Objednat jízdenku na vlak NYNÍ

Levné jízdenky Eurostar a cestovní ceny

Zde najdete všechny informace o Levné vlakové jízdenky Eurostar a Eurostar cestovní ceny a výhody.

 

témata: 1. Přednosti vlaku Eurostar
2. O společnosti Eurostar 3. Nejlepší informace k získání levné jízdenky Eurostar
4. Kolik stojí vstupenky Eurostar 5. Proč je lepší jet vlakem Eurostar, a necestovat letadlem
6. Jaké jsou rozdíly mezi Standardem, Standardní Premier a Business Premier na Eurostaru 7. Existuje předplatné Eurostar
8. Jak dlouho před odjezdem dorazit 9. Jaké jsou vlakové jízdní řády Eurostar?
10. Které stanice obsluhuje Eurostar 11. Eurostar - často kladené dotazy

 

Přednosti vlaku Eurostar

  • Společnost Eurostar byla založena 14. listopadu 1994
  • Jedním z nejrychlejších vlaků v Evropě je Eurostar, Rychlost, se kterou se Eurostar dostane, je 320 km za hodinu
  • Tunel Eurostar Channel je 50.45 km dlouhé nebo 31.5 mil. To je ekvivalent 169 Eiffelovy věže naskládané na sebe
  • 2h15 doby cesty mezi Paříží a Londýnem na palubě Eurostaru
  • Při cestování s Eurostarem z Velké Británie do Evropy, máš 1 hodinu zpět v čase
  • Přejíždí tunel pod Lamanšským průlivem 35 minut

 

O společnosti Eurostar

Vysokorychlostní vlaky Eurostar jsou službou spojující západní Evropu s Londýnem a Kentem ve Velké Británii, Spojení z Evropy jsou Paříž a Lille ve Francii, Brusel, a Antverpy v Belgii, Rotterdam a Amsterdam v Nizozemsku. Taky, vlakem se můžete dostat z Londýna do Disneylandu v Paříži (Vlakové nádraží Marne La Vallee Chessy) a také sezónní destinace ve Francii, jako jsou Marseilles a Moutiers ve francouzských Alpách. Všechny vlaky Eurostar procházejí přes kanál La Manche tunelem Channel.

The Vlaková doprava Eurostar vlaky jedou až do 320 km za hodinu na vysokorychlostních vlakových tratích. Od té doby, co Eurostar začal působit v roce 2007 1994, V Belgii a ve Velké Británii byly vybudovány nové tratě, které zkracují dobu cesty mezi cíli Eurostar. Dvoustupňový projekt Channel Tunnel Rail Link byl dokončen 14. listopadu 2007, když byl londýnský terminál Eurostar převeden z Waterloo International do Mezinárodní Londýn St Pancras vlakové nádraží.

 

Eurostar train

Jít do Uložit domovskou stránku vlaku nebo pomocí tohoto widgetu vyhledejte vlaky jízdenky na Eurostar

Uložte aplikaci Train Train

Uložte aplikaci Train Train

 

Uložit vlak

Původ

Destinace

Datum odletu

Datum návratu (Volitelný)

Dospělý (26-59):

Mládí (0-25):

Senior (60+):


 

Nejlepší informace k získání levné jízdenky Eurostar

Číslo 1: Rezervujte si vstupenky Eurostar předem, jak jen můžete

Eurostar vlakové jízdenky jsou k dispozici mezi 3 měsíce do 6 měsíce před odjezdem vlaku. Rezervace jízdenek vlakem předem zajistí, že dostanete nejlevnější letenky a nejlevnější letenky Eurostar jsou velmi omezené. Ceny jízdenek Eurostar vlaky stoupají v ceně, když se blížíte ke dni cesty, tak, aby Ušetřete peníze za nákup jízdenky na vlak, objednat co nejvíce předem.

Číslo 2: Cestování Eurostarem v období mimo špičku

Eurostar, ceny vstupenek jsou levnější v době mimo špičku, na začátku týdne, a během dne. Cesty vlakem uprostřed týdne (úterý, Středa a čtvrtek) často nabízí nejlevnější ceny. Za nejlepší ceny, Neužívejte Eurostar brzy ráno a brzy večer během týdne (kvůli mnoha obchodním cestujícím), Vyhněte se také jízdě Eurostar v pátek a neděli večer (příznivé pro víkendové pobyty), po dobu státní svátky a také během školních prázdnin ceny raketového stoupání Eurostar.

Číslo 3: Objednejte si vstupenky na Eurostar, když jste si jisti, že máte cestovní plán

Vlaková doprava Eurostar je velmi žádaná a v současné době, pouze železniční společnost Eurostar provozuje vlaky v tunelu La Manche, proto, neexistuje žádná konkurence. Eurostar jako jediný provozovatel vlaků na trasách mezi Anglií a západní Evropou stanovil některá omezení jízdenek na vlak. Vyměnit lze pouze vlakové jízdenky typu Business Premier, ostatní vlakové jízdenky nelze vyměnit ani vrátit, ale na internetu jsou fóra, kde můžete prodat jízdenky na vlak z druhé ruky. Tak, Uložte doporučení pro vlak Eurostar cestování je rezervovat, když jste si jisti cestovním plánem.

Číslo 4: Kupte si vstupenky Eurostar na Save A Train

Save A Train má největší nabídky jízdenek do vlaku v Evropě i po celém světě, a kvůli naší moci, najdeme nejlevnější letenky Eurostar. Jsme napojeni na mnoho železničních operátorů a zdrojů a naše technologické algoritmy vám vždy nabízejí nejlevnější letenky Eurostar a někdy i kombinace jiných provozovatelů vlaků do jiných destinací. Můžeme také najít alternativy k Eurostaru.

 

Vlakové jízdenky z Amsterdam do Londýna

Vlakové jízdenky z Paříže do Londýna

Vlakové jízdenky z Berlína do Londýna

Vlakové jízdenky Brusel - Londýn

 

Kolik stojí vstupenky Eurostar?

Ceny vstupenek mohou začínat na propagační době 35 EUR, ale mohou dosáhnout 310 EUR na poslední chvíli. Ceny Eurostar závisí na vybrané třídě. Zde je souhrnná tabulka průměrných cen za třídu pro Londýn-Paříž / Londýn-Brusel / Výlety z Londýna do Amsterdamu:

Jednosměrná jízdenka Okružní výlet
Standard 35 € – 190 € 68 € – 380 €
standardní Premier 96 € – 290 € 190 € – 490 €
Obchodní premiér 310 € 600 €

 

Londýn do Bruselu vlakem

London do Paříže vlakem

Lille do Londýna vlakem

Londýn do Amsterdamu vlakem

 

Proč je lepší jet vlakem Eurostar, a necestovat letadlem?

1) Výhodou cestování Eurostar je, že jdete a dorazíte přímo do centra města v kterémkoli z měst, ze kterých cestujete, to je něco, co je pro vlaky velmi jedinečné, takže pokud cestujete vlakem z Paříže, Brusel, Amsterdam, Rotterdam, Antverpy, Lille nebo Londýn je to pro Eurostar hlavní výhoda. Pokud jde o Ceny Eurostar, obvykle se liší. Některé akce umožňují získat levné letenky Eurostar. Ale během posledních dnů před odjezdem, ceny se zvyšují. Pokud máte rádi hladké cestování, Eurostar je pro vás!

2) Cestování letadlem má bezpečnostní postupy na letišti, a to znamená, že musíte být alespoň 2 hodiny před plánovaným odjezdem, s Eurostarem musíte být spravedliví 1 hodinu předem. Taky, musíte dojíždět na letiště z centra města. Pokud tedy počítáte celou dobu cesty, Eurostar vždy vyhrává v celkové době cesty.

3) Ceny vlaků jsou někdy vyšší než u letadel na nominální hodnotě letenky, ale srovnání by mělo zahrnovat, kolik vás stojí vzít jakýkoli dopravní prostředek na letiště, kromě toho v některých případech získáte i volný čas cestování Eurostar, a nakonec s Eurostarem nemáte poplatky za zavazadla.

4) Letadla jsou jedním z důvodů vyššího znečištění naší planety, na srovnávací úrovni, vlaky jsou mnohem šetrnější k životnímu prostředí, a pokud porovnáte letadlo s vlakem cestování, cestování vlakem je 20x méně znečišťujících uhlíkem než letadla.

easyjet vs eurostar

 

Vstupenky Lucemburk do Londýna

Vstupenky na Antverpy do Londýna

Vstupenky do Rotterdam do Londýna

Vstupenky na Lyon do Londýna

 

Jaké jsou rozdíly mezi Standardem, standardní Premier, a Business Premier na Eurostaru?

