Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 20/11/2020)

Nauja patirtis yra puikus motyvas keliauti. Tačiau, kartais turistų draugiškas žvilgsnio negali turėti žvakę prie apsipirkimas, nesvarbu, kaip įspūdinga. Žmonės, kurie lankosi apsipirkti žinau, tai, ir yra, laimei, daug Europos miestų, kur jie gali atskleisti savo išlaidų tendencijas.

Tačiau, į turi daugiau pinigų ir energijos išvyko apsipirkti, tai gera idėja keliauti pigiai bet greitai. Kelionė į geriausių Europos miestų apsipirkti traukiniu atitinka šios abi sąlygos. Leiskite turėti kai iš didžiųjų prekybos vietas išvaizdą ir kaip jūs galite nuvykti traukiniu:

 

Pirkiniai Amsterdame, Nyderlandai

Amsterdamas yra žinomas dėl daugelio dalykų, ir jos prekybos centrai yra vienas iš jų. Miestas siūlo platų asortimentą prekybos veiklą ir markių, priklausomai nuo to, kaip didelis jūsų biudžetas yra. Jei jūs ieškote kai pasaulinio lygio parduotuvių, į P.C. Hoofstraat yra už jus gatvė. Dėl universalinės parduotuvės ir prekybos centrai, galite paspausti De Bijenkorf, Magna Plaza "arba Kalvertoren.

De negen Straatjes arba Devyni Gatvės taip pat puikiai tinka pirkėjams, jei norite patirti daug įvairių parduotuvių ir stilius karto. Galite pasiekti Amsterdamas traukiniu lengvai iš daugelio didžiųjų Europos miestų, įskaitant Paryžiuje ir Kopenhagoje.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

 

Pirkiniai Milane, Italija yra mūsų Mada pasiimti už geriausią miestų Europoje Pirkiniai

Milanas yra laikomas vienu geriausių apsipirkimo Europos miestų, nes jis laikomas mados sostine. Tačiau, Milanas yra ne tik apie Mada ir aukštos gatvė mados Duomo srityje. Yra daug kitų vietų ištirti, nuo meniškų parduotuvių Brera rajone iki funky įtakų Navigli rajone. Milanas yra išties pirkėjo rojus. Jei suintrigavo jį, galite keliauti į Milanas lengvai traukiniu iš Romos, Venecija, taip pat kitų miestų Europoje.

Genuja Milanas traukiniai

Roma į Milaną traukiniai

Bolonijos į Milaną traukiniai

Florencija Milanas traukiniai

 

Ciurichas, Šveicarija

Best Cities in Europe for Shopping

Patyrę pirkėjai myliu Ciurichas, ypač tiems, kurie gali padaryti geriausias savo brangiausių parduotuvių. Ciurichas yra vienas iš geriausių Europos miestų apsipirkti, nes jis jaučiasi kitoks nei dauguma metropolių. Sihlcity "prekybos centras ir Prekybos centras Glatt nėra didžiulis prekybos centrai jūs tikriausiai naudojami, tačiau jie siūlo kokybišką mažmeninės prekybos patirtis.

Kiti reikšmingų Hotspots yra Bahnhofstrasse, Europaallee, ir plotas aplink Langstrasse, ypač jei norite patikrinkite Šveicarija ir urbanistikos. Kaip ten traukiniu yra lengva iš Berlyno, Miunchenas, Viena, ir kiti didieji Europos miestai.

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniuai

 

Berlynas, Vokietija taip pat yra vienas geriausių miestų Europoje Pirkiniai

berlin skyline and towers

Berlynas pateisina vienas iš geriausių miestų Europoje titulą apsipirkti su dideliais prekybos rajonuose, kur galite rasti beveik viską. Tiems, kurie gilesnius kišenes, Kurfurstendamas arba "Ku'damm" yra būtina apsilankymas, o tie su griežtesnę biudžeto neabejotinai mėgautis kelionę į Tauentzienstrase. Kaip populiarus Europos paskirties ir didelis miestas, Berlynas yra lengvai pasiekiami traukiniu nuo daugelio kitų Europos miestų.

Miunchenas į Berlyną traukiniai

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Antverpenas, Belgija

Vienas iš dalykų, kad Antverpenas unikalus pirkinių protinga yra jo pasaulyje garsaus Diamond rajono. Tačiau, Antverpenas netrūksta Dizainerių ir vintage parduotuvės, antikvariniai parduotuvės ar triukšmingo rinkos arba. Jis gali suteikti unikalią patirtį visų pirkėjų, net ir tie, kurie yra sunku įtikti. Galite pasiekti Antverpenas traukiniu iš Berlyno, Paryžius, ir kitų miestų Europoje.

Briuselis Antwerp traukiniai

Amsterdamas Antwerp traukiniai

Lilis Antwerp traukiniai

Paryžius Antwerp traukiniai

 

Paruošta puikių pirkinių vieni iš geriausių miestų Europoje? Suplanuokite kelionę, ir užsisakyti traukinio bilietus anksti!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-europe-shopping-train%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)