Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 11/04/2022)

Polemika apie mokyti, palyginti su autobusu Europoje yra nesibaigiantis temą, kiekvienas turi savo nuomone. bet, mes net kalbėti apie saugumą, ir jei mes esame - tai pakankamai? Mūsų pasirinkto transporto saugumas visada turėtų būti pirmas, ir mes ją spręsti šiandien. paprastai, žmonės linkę kreiptis į šią temą skirtingai, priklausomai nuo jų pačių kelionės pageidavimus. toliau, naujienas girdime apie avarijų visame pasaulyje veiksnys, taip pat. Nors jūs retai išgirsti ten buvo traukiniu avarijos kažkur, tai atsitinka. Lygiai taip, kaip ji su oru, automobilis, autobusų ir kitų transporto priemonių. vis tiek, Statistika yra aiškus - oficialiai, traukinys yra vienas iš saugiausių transporto rūšių šių dienų! Toks pat saugos lygis galioja ir oro eismui, o visoms kitoms transporto priemonėms.

 

Ar traukinys yra vienas saugiausių transporto rūšių visose šalyse?

ne, tai nėra. Ne visi bėgiai ir traukiniai yra tos pačios kokybės. Kai mes kalbame apie geležinkelių kelionių saugumo, mes paprastai kalbėti apie tai į konkrečios šalies kontekste. paprastai, geležinkelių kelionės yra labai saugus, bet vis tiek nekenkia pasitikrinti šalies bėgių būklę ir susisiekimą, jei norite keliauti traukiniu.

Pavyzdžiui, vos prieš septynerius metus tik į JAV. skaičiuojami 32,367 kelių žuvusiųjų, 570 geležinkelio žūtys, ir 485 oro žūtys. Tai yra tik grubus numeriai, bet jie piešia gana akivaizdu Paveikslėlis rodo, kad traukinys kelionės ir kelionės lėktuvu yra tiek daug saugiau nei kelių kelionės.

Jei keliaujate po Europą, patikrinkite šiuos stebinančius traukinio faktus.

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

Traukinys yra viena iš saugiausių transporto rūšių 1

 

Kas yra mažiausiai Seifas transporto priemones?

Tai turėtų būti motociklo. juokais (ne tai, kad ten nieko juokinga ten) Gydytojai paprastai susiję su motociklais (t.y., nelaimingi atsitikimai sukelia jojimo vieną) kaip “donorės ciklai.” matyt, Šie eismo įvykiai dažnai taip dažnai ir mirtina, kad jie gamina daug organų donorų. Kelionės į kai iš sparčiausiai traukiniai Europoje nesukelia tiek daug nelaimingų atsitikimų.

Miunchenas į Berlyną traukiniai

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

train car bike

 

Kaip Ar galiu būti tikras traukinys yra viena iš saugiausių transporto rūšių Dabar?

Štai keletas iš svarbiausių priežasčių, kodėl traukinys yra vienas iš saugiausių transporto rūšių:

Mažiau avarijų

Kai abu geležinkeliai ir traukiniai būtų tinkamai pasirūpinta (t.y., reguliariai prižiūrimas, palaikoma, pakeistas, kai reikia, ir tt), jūs retai kada liudytojas nelaimingų atsitikimų su tai reiškia, transportavimo. Viena iš priežasčių yra ta, kad, skirtingai kelių transportu, yra tik vienas būdas ir viena kelionės priemonė (t.y., traukinys) po vieną maršrutą į savo galutinę paskirties vietą. Nėra netikėtų transporto priemonės ateina savo kelią, todėl jūs prarasite kontrolę rato. Nėra staigių poslinkių ir posūkiai, ar kitose stresinėse ir potencialiai pavojingose ​​situacijose. Tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl gabenimas traukiniu išliko viena iš saugiausių transporto rūšių iki šiol.

