Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 12/11/2021)

Vienas iš dalykų, įdomiausių apie keliavimą Europoje yra tai, kad jūs galite gauti ten traukiniu visur. Tai labiausiai paplitęs vidurkis transportas Ir daugelis žmonių favoritu keliauti žemyną. Žmonės užduoti keletą klausimų, kol jie nusprendžia Keliauk traukiniu, iš anksto kelionių pagrindai, pavyzdžiui, kur man nusipirkti bilietus? Kaip man patikrinti tvarkaraščius? Ar galiu kirsti iš vienos šalies į kitą? Kas yra Naktiniai traukiniai Kaip?

 

Čia yra iš anksto kelionių Essentials Jūs turite žinoti:

Tvarkaraščiai ir kainos Europos traukiniai

Nors visoje Europoje sieja labai platus traukinių tinklo kiekviena šalis turi savo geležinkelio įmonės ir, todėl, jo svetainė su tvarkaraščiai ir kainos. Jei norite keliauti traukiniu toje pačioje šalyje, nekertant jokios sieną, ji vis dar rekomenduojama jūs einate tiesiai į Išsaugoti traukinys, kaip tai darytumėte su skrydžiams į Skyscanner. Jei jūs nežinote, kas tai yra, "Google" suteiks jums atsakymą. Beveik visi tinklalapiai anglų kalba, todėl lengva naršyti ir patikrinti tvarkaraščius. Jei norite keliauti traukiniu iš vienos šalies į kitą (visada Europoje) Jūs taip pat turėtų ieškoti į jo maršrute programa, kaip sutaupyti traukiniu.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

Kaip ir kada pirkti bilietus?

Vienas iš anksto reisus Essentials yra tikrai bilietai. Kai traukinys ištraukos (ypač iš didelis greitis ir tie, kurie prijungti sostines ar didelius miestus) linkę pabrangimas kai Išvykimo data požiūriai; yra ir kitų (vietiniai traukiniai ir tie, kurie susieti netoli miestų) kad visada tą pačią kainą. Jei keliaujate iš į kapitalo, tai geriausia pirkti bilietą kelias savaites iš anksto, kad gauti geriausią kainą. Jei perkate bilietus per apps (daug Europos traukinių kompanijos turi savo programą per), Jūs gausite elektroninį bilietą su QR kodu galite parodyti vairuotojas iš savo telefono ekrane, todėl jūs neturite juos išspausdinti.

Londonas Lilis traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Lionas į Londonas traukiniai

Londonas Bordo traukiniai

 

Pasirengimo kelionių Pagrindai ŽEMĖLAPIS

Kaip patekti į stotį, svarbiausia prieš kelionę

Šis geras dalykas apie keliavimą traukiniu yra tai, kad stotys paprastai į miestų centre ir yra lengvai pasiekiamas metro, autobusu arba pėsčiomis. Jūs neturite keliauti valandą eiti į oro uostą (nebent esate miesto pakraštyje, nors apskritai ji niekada trunka taip ilgai). Jei tu keliauti su mažai bagažo, galite eiti viešasis transportas. Jei esate labai pakrautas, gal taksi yra geriausias variantas. Jis negadina pasakyti: kai kuriuose miestuose yra kelios traukinių stotys (pavyzdžiui, Paryžius) taip visada bus tikras, ką jūsų traukinys išvyksta iš. Kartais tai gali atsitikti taip, kad jūs turite perkelti iš vienos vietos į kitą.

Berlynas Miunchenas traukiniai

Frankfurtas Miunchenas traukiniai

Viena į Miuncheną traukiniai

Štutgartas Miunchenas traukiniai

 

punktualumas Traukiniai Europoje

Europos traukiniai išvyksta į miesto minutę (nebent yra vėlavimas kai klimato priežastis). Kelionė į stotį apie 15-20 minučių prieš tai visada vienas iš anksto reisus pagrindai. Turėkite omenyje, kad yra traukiniai, kurie yra labai ilgas ir kartais jums teks daug vaikščioti patekti į platformos gale. Į stotelės tarp vieno ir kito miesto paprastai trunka ne ilgiau nei kelias minutes.

Tai buvo nedidelis, bet naudingas vadovas apie būtiniausius prieš kelionę traukiniu po Europą ir dalykus, kuriuos reikia žinoti prieš nusprendžiant važiuoti.. Tikimės, kad patirtis jums įgyti bus neįkainojama.

Ciuricho į Zermatt traukiniai

Ženevos į Zermatt traukiniai

Bernas į Zermatt traukiniai

Liucernos į Zermatt traukiniai

 

Įveskite Save-A-Train užsisakyti traukinio bilietą į bet kurią paskirties vietą 3 protokolas, ne pigiausių traukinio bilietus normos ir atleidžiamas bjaurius rezervavimo mokesčių!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F4-train-pre-trip-essentials-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)