Vlaky Eurostar mají několik tříd služeb, které jsou postaveny pro jakýkoli rozpočet, a jakýkoli typ cestovatele, ať už jste obchodní cestující nebo rekreační nebo obojí 🙂

Standardní vstupenky Eurostar:

The Eurostar Standardní jízdenka je nejlevnější ze všech dostupných tarifů. Nejlepší je rezervovat si tuto jízdenku předem, kvůli nízké ceně vstupenek Standard – rychle se prodávají. Cestující, kteří jsou držiteli standardní jízdenky, si mohou vzít 2 kufry + 1 příruční zavazadlo zdarma. Cestující na standardních vstupenkách Eurostar se mohou těšit také na bezplatné Wi-Fi a výběr sedadla. Standardní vstupenky jsou většinou nevratné.

Vstupenky Premier Standard Eurostar:

Tato třída vstupenek je dražší než standardní typ vstupenek Eurostar, a Vstupenka Premier Standard nabízí další služby. Kromě výhod standardních vstupenek, které jsme napsali výše, Vstupenky Premier Standard nabízejí hezčí sedadla s větším prostorem pro nohy, zdarma je k dispozici široký výběr časopisů a novin, a dostanete lehké jídlo a pití na své místo na palubě Eurostaru. Vstupenky Premier Standard lze upravit za poplatek v závislosti na vašem cíli.

Vstupenky Business Premier Eurostar:

The Vstupenka Eurostar Business Premier kupující mohou těžit ze všech výhod, které jsme napsali výše, ale také, cestující Eurostar Business Premier budou těžit z 3 zavazadlové tašky místo 2, luxusní teplé menu navržené slavným šéfkuchařem Raymondem Blancem, Cestující Business Premier si mohou před nástupem do vlaku na cestě do Londýna nebo z Londýna vychutnat salon, navíc pouze speciální check-in 10 minut a službu rezervace taxi pouze pro ně. A co je nejdůležitější, tento typ jízdenky Eurostar Business Premier Train umožňuje flexibilní cestování: můžete upravit a zrušit svou cestu, před odjezdem nebo do 60 dny po odjezdu, vše bez dalších poplatků.

 

Existuje předplatné Eurostar?

Ne, a naopak, Eurostar je podporován pouze jízdenkami typu point to point a není podporován žádným cestovním průkazem, ale pokud hodně cestujete Eurostarem, můžete se připojit k Eurostar Clubu, Jedná se o věrnostní program, který vám nabízí sbírat body za cestování vlakem, abyste je mohli uplatnit na lístky nebo slevy. Vyděláváte 1 bod za každou £ 1, kterou jste utratili, a tyto body vás opravňují ke konkrétním privilegiím:

– Z 200 body: Získáte vstupenky Eurostar za snížené ceny.

– Pokud dostanete 500 body: můžeš dostat 1 modernizace vlakových služeb.

– A pokud se vám podařilo dosáhnout 1,000 body: můžete uplatnit 1,000 ukazuje na zpáteční cestu Eurostar do Londýna odkudkoli v západní Evropě.

 

Jak dlouho před odjezdem dorazit?

Chcete-li získat svůj Eurostar a mít pravý čas, železnice doporučuje, abyste přijeli alespoň 1 hodinu před odjezdem vašeho vlaku Eurostar. My v Save A Train, protože jsme hodně cestovali vlaky Eurostar, je to dostačující čas a pokud fronta u pasové kontroly nebude dlouhá, můžete si také užít obchody a získat ty věci, které potřebujete pro cesta vlakem musí být co nejhladší.

 

Londýn do vlaku Marseilles

Londýn do vlaků Moutiers

Haagský do Londýna Vlaky

Londýn do vlaků Bourg Saint Maurice

 

Jaké jsou vlakové jízdní řády Eurostar??

To je těžká otázka, na kterou může Save A Train odpovědět v reálném čase, přejděte na naši domovskou stránku a zadejte svůj původ a cíl, a najdete ty nejpřesnější Jízdní řády Eurostar existují, Existují vlaky z 7 ráno do 9 večer na některou z tras Eurostar a na nejvíce obsazených trasách, jako je Paříž do Londýna nebo Londýn do Paříže, vlaky Eurostar jezdí každou hodinu, půl hodiny, stačí si vybrat správnou jízdenku Eurostar, která je pro váš cestovní plán pohodlná.

