Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 20/08/2022)

Europa yra pilnas turtinga istorija ir įvairovė. Faktiškai, nesvarbu, kur jūs einate, jūs tikriausiai pamatyti lieka praeities civilizacijų. kartais, šios vietos yra negyvenamas griuvėsiai. Iš kitos pusės, šios vietos gali būti vietų, kurios išgyveno, kad bandymo metu ir integruota į šiuolaikinio pasaulio. Išsaugoti traukinį pateksite į kelionė 10 gražiausių viduramžių miestų Europoje. Pasiruoškite pamatyti gražūs miestai, kuriuose istorija ir šiuolaikinis gyvenimas susilieja su viduramžių laikotarpio elementais.

 

1. Gražiausios viduramžių miestas Europoje – Delfto, Olandija

Jei jūs ieškote miesto, kuris apima viduramžių jaustis šiuolaikiniame pasaulyje, Kur bekeliautumėte Delfto. Delfto gali žiedas varpas visiems, kurie naudojasi meną, nes jis yra glaudžiai susijęs su Olandų tapytojo Vermeer. Faktiškai, jei jūs kada nors aplankyti miestą, jūs pajusite, kaip jei jūs esate tapyba pati. Jūs vis dar galite jaustis esmė tapyba, o pėsčiomis po miestą. Kai jis ateina į viduramžių pastatų, yra renesanso stiliaus rotušė ir viduramžių bažnyčia su įspūdingu pasvirusiu bokštu. Be didelių viduramžių architektūra kad bus stebinti jus, Delfto taip pat turi daugybę kanalų, kad eiti per miestą ir padaryti atmosfera, unikalus.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Delft The Netherlands is a Beautiful Medieval Town

 

2. Halštatas, Austrija

Halštatas gali pasirodyti pažįstami žmonės, kurie eina vaizdingas turistų apie Instagram. Yra daug apsvaiginimo nuotraukas iš zonos, ir kai jūs lankotės miesto, jūs žinote, kodėl. Atsižvelgdama bloga nuotrauka bus reikalauja daug pastangų dėl fantastinis kranto miestas, kurios yra nuostabi akyse. Taip pat, visą išvaizdą ir miesto paliks jums baimėje. Visos vietos turi Baroko feel it, ir tai yra taip įspūdingai, kad jis buvo laikomas UNESCO pasaulio paveldas vieta. Patirtis viduramžių jaustis Hallstatt į savo kitą kelionė į Austrija.

Miunchenas į Hallstatt traukiniai

Insbrukas Hallstatt traukiniai

Pasau į Hallstatt traukiniai

Rosenheim į Hallstatt traukiniai

 

3. Gražiausios viduramžių miestas Europoje – Echternach, Liuksemburgas

Tikraseryto yra seniausias mieste Liuksemburgas, ir jis yra aplink sienos Echternach Vienuolynas. Ji gyvena daug senų ir įspūdinga istorinių vietų, pavyzdžiui, Bažnyčios Saint Peter ir Paul, Bazilika Saint Willibrord, gotikinio stiliaus turgavietė, ir Romėnų vila, kad datas atgal į laikais, romos imperija. Vaikščioti gatvėmis Echternach pajusite, kaip jūs į viduramžių laikus. Tačiau, jis turės visi patogumai šiuolaikinio pasaulio, o ne viduramžiai.

Antverpenas Liuksemburgo traukinių

Briuselis Liuksemburgo traukinių

Mecas Liuksemburgo traukinių

Paryžius Liuksemburgo traukinių

 

Echternach Luxemburg

 

4. Carcassonne, Prancūzija

Carcassonne tai viduramžių miestas, kuris yra sienelėmis nuo likusio pasaulio. Sienos ir bokštai datuojamas 13 a. ir tikrai suteiks miesto išvaizdą ir viduramžių kaimas. Šiandien, Carcassonne yra UNESCO Pasaulio Paveldo sąrašą, kad suteikia jums jausmas, turite keliavo atgal. Tai kerintis ir stebuklinga atmosfera atkreipia daugybė turistų, kurie nori patirti senojo pasaulio atmosferą.

Narbonne Carcassonne

Tulūza į Carcassonne

Montpeljė Carcassonne

Nimas į Carcassonne

 

Carcassonne is a Beautiful Medieval Town in France

 

5. Gražiausios viduramžių miestas Europoje – Heidelbergas, Vokietija

Heidelbergas yra gana inhabitable srityje. Faktiškai, ši vieta buvo namuose, kad žmonės metų metais. Netoli upės Neckar ir palankaus klimato padarė vieta gera namų. Per metus, Heidelberg buvo centras žmonės. Faktiškai, tai yra matomas atmosfera ir architektūra miesto. Išskirtinį Baroko miesto centro ir neįtikėtinai pilis yra tik du dalykus, kad parodyti jums, turtų ir didybės srityje turi gyrėsi visą laiką. Hieldberg buvo ne tikslas, antrojo pasaulinio karo metais, o tai reiškia, kad ji vis dar atlieka daug savo istoriją. Pasivaikščioti tai nuostabi vieta ir pamatyti viską, ką ji turi pasiūlyti.

Frankfurtas prie Heidelbergo traukiniai

Štutgartas Heidelbergo traukiniai

Niurnbergas Heidelbergo traukiniai

Bona Heidelbergo traukiniai

 

Heidelberg Germany Most Beautiful Medieval town

 

6. Bernas, Šveicarija

Kai jis ateina į viduramžių miestų, Vidurio Europoje, Bernas Šveicarijoje yra turi aplankyti. Puikus, senasis miestas yra vienas gražiausių miestų Europoje. Ji yra visiškai salonuose, datuojamas viduramžių ir fontanai, kuriuose vaizduojamos įvairios meno duomenys. Faktiškai, kai jis ateina į menų, Bernas turi vieną iš didžiausių kolekcijų meno menininkas Paul Klee. Be architektūros grožis ir istorinių pastatų mieste, yra taip pat puikus upės ji vyksta. Upės Aare eina per miestą ir daro jį labai gražių. Markas Bernas yra vieta, kur tyrinėti kitą kelionę į Šveicariją.

Ciurichas Bernas traukiniai

Ženeva Bernas traukiniai

Interlakenas Bernas traukiniai

 

Bern Switzerland is one of the Most Beautiful Medieval towns

 

7. Gražiausios viduramžių miestas Europoje – Šventasis Džiminjanas, Italija

Šventasis Džiminjanas yra vadovėlis kalvos miestelyje Toskanos. