Objednat jízdenku na vlak NYNÍ

Levné jízdenky na vlak SBB a ceny cestovních tras

Zde najdete všechny informace o Levné jízdenky na vlak SBB a Cestovní ceny SBB a výhody.

 

témata: 1. Hlavní body SBB vlakem
2. O společnosti SBB 3. Nejlepší postřehy k získání levné jízdenky na vlak SBB
4. Kolik stojí lístky SBB 5. Cestovní trasy: Proč je lepší jet vlaky SBB, a necestovat letadlem
6. Jaké jsou rozdíly mezi Standardem, Denní vstupenka, a Supersaver na SBB 7. Existuje předplatné SBB
8. Jak dlouho před odletem SBB dorazit 9. Jaké jsou jízdní řády vlaků SBB
10. Která nádraží obsluhuje SBB 11. SBB FAQ

 

Hlavní body SBB vlakem

 • The Švýcarské federální železnice, SBB, je národní železniční společnost, která působí ve Švýcarsku.
  • Vlaky SBB se řadí na vrchol národních železničních systémů v Evropě, a v 2017 byl na prvním místě za kvalitu služeb, hodnocení bezpečnosti, a index výkonu.
  • 25 denně cestuje miliony cestujících SBB.
  • Vlaková doprava SBB je jednou z nejpřesnějších vlakových služeb na světě, s méně než 3 průměrné minutové zpoždění.
  • Nejdelší železniční tunel SBB, tunel Gotthardské základny, v švýcarské Alpy, opatření 57.1 kilometrů a vytváří světový rekord.
  • SBB má 3 oficiální jazyky: Němec, francouzština, a italské. Proto, Vlakové stanice SBB jsou pojmenovány a označeny podle lokality: Názvy stanic a značky ve dvojjazyčných městech jsou v obou místních jazycích, a proč můžete někdy vidět toto jméno SBB CFF FFS.

O společnosti SBB

SBB je švýcarská vlaková doprava, která je jednou z nejlepších na světě.

Národní švýcarská železniční společnost SBB působí po celém Švýcarsku, s 798 nádražích, a 721 prodejní místa na vlakové jízdenky. Železniční společnost SBB je ve vlastnictví státu od 1. ledna, 1999, což znamená, že platí federální stát 100% akcií.

 

Sbb train in the snow

Jít do Uložit domovskou stránku vlaku nebo pomocí tohoto widgetu vyhledejte vlakové jízdenky na SBB

Uložte aplikaci Train Train

Uložte aplikaci Train Train

 

Uložit vlak

Původ

Destinace

Datum odletu

Datum návratu (Volitelný)

Dospělý (26-59):

Mládí (0-25):

Senior (60+):


 

Nejlepší postřehy k získání levné jízdenky na vlak SBB

Číslo 1: Získejte lístky SBB v předstihu, jak jen můžete

Jízdenky na vlak SBB jsou k dispozici online až do 60 dny před datem cesty. Když si předem objednáváte lístky na vlak, získáte nejlevnější jízdenky a nejlevnější jízdenky na vlak SBB jsou velmi omezené. Dále, Ceny jízdenek na vlak SBB raketově stoupají, jak se blíží váš den cestování, tak, aby ušetříte peníze za nákup jízdenky na vlak SBB, získejte lístky na vlak předem. Ušetřit peníze na jízdenky na vlak SBB, zakupte si lístky brzy.

Číslo 2: Cestování SBB mimo špičku

Jízdenky na vlak SBB jsou levnější v období mimo špičku, na začátku týdne, a během dne. Můžete si být jisti, že dostanete levnější jízdenky během týdne. V úterý, středa, a čtvrtek, Nejlevnější jízdenky na vlak SBB. Kvůli objemu obchodní cestující dojíždění do práce ráno a večer, jízdenky na vlak stojí více. Tím pádem, je mnohem levnější cestovat kdykoli mezi polednem a večerem. Víkendy jsou další špičkové období pro vlaky, zejména v pátek a sobotu. Ceny jízdenek na vlak SBB také rostou státní svátky a školní prázdniny.

