Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 01/04/2021)

Kelionės yra pagrindinis nuotykis, tačiau turėtumėte tai padaryti be bagažo, ypač layovers arba jei jūs tiesiog turite laisvą dieną vienoje iš Vokietijos lankytinos vietos. Mes turime visą informaciją, jums reikia kairėje bagažo vietų Vokietijoje trys iš pagrindinių miestų, Berlynas, Miunchenas, ir Hamburgas.

Nesvarbu, ar esate lankyti Oktoberfest Miunchene, stovėdamas bijodamas Brandenburgo vartų Berlyne, ar mėgaujantis Reeperbahn partijos atmosfera Hamburge, tai yra lengviausias ir patogiausių būdų užtikrinti, kad jūsų bagažas yra gerai pasirūpinta, o jūs ištirti.

 

Kairysis Bagažas vietose Vokietijoje: Berlynas

Berlynas Oro uostai

tuo Tegel oro uostas, rasite kairėje bagažo vietą Terminalas A ir jie dirba kasdien nuo 5 esu su 10:30 pm. Kainos mokėsite skirsis nuo € 7.20 į 9.90 € ir priklauso nuo savo maišą dydis. Kiek laiko saugoti yra neribotas.

Prie Schonefeld oro uostas, rasite kairėje bagažo vietą Terminalas D Arrival. Jų valandos sekmadienis iki penktadienio, iš 7:30 esu su 11:30 val ir šeštadieniais nuo 8 esu su 6 pm. Kainos svyruoja nuo 4 € iki € 6 už rankinį bagažą ir € 7 iki 10 € už įprastą bagažo tikrinimui.

 

Berlin Airport Arrivals

 

Kairysis Bagažas vietas, traukinių stotys

Patogumo traukinių stotys jums, kad jie yra atviri 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Centrinė geležinkelio stotis (Hauptbahnhof) yra kur rasite spintelės ir ji yra įsikūrusi automobilių stovėjimo aikštelė prie pat pagrindinio pastato plotas C.

Priklausomai nuo spintelę dydžio jums reikia, jie kainuos nuo 4 € iki € 6 per dieną, o maksimali laikymo laikotarpis yra 72 valandų. Jei norite apsilankę kairėje bagažo biurą, yra vienas atvira kasdien nuo 6 esu su 10 pm ir tai yra apie 5 € už prekę.

Kitos stotys su persirengimo saugojimo yra Aleksandro, Ostbahnhof, Potsdamo ir Zoologijos sodą. Lengva rasti kairėje bagažo vietas Vokietijoje!

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

DB Left Luggage Locations in Germany

 

Kairysis Bagažas vietose Vokietijoje: Miunchenas

Miunchenas uostai

Miuncheno oro uostas yra geriausias pasirinkimas, kai Jūs lankotės miestą. Paslaugų centras terminalo 1 atidarytas 24 valandos ir yra antras vietą Terminalas 2 bet atidarymo valandos yra nuo 5 esu iki vidurnakčio kasdien.

Mokėsite nuo 5 € iki 10 €, priklausomai nuo savo bagažą, taip pat jo turinį dydis. Patikrinkite oro uostus’ svetainė Prieš keliauti naujausią informaciją ir kitų oro uostų Left bagažo vietose Vokietijoje.

 

Luggage inside Munich airport

 

Kairysis Bagažas Vietos Miunchene traukinių stotys

Bagažo saugojimas Miuncheno centrinėje stotyje jums bus vėjelis. Yra ir spintelės gausa ir yra požymių, lengvai jas rasti. Standartinis spintelę jums kainuos apie 4 € per dieną ir didesnis, kostiumas atveju dydžio spintelę apie 6 € per dieną. Tačiau yra 72-valandą apribojimas riba.

Daugelis kitų stočių buvo įrengti pačių objektų.

Diuseldorfas Miunchenas traukiniai

Drezdenas į Miuncheną traukiniai

Niurnbergas į Miuncheną traukiniai

Bona į Miuncheną traukiniai

 

Left Luggage Locations in Germany

 

Kairysis Bagažas vietose Vokietijoje: Hamburgas

Hamburgas Oro uostai

Jūsų vienintelis pasirinkimas yra Hamburg Airport. Į kairę Bagažo buveinė yra Terminalas 2, lygis 1 Išvyksta ir tai dirba nuo pirmadienio iki sekmadienio nuo 4:30 esu su 11 pm. Mokėsite nuo 5 € iki € 25, visi priklauso nuo dydžio. Kuo didesnis jūsų bagažas, Kuo didesnis tavo mokestis, o oro uostas taip pat ima 3 eurus kaip vienkartinį apdorojimo mokestį už prekę.

Čia galite laikyti savo bagažą ribotą laiką, o geriausia tai patikrinti prieš atvykstant. Surinkti kuo daugiau informacijos, kaip jūs galite prieš kelionę.

 

Hamburg Baggage Storage

 

Kairysis Bagažas vietas, traukinių stotys

Kaip ir daugelis traukinių stočių Europoje, jums sekasi su spintelėmis visi, kurie yra lengvai prieinama ir yra atviros 24 valandas per parą. Vidutinė kaina yra 5 € per dieną ir nėra dydžio apribojimai.

Berlyno į Hamburgą traukiniai

Brėmenas į Hamburgą traukiniai

Hanoveris į Hamburgą traukiniai

Kelnas į Hamburgą traukiniai

 

 

privačios Paslaugos: Programos "Airbnb" Dėl bagažo

Yra keletas įmonių, kuriose dirba sistemą labai panašų į "Airbnb", tik bagažą. Jums tik reikia ieškoti vietos, padaryti išlygą ir tada palikite savo maišus sertifikuoto vietoje, kuri yra labiausiai Jums patogiu metu. Tai geriausias būdas rasti kairėje bagažo vietas Vokietijoje.

Draudimas įskaičiuotas į kainą, ir jie gali skirtis nuo bendrovės, bendrovė. Jūs taip pat turėsite ramybę, kad jūsų maišeliai yra patikimose rankose.

Stašeris

Tai labai garbingas saugojimo paslauga, kuri yra paprasta naudoti ir kaina gana pagrįstai. Jūs mokate fiksuotą normą, 5 € už maišelį per dieną. Jūsų krepšelis yra taip pat apdrausti daugiau kaip 800 €. Visa tai įskaičiuota į kainą.

Jūs galite tiesiog ieškoti savo svetainę vietoje šalia jūsų. tada jums bus suteikta galimybė pasirinkti savo konkrečius 'StashPoint "ir kada užsnūsti savo maišus, rodo jūsų serveris Jūsų rezervacija ir jūs rūšiuojami!

Panašios paslaugos į šią apima Nannybag ir BagBnb. Šios paslaugos yra iš tikrųjų galima visoje Europoje ir gali būti lengvai naudojamas Vokietijoje.

Keliaudami ir saugoti bagažą reikia, tai visada geriausia būti parengta. Dar kartą patikrinkite visą informaciją ir raskite sau patogų sprendimą ir kur einate. Nesvarbu, ar tai oro uostus, traukinių stotys, arba internete tikrina puikias privačias paslaugas, visa tai galima vienu mygtuko paspaudimu. Laimingas bagažo ir sutaupyti šiek tiek pinigų savo traukinio bilietus ir naudojimo Išsaugoti traukinį!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Kur rasti Kairysis Bagažo vietose Vokietijoje?” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/left-luggage-locations-germany/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)