Užsakyti traukinio bilietą DABAR

Pigūs „Eurostar“ traukinių bilietai ir kelionių kainos

Čia rasite visą informaciją apie Pigūs „Eurostar“ traukinio bilietai ir „Eurostar“ kelionių kainos ir nauda.

 

tematika: 1. „Eurostar by Train Highlights“
2. Apie „Eurostar“ 3. Svarbiausios įžvalgos norint gauti pigų „Eurostar“ traukinio bilietą
4. Kiek kainuoja „Eurostar“ bilietai 5. Kodėl geriau važiuoti „Eurostar“ traukiniu, o ne keliauti lėktuvu
6. Kuo skiriasi standartiniai, „Standard Premier“ ir „Business Premier“ „Eurostar“ 7. Ar yra „Eurostar“ prenumerata
8. Kiek laiko iki išvykimo atvykti 9. Kokie yra „Eurostar“ traukinių tvarkaraščiai
10. Kurias stotis aptarnauja „Eurostar“ 11. „Eurostar“ DUK

 

„Eurostar by Train Highlights“

  • „Eurostar“ įmonė įsteigta lapkričio 14 d 1994
  • Vienas greičiausių traukinių Europoje yra „Eurostar“, „Eurostar“ greitis yra 320km per valandą
  • Kanalo tunelis „Eurostar“ yra 50.45 km ilgio arba 31.5 mylios. Tai yra atitikmuo 169 Eifelio bokštai sukrauti vienas ant kito
  • 2h15 kelionės laiko tarp Paryžiaus ir Londono „Eurostar“
  • Keliaujant su „Eurostar“ iš JK į Europą, tu turi 1 valanda atgal
  • Keičiamas Lamanšo tunelis 35 protokolas

 

Apie „Eurostar“

Greitieji traukiniai „Eurostar“ yra paslauga, jungianti Vakarų Europą su Londonu ir Kentu Jungtinėje Karalystėje, Jungtys iš Europos yra Paryžius ir Lilis Prancūzijoje, Briuselis, ir Antverpene Belgijoje, Roterdamas ir Amsterdamas Nyderlanduose. Taip pat, iš Londono į Paryžiaus Disneilendą galite nuvykti traukiniu (Marne La Vallee Chessy traukinių stotis) ir taip pat sezoninės kelionės tikslai Prancūzijoje, tokiose kaip Marselis ir Moutiers Prancūzijos Alpėse. Visi „Eurostar“ traukiniai per Lamanšo tunelį kerta Lamanšą.

Į „Eurostar“ traukinių tarnyba traukiniai važiuoja iki 320 km per valandą greitųjų traukinių linijomis. Nuo to laiko, kai Eurostar pradėjo veikti 1994, Belgijoje ir JK nutiestos naujos linijos, kad būtų galima sutrumpinti kelionių laiką tarp „Eurostar“ vietų. Dviejų etapų kanalo tunelio „Rail Link“ projektas buvo baigtas lapkričio 14 d 2007, kai Londono „Eurostar“ terminalas buvo perkeltas iš „Waterloo International“ į Tarptautinė Londono Šv traukinių stotis.

 

Eurostar train

Eiti į Išsaugokite pagrindinį traukinio puslapį arba naudokite šį valdiklį ieškodami traukinių bilietai į „Eurostar“

Išsaugokite traukinio „iPhone“ programą

Išsaugokite „Android“ programą „Traukinys“

 

Išsaugoti traukinį

Kilmė

Kelionės tikslas

Išvykimo data

Grįžimo data (Nebūtina)

Suaugęs (26-59):

Jaunystė (0-25):

Vyresnysis (60+):


 

Svarbiausios įžvalgos norint gauti pigų „Eurostar“ traukinio bilietą

skaičius 1: Kiek įmanoma galite užsisakyti „Eurostar“ bilietus iš anksto

„Eurostar“ traukinio bilietai yra tarp 3 mėnesių iki 6 mėnesių prieš išvykstant traukiniui. Užsisakę traukinio bilietus iš anksto, įsitikinkite, kad gausite pigiausius bilietus, o pigiausių „Eurostar“ traukinių bilietų yra labai nedaug. „Eurostar“ traukinių bilietų kainos didėja artėjant kelionės dienai, taigi tam, kad Sutaupykite pinigų pirkdami traukinio bilietą, užsisakykite kiek įmanoma iš anksto.

skaičius 2: Keliaukite „Eurostar“ ne piko laikotarpiais

Eurostar, bilietų kainos ne piko valandomis yra pigesnės, savaitės pradžioje, ir dienos metu. Savaitės vidurys kelionių traukiniu (Antradienis, Trečiadienį ir ketvirtadienį) dažnai siūlo pigiausias kainas. Už geriausias kainas, neimkite „Eurostar“ ankstyvą rytą ir ankstyvą vakarą per savaitę (dėl daugelio verslo keliautojų), taip pat venkite „Eurostar“ pasivažinėjimų penktadienio ir sekmadienio vakarais (palanki savaitgaliams), metu valstybinių švenčių dienomis, taip pat per mokyklines atostogas „Eurostar“ kainų kilimas.

skaičius 3: Užsisakykite savo bilietus į „Eurostar“, kai būsite tikri dėl savo kelionės grafiko

Šiuo metu „Eurostar“ traukinių paslaugos yra labai paklausos, Lamanšo tunelyje traukinius eksploatuoja tik geležinkelio bendrovė „Eurostar“., todėl, nėra konkurencijos. „Eurostar“, vienintelis traukinių operatorius maršrutuose tarp Anglijos ir Vakarų Europos, nustatė kai kuriuos traukinių bilietų apribojimus. Keisti galima tik Business Premier Type traukinio bilietus, kito traukinio bilieto negalima pakeisti ar grąžinti pinigus, bet internete yra forumų, kuriuose galite parduoti traukinio bilietus naudotus. Taigi, Išsaugoti traukinio rekomendaciją „Eurostar“ kelionės yra rezervuoti, kai esate tikri dėl savo kelionės tvarkaraščio.

skaičius 4: Pirkite „Eurostar“ bilietus „Save a Train“

„Save a Train“ siūlo didžiausius traukinių bilietų pasiūlymus Europoje ir visame pasaulyje, ir dėl mūsų galios, rasime pigiausius „Eurostar“ bilietus. Esame prisijungę prie daugelio geležinkelio operatorių ir šaltinių, o mūsų technologiniai algoritmai visada suteikia jums pigiausius „Eurostar“ bilietus, o kartais ir su kitų traukinių operatorių deriniais į kitas paskirties vietas.. Taip pat galime rasti „Eurostar“ alternatyvų.

 

Amsterdamo į Londoną traukinio bilietai

Paryžiaus į Londoną traukinių bilietai

Berlyno į Londoną traukinių bilietai

Briuselio - Londono traukinių bilietai

 

Kiek kainuoja „Eurostar“ bilietai?

Bilietų kainos reklamos metu gali prasidėti nuo 35 EUR, bet paskutinę minutę gali siekti 310 EUR. Eurostar kainos priklauso nuo jūsų pasirinktos klasės. Čia yra suvestinė lentelė, kurioje nurodytos vidutinės klasės kainos maršrutu Londonas-Paryžius / Londonas – Briuselis / Kelionės Londonas-Amsterdamas:

Bilietas į vieną pusę Kelionė pirmyn ir atgal
Standartinis 35 € – 190 € 68 € – 380 €
Standartinė premjeras 96 € – 290 € 190 € – 490 €
Verslo premjeras 310 € 600 €

 

Londonas į Briuselį traukiniu

Londonas į Paryžių traukiniu

Lilis į Londoną traukiniu

Londonas į Amsterdamą traukiniu

 

Kodėl geriau važiuoti „Eurostar“ traukiniu, o ne keliauti lėktuvu?

1) „Eurostar“ kelionių pranašumas yra tas, kad jūs einate ir atvykstate tiesiai į bet kurio miesto, iš kurio keliaujate, miesto centrą, tai yra kažkas, kas labai būdinga traukiniams, Taigi, jei jūs traukiniu keliaujate iš Paryžiaus, Briuselis, Amsterdamas, Roterdamas, Antverpenas, Lilis ar Londonas tai yra didelis „Eurostar“ pranašumas. Kai kalbama apie „Eurostar“ kainodara, ji paprastai skiriasi. Kai kurios akcijos leidžia jums įsigyti pigių „Eurostar“ bilietų. Bet paskutinėmis dienomis prieš išvykstant, kainos auga. Jei jums patinka sklandžiai keliauti, „Eurostar“ yra skirtas tau!

2) Kelionės lėktuvu turi oro uosto saugumo procedūras, ir tai reiškia, kad jūs turite būti bent jau toks 2 valandos iki numatyto išvykimo, su „Eurostar“ turite būti teisingi 1 valandą iš anksto. Taip pat, turite važiuoti į oro uostą iš miesto centro. Taigi, jei suskaičiuosite visą kelionės laiką, „Eurostar“ visada laimi per visą kelionės laiką.

3) Kartais traukinio kainos yra didesnės nei lėktuvo, atsižvelgiant į bilieto nominalią vertę, tačiau palyginimas turėtų apimti, kiek jums kainuoja nuvežti bet kurią transporto priemonę į oro uostą, be to, kai kuriais atvejais jūs taip pat gaunate laisvo laiko, kai keliauja „Eurostar“, ir galiausiai jūs neturite „Eurostar“ bagažo mokesčių.

4) Lėktuvai yra viena iš didesnės mūsų planetos taršos priežasčių, palyginimo lygiu, traukiniai yra daug ekologiškesnis, ir jei palyginsite lėktuvą su kelione traukiniu, Kelionės traukiniu metu yra 20 kartų mažiau teršiančios anglį nei lėktuvai.

easyjet vs eurostar

 

Bilietai į Liuksemburgą į Londoną

Bilietai į Antverpeną į Londoną

Roterdamas į Londoną bilietai

Lionas į Londoną bilietai

 

Kuo skiriasi standartiniai, Standartinė premjeras, ir verslo premjeras „Eurostar“?

„Eurostar“ traukiniuose yra kelios klasės paslaugos, kurias galima sukurti už bet kokį biudžetą, ir bet kokio tipo keliautojų, nesvarbu, ar esate verslo keliautojas, ar laisvalaikis, ar abu 🙂

Standartiniai „Eurostar“ bilietai:

Į „Eurostar“ standartinis bilietas yra pigiausia iš visų galimų kainų. Geriausia šį traukinio bilietą užsisakyti iš anksto, dėl standartinių bilietų mažos kainos – jie greitai parduoda. Keliautojai, turintys standartinį bilietą, gali pasiimti 2 lagaminai + 1 rankinį bagažą nemokamai. Standartinių „Eurostar“ bilietų keleiviai taip pat gali mėgautis nemokamu belaidžiu internetu ir sėdimų vietų pasirinkimu. Standartiniai bilietai dažniausiai negrąžinami.

„Premier“ standartiniai „Eurostar“ bilietai:

Ši bilietų klasė yra brangesnė nei standartinė „Eurostar“ bilietų rūšis, į „Premier Standard“ bilietas siūlo papildomas paslaugas. Be „Standard“ bilietų pranašumų, apie kuriuos rašėme aukščiau, „Premier Standard“ bilietai siūlo gražesnes vietas su daugiau kojų, platus žurnalų ir laikraščių pasirinkimas yra nemokamas, ir jūs gausite patiektą lengvą patiekalą ir gėrimus į savo vietą „Eurostar“. „Premier Standard“ bilietai gali būti keičiami už tam tikrą mokestį, atsižvelgiant į jūsų kelionės tikslą.

Verslo premjeros „Eurostar“ bilietai:

Į „Eurostar Business Premier“ bilietas pirkėjai gali mėgautis ne tik visais privalumais, apie kuriuos rašėme aukščiau, bet ir, „Eurostar Business Premier“ keleiviai turės naudos 3 lagaminų krepšiai vietoj 2, prabangus karštasis meniu, kurį sukūrė garsusis šefas Raymond Blanc, „Business Premier“ keleiviai gali mėgautis poilsio zona prieš lipdami į traukinį pakeliui į Londoną ar iš jo, be to, tik specialus registravimasis 10 minučių ir taksi rezervavimo paslauga tik jiems. Svarbiausia, Šio tipo „Eurostar Business Premier“ traukinio bilietas leidžia lanksčiai keliauti: galite pakeisti ir atšaukti savo kelionę, prieš išvykstant arba iki 60 dienos po jūsų išvykimo, viskas be jokio papildomo mokesčio.

 

Ar yra „Eurostar“ prenumerata?

ne, ir priešingai, „Eurostar“ palaikomi tik bilietai iš vieno taško į kitą ir nepalaikomi jokiais kelionės leidimais, tačiau jei daug keliaujate „Eurostar“, galite prisijungti prie „Eurostar“ klubo, Tai yra lojalumo programa, siūlanti rinkti kelionių traukiniais taškus, kad galėtumėte išpirkti šiuos taškus į bilietus ar nuolaidas. Jūs uždirbate 1 taškas už kiekvieną išleistą 1 svarą ir šie taškai suteikia jums specialias privilegijas:

– Iš 200 taškų: Jūs gaunate „Eurostar“ bilietus sumažintomis kainomis.

– Jei gausite 500 taškų: Jūs galite gauti 1 traukinio paslaugos atnaujinimas.

– O jei pavyktų pasiekti 1,000 taškų: galite išpirkti 1,000 nurodo į kelionę pirmyn ir atgal „Eurostar“ į Londoną iš bet kurios Vakarų Europos pusės.

 

Kiek laiko iki išvykimo atvykti?

Norėdami gauti savo „Eurostar“ ir būti tinkamu laiku, geležinkelis rekomenduoja bent atvykti 1 valandą prieš išvykstant jūsų „Eurostar“ traukiniui. Mes Save A Train, nes daug važiavome Eurostar traukiniais, kad tiek laiko pakanka ir jei eilė prie pasų kontrolės nebus ilga, taip pat galite mėgautis parduotuvėmis ir įsigyti reikalingų daiktų Kelionė traukiniu turi būti kuo sklandesnė.

 

Iš Londono į Marselio traukinius

Londonas iki Moutiers traukinių

Hagos į Londoną traukiniai

Londonas į Bourg Saint Maurice traukinius

 

Kokie yra „Eurostar“ traukinių tvarkaraščiai?

Tai sunkus klausimas, į kurį „Save A Train“ gali atsakyti realiuoju laiku, eikite į mūsų pagrindinį puslapį ir įveskite savo kilmę bei paskirties vietą, ir galite rasti tiksliausią „Eurostar“ traukinių tvarkaraščiai yra, Yra traukinių iš 7 ryte iki 9 vakare į bet kurį iš „Eurostar“ maršrutų ir labiausiai užimtuose maršrutuose, tokiuose kaip Paryžius į Londoną ar Londonas į Paryžių, jūs turite „Eurostar“ traukinius, važiuojančius kas valandą pusvalandį, Jums tereikia išsirinkti tinkamą „Eurostar“ bilietą, kuris yra patogus jūsų kelionės grafikui.

 

Traukinio bilietas į Londoną į Antverpeną

Londono į Roterdamą traukinio bilietas

Disneilendas Marne-la-Vallee į Londoną traukinio bilietas

Londono į Lilę traukinio bilietas

 

Kurias stotis aptarnauja „Eurostar“?

Paryžiaus „Eurostar“ traukinių stotis pavadinta Paris Gare du Nord ", traukinių stotis yra dešimtajame Paryžiaus rajone, kuris yra +-30 kelios minutės pėsčiomis nuo Notre Dame katedra. Norėdami pasiimti „Eurostar“, turite įeiti į stotį ir pakilti 1 grindis „Gare du Nord“ viduje, naudodamiesi eskalatoriais, esančiais stoties viduryje.

Paryžiaus Disneilende, „Eurostar“ atvyksta į stotį Marne La Vallee šachmatai, kuri yra įsikūrusi 5 minučių pėsčiomis nuo Disneilendo kurorto ir Disneilendo viešbučių. Stoties viduje yra palikta bagažo saugykla ir jūs galite eiti mėgautis parku, nesijaudindami dėl savo brangaus krovinio.

Londone, Šiais laikais „Eurostar“ traukiniai išvyksta ir atvyksta į St Pancras tarptautinė stotis, esantis į šiaurę nuo Londono miesto centro. prieš 2007, „Eurostar“ traukiniai atvykdavo į Vaterlo stotį Londone.