Číslo 3: Objednejte si letenky na SBB, pokud jste si jisti svým cestovním řádem

Vlaky SBB jsou velmi žádané, a pouze s 2 jiné železniční společnosti jako konkurence, v současné době zůstávají nejlepší volbou pro vlaky ve Švýcarsku. Mohou si dovolit nastavit omezení vlakových jízdenek, jako jsou ta, která mají, která zakazují výměnu jízdenek nebo vrácení peněz, pokud to není obchodní typ jízdenky.. I když stále existují webové stránky, kde můžete své vstupenky prodávat lidem z druhé ruky, SBB neumožňuje prodej vstupenek z druhé ruky. Jak vám to pomůže ušetřit peníze? Objednejte si lístek pouze tehdy, pokud jste si jisti, že váš plán by vám ušetřil rezervaci jedné letenky dvakrát, protože se něco objevilo a původní lístek nelze použít..

Číslo 4: Kupte si lístky SBB na Save A Train

Uložit vlak má největší, nejlepší, a nejlevnější letenky na vlakové jízdenky v Evropě. Naše spojení s mnoha železničními operátory, zdroje jízdenek na vlak, a naše znalosti technologických algoritmů nám umožňují přístup k nejlevnějším nabídkám jízdenek na vlak. Nenabízíme jen levné nabídky jízdenek na vlak pouze pro SBB; poskytujeme totéž pro další alternativy k SBB.

Ceny vlaků z Lyonu do Basileje

Curych do Basilej Ceny vlaků

Ceny vlaků z Paříže do Basileje

Ceny vlaků z Lucernu do Basileje

 

SBB Train in Switzerland

 

Kolik stojí lístky SBB?

Vstupenky SBB začínají od 12,50 EUR až po 125 EUR za jednu cestu vlakem. The cena jízdenky na vlak SBB záleží na tom, jaký typ lístku, destinace, a když se rozhodnete cestovat:

Jednosměrná jízdenka Okružní výlet
Standard 12,50 EUR – 35 EUR 28 EUR – 55 EUR
První třída 50 € – 95 € 50 € – 125 EUR

 

Cestovní trasy: Proč je lepší jet vlaky SBB, a necestovat letadlem

1) Dorazíte na Centrum města. To je jedna výhoda vlaků SBB ve srovnání s letadly. Vlaky SBB a vše jiné cestování vlakem odkudkoli ve městě do centra dalšího města, nezáleží na tom, jestli je přírodní rezervace nebo vesnice. Ušetří vám to čas a náklady na taxi z letiště do centra města. Se zastávkami vlaků, je snazší se dostat kamkoli ve městě, kam míříte. Nezáleží na tom, odkud cestujete, Ženeva, Basilej, Zermatt, nebo Curych, zastávky v centru města jsou hlavní výhodou vlaků SBB!

2) Cestování letadly vyžaduje, abyste byli na letišti alespoň několik hodin před časem letu. Než budete moci vstoupit do letadla, musíte projít bezpečnostními kontrolami. S vlaky SBB, stačí být na stanici méně než hodinu předem a někdy i méně. Když vezmete v úvahu také čas, který potřebujete, dojíždět z letiště do centra města, uvědomíte si, že vlaky SBB jsou celkově lepší doba jízdy.

3) Na povrchu, cena jízdenek na vlak SBB se zdá být nákladnější než levné letenky. nicméně, při porovnání všech souvisejících poplatků, Vlakové jízdenky SBB mají výhodnější cenu. S dalšími náklady, jako jsou poplatky za zavazadla, nemusíte platit za vlaky, cestování SBB je nejlepší.

4) Vlaky jsou šetrné k životnímu prostředí. Ve srovnání vlaků a letadel, vlaky vždy vyjdou nahoře. Letadla silně znečišťují Zemi vysokou úrovní uhlíku a CO2, které vydávají. Vlaky v porovnání použití mnohem menší uhlíková stopa než letadla.

Ceny vlaků Chur do Thenis

 

Jaké jsou rozdíly mezi Standardem, Denní vstupenka, Saver Day Pass, a Supersaver na SBB?

SBB má různé typy letenek pro různé rozpočty a typy cestujících: ať už je to podnikání nebo volný čas. Můžete si být jisti, že vám jedna z těchto vstupenek vyhovuje.

Standardní lístky SBB:

The SBB standardní lístek je nejflexibilnější ze všech lístků SBB. Tato jízdenka na vlak je z bodu do bodu 1 cesta nebo zpáteční lety. Jinými slovy, standardní lístek SBB je klasická cestovní karta. A co je nejdůležitější, tato jízdenka na vlak platí po celý den, který jste si vybrali v době nákupu, a do 5 jsem následující den. Dále, si můžete zakoupit jízdenku SBB point-to-point pro 1. a 2. třídu. Další velkou výhodou těchto vstupenek typu point-to-point je, že děti do věku 6 cestovat zdarma. Jinými slovy, můžete cestovat kamkoli chcete a v jakékoli třídě, na vaší cestě z bodu A do bodu B..

 

 

SBB Day Pass a Saver Day Pass Vstupenky:

S cestovní kartou Saver Day Pass, za cestu můžete zaplatit pouhých 27 EUR. Vstupenka na Day Pass je k dispozici, pouze pokud je zakoupíte předem, nejsou k dispozici na vlakovém nádraží, již 60 dny před datem vašeho odjezdu. Tento typ jízdenky na vlak si můžete také objednat den před cestou. navíc, lístek Saver Day Pass platí pro lodě, autobusy, nebo tramvají.

SBB Supersaver Vstupenky:

Tato třída jízdenek není tak flexibilní jako standardní jízdenka na vlak SBB, ale levnější než jiné jízdenky na vlak. Supersaver SBB Ticket nabízí až 70% sleva na standardní lístky. Na rozdíl od standardní jízdenky na vlak, tento typ jízdenky nabízí nejnižší jízdné na konkrétní cestě z bodu A do bodu B.. Význam, nemůžete naskočit a odejít na žádné stanici, kromě stanic, které jste si předem rezervovali.

Cestovní karta Day Pass vám poskytuje flexibilitu ohledně data cesty. Jinými slovy, můžete cestovat kdykoli chcete, v den data odletu.

Ceny vlaků z Interlakenu do Curychu

Ceny vlaků z Lucernu do Curychu

Ceny vlaků z Bern do Curych

Ceny vlaků Ženeva - Curych

 

Existuje předplatné SBB?

Cestovní kartu GA si mohou zakoupit pouze místní občané, což je v podstatě jedna karta pro všechno. Cestovní karta GA je platná dne veškerá veřejná doprava ve Švýcarsku.

Můžete si jej koupit na:

– Počitadla lístků SBB.

– V místním zákaznickém servisu SBB 848 44 66 88

– Od zaměstnanců vlaků a autobusů SBB.

Cestovní karta Familia GA

Děti a mladí dospělí do věku 16 a jejich rodiče mohou využívat slevy na cestovní kartu Familia GA. Tato karta je k dispozici, pokud má alespoň jeden člen rodiny tuto cestovní kartu SBB.

Všichni držitelé Familia GA mají výrazně snížené ceny za jiné cestovní karty GA. Dále, rodina se může rozhodnout, zda si chce koupit Familia GA pro 1. nebo 2. třídu.

Cestovní karta Seven25

Když jste 25 je to všechno o zábavě, a nyní s kartou seven25, můžete cestovat neomezeně z 7 odpoledne. Význam, Tato cestovní karta platí mezi 7 odpoledne 5 dopoledne. Tak, jak to funguje? Sedmička je načtena na vaši cestovní kartu Swiss Pass a můžete ji použít pro jakoukoli zastávku.

Ceny vlaků z Basilej do Interlaken

Ceny vlaků Ženeva - Zermatt

Ceny vlaků z Bern do Zermattu

Ceny vlaků z Lucernu do Zermattu

 

SBB Train Travel in Switzerland

 

Jak dlouho před odletem SBB dorazit?

Chcete-li získat své SBB a mít pravdu včas, železnice doporučuje, abyste přijeli alespoň 1 hodinu před odjezdem vlaku SBB. Jsme v Save A Train, protože jsme hodně cestovali ve vlacích SBB, doporučuji dorazit i 30 minut předem, takže nemusíte spěchat přes obrovské vlakové stanice, abyste vlak chytili. Dále, hodina je dostatečný čas na to, abyste si užili obchody a stánky s jídlem a získali ty věci, které k tomu potřebujete cesta vlakem musí být co nejhladší.

 

Jaké jsou jízdní řády vlaků SBB?

Zjistíte to v reálném čase na naší domovské stránce Save A Train. Stačí zadat vaši aktuální polohu a požadovaný cíl, a my vám ukážeme aktualizované informace o jízdních řádech.

 

Která nádraží obsluhuje SBB?

Je konec 10 stanice obsluhované vlakovými službami SBB.

Curychská stanice SBB je hlavní nádraží v Curychu (Místní název je Zurich HB). Toto je největší vlakové nádraží SBB v Curychu a nachází se v srdci Curychu, u Řeka Limmat.

Bern je hlavní město Švýcarska a nejbližší vlakové nádraží k univerzitě v Bernu ve čtvrti Langgasse.

V dnešní době v Ženevě Vlaky SBB odjezd a příjezd z hlavního nádraží v Ženevě, v centru města.

Basilej Stanice SBB je největší hraniční stanicí v Evropě. To znamená, že ze Švýcarska, můžete cestovat do Německa, Francie, Rakousko, a Nizozemsko s vlakovou dopravou SBB. A co je nejdůležitější, existují 50 obchody a restaurace na nádraží v Basileji, kde můžete nakupovat vše, co potřebujete na cestu. Například, můžete si koupit občerstvení a suvenýry na poslední chvíli. Ze stanice Basel SBB, a hlavní stanice, kam můžete cestovat, jsou Frankfurt, Paříž, a Salcburk.

Ceny vlaků z Basilej do Interlaken

Ceny vlaků Ženeva - Zermatt

Ceny vlaků z Bern do Zermattu

Ceny vlaků z Lucernu do Zermattu

 

SBB FAQ

Jsou kola povolena na palubě Vlaky SBB?

Ve vlacích SBB jsou povolena kola. Můžete si za ně koupit lístek na nádraží, a zaregistrujte kolo jako zavazadlo nebo je vezměte do vlaku jako příruční zavazadlo.

Cestujte dětmi ve vlacích SBB zdarma?

V některých případech ano, doprovázené děti mladší než šest let cestují zdarma. Dále, děti od šesti let, a až po jejich 16 narozeninové cestování za poloviční cenu.

Jsou ve vlacích SBB povolena domácí zvířata?

Ano, psi jsou povoleni, pokud cestují v přepravce pro cestující nebo v dodávce zavazadel.

Jaké jsou postupy pro nalodění na SBB?

Měli byste dorazit alespoň na stanici 1 hodinu před časem odjezdu vlaku, a ukázat ID inspektorovi lístku k ověření.

Nejžádanější dotazy SBB – Mohu si předem rezervovat místo na SBB?

Vy umět rezerva ve vlaku A vímv dopředu až 5 cestující za cenu 5 EUR za sedadlo. nicméně, rezervace musí být pod jménem osoby, která cestuje.

Existuje uvnitř SBB služba Wi-Fi?

Ano. Můžeš si užít Volný, uvolnit Wi-Fi ve všech vlacích SBB a všechny cestovní třídy až 60 minut.

 

Sbb train in heavy snow

 

Pokud jste si přečetli tento bod, víte vše, co potřebujete vědět o vlacích SBB, a jste připraveni koupit si lístek na vlak SBB Uložit vlak.

 

Pro tyto železniční operátory máme vlakové jízdenky:

DSB Denmark

Dánský DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgie

intercity trains

Meziměstské vlaky

SJ Sweden Trains

SJ Švédsko

NS International Cross border trains

NS International Nizozemsko

OBB Austria logo

OBB Rakousko

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norsko

Switzerland Sbb railway

SBB Švýcarsko

CFL Luxembourg local trains

CFL Lucembursko

Thello Italy <> France cross border railway

prohlubuje

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Německo

European night trains by city night line

Noční vlaky

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Německo

Czech Republic official Mav railway operator

Mav česky

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo eurail

Eurail

 

Chcete tuto stránku vložit na svůj web? Klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sbb%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení), Nebo můžete jednoduše odkazovat přímo na tuto stránku.

Copyright © 2021 - Uložit vlak, Amsterdam, Nizozemí
Nenechávejte bez přítomnosti - Dostat kupóny a novinky !