שלהם. נוסע ברחבי אירופה, גַם, לאהוב את ידידותית לסביבה של רכבות יחד עם הדיווחים על ביטחונם.

אמסטרדם לרכבות בלונדון

רוטרדם רכבות בלונדון

פריז לרכבות בלונדון

בבריסל כדי רכבות בלונדון

 

יתרונות בריאותיים

מלבד הנ"ל הטבות סביבתיות כי הם, באותו הזמן, יתרונות בריאותיים משלנו, לא רק הרכבת היא אחד ממצבי הבטוחה של תחבורה אך רכבות רכיבה מצוינות לבריאות הכללית שלנו.

לגבי רכבות נוסעים, הם מאפשרים אלה שרוכבים עליהם:

  • העבר סביב העגלה וללכת במסדרונות של הרכבת תוך כדי תנועה. זה עוזר נייד ושהיית הגוף
  • לך למטה למשרדים או לבתיהם לאחר שהם עוזבים את התחנה. זה נהדר עבור הגוף שלהם
  • לנמנם בדרך לעבודה ובחזרה מהעבודה מבלי להסתכן בהיכנס ל תאונת דרכים. מניעת בטיחות חשובה
  • תהנה פעילויות פנאי בין נקודות A ו- B. דרך נהדרת להירגע ולקבל את עצמך ממצב רוח רעה

בימים אלה, כשכולם מותש וקפיצה ממושב המכונית שלהם הכיסא שלהם בעבודה ולהיפך, שיש קצת זמן צמרמורת בין לבין מַכרִיעַ. לאחר את ההזדמנות לנוח ברכבת כפי שאתה לנסוע הוא בהחלט אחד סיבות רבות מדוע אנשים בוחרים רכבות.

 

רכבת היא אחד ממצבי הבטוחה של פליטת CO2 תחבורה

 

אם כבר מדברים על רכבות למרחקים ארוכים, הם אפשרות נהדרת לנסוע מאחר שהם מאפשרים כמה השבתה. להגיע מנקודה א 'לנקודה ב' 2 שעות בטיסה זה יעיל, אבל האם זה בטוח לבריאות שלך? האם זה לאתגר את הפוסט שלנו “רכבת היא אחד ממצבי בטוחת תחבורה”? Can שלך גוף ונפש לעבד את השינוי הפתאומי של האקלים, לחץ אטמוספרי, וכל דבר אחר בין? כמעט. זו הסיבה מדוע נסיעה לאמן ברחבי אירופה מאפשרת לגוף שלך להתרגל לשינויים ולעבד אותם ב בדרך בריאה.

ברלין לרכבות מינכן

פרנקפורט לרכבות מינכן

וינה לרכבות מינכן

שטוטגרט לרכבות מינכן

 

מטען (בטיחות) יתרונות

לא בדיוק בריאות או בטיחות תועלת, אבל בטיחות מטען ממלאת תפקיד משמעותי למדי עבור נוסע כמה. לא משנה אם אתם אור החבילה לנסיעות או שלא, אתה רוצה את המטען שלך בחתיכה אחת. רוב המטיילים הם אספנים של חפצים יקרים, צלמיות, מסמכים, וכו. והם רוצה את הזכרונות שלהם איתם. לצערי, טיסה ידוע במזוודות שאבדו ופגועות, אשר לעיתים נדירות מתרחשות כשנוסעים ברכבת. ועוד, המטען שלך הוא תמיד איתך, כך שאף אחד לא יכול לחטוף אותו איסוף הכבודה. האם זו הסיבה לומר הרכבת היא אחד המצבים הבטוחים של תחבורה? אנחנו חושבים כך.

 

 

נסיעות רכבת היא לא כוס התה של כולם, אבל זה בהחלט הוא אחד הכוסות הבטוחות, והכי מקסים יחידות, גַם. בפעם הבאה שאתה תכנון יעד החופשה שלך, רואים כי רכבת הוא אחד מאמצעי התחבורה הבטוחים ביותר, ואל תהססו לתת צ'אנס לנסיעה ברכבת. זה נוח, זה בטוח, זה סופר מקסים, וחוויה אתה תזכור לנצח. אם אתה בנסיעות ברחבי אירופה, פנה אלינו בכתובת https://www.saveatrain.com כדי להזמין את הכרטיס שלך בתוך פחות משלוש דקות ולהתחיל ליהנות הנסיעה הבטוחה שלך על המסילות!

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו באתר שלך, אתה יכול גם לקחת תמונות וטקסט שלנו ופשוט לתת לנו אשראי עם קישור לפוסט בבלוג זה, או תלחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-safest-transportation%2F%3Flang%3Dhe – (גלול למטה כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/ru_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / ru ל / fr או / דה ועוד בשפות.