Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 25/01/2021)

Greiferiniai Europos žemėlapį ir nuspręsti, kur eiti, gali būti košmaras! Taip, ypač jei visi jūs turite yra porą savaičių. Ant žemyno tokia įvairi ir turtinga kultūra, dvi savaites gali atrodyti per trumpas! Todėl, tai turbūt geriausia padalinti ir aplankyti tam tikrus regionus už kelionę. Tokiu būdu jūs suteikiant sau pakankamai laiko ir erdvės pilnai įvertinti tai, ką kiekviena šalis turi pasiūlyti. Vakarų Europa traukiniu puiki vieta pradėti, ir kas geresnis būdas keliauti nei traukiniu!

 

Kodėl eiti į Vakarų Europą traukiniu?

Ketina Vakarų Europa traukiniu yra puikus patirtis ryšys geležinkeliais yra fantastiška! Tai daro Vakarų Europą traukiniu patirties pigus ir patogus pasirinkimas aplankyti dviejų savaičių tarpą. Šis šalių grupė yra gerai žinoma dėl savo palikimo panardintas istorijos, menas, ir neįtikėtina architektūra! Jų maisto asortimentas yra tokia įvairi, kad jūs rasite tai beveik neįmanoma atsispirti valgyti viską, kas ateina savo kelią. Vakarų Europos skiriasi požiūris į šiuolaikinio gyvenimo paliks jums pavergta, kaip jūs prarasti save naktinis gyvenimas ir tendencijos.

Štai keletas mūsų viršų kirtikliai jums pradėti.

Berlynas Miunchenas traukiniai

Frankfurtas Miunchenas traukiniai

Tryras Miunchenas traukiniai

Štutgartas Miunchenas traukiniai

 

Belgija

Žinomas dėl savo alaus, vafliai, ir šokoladas, Belgija yra viena iš mūsų Vakarų Europoje traukiniu ir yra be galo žavinga vieta apsilankyti. Iš savo gyva barai, daugybė muziejų, puikių kanalų kelionės į sudėtingą architektūra, ši šalis turi tiek daug pasiūlyti. Jei nusprendėte apsilankyti tik Belgija vietoj vyksta aplink, apsilankymą šalies paplūdimiai – jie yra Pasakų!

Briuselis Bruges traukiniai

Antverpenas į Briugė traukiniai

Halle du Briugė traukiniai

Gentas į Briugė traukiniai

 

Vakarų Europoje traukinių Prancūzijoje

 

Prancūzija

Kur vienas net pradėti? Vynas, virtuvė ar menas? Visada nupoliruoti Prancūzijos moterų? Arba žavus Vyrai? su daugiau nei 30 milijonų užsienio lankytojai kasmet, Miestas Šviesos siūlo kelionių patirtį skirtingai bet kokia kita. Kodėl gi ne praleisti laiką tyrinėti daug muziejų, restoranai, ir parduotuvės? Arba pabėgti į kaimą, mėgautis garsaus prancūzų paplūdimius, ir imtis kelionę aplankyti savo vaizdingas kalno? Taip! Premija dalis? Geležinkelių jungtys yra fenomenalus! Embrace Vakarų Europą traukiniu ir pamatysite, ką mes kalbame apie!

Nantas į Bordo traukiniai

Paryžius Bordo traukiniai

Liono oro uostas iki Bordo traukinių

Marselio į Bordo traukiniai

 

 

Mūsų uždarymo šalis Vakarų Europoje traukinys Šveicarija

Kelionės į Šveicariją visada yra gera idėja. Kelionės į Šveicariją traukiniu yra net geriau viena. Ne tik Šveicarijos traukiniai pripažintas geriausiu Europoje, tai taip pat yra vienas iš gražiausių šalių aplankyti traukiniu. Šveicarija yra namo kai labiausiai Europoje gražūs ežerai, garsiausių viršūnių, ir Šokoladas gydo. Jos kultūrinė įvairovė yra stulbinantis! su daugiau nei 200 tautybių, tai tikrai vieta, kuri bus pasiūlyti naują įžvalgą ir patirties ant kiekvieno kampo.

Vakarų Europa traukiniu patirties buvo apie Vakarų Europoje padidėjo per pastarąjį dešimtmetį. Išnagrinėjęs kas tik kelios šalys iš šio regiono gali pasiūlyti, tai nėra tikrai sunku įsivaizduoti, kodėl. Dažnai ir patikimi sujungimai kelionės lengviau ir efektyviau, tikrai. Taigi, tai dabar tik iki jums nuspręsti, kur ir kada eiti.

Bazelis į Interlaken traukiniai

Bernas į Interlaken traukiniai

Liucernos į Interlaken traukiniai

Ciuricho į Interlaken traukiniai

 

naudojimas Išsaugoti-A Traukinys užsisakyti traukinys bilietą nebrangių kursų. Eiti į bet kurią paskirties vietą atleistas iš baisiausių rezervavimo mokesčių! Tyrinėti Vakarų Europą traukiniu niekada nebuvo taip paprasta, ir mes bet tie dvi savaites bus skraidyti!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwestern-europe-train%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)