 

Londýn do Antverpy jízdenka na vlak

Londýn do Rotterdamu jízdenka na vlak

Disneyland Marne-la-Vallee do Londýn vlakem

Vlaková jízdenka z Londýna do Lille

 

Které stanice obsluhuje Eurostar?

Pařížské nádraží pro Eurostar je pojmenováno Paříž Gare du Nord, vlakové nádraží se nachází v 10. okrese Paříže, který je +-30 minut chůze od katedrály Notre Dame. Chcete-li vzít Eurostar, musíte vstoupit na stanici a jít nahoru 1 podlaha uvnitř Gare du Nord pomocí eskalátorů umístěných uprostřed stanice.

V Disneylandu v Paříži, Na stanici dorazí Eurostar Marne La Vallee Chessy, který se nachází 5 minut chůze od Disneyland Resort a Disneyland Hotels. Ve stanici se nachází úschovna zavazadel a můžete si užít park bez obav o svůj drahocenný náklad.

V Londýně, V současné době vlaky Eurostar odjíždějí a dorazí Mezinárodní nádraží St Pancras, nachází se severně od centra Londýna. Před 2007, Vlaky Eurostar přicházely na nádraží Waterloo v Londýně.

The Brusel Midi-Zuid (Brusel Jih) nádraží se nachází uprostřed Bruselu, ale ujistěte se, že chápete, že potřebujete Brusel Midi-Zuid a ne bruselské hlavní nádraží, Vlakové nádraží Brusel Midi-Zuid má 22 vlakové plošiny, a pokladna Eurostar se nachází poblíž nástupiště 8. Vlaková jízdenka Eurostar vám umožní volně cestovat mezi bruselským Midi Zuid a bruselským centrem.

Amsterdam Central (Central Station Amsterdam) se nachází v centru Amsterdamu hned vedle řeky, když opustíte vlakové nádraží, vidíte hlavní ulici v Amsterdamu plnou atrakcí, jako je Madame Tussauds, a odtud také čtvrť červených světel. Jako v mnoha velkých železničních stanicích v Evropě, máte úschovny zavazadel, které se otevírají brzy a zavírají pozdě, pokud chcete jen navštívit 1 den nebo dříve, než se můžete přihlásit v hotelu.

V Lille, ty máš 2 vlakové stanice nedaleko od sebe, ale musíte si pamatovat Terminál Eurostar v Lille, je Lille Evropa a ne Lille Flandres, ale i když to uděláte snadno udělat chybu, vlakové stanice jsou 5 minut od sebe.

Antverpské hlavní nádraží je místo, kde nastupujete na Eurostar v Antverpách, druhém největším městě v Belgii, Pokud cestujete z Antverpy, doporučujeme, abyste skutečně přijeli na vlakové nádraží déle, než je doporučeno 1 hodinu před odjezdem železniční stanice získala ocenění za dekorace a architektura a má 5 podlahy a je tak příjemné se v ní pohybovat.

Při cestě z Rotterdamu a zpět, budete používat Rotterdamské hlavní nádraží nebo v jeho nizozemském názvu Rotterdam Central, tato vlaková stanice je postavena jako malé nákupní centrum zevnitř ven, takže si můžete užít hezké nakupování před a po vašem Cesta Eurostarem.

 

Eurostar - často kladené dotazy

Co bych si měl vzít s sebou na Eurostar?

Je nezbytné, abyste se vydali na cestu Eurostar, ale navíc byste se měli ujistit, že máte cestovní doklad Eurostar, další nutností je platný cestovní pas a vždy je dobré mít cestovní pojištění.

Která společnost vlastní Eurostar?

Společnost, která vlastní Eurostar, není překvapivě jmenován Eurostar International Limited, 55% ve vlastnictví SNCF, 30% CDPQ Kanada, 10% Federativní Hermes a zbývající patří belgickým železnicím, SNCB.

Eurostar FAQ o tom, kam mohu jít s Eurostarem?

Kromě Paříže, Londýn, Amsterdam a Brusel, Rotterdam, a Lille, Eurostar provozuje také sezónní linky. V letním období, od července do září, některé vlaky Eurostar jezdí přímo do Avignonu a Marseille, během zimních měsíců, od prosince do dubna, Vlaky Eurostaru mohou jezdit přímo do lyžařských oblastí v Alpách, jako jsou Moutiers nebo Bourg St Maurice, které jsou klíčovými městy, od kterých se dostanete do lyžařských středisek, jako je La Plange, Výběr těch, Tignes a Val Thorens.

Jaké jsou postupy stravování pro Eurostar?

Když se dostanete na vlakové nádraží a do určené oblasti, skenujete lístek Eurostaru, V dnešní době lidé dávají přednost použití QR kódu, ale můžete si také s sebou nechat vytisknout svou jízdenku a naskenovat ji, pak musíte projít bezpečnostní kontrolou (které jsou mnohem rychlejší než na letištích), jděte na pasovou kontrolu a překročte hranici, pak jdete do vlaku a máte několik obchodů nebo salonek Eurostar, v následujícím videu můžete vidět celý proces od příchodu na nádraží až do nástupu do vlaku Eurostar.

https://www.youtube.com/watch?v = Jtx0k4Jw7f4

Jaké služby Eurostar?

Ve vlaku Eurostar je místo, které je určeno pro nápoje a lehká jídla ve vlacích Eurostar, V nabídce jsou sendviče, čokoládové lupínky, občerstvení, tabulky čokolády, káva, horká čokoláda nebo čaj. Pak můžete jíst a pít v tomto restauračním železničním voze nebo si vzít, co jste si koupili, zpět na své sedadlo. Ve vlacích Eurostar můžete použít napájecí sloty vedle vašeho sedadla.

Jak se dostanu do London St. Pancras International jet vlakem Eurostar?

Stejně jako u všech potřeb dopravy v Londýně, nejjednodušší cestou je použití londýnského metra k dosažení mezinárodního nádraží St Pancras. Na stanici Kings Cross se dostanete šesti různými linkami metra a odtud pěšky za pár minut dojdete na mezinárodní letiště St Pancras. London St Pancras International je také jen pár minut od vlakového nádraží v Eustonu, pokud jedete z jihu Londýna.

Je možné jet vlaky Eurostar mezi Londýnem a Amsterdamem?

Od dubna 2018, díky Eurostaru, mezi Londýnem a Amsterodamem můžete cestovat zhruba za 3-4 hodin, a není třeba měnit vlaky v Bruselu, i když některé vlaky Eurostar z Londýna do Amsterdamu, do zastávek v Bruselu, ale to záleží na zakoupených vstupenkách na Eurostar.

Nejčastější dotazy týkající se Eurostaru – Musím si objednat místo předem na Eurostaru?

Když si koupíte jízdenku Eurostar, po provedení rezervace vám bude automaticky přiděleno místo. A pokud jsou ve vlaku volná sedadla, můžete se pohybovat a mít jiný prostor.

Je uvnitř Eurostaru WiFi internet??

Můžeš si užít Ve všech vlacích Eurostar je WiFi zdarma a všechny cestovní třídy, když si kupujete vstupenky Eurostar předem.

 

Pokud jste dosáhli tak daleko, víte o svých vlacích Eurostar vše, co potřebujete, a jste připraveni zakoupit si jízdenku Eurostar na SaveATrain.com

 

Pro tyto železniční operátory máme vlakové jízdenky:

DSB Denmark

Dánský DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgie

intercity trains

Meziměstské vlaky

SJ Sweden Trains

SJ Švédsko

NS International Cross border trains

NS International Nizozemsko

OBB Austria logo

OBB Rakousko

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norsko

Switzerland Sbb railway

SBB Švýcarsko

CFL Luxembourg local trains

CFL Lucembursko

Thello Italy <> France cross border railway

prohlubuje

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Německo

European night trains by city night line

Noční vlaky

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Německo

Czech Republic official Mav railway operator

Mav česky

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo eurail

Eurail

 

Chcete tuto stránku vložit na svůj web? Klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-eurostar%2F%0A%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení), Nebo můžete jednoduše odkazovat přímo na tuto stránku.

Copyright © 2021 - Uložit vlak, Amsterdam, Nizozemí
Nenechávejte bez přítomnosti - Dostat kupóny a novinky !