Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 01/04/2021)

Seyahat etmek nihai maceradır ancak bunu bagajsız yapmalısınız, Özellikle Aktarmalarla veya eğer sadece Almanya'nın birinde ücretsiz bir gün popüler şehirler. Size ana şehirlerin üçü için Almanya'da sol bagaj yerleri için gereken tüm bilgilere sahip, Berlin, Münih, ve Hamburg.

Eğer katılıyor ister Münih Oktoberfest, Berlin'de Brandenburg kapısının huşu içinde dikiliyor, veya Hamburg'daki Reeperbahn'ın parti havasında eğlenmek, bunlar bagaj iyi keşfetmek yaparken halledilir emin olmak için en kolay ve en uygun yolu vardır.

 

Almanya'da Sol Bagaj yerler: Berlin

Berlin Havaalanları

Tegel'in Havalimanı, Terminal A sol bagaj yerini bulacak ve onlar her gün açıktır 5 Için 10:30 öğleden sonra. Eğer ödeyecek fiyatları arasında değişecektir € 7.20 için € 9.90 ve çantanıza büyüklüğüne bağlıdır. depolama için zaman uzunluğu sınırsızdır.

de Schonefeld Havaalanı, Terminal D Arrival'daki sol bagaj bulacaklardır. Onların saatleri Pazar-cuma vardır, itibaren 7:30 Için 11:30 dan pm ve cumartesi 8 Için 6 öğleden sonra. fiyatları € 4'ten el bagajı için € 6 ve normal kontrol bagaj için € 7'ye € 10 arasında değişir.

 

Berlin Airport Arrivals

 

Sol Bagaj yerler de Tren istasyonları

kolaylık tren istasyonları sizin için onlar açık olmasıdır 24 bir günün saatleri, haftada yedi gün. Merkezi Tren İstasyonu (Hauptbahnhof) Eğer dolap bulup nerede o alan C ana bina dışında otopark yer almaktadır almaktadır.

dolapta büyüklüğüne sen gerek bağlı, onlar arasındaki € 4 € 6 günde maliyet ve maksimum depolama dönemi 72 saat. Eğer bir sol bagaj ofisi ziyaret tercih ederseniz, bir günlük açmak var 6 Için 10 öğleden sonra ve öğe başına yaklaşık 5 €.

Soyunma depolama ile diğer istasyonlar Alexanderplatz dahil, Ostbahnhof, Potsdamer Platz ve Zoologischer Garten. Kolay Almanya'da sol bagaj yerleri bulmak için!

Frankfurt Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

DB Left Luggage Locations in Germany

 

Almanya'da Sol Bagaj yerler: Münih

Münih Havaalanı

Münih Havaalanı kenti ziyaret ediyor en iyi seçenektir. Terminalinde Hizmet Merkezi 1 açık 24 saat ve ikinci konum Terminalinde var 2 ancak çalışma saatleri ile ilgili olduğu 5 Günlük gece yarısı duyuyorum.

Sen € 5 ve 10 € arasında ödeyecek, Bagaj yanı sıra içeriğinin boyutuna bağlı olarak. havaalanlarını kontrol’ Web sitesi Almanya'da sol bagaj yerleri için son bilgiler ve diğer havaalanları için yola çıkmadan önce.

 

Luggage inside Munich airport

 

Münih 'de Sol Bagaj yerler Tren istasyonları

Bagajınızı Münih Merkez İstasyonunda saklamak sizin için bir esinti olacak. dolap bir zenginliği olduğunu ve bunları kolayca bulmak için işaretler. Standart bir dolap size günde ve daha geniş için yaklaşık € 4 mal olacak, Günlük bavullar büyüklüğünde soyunma yaklaşık € 6. 72 saat kısıtlama sınır ancak yoktur.

Diğer birçok istasyonları aynı imkanları ile donatılmış olan.

Münih trenleri Düsseldorf

Münih Trains Dresden

Münih trenleri Nürnberg

Münih Trains Bonn

 

Left Luggage Locations in Germany

 

Almanya'da Sol Bagaj yerler: Hamburg

Hamburg havaalanları

Senin tek seçenektir Hamburg havaalanı. Sol Bagaj ofisi Terminalinde 2, seviye 1 Kalkış ve pazara kadar 's açık Pazartesi 4:30 Için 11 öğleden sonra. Sen € 5 ve 25 € arasında ödeyecek, boyutuna tüm bağımlı. Daha büyük bagajınızı, yüksekse ücreti, ve havaalanı ayrıca öğe başına tek seferlik işlem ücreti olarak 3 € talep ediyor.

Bagajınızı sınırlı bir süre için burada saklayabilirsiniz ve varışınızdan önce önceden kontrol etmeniz en iyisidir.. Daha önce seyahat edebilir kadar çok bilgi toplayın.

 

Hamburg Baggage Storage

 

Sol Bagaj yerler de Tren istasyonları

Avrupa'da tren istasyonları çok olduğu gibi, Eğer kolayca ulaşılabilir ve açık dolap ile şans bulunmaktadır 24 bir günün saatleri. ortalama maliyet € 5 günde ve hiçbir boyutu kısıtlamaları vardır.

Berlin Hamburg trenleri

Hamburg Trains Bremen

Hanover Hamburg trenleri

Köln Hamburg trenleri

 

 

Özel Hizmetler: Bagaj için ‘Airbnb’

Airbnb o çok benzer bir sistemi kullanırlar birkaç şirket var, Sadece bagaj için. Yalnızca konumu aramak gerekir, Rezervasyon yaptırmak ve sonra sizin için en uygun olan sertifikalı yerde çantalarınızı bırakın. Almanya'da sol bagaj yerleri bulma en iyi yolu.

Sigorta fiyata dahildir ve bunlar şirketten şirkete değişir. Ayrıca çanta güvenli ellerde olduğunu huzur olacak.

zulalayıcı

Bu kullanımı kolay ve oldukça makul fiyatlı bir çok saygın depolama hizmetidir. Günde torba başına € 5 sabit bir oran ödeyecek. Çantanız da üzerinde € 800 için sigortalıdır. Her şey fiyata dahil oluyor.

Sadece size en yakın konumu kendi web sitesinde arama. Daha sonra özgü ‘StashPoint’ seçmek mümkün olacak ve size çanta düşüyorlar zaman, Rezervasyonunuz ev sahibi göstermek ve sıralama!

Buna benzer hizmetler Nannybag ve BagBnb dahil. Bu hizmetler Avrupa'da aslında bulunur ve kolayca Almanya için kullanılabilir.

Seyahat ve bagaj saklarken gereklidir, o zaman en iyi hazırlanacak var. Tüm ayrıntıları iki kez kontrol edin ve size ve gittiğiniz yere uygun bir çözüm bulun. Bu havaalanlarını olsun, tren istasyonları, veya çevrimiçi olarak şık özel hizmetleri kontrol edin, Bir düğmeyi tıklamak tüm bu imkanlardan. Mutlu bagaj ve tren biletleri ve kullanımına ilişkin bazı tasarruf Bir Tren Kaydet!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “Nerede Almanya'da Sol Bagaj Yerleri Bul?” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/left-luggage-locations-germany/?lang=tr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)