Objednat jízdenku na vlak NYNÍ

Příspěvek do blogu

10 Tipy, jak spát ve vlaku

Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 13/11/2021)

3 hodin nebo 8 hodin – Výlet vlakem je dokonalým prostředím pro relaxační spánek. Pokud obvykle máte potíže s usínáním na silnicích, náš 10 tipy, jak spát ve vlaku, vás uspí jako dítě. Od základů cestování vlakem po zasvěcené tipy na nejlepší místo pro sladké sny v každém vlaku, vydáváme se na cestu za sladkými sny!

Železniční doprava je nejšetrnější k životnímu prostředí způsob, jak cestovat. Tento článek byl napsán vzdělávat o cestování vlakem a byl vyroben ušetřit Train, Nejlevnější jízdenky na vlak v Evropě.

 

1. Tipy, jak spát ve vlaku: Přineste si deku

Počasí ve vlacích bývá chilli, a pokud máte dlouhý nebo noční výlet vlakem vpřed, být připraven. Měli byste se cítit naprosto uvolněně a odpočinout si na své cestě, a lehká deka může být odpovědí na nejpohodlnější cestování vlakem vůbec.

Abyste se vyhnuli bezesným nocím a třesu se na vaší cestě z očekávání nebo jen z AC, vždy byste si měli zabalit deku. Bez ohledu na sezónu venku, ve vlacích je vždy blízko zimě. Tak, přinést deku je jednou z našich top 10 tipy, jak spát ve vlaku. Mazlení pod přikrývkou vás pošle přímo do říše snů.

Lyon do Nice s vlakem

Paříž do Nice vlakem

Cannes do Paříže vlakem

Cannes do Lyonu vlakem

 

Tips How To Sleep On A Train: Bring A Blanket

 

2. Umístěte si na Spotify relaxační seznam skladeb

Uklidňující melodie v uších jsou jako ukolébavka, když je kabina hlučná nebo přeplněná. Proto, měli byste připravit několik seznamů skladeb na Spotify, abyste se ujistili, že jediná věc, kterou slyšíte, je hudba. Takto budete v bezpečí před chrápáním nebo chatováním spolujezdce vedle vás.

Zvuky přírody, relaxační vibrace seznamů skladeb, nebo melodie od vašeho oblíbeného umělce, jsou nejlepší možnosti seznamu skladeb pro dobrý spánek ve vlaku. Hudba je jedním z 10 nejlepší způsoby, jak usnout ve vlaku, krátké nebo dlouhá cesta.

Z Amsterdamu do Londýna vlakem

Paříž do Londýna vlakem

Z Berlína do Londýna vlakem

Brusel do Londýna vlakem

 

3. Tipy, jak spát ve vlaku: Přineste si nafukovací polštář na krk

Není nic horšího, než se probudit se zakysaným a ztuhlým krkem. Proto, nafukovací polštář na krk je cestování nezbytné pro vlaky. Tudy, krk je podepřený, a probudíte se ze sladkého spánku, s úsměvem na tváři.

v opačném případě, riskujete zahájení nového dobrodružství s ztuhlým krkem, a žádný způsob, jak obdivovat všechna nová místa a zachytit ty nejlepší výhledy.

Dusseldorf do Mnichov vlakem

Drážďany do Mnichova vlakem

Norimberk do Mnichova vlakem

Bonn do Mnichova vlakem

 

4. Přineste si sluchátka

Dobrý, zvukotěsná sluchátka nebo sluchátka jsou na každém cestovní kontrolní seznam. Sluchátka jsou nezbytná pro skvělou cestu vlakem, a tyto seznamy skladeb Spotify pro dobrou cestu.

Pokud jste si zapomněli sluchátka doma nebo v hotelu, na vlakovém nádraží je spousta obchodů. Z centrálního a rušná nádraží k malým stanicím a vyšlapaným cestám, sluchátka jsou jedinou komoditou, kterou najdete kdekoli.

Benátky do Bologny vlakem

Florencie do Bologny vlakem

Řím do Bologny s vlakem

Milán do Bologny vlakem

 

Bring Headphones for your train journey

 

5. Tipy, jak spát ve vlaku: Pohodlně se oblékněte

Vrstvy, bavlna, a ekologické látkové oblečení je pro jízdu vlakem nutností. Představ si 8 hodiny ve vlaku ve svěděném svetru nebo tenké košili, příslib bezesné noci a bolesti hlavy ráno.

Možná se nebudete cítit pohodlně ve pyžamu ve vlaku, ale trenéři a svetr jsou perfektní vlakové spací oděvy. Pohodlné oblékání je jedním z nejlepších 10 jak spát ve vlaku, a mít nejlepší cestu.