Į Briuselio midi-zuid (Pietų Briuselis) stotis yra Briuselio viduryje, bet įsitikinkite, kad suprantate, kad jums to reikia Briuselio midi-zuid o ne Briuselio centrinė stotis, Briuselio „Midi-Zuid“ traukinių stotis turi 22 traukinių platformos, o „Eurostar“ bilietų kasa yra netoli platformos 8. „Eurostar“ traukinio bilietas suteikia galimybę laisvai keliauti tarp Briuselio Midi Zuid ir Briuselio centro.

Amsterdamas Centraal (Amsterdamo centrinės stoties) yra Amsterdamo miesto centre, šalia upės, kai išeini iš traukinių stoties, matote Amsterdamo pagrindinę gatvę, kurioje gausu lankytinų vietų, tokių kaip „Madame Tussauds“, o ne iš ten - ir raudonųjų žibintų kvartalas. Kaip ir daugelyje didelių Europos geležinkelio stočių, turite bagažo saugyklas, kurios atidaromos anksti ir uždaromos vėlai, jei norite tiesiog apsilankyti 1 dieną arba anksčiau, nei jūs galite įsiregistruoti savo viešbutyje.

Lilyje, tu turi 2 traukinių stotys, esančios toli viena nuo kitos, bet jūs turite atsiminti „Eurostar“ terminalas Lilyje, yra „Lille Europe“ o ne Lille Flandres, bet net jei jūs taip lengvai padarysite klaidą, traukinių stotys yra 5 minučių atstumu vienas nuo kito.

Antverpeno centrinė stotis yra vieta, kur įlendate į „Eurostar“ Antverpene į 2 pagal dydį Belgijos miestą, Jei keliaujate iš Antverpeno, mes rekomenduojame iš tikrųjų atvykti į traukinių stotį ilgiau nei rekomenduojama 1 valanda iki išvykimo, nes tai geležinkelio stotis pelnė apdovanojimus už dekoravimą ir architektūra, ir ji turi 5 grindys ir joje taip malonu naršyti.

Keliaujant iš ir į Roterdamą, jūs naudosite Roterdamo centrinė stotis arba jos olandišku vardu Roterdamo centrinis, ši traukinių stotis pastatyta kaip mažas prekybos centras iš vidaus, kad galėtumėte mėgautis maloniais apsipirkimais prieš ir po savo „Eurostar“ kelionė.

 

„Eurostar“ DUK

Ką turėčiau atsinešti į „Eurostar“??

Pristatykite save į „Eurostar“ kelionę, bet viršuje turėtumėte įsitikinti, kad turite „Eurostar“ kelionės dokumentą, dar vienas privalomas yra galiojantis pasas ir jis yra visada gera turėti kelionių draudimą.

Kokia įmonė valdo „Eurostar“?

Bendrovė, kuriai priklauso „Eurostar“, yra nenuostabu - „Eurostar International Limited“, 55% priklausė SNCF, 30% CDPQ Kanada, 10% Federacinė „Hermes“ ir likusi dalis priklauso Belgijos geležinkeliams, SNCB.

„Eurostar“ DUK apie tai, kur galiu kreiptis su „Eurostar“?

Išskyrus Paryžių, Londonas, Amsterdamas ir Briuselis, Roterdamas, ir Lilis, „Eurostar“ taip pat eksploatuoja sezonines linijas. Vasaros laikotarpiu, nuo liepos iki rugsėjo, kai kurie Eurostar traukiniai važiuoja tiesiai į Avinjoną ir Marselį, o žiemos mėnesiais, nuo gruodžio iki balandžio mėn, „Eurostar“ traukiniai gali nuvažiuoti tiesiai į Alpių slidinėjimo regionus, tokius kaip Moutiers ar Bourg St Maurice, kurie yra pagrindiniai miestai, į kuriuos reikia pereiti iš slidinėjimo kurortų, tokių kaip La Plange, Val D'izze, Tignes ir Val Thorens.

Kokios yra „Eurostar“ įlaipinimo procedūros?

