Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 01/04/2021)

Cestování je vrcholné dobrodružství, ale měli byste to udělat bez zavazadel, zejména pokud jde o layovers nebo pokud si jen mít volný den v jednom z Německa zajímavá města. Máme všechny informace, které potřebujete pro leváky místech zavazadla v Německu tři ze svých hlavních měst, Berlín, Mnichov, a Hamburg.

Ať už se účastní Oktoberfest v Mnichově, stojící v úžasu nad Braniborskou bránou v Berlíně, nebo si užít atmosféru večírku Reeperbahn v Hamburku, jedná se o nejjednodušší a nejpohodlnější způsob, jak zajistit, aby vaše zavazadla je dobře postaráno, zatímco vy prozkoumat.

 

Úschovna zavazadel místech v Německu: Berlín

Berlin Letiště

na Tegel Letiště, najdete na levé umístění zavazadla na Terminal A a jsou otevřeny každý den od 5 mám 10:30 odpoledne. Ceny budete platit se bude lišit od € 7.20 na € 9,90 a závisí na velikosti tašce. Délka času pro skladování je neomezená.

Na Na letiště Schönefeld, najdete levý umístění zavazadla na Terminal D Příjezd. Jejich doba je od neděle do pátku, z 7:30 mám 11:30 hod av sobotu od 8 mám 6 odpoledne. Ceny se pohybují od 4 € do € 6 pro příruční zavazadla a 7 € na 10 € za normální zavazadla.

 

Berlin Airport Arrivals

 

Úschovna zavazadel místech, Vlaková nádraží

Pohodlí nádražích pro vás je, že jsou otevřeny 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Hlavní vlakové nádraží (Hlavní nádraží) je místo, kde najdete šatny a nachází se na parkovišti před hlavní budovou v oblasti C.

V závislosti na velikosti skříňky budete potřebovat, stojí mezi € 4 a 6 € za den a doba skladování je maximum 72 hodin. Dáváte-li přednost návštěvě levý zavazadel, je tam jeden otevřeno denně od 6 mám 10 odpoledne a je to asi 5 EUR za položku.

Ostatní stanice se skladováním skříněk jsou Alexanderplatz, Ostbahnhof, Potsdamer Platz a Zoologischer Garten. Snadné najít levou místa na zavazadla v Německu!

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

DB Left Luggage Locations in Germany

 

Úschovna zavazadel místech v Německu: Mnichov

Mnichov Letiště

Mnichovské letiště je tou nejlepší volbou, pokud jste navštívili město. Servisní centrum v Terminálu 1 je otevřeno 24 hodiny a tam je druhé místo v terminálu 2 ale otevírací doba od 5 am do půlnoci každý den.

Budete platit od 5 € a 10 €, V závislosti na velikosti vašeho zavazadla, jakož i jeho obsah. Podívejte se na letiště’ webové stránky dříve, než budete cestovat nejnovější informace a dalších letišť k levé místech zavazadla v Německu.

 

Luggage inside Munich airport

 

Úschovna zavazadel Místa v Mnichově Vlaková nádraží

Skladování zavazadel na mnichovském hlavním nádraží bude pro vás hračkou. K dispozici je množství skříněk a existují náznaky, snadno lokalizovat. Standardní skříňka vás bude stát kolem € 4 za den a pro větší, oblek-case velké skříňku o € 6 denně. Existuje však omezení hranice 72 hodin.

Mnoho dalších stanic byly vybaveny stejné výhody.

Dusseldorf do Mnichov Vlaky

Dresden do Mnichov Vlaky

Norimberk do Mnichov Vlaky

Bonn Mnichov Vlaky

 

Left Luggage Locations in Germany

 

Úschovna zavazadel místech v Německu: Hamburg

Hamburg Letiště

Jedinou možností je letiště Hamburg. Vlevo zavazadel je v terminálu 2, Úroveň 1 Odlety a je otevřena od pondělí do neděle od 4:30 mám 11 odpoledne. Budete platit od 5 € a 25 €, vše závisí na velikosti. Čím větší je vaše zavazadla, tím vyšší poplatek, a letiště také účtuje 3 EUR jako jednorázový poplatek za zpracování za položku.

Zde si můžete po omezenou dobu uložit svá zavazadla a nejlépe je to zkontrolovat před příjezdem. Shromáždit co nejvíce informací, jak můžete před cestou.

 

Hamburg Baggage Storage

 

Úschovna zavazadel místech, Vlaková nádraží

Stejně jako u mnoha nádražích v Evropě, máte štěstí s uzamykatelnými skříňkami, které jsou snadno dostupné a jsou otevřené 24 hodin denně. Průměrná cena je 5 € na den, a nejsou tam žádné omezení velikosti.

Berlín do Hamburk Vlaky

Brémy Hamburk Vlaky

Hanover do Hamburk Vlaky

Kolín nad Rýnem Hamburk Vlaky

 

 

soukromé služby: Dále jen ‚Airbnb‘ pro zavazadla

Existuje několik firem, které využívají systém velmi podobný tomu Airbnb, pouze pro zavazadla. Jediné, co potřebujete pro vyhledání místa, rezervovat a pak nechat zavazadla v certifikovaném místě, které je pro vás nejvhodnější. Je to nejlepší způsob, jak najít místa pro úschovu zavazadel v Německu.

Pojištění je zahrnuto v ceně a oni se liší od společnosti ke společnosti. Budete mít také jistotu, že vaše tašky jsou v dobrých rukou.

Stasher

Jedná se o velmi seriózní úložiště, které se snadno používá a je cenově velmi rozumně. Budete platit paušální poplatek ve výši 5 € za sáček denně. Vaše taška je také pojištěn více než 800 €. To vše je zahrnuto v ceně.

Vy prostě hledat jejich webové stránky na umístění ve vašem okolí. Ty pak budou moci vybrat svou specifickou ‚StashPoint‘ a když odejdou zavazadla, ukázat váš hostitel vaše rezervace a vy řazeny!

Podobné služby z tohoto zahrnují Nannybag a BagBnb. Tyto služby jsou skutečně k dispozici v celé Evropě a může být snadno použit pro Německo.

Při cestování a ukládání zavazadel je potřeba, to je vždy lepší být připraven. Zkontrolujte všechny podrobnosti a najděte řešení, které je pro vás nejvhodnější a kam směřujete. Ať už je to letišť, nádražích, nebo se podívat na šikovné soukromé služby online, je to všechno k dispozici na kliknutí na tlačítko. Šťastný zavazadel a ušetřit nějaké peníze za jízdenky na vlak a využívání Uložit vlak!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “Kde najít úschovna zavazadel místech v Německu?” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/left-luggage-locations-germany/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)