Z Frankfurtu do Berlína vlakem

Lipsko do Berlína vlakem

Hannover do Berlína vlakem

Hamburk do Berlína vlakem

 

https://youtu.be/Bkzfm2R1_BI

 

6. Přineste si masku spánku

Další nezbytnou věcí pro cestování je samozřejmě dokonalá spánková maska. Lehněte si, zakryjte si oči a nepřibližujte se k světlu - vše, co potřebujete pro dobrý spánek. Je známým faktem, že pokud se chcete dobře vyspat, musíte odstranit jakékoli dráždivé rozptýlení, a odstraňte se z jakéhokoli druhu světla.

Pokud necestujete v soukromé kajutě, a nebude mít kontrolu nad vypínačem, nezapomeňte si zabalit spánkovou masku. Pak, nebudete se mít čeho bát, pokud se spolujezdec vedle vás rozhodne číst celou noc nebo je světlo ve vlaku příliš jasné.

Amsterdam do Paříže vlakem

Z Londýna do Paříže vlakem

Rotterdam do Paříže vlakem

Z Bruselu do Paříže vlakem

 

7. Tipy, jak spát ve vlaku: Udržujte své věci v bezpečí

Malá kabelka nebo taška přes ramena a pod vrstvami je nejlepší způsob, jak udržet svoji příslušnost v bezpečí. Ujistěte se, že je pro váš pas dostatek místa, peněženka, mobilní, pohybliví, a jakékoli další gadgety, které si plánujete vzít s sebou.

Tímto způsobem budete mít dobrou a bezproblémovou cestu vlakem, spíše než spát s otevřeným okem.

Milán do Benátek vlakem

Florencie do Benátek vlakem

Bologna do Benátek vlakem

Treviso do Benátek vlakem

 

Tips How to Sleep on A Train: Keep Your Belongings Safe

 

8. Zarezervujte si místo uprostřed kočáru

Nejlepší místo pro sladké sny je přímo uprostřed kočáru. Důvodem je to, že střed je dostatečně daleko od jakéhokoli vchodu, v případě na cestě jsou zastávky. Dále, budete v bezpečí a v bezpečí od koupelny a všech vůní.

nicméně, pokud jedete ve spacím vlaku, je pravděpodobné, že nebudete čelit žádné výzvě. To je způsobeno skutečností, že pražce jsou vlaky A-B, po cestě žádné zastávky, a proto, žádná přerušení.

Milán do Říma vlakem

Florencie do Říma vlakem

Pisa do Říma vlakem

Neapol do Říma vlakem

 

Book A Place In The Middle Of The Carriage

 

9. Dejte telefon pryč

V dnešní době je celý svět na vašem mobilním telefonu. S nekonečné aplikace a hry, největší výzvou je odhlásit se a odložit telefon. To je obzvláště obtížné, když jste na dálkové cestě, ve vlaku, s nikam jít.

nicméně, jedním z našich nejlepších tipů na spaní ve vlaku je dát si telefon do tašky, nebo dokonce v letovém režimu.

Milán do Neapole vlakem

Florencie do Neapole vlakem

Benátky do Neapole vlakem

Pisa do Neapole s vlakem

 

10. Tipy, jak spát ve vlaku: Přineste si čtecí materiál

Nic neuvolní mysl tak dobře, jako dobrý příběh, a to je přesně to, co potřebujete pro skvělý spánek ve vlaku. Přineste si svůj oblíbený časopis, nebo rezervovat na cesta vlakem je jedním z nejlepších tipů na spaní ve vlaku.

Když čtete, vaše mysl cestuje do jiného prostoru, nastavení, a všechny starosti z celého dne zmizí. Skvělé čtení je vynikající relaxační cvičení, zbavte se všech pečlivých detailů. Na hodinu nebo dvě, odejdete pryč, a to stačí k tomu, abyste usnuli a snít.

Amsterdam do Brugg s vlakem

Brusel do Bruggy vlakem

Antverpy do Brugg s vlakem

Gent do Brugg s vlakem

 

Bring Reading Material

 

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat nezapomenutelnou cestu vlakem, s nejlepšími místy a nejlepšími cenami pro báječný spánek ve vlaku.

 

 

Chcete na svůj web vložit náš blogový příspěvek „10 tipů, jak spát ve vlaku“? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-how-sleep-on-train%2F%3Flang%3Dcs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)

Copyright © 2021 - Uložit vlak, Amsterdam, Nizozemí
Nenechávejte bez přítomnosti - Dostat kupóny a novinky !