Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 28/01/2022)

Kelionė iš Amsterdamo į Berlyną traukiniu siūlo keliautojui nepamirštamą patirtį ir ekologiškiausią pasirinkimą. nors šešių valandų kelionė yra šiek tiek lėtai, siūlomų traukinių ir žavesio komfortas kelionė yra išskirtinis. Su gražus peizažas pakeliui, ir valgomasis Automobilių padėti praeiti laiko, kelionė baigiasi yra daug greičiau, nei tikėtasi. Štai ką traukiniai Europoje pasiūlyti šį maršrutą.

 

Atvykimas į šiuolaikinės Hauptbahnhof (HbF) kai traukiniu keliaujate iš Amsterdamo į Berlyną arba Berlyną į Amsterdamą, sunku ne karščiuotis apie kelionę, kad mūsų laukia. Stotis yra plieninės konstrukcijos su kelis aukštus, kur traukiniai kerta virš galvos per pakabinamų bėgelių. Tai yra labai gerai prijungtas prie miesto poilsio per metro linijų ir autobusas stotis, Berlyno centre. Jei neturite užsisakyti apgyvendinimą Berlyne, geras variantas tik minutę nuo stoties yra Intercity Hotel.

 

Berlynas į Amsterdamą traukiniu

Išvykdami iš Amsterdamo į Berlyną traukiniu, įvesite garsiąją centrinę stotį Amsterdame, vienas iš labiausiai simbolinių pastatų miesto, taip pat iš oro uosto Schipol. Lengvai prieinamas, į Centrinė stotis buvo pastatyta 1889, ir šiandien gauna apie 250,000 keleivių per dieną. Stotis yra labai gerai pažymėtos. Jei nekalbate Dutch, tik atsiminkite, kad platformos pavadinimas yra “takelis”. Jei būtina, galite plepėjimas apie anglų, nuo stoties personalas kalba kalbą. Amsterdame, geras pasirinkimas Apgyvendinimas netoli centrinės stoties yra Ibis Stilius. ten, vieta yra tobula, nes traukinių stotis yra pačiame centre, netoli lankytinų vietų.

Briuselio į Amsterdamą traukinio bilietas

Londono į Amsterdamą traukinio bilietas

Amsterdamo į Berlyną traukinio bilietas

Paryžius į Amsterdamą traukinio bilietas

 

Amsterdamas Berlyno Skyline

Amsterdamo į Berlyną Traukiniu

Iš Amsterdamo į Berlyną traukiniu vykstama gana dažnai, ir yra apie du traukiniai per valandą. Dauguma dieną traukiniai siūlome labai patogų aptarnavimą, bet šiek tiek lėtai, kaip jie sustos keliuose miestuose pakeliui. Pirmasis traukinys iš Amsterdamo į Berlyną išvyksta 6:58 esu, atvyksta Vokietijos sostinėje tuo 13:20. Iš Berlyno į Amsterdamą, pirmasis traukinys išvyksta 06:37 ir baigiasi 13:08. Geriausia dalis kelionės per dieną, be abejonės, yra peizažai. Maži miestai, Vokietijos Vidaus ir Nyderlanduose, taip pat kalnų ir kaimo kraštovaizdžių, yra visiškai dech!

Amsterdamo į Briuselį traukinio bilietas

Amsterdamo į Londoną traukinio bilietas

Berlyno į Amsterdamą traukinio bilietas

Amsterdamo į Paryžių traukinio bilietas

 

 

Sėdimosios parinktys traukinyje iš Amsterdamo į Berlyną yra skirtingi. Tai svyruoja nuo įprastų sėdynių iki kajučių su oro kondicionieriumi, kuriose yra atlošiamos sėdynės ir netgi paverčiamos lovomis. Kadangi kelionė yra ilga, keliauti į vieną iš šių kabinų, kuri siūlo priedai, pavyzdžiui, šviesos, temperatūros kontrolė, ir nešiojamųjų kompiuterių bei mobiliųjų telefonų kištukai, todėl galima žiūrėti filmus į savo salone komfortą visą kelionės metu. Atminkite, kad pirkti bilietus ne mažiau kaip dvi savaites iš anksto, jūs įsitikinkite, kad ne problema atsitinka.

 

Mes neabejotinai tikri, kad jums bus dievina važiavimą iš Amsterdamo į Berlyną, ir atvirkščiai. Taip, bus dar kelionė, nes kai bandysite ją pirmą kartą, Jūs visada norėsite vėl imtis traukinio ir visiškai mėgautis kelione.

 

Taigi, jūs pasiruošę traukinys kelionės tarp Nyderlandų ir Vokietijos traukiniu? jei taip, užsisakykite traukinio bilietus pas mus 3 protokolas, ne pigiausių normos ir atleidžiamas bjaurius rezervavimo mokesčių!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Famsterdam-berlin-train%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)