Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 26/05/2021)

Traukiniai Europoje yra didelis dalykas; mes mylime mūsų bėgiai, ir mes juos pasirinkti daugiau nei bet kuri kita tipo transportavimo bet kada. Be gauti iš taško A į tašką B ir greitas, patogus ir patikimas būdas, yra tiek daug, dauguma iš jūsų nėra net žinoti apie traukinių transportu. Tą dėmesį, mes išskiriant keletas netikėtų faktų apie traukinių Europoje Jūs nebuvote žino iki šiol:

 

Traukiniai Europoje yra ekologiškos

Šaukite visiems, turintiems sąmonę, kurie nori padėti mūsų Motinai Gamtai ir mūsų planuotojui gyventi amžinai: jei perkate traukinio bilietą, o ne lėktuvo ar autobuso bilietą, ir jums daryti tik tai, kad. Kaip mes sužinoti, “greitaeigiai traukiniai 3x labiau energiją taupančių nei regioninių traukinių ", o "net lėčiausiai traukinys yra 20% efektyviau nei automobilyje“. Kaip nuostabus yra tas, kad?

Londono į Briuselį traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Lionas į Londonas traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

 

 

Kelionės traukiniu kaip vietiniai Kelionės

traukinio kelionės yra masinis Europoje, ir mes turime jausmą ji nebus keičiasi bet kada vėliau. Yra keletas priežasčių, kodėl traukiniai toks populiarus tarp europiečių, ir visi jie yra 100% teisėtas: jie yra super greitai, taupus, ir patogus visais įmanomais būdais. Pliusas, Traukiniai Europoje važiuoja autentiškas kelionės patirtis, kuris yra tik dar vienas bonusas visai dalykas!

Lionas Ženeva traukiniai

Ciurichas Ženeva traukiniai

Paryžius Ženeva traukiniai

Liucernos Ženeva traukiniai

 

Traukiniai Europoje yra patogūs

 

Traukinio Kelionės galima sutaupyti pinigus kambaryje

Laukti, ką? Taip, tai tiesa! Dėl kažką vadinama "nakties Traukiniai Europoje"Keliautojai, kurie praleidžia daugiau 10 valandos traukinyje iš taško A į tašką B gali mėgautis važiavimo nakties traukiniu Europoje ir taupyti pinigus ant viešbučio kambaryje. Yra keletas skirtingų tipų siūlomų per "vienadieniai traukinių apgyvendinimo,“ sukurta, kad tilptų kiekvieno asmens važiavimo lengvatų ir jų biudžetas. Taigi, mes turime:

  • Sėdima sėdynės
  • Mažesni miegamosios kupė, vagonuose
  • Vieną arba dvi keleivio miegamosios kupė

Šie pasiūla tipai paprastai skiriasi kiekvienoje šalyje ir traukinių kompanijos, bet jie paprastai apima panašius pasiūlymus.

Brėmenas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Jei keliauti ilgą laiką, tada Traukiniai Europoje su "Rail Pass galėtų gauti Jums nuolaidos

nope, jūs ne svajoti - didžiąja dalimi, Geležinkelių Leidimai ateiti su premijų, kurios gali būti kas nors iš nedidelių dovanų, pavyzdžiui, valtis važiuoja ir autobusų pervežimai į nuolaidas viešbučiams ir ekskursijos pėsčiomis. kartais, Jūs netgi galite gauti atlygį siūlanti tau visiškai nemokama veiklą, įskaitant nemokamai upių kruizai, patiekalai, ir panašios.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Lilis į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Paprastai galite Kiss Šios bagažo mokesčius Goodbye

Vienas iš didžiausias viskas apie keliones traukiniu skamba beveik per daug gerai, kad būtų tiesa. ummm, palauk, taip, Jūs atspėjote: Patys traukiniai Europoje neima bagažo mokesčiai! Žinoma, tai yra dėl to, ten nėra, kai jūs keliaujate traukiniu tikrinamas, tai reiškia - jūs turite atlikti visą savo bagažą su tavimi. Nors kai kurie gali pamatyti tai kaip neigiama keliones traukiniu, randame tai įspūdingas: bent jau mes žinome, mes keliausite šviesą, teisė? Pliusas, visada yra bagažo krepšelis kažkur padėti keleiviams, kurie gabenantiems nemažai bagažo, Taigi, kad sutvarkyti.

 

Kitą kartą jums kyla minčių apie tai, ar keliauti traukiniu - mes manome, kad atsakymas yra gana aišku ... ar ne? Eiti į Išsaugoti-A Traukinys užsisakyti paskirties vietą 3 protokolas, ne pigiausių kursų, ir atleidžiamas bjaurius rezervavimo mokesčių!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-surprising-facts-you-should-know-about-trains-in-europe-fun-times%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)