Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 24/04/2020)

Kas gali būti geriau praleisti vasarą ne keliauti po Europą, teisė? teisė. Jūs neturite pertraukos bankas pamatyti kai spalvingas Europos sostinių; Nori tikėk, nori - ne, tačiau vienas iš svarbiausių aspektų jūsų rentabiliai Europa Kelionės pasirenkant traukiniai vietoj plokštumų jūsų priemiesčiuose.

Čia yra 5 priežasčių, kodėl renkasi traukinius, o ne lėktuvais, kurie padės jums patirti Europą geriausiu įmanomu būdu.

 

Jie yra super greitas

Neapsigaukite manydami, kad Londonas-Paryžius "Eurostar" ir Prancūzijos TGV traukiniai yra vieninteliai greitųjų geležinkelių maršrutai Europoje - per pastaruosius kelis dešimtmečius, šie vaikinai buvo sukurti greitieji maršrutai visame žemyne, prisidėti prie geležinkelio turizmo padidėjimas ir todėl, kad traukiniai vietoj plokštumų gauti įlaipinami kaip pagrindinis kelionės variantą. vidutiniškai, greitaeigiai traukiniai Europa Kelionės 125 į 200 mph, priklausomai nuo maršruto ir traukinių stočių pasakiškai tarpusavyje.

Londono į Briuselį traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Londonas Lionas traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

 

 

Traukiniai Vietoj plokštumomis greičiau variantas

Jie gali būti net greičiau, nei plaukioja, ypač kelionių ilgiau nei apie 600 mylios. Kaip tai? Kai skaičiuoti laiko praleidžiate vairuoja į oro uostą, tada gauti ten anksti (ir dažnai praleidžia daugiau 2 valandas prieš skrydį), ir sustiprintos saugumo patikrinimai, jūs suprasite lengviau vairuoti iki miesto centro traukinių stoties ir valdybos 5 minučių prieš traukiniui išvykstant iš stoties.

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Amsterdamas Antwerp traukiniai

Amsterdamas į Lilis traukiniai

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

 

Jūs mokėti mažiau už geriausios Sleeper paslaugų teikimą, nei pirmos klasės lėktuvo bilietą

Net tada, kai jūs keliaujate labiausiai prabangūs traukiniai, gausite tokį teisinga kaina. Jums įdomu, kodėl norite buvo išvengti keliones traukiniu iki! Pavyzdžiui, mokėsite maždaug 880 £ vienam asmeniui dviejų dienų / One Night kelionę su Japonijos Seven Stars, ir mėgaukis sodrus kraštovaizdžio pietinėje Japonijos saloje Kyushu kaip jums keliauti; prieštarauja, kad kaina, lėktuvo bilietą iš Londonas į Tokiją jums kainuos beveik £ 5000 su British Airways. woah! Mes turime jausmas Galėsite pasirinkti traukiniai vietoj plokštumose nuo dabar, nebus jums?

Lionas į Ženeva Traukinių laikas

Ciurichas Ženeva traukiniai

Paryžius Ženeva traukiniai

Bernas Ženeva traukiniai

 

Nėra Pamiršote Bagažas kai jūs pasiimti Traukiniai vietoj Planes

 

Pamiršote bagažas (iš esmės) Negirdėta lyginant traukinius, o ne lėktuvus

Pamiršote bagažo yra kažkas ką jau, bent jau kai kalbama apie Tolimojo lėktuvas kelionės. Priešingai, kad, traukinių stotys ir traukinių nepraranda keleivių maišus kaip vieni keleiviai yra tie, kurie nerimauti savo bagažo. Jūs taip pat gali atnešti kiek galite atlikti, skirtingai plokštumų, kurios aišku bagažo apribojimai.

Tai turbūt geriausia priežastis naudoti traukiniai vietoj lėktuvai.

Zalcburgas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Galite praleisti oro uosto saugumo Hell

Kai kalbama apie saugumą, pasirenkant traukiniai vietoj lėktuvų atrodo logiškas pasirinkimas, ir dabar pamatysite, kodėl. Oro uosto saugumo patirtis iš esmės yra nemalonių situacijų serija. Jūs pradėjote prakaituoti prieš jums patekti į saugumo patikrinimas nors žinote nepadarė arba atnešė nieko neteisėto su jumis. Ir, nepamirškime nemalonius prašymus pašalinti savo diržą, nusimauti batus ir Papuošalą, ir tada glostei žemyn pagal apkūnus žmogus. Traukiniai neturite tai - ir tai gana daug sandarikliai Deal.

Nantas į Bordo traukiniai

Paryžius Bordo traukiniai

Lionas Bordo traukiniai

Marselio į Bordo traukiniai

 

Naršyti Išsaugoti-A Traukinys užsisakyti traukiniu į savo mėgstamą vietą, ir pigiausių kursų! Pamirškite viską, apie rezervavimo mokesčių ir priimti lengvai 3 minučių užsakymo procesą internete.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feuropean-trip-trains-planes%2F%0A%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)