Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 19/02/2021)

A jízda vlakem nás nutí k pozastavení, pohled z okna a ocenit luxus přijet náš čas. Cestování je vzrušující, ale někdy může trvat až veškerou energii, dlouhý vlak cesta je šance vypnout a odpočinout si. Aby co nejvíce ze svého výletu - zde jsou naše top věci, které se na dlouhé cestě vlakem zajistit každý cestující relaxační a zábavnou jízdu.

 

Poslouchat hudbu přičemž dlouhé cestě vlakem

Nasaďte si sluchátka a zpomalit při poslechu vaší oblíbené hudby. Neexistuje lepší způsob, jak si užít malebné kulisy. Odpočívat a dívat se na krásnou krajinu spěch minulosti se při poslechu své oblíbené umělce.

Dijon do Paříže Vlaky

Reims do Paříže Vlaky

Lille je Pařížské Vlaky

Zájezdy do Paříže Vlaky

 

Naučit se nový jazyk

Proč ne vytvořit nové dovednosti na své cestě? Pokud cestujete do země, která mluví jiným jazykem, dlouhá cesta vlakem nabízí možnost vybrat si pár slov a slovních spojení.

Milan do Benátek Vlaky

Padua v Benátkách Vlaky

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

 

Co dělat při dlouhých cestách vlakem

Je dobré znát základy jakéhokoliv jazyka při návštěvě cizí země. Naštěstí, existují mnoho aplikací a podcasty si můžete stáhnout, které nabízejí kurzy včetně populární španělštině, Němec, italština, a anglickém jazyce.

 

Číst

Čtení je ideální pro relaxaci a je vždy příjemný způsob, jak trávit čas. Dlouhá pracovní doba a rušný život může znamenat méně času na čtení, tak dlouhá cesta vlakem představuje příležitost skočit do vaší knihy nebo eBook. Pokud se cítíte líní a chtějí někoho udělat čtení pro vás, audio-book skvělou alternativou.

Brémy do Berlína Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Použití technologie

s notebooky, iPady, a smartphony máte k dispozici, je to snadné najít zábavu na palubě. Dohnat na váš oblíbený televizní seriál nebo sledovat ten film jste byli touží sledovat.

Co dělat při dlouhých cestách vlakem

Zda je či není k dispozici WIFI, je to dobrý nápad stáhnout jakýkoli pořad nebo film máte v plánu se dívat před cestou. Dohnat na svých milovanými příběhů na obrazovce, a než se nadějete,, budete v cíli.

Frankfurt do Prahy vlaky

Mnichov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Vídně do Prahy vlaky

 

Navštivte jídelny

Je snadné cítit unavený a pomalý během dlouhé cesty vlakem. Poté, co seděl ve vlaku celé hodiny, Je důležité, aby protáhnout nohy, pokud je to možné. Krátká procházka do kantýny vám pomůže využít čas a mít pocit, nabít. Projděte vagóny na kantýna, podívej se na krajina a užít si nějaký dezert s nápojem dle vlastního výběru

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Bologna do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

 

Seznamte se s novými lidmi na dlouhé cestě vlakem

Cestování vlakem může být sociální zkušenost. Poznávání nových lidí vlacích je jednodušší než u jiných způsobů doprava. Na rozdíl od roviny, budete mít možnost pohybovat se a zapojit se s ostatními cestujícími. Je fascinující, co se můžete naučit od ostatních lidí a jejich příběhy – mluvit o životě, práce, a rozšiřujte svoji síť. Zeptejte se osoby vedle vás na knihu, kterou čte, nabídni jim sladkost, nebo jednoduše zahájit konverzaci o destinace oni cestují do. To je kolem konverzace máte zároveň Cestování po Evropě vlakem který vytváří trvalé vzpomínky.

Lyon Marseille Vlaky

Paříže do Marseille Vlaky

Jsem rád, že Marseille Vlaky

Bordeaux do Marseille Vlaky

 

Připravte se na vaše další dlouhé cestě vlakem

Dlouhé vlakové cesty jsou někdy jediné období klidu během svého výlet. Může to být fantastický šance pro vás natankovat a připravit se na vámi zvolené destinace. Pít hodně vody, jíst nějaké jídlo, a pokud je to možné, spát. Používání dlouhou cestu vlakem moudře vám pomůže cítit svěží a napětím - připraven na další destinace.

 

Co děláte při dlouhých cestách vlakem? Dejte nám vědět, že nás tweeting na @SaveATrain! , Najdete naše další sociální programy na Saveatrain

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthings-long-train-journeys%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení)