Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 01/04/2021)

Reisimine on ülim seiklus, kuid peaksite seda tegema pagasivabalt, eriti layovers või kui sa lihtsalt vaba päev üks Saksamaa populaarsed linnad. Meil on kõik andmed, mida vajate vasakul pagasi kohtades Saksamaal kolmes peamises linnad, Berliin, München, ja Hamburg.

Kas osalete Oktoberfest Münchenis, seisab aukartuses Brandenburgi värava ees Berliinis, või nautides Hamburgi Reeperbahni peotunnet, need on kõige lihtsam ja mugavam, kuidas tagada, et teie pagas on hästi hoolitseda, samas te uurida.

 

Vasak Pagasi asukohad Saksamaal: Berliin

Berlin Lennujaamad

at Tegel lennujaam, leiad vasakul pagasi asukoha Terminal A ja nad on avatud iga päev kella 5 olen üles 10:30 pm. Hinnad maksate varieerub € 7.20 et 9,90 € ja sõltub suurust oma kott. Aja Säilitamise on piiramatu.

Juures Schonefeld Airport, leiad vasakult pagasi asukoha Terminal D Kohale. Nende tundi on pühapäev reedeni, alates 7:30 olen üles 11:30 pm ja laupäeviti 8 olen üles 6 pm. Hinnad ulatuvad € 4 € 6 käsipagasi ja € 7 € 10 tavalise pagasi kontroll.

 

Berlin Airport Arrivals

 

Vasak Pagasi asukohti rongijaamad

Mugavuse rongijaamades teile, et nad on avatud 24 tundi päevas, seitse päeva nädalas. The Central Train Station (Keskjaam) on koht, kus leiad kapid ja see asub parkla väljaspool peahoone ala C.

Sõltuvalt suurusest kappi vajate, need maksavad vahel € 4 ja 6 € päevas ja maksimaalne säilitustähtaeg on 72 tundi. Kui eelistate külastavad vasakul Matkatavarasäilö, seal on üks avatud iga päev alates 6 olen üles 10 pm ja see on umbes 5 eurot eseme kohta.

Teised jaamad koos kappi säilitamise suhtes hõlmavad Alexanderplatzist, Ostbahnhofi, Potsdamer Platz ja botaanikaaiast. Lihtne leida mahajäetud pagas kohtades Saksamaal!

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

DB Left Luggage Locations in Germany

 

Vasak Pagasi asukohad Saksamaal: München

Müncheni Lennujaamad

Müncheni lennujaam on parim valik, kui olete külastavad linna. Teeninduskeskuse Terminal 1 on avatud 24 tundi ja seal on teine ​​asukoht Terminal 2 kuid lahtioleku pärinevad 5 olen keskööni päevas.

Maksate vahel € 5 ja 10 €, sõltuvalt suurusest oma pagasi samuti selle sisu. Kontrollige lennujaamades’ veebilehel enne reisi jaoks uusimat teavet ja muud lennujaamades vasakul pagasi kohtades Saksamaal.

 

Luggage inside Munich airport

 

Vasak Pagasi asukohad Müncheni rongijaamad

Pagasi hoiustamine Müncheni pearaudteejaamas on teie jaoks imelihtne. On hulgaliselt kappide ning on märke, et kergesti leida neid. Standardne kappi teile maksma umbes € 4 päevas ja suurema, ülikond puhul suurusega kappi umbes 6 € päev. On siiski 72-tunnine liik piirmäära.

Paljud teised jaamad on varustatud samad soodustused.

Düsseldorf Müncheni rongid

Dresden Müncheni rongid

Nürnberg Müncheni rongid

Bonn Müncheni rongid

 

Left Luggage Locations in Germany

 

Vasak Pagasi asukohad Saksamaal: Hamburg

Hamburg Lennujaamad

Sinu ainus võimalus on Hamburg Airport. Vasak Matkatavarasäilö on Terminal 2, tase 1 Väljumised ja avatud esmaspäevast pühapäevani kella 4:30 olen üles 11 pm. Maksate vahel € 5 ja 25 €, kõik sõltub suurusest. Mida suurem oma pagasi, seda suurem on teie tasu, ja lennujaam nõuab ka 3 eurot ühekordse töötlemistasuna üksuse kohta.

Siin saate oma pagasit piiratud ajavahemike jooksul hoida ja parem on enne saabumist aegsasti üle vaadata. Koguge nii palju teavet kui võimalik enne reisi.

 

Hamburg Baggage Storage

 

Vasak Pagasi asukohti rongijaamad

Nagu paljud rongijaamades Euroopas, olete õnne kapid, mis on kõik kergesti kättesaadavad ning on avatud 24 tundi päevas. Keskmine hind on € 5 päeva ja ei ole suurus piirangud.

Berlin Hamburg rongid

Bremen Hamburg rongid

Hannover sihtkohta Hamburg rongid

Kölni Hamburgi rongid

 

 

Private teenused: Nn Airbnb "pagasi

Siin on mõned ettevõtted, kus töötab süsteem väga sarnane Airbnb, ainult pagasi. Teil on vaja ainult otsida asukohta, teha broneering ning seejärel jätke oma kotid sertifitseeritud asukohta, mis on mugavaim. See on parim viis leida jäetud pagasit kohtades Saksamaal.

Kindlustus on hinna sees ja nad erineda äriühingu ettevõte. Sul on ka meelerahu, et teie kotid on kindlates kätes.

Stasher

See on väga mainekas ladustamise teenust, mida on lihtne kasutada ja on hinnaga üsna mõistlikult. Maksate kindla summa 5 € kott päevas. Kotis on ka kindlustatud üle 800 €. See kõik hinna sees.

Sa lihtsalt otsida oma veebisaidil asukoha lähedal. Siis oleks võimalik valida oma konkreetse "StashPoint" ja kui sa välja laskma oma kotid, näidata oma vastuvõtva broneering ja sa järjestatud!

Sarnased teenuste sellele kuuluvad Nannybag ja BagBnb. Need teenused on tegelikult olemas kogu Euroopas ja võib kergesti kasutada Saksamaa.

Reisides ja säilitamiseks pagasi on vaja, see on alati parima, et olla valmis. Kontrollige veel kord kõiki üksikasju ja leidke lahendus, mis on teile mugav ja kuhu suundute. Kas see on lennujaamades, rongijaamades, või vaadata võrgus suurepäraseid erateenuseid, see kõik saadaval nupuvajutusega. Õnnelik pagasi ja säästa raha oma rongipiletid ja kasutamine Salvesta rong!

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “Kust Vasak Pagasi asukohad Saksamaal?” saidile? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fleft-luggage-locations-germany%2F%3Flang%3Det Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)