Lilis į Paryžių traukiniai

Liuksemburgo į Paryžių traukiniai

Frankfurtas prie Paryžiaus traukinių

Ženevos į Paryžių traukiniai

 

Traukinys yra viena iš saugiausių transporto rūšių 3

 

Traukinys yra viena iš saugiausių transporto rūšių su aplinkosauginę naudą

Jei mes palyginti su geležinkelių kelių ir oro transporto, mes lengvai parodytume, kad traukinys yra vienas saugiausių transporto būdų, bet ir daug daugiau tvarus nei bet kuri kita transporto priemonė. Kaip? Traukiniai negamina tiek daug CO2 emisija, ir traukinių emisija nėra išleistas tiesiai į viršutinę atmosferą. Pliusas, traukiniai nevartoja per daug energijos ar vietos, ir jų keliamo triukšmo lygis yra mažesnis nei kitų transporto metodų. Dauguma aplinką tausojančių keleivių pasirenka priemiestinius traukinius kaip pasirinktą transporto būdą. Keliautojai aplink Europą, per daug, myliu ekologinį draugiškumą traukinių kartu su jų saugos ataskaitų.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Roterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Sveikata Privalumai

Be aukščiau nurodytų nauda aplinkai tai yra, Tuo pačiu metu, mūsų pačių nauda sveikatai, ne tik traukinių yra vienas iš saugiausių transporto rūšių, bet jojimo traukiniai yra puikus mūsų bendrą sveikatą.

Dėl priemiestiniuose traukiniuose, jie leidžia tiems, kurie važiuoja juos:

  • Judėti į krepšelį ir vaikščioti traukinio koridorius, o kelyje. Tai padeda organizmui išlikti Mobile
  • Vaikščioti žemyn savo biuruose ar namuose, kai jie palieka stotį. Tai puikus savo kūno sudėjimą
  • Prigulti kelyje į darbą ir atgal iš darbo nerizikuodami patekti į a Auto avarija. Svarbi saugos profilaktika
  • Mėgautis laisvalaikio praleidimas tarp A ir B taškų. Fantastinis būdas atsipalaiduoti ir gauti sau iš blogos nuotaikos

šių dienų, kai visi manimi perkrautas ir šokinėja iš savo automobilio sėdynės savo kėdės darbe ir atvirkščiai, tarp jų yra šiek tiek atvėsimo lemiamas. Atsižvelgdama galimybę pailsėti ant traukinio, kaip jūs važinėti yra neabejotinai vienas iš daugelio priežasčių, kodėl žmonės pasirenka traukiniai.

 

Traukinys yra viena iš saugiausių transporto rūšių CO2 emisijų

 

Kalbėdamas apie tarpmiestinių traukinių, jie yra fantastiška galimybė keliauti kaip jie leidžia šiek tiek prastovos. Kelionė iš taško A į tašką B ir 2 valandos lėktuvu yra efektyvios, bet tai saugus jūsų sveikatai? Ar tai iššūkis mūsų dienoraštyje “Traukinys yra viena iš saugiausių transporto rūšių”? Ar jūsų kūnas ir protas apdoroti staigus klimato kaitos, Atmosferos slėgis, ir visa kita tarp? vargu ar. Tai kodėl keliaujant mokyti aplink Europą leidžia jūsų kūnui priprasti prie pokyčių ir juos apdoroti a sveikas būdas.

Berlynas Miunchenas traukiniai

Frankfurtas Miunchenas traukiniai

Viena į Miuncheną traukiniai

Štutgartas Miunchenas traukiniai

 

bagažas (saugumas) Privalumai

Nėra tiksliai sveikatos arba saugos nauda, bet bagažo saugumo vaidina gana svarbų vaidmenį kai kurių keleivių. Nesvarbu, ar jums Pakuotėje šviesos kelionės arba ne, Jūs norite, kad jūsų bagažą iš vieno gabalo. Dauguma keliautojai kolektoriai tauriųjų artefaktų, figūrėlės, dokumentai, ir tt. Ir jie nori prisiminimų su jais. Deja, Kelionės lėktuvu yra žinomas dėl pamesto ir sugadinto bagažo, kuris retai pasitaiko keliaujant traukiniu. Pliusas, Jūsų bagažas visada su jumis, todėl niekas negali išplėšti jį bagažo. Ar tai priežastis pasakyti traukinys yra vienas iš saugiausių transporto rūšių? Manome, kad.

 

 

Traukinio kelionės yra ne kiekvieno puodelio arbatos, bet jis tikrai yra vienas saugiausių puodeliai, ir labiausiai žavus vieni, per daug. Kitą kartą jūs esate planavimas Jūsų atostogų paskirties, mano, kad traukinio yra vienas saugiausių transporto būdų, ir nedvejodami suteikite galimybę keliauti traukiniais. Tai patogu, tai saugus, tai super žavinga, ir patirtis jums prisiminti amžinai. Jei esate kelionės po Europą, susisiekite su mumis https://www.saveatrain.com užsisakyti bilietą per mažiau nei tris minutes ir pradėti mėgautis savo saugų keliauti bėgių!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-safest-transportation%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)