Kai pateksite į traukinių stotį ir nurodytą vietą, nuskaitote savo „Eurostar“ bilietą, Šiais laikais žmonės mieliau naudojasi QR kodu, bet taip pat galite su savimi turėti atspausdintą traukinio bilieto kopiją ir nuskaityti, tada jūs turite praeiti saugumo patikrinimą (kurios yra daug greitesnės nei oro uostuose), eikite į pasų kontrolę ir kirskite sieną, tada einate į savo traukinį ir ten, kur turite kelias parduotuves ar „Eurostar“ saloną., šiame vaizdo įraše galite pamatyti visą procesą nuo atvykimo į geležinkelio stotį iki įlipimo į savo „Eurostar“ traukinį.

hTTPS://www.youtube.com/watch?v = Jtx0k4Jw7f4

Kokios paslaugos „Eurostar“?

„Eurostar“ traukinyje yra vieta, skirta gėrimams ir lengvam maistui „Eurostar“ traukiniuose, Meniu yra sumuštiniai, šokolado drožlių, užkandžiai, Šokolado gabalėliai, kava, karšto šokolado ar arbatos. Tada galėsite valgyti ir gerti šiame restorano geležinkelyje ar pasiimti tai, ką nusipirkote. „Eurostar“ traukiniuose šalia savo vietos galite naudoti maitinimo lizdus.

Kaip nuvykti į Londono Šv. „Pancras International“ važiuos traukiniu „Eurostar“?

Kaip ir kiekvienam transporto poreikiui Londone, Paprasčiausias būdas pasiekti Londono metro patekti į St Pancras tarptautinę stotį. Šešios skirtingos metro linijos pasiekia „Kings Cross“ stotį ir iš jos vos per kelias minutes galima nueiti pėsčiomis iki „St Pancras International“. Londono „St Pancras International“ taip pat yra vos kelios minutės nuo Eustono traukinių stoties, jei atvykstate iš Londono pietų.

Ar įmanoma vykti „Eurostar“ traukiniais tarp Londono ir Amsterdamo?

Nuo balandžio mėn 2018, ačiū „Eurostar“, galite keliauti tarp Londono ir Amsterdamo maždaug 3-4 valandų, ir nereikia keisti traukinių Briuselyje, nors kai kurie „Eurostar“ traukiniai keliauja iš Londono į Amsterdamą, sustokite Briuselyje, bet tai priklauso nuo jūsų įsigytų „Eurostar“ bilietų.

Dažniausiai užduodami „Eurostar“ DUK – Ar turiu iš anksto užsisakyti vietą Eurostar svetainėje?

Kai perkate „Eurostar“ traukinio bilietą, vieta automatiškai bus paskirta jums atlikus rezervaciją. Ir jei yra laisvų vietų, kai esate traukinyje, jums leidžiama judėti, norint turėti kitą erdvę.

Ar „Eurostar“ viduje yra belaidis internetas??

Galite džiaugtis Nemokamas bevielis internetas visuose „Eurostar“ traukiniuose ir visas kelionių klases, kai iš anksto perkate „Eurostar“ bilietus.

 

Jei pasiektumėt taip toli, Jūs žinote viską, ką turite žinoti apie savo „Eurostar“ traukinius ir esate pasiruošęs nusipirkti „Eurostar“ traukinio bilietą SaveATrain.com

 

Šiems geležinkelio operatoriams turime traukinių bilietus:

DSB Denmark

Danijos DSB

Thalys railway

Thalys "

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgija

intercity trains

Tarpmiestiniai traukiniai

SJ Sweden Trains

SJ Švedija

NS International Cross border trains

NS Tarptautinė Nyderlandai

OBB Austria logo

OBB Austrija

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norvegija

Switzerland Sbb railway

SBB Šveicarija

CFL Luxembourg local trains

CFL Liuksemburgas

Thello Italy <> France cross border railway

gilina

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

„Deutsche Bahn ICE Germany“

European night trains by city night line

Naktiniai traukiniai

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Vokietija

Czech Republic official Mav railway operator

Mav čekų kalba

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

eurail logotipas

Eurail

 

Ar norite įterpti šį puslapį į savo svetainę?? Paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-eurostar%2F%0A%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą), Arba galite tiesiog susieti tiesiogiai su šiuo puslapiu.

Visos teisės saugomos © 2021 - Išsaugoti traukinį, Amsterdamas, Nyderlandai
Nepalikite be metu - Gauk kuponai ir naujienos !