Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 19/08/2022)

A jízda vlakem nás nutí k pozastavení, pohled z okna a ocenit luxus přijet náš čas. Cestování je vzrušující, ale někdy může trvat až veškerou energii, dlouhý vlak cesta je šance vypnout a odpočinout si. Využijte svou cestu na maximum – zde jsou naše nejlepší věci, které můžete dělat na dlouhých cestách vlakem, abychom každému cestovateli zaručili pohodovou a příjemnou jízdu.

 

Poslouchat hudbu přičemž dlouhé cestě vlakem

Nasaďte si sluchátka a zpomalte při poslechu své oblíbené hudby. Neexistuje lepší způsob, jak si užít malebné kulisy. Uvolněte se a sledujte, jak se kolem vás řítí nádherná krajina, zatímco budete poslouchat své oblíbené umělce.

Dijon do Paříže Vlaky

Reims do Paříže Vlaky

Lille je Pařížské Vlaky

Zájezdy do Paříže Vlaky

 

Naučit se nový jazyk

Proč ne vytvořit nové dovednosti na své cestě? Pokud cestujete do země, kde se mluví jiným jazykem, dlouhá cesta vlakem nabízí možnost vybrat si pár slov a slovních spojení.

Milan do Benátek Vlaky

Padua v Benátkách Vlaky

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

 

Co dělat na dlouhých cestách vlakem

Je dobré znát základy jakéhokoliv jazyka při návštěvě cizí země. Naštěstí, existují mnoho aplikací a podcasty si můžete stáhnout, které nabízejí kurzy včetně populární španělštině, Němec, italština, a anglickém jazyce.

 

Číst

Čtení je ideální pro relaxaci a je vždy příjemný způsob, jak trávit čas. Dlouhá pracovní doba a rušný život může znamenat méně času na čtení, tak dlouhá cesta vlakem představuje příležitost skočit do vaší knihy nebo eBook. Pokud se cítíte líní a chtějí někoho udělat čtení pro vás, audiokniha je skvělá alternativa.

Brémy do Berlína Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Použití technologie

s notebooky, iPady, a smartphony máte k dispozici, je to snadné najít zábavu na palubě. Dohnat na váš oblíbený televizní seriál nebo sledovat ten film jste byli touží sledovat.

Co dělat na dlouhých cestách vlakem

Zda je či není k dispozici WIFI, je to dobrý nápad stáhnout jakýkoli pořad nebo film máte v plánu se dívat před cestou. Dohnat na svých milovanými příběhů na obrazovce, a než se nadějete,, budete v cíli.

Frankfurt do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

 

Navštivte jídelny

Je snadné cítit unavený a pomalý během dlouhé cesty vlakem. Poté, co seděl ve vlaku celé hodiny, Je důležité, aby protáhnout nohy, pokud je to možné. Krátká procházka do kantýny vám pomůže využít čas a mít pocit, nabít. Projděte vagóny na kantýna, podívej se na krajina, a užít si nějaký dezert s nápojem dle vlastního výběru

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Bologna do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

 

Seznamte se s novými lidmi na dlouhé cestě vlakem

Cestování vlakem může být sociální zkušenost. Poznávání nových lidí ve vlacích je jednodušší než v jiných druzích dopravy doprava. Na rozdíl od roviny, máte svobodu pohybovat se a komunikovat s ostatními cestovateli. Je fascinující, co se můžete naučit od ostatních lidí a jejich příběhy – mluvit o životě, práce, a rozšiřujte svoji síť. Zeptejte se osoby vedle vás na knihu, kterou čte, nabídni jim sladkost, nebo jednoduše zahájit konverzaci o destinace oni cestují do. To je kolem konverzace máte zároveň Cestování po Evropě vlakem která vytváří trvalé vzpomínky.

Lyon Marseille Vlaky

Paříže do Marseille Vlaky

Jsem rád, že Marseille Vlaky

Bordeaux do Marseille Vlaky

 

Připravte se na vaše další dlouhé cestě vlakem

Dlouhé vlakové cesty jsou někdy jediné období klidu během svého výlet. Může to pro vás být fantastická příležitost natankovat a připravit se na vámi zvolenou destinaci. Pít hodně vody, jíst nějaké jídlo, a pokud je to možné, spát. Používání dlouhou cestu vlakem moudře vám pomůže cítit svěží a napětím - připraven na další destinace.

 

Co děláte při dlouhých cestách vlakem? Dejte nám vědět tweetováním na adrese @SaveATrain! , Najdete naše další sociální programy na Saveatrain

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthings-long-train-journeys%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)