Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 29/10/2021)

Gatvės menas yra moderni meninės raiškos forma, kuri daro mūsų miestus gražesnius. Geras gatvė sieninis taip pat gali įkvėpti jus manote apie socialiai svarbiu klausimu arba priminti jums apie klasikinių meistrų darbų.

Europos miestuose yra pilna puikių vietų perpildyta gatvės meno ir grafiti. Galite imtis ilgus pasivaikščiojimus per gatves sklidina freskomis ir niekada nuobodu. Štai keletas patrauklių gatvės menas ir kur jį pamatyti Europoje:

 

Gatvės menas Londone

Londonas yra vienas iš patraukliausių miestų tiems, kurie vertina gatvės meną ir pačių menininkų. Tarp gatvėse galite apsilankyti gauti savo dozę fantastinis meno, Camden ir Shoreditch išsiskirti. Tačiau, Brick Lane ir Southbank yra gerai žinomi paskirties, per daug. dar, jei jūs ieškote už garsiausių vietą, galva į Shoreditch.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Roterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Paryžius

Paryžius yra pilna gatvės meno karštose vietose, nes jie dažnai span visą gatves. Galva į 10-ojo ir 11-arrondissements per Rue Saint-Maur. Tai pilnas Šepardas Fairey Juoda-ir-balta portretai ant pastatų sienų, todėl tai puikus pėsčiomis. Tai 2km ilgio gatvė susikerta su rue Oberkampf, įdomi vieta iš gatvės menas perspektyvos.

Briuselis į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Marselis į Paryžius traukiniai

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

 

Berlynas

Fascinating Street Art in berlin

 

Berlyno East Side galerija yra vienas iš geriausių vietų pasaulyje Tiems, kurie mėgsta Urban Art. Pats miestas turi klesti gatvės menas sceną, turbūt geriausiai iliustruoja Kreuzberg ir Mitte. Yra du rajonai su žavinga vidinių gatvelių ir iconic gatvė meno kūrinius. Galva į rytų gale Kreuzberg rajone rasti geriausią meną.

Brėmenas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Gatvė menas Roma

Roma turėjo uolų keliu priimdami gatvės meną, bet tai gražus miestas, dabar pagaliau leidžiant miesto meno kūrinius išreikšti save. Yra keletas rajonų, kur gatvės menas buvo palaipsniui augalininkystė iki. Tačiau, geriausia vieta apsilankyti gali būti San Lorenzo, kaimynystė su daug energingas grafiti. Jei lankotės Roma ieško gražios gatvės meno, sutelkti dėmesį į Via Enotri, per Ausoni, Via dei Sardi ir Via dei Sabelli.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Piza Roma traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

 

Grafiti Frankfurte

Frankfurtas yra miestas, kurio gatvės meno entuziastų sąraše galbūt nesitikėsite rasti, nes ji turi daugiau sterlingų reputaciją būdamas verslas sostinė. Tačiau, galima teigti, kad net tokie miestai, kaip kad yra jautrūs turintys stiprią gatvės menas išraiška, daugiausia sukilimo aukštu pragyvenimo išlaidos. Frankfurtas yra gatvės meno aplink daug traukinių stotis ir miesto centro. Šlovės salėje Ratswegkreisel yra kita gera vieta apsilankyti.

Kelnas Frankfurtas traukiniai

Miunchenas Frankfurto traukinių

Hanoveris Frankfurto traukinių

Hamburgas Frankfurto traukinių

 

Amsterdamas

Amsterdam Central Station street art

 

Amsterdamo gatvės menas scena yra gana stiprus, ir miesto meno pasiekia net muziejaus ekspozicijose. Geriausių vietų Amsterdamas už gatvės meno yra Spuistraat, Wijdesteeg, ir NDSM, įskaitant miesto centro rajonuose. Jūs taip pat gali imtis gatvės menas kelionė iš sąrašo Amsterdamo centrinės stoties. Tas faktas, kad ši kelionė egzistuoja jums pasakys, kad apie tai, kaip didžiuojuosi, šis miestas yra jo gatvės meną.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Kopenhaga

Jei norite, Kopenhaga yra puikus miestas pamatyti keletą spalvingų ir kūrybingas gatvės menas – net žmonių namuose! Kristianija yra kur rasite geriausius darbus talentingų miesto menininkų, todėl įsitikinkite, kad nepraleisti ją.

Hamburgas į Kopenhagą traukiniai

Hanoveris į Kopenhagą traukiniai

Berlyno į Kopenhagos traukinių

 

 

Jei esate pasiruošę pamatyti geriausius gatvės meną Europa turi pasiūlyti; Visi šie miestai yra lengvai prieinama traukiniu. Užsisakyti bilietus laiku ir pasiruošti būti žavi!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffascinating-street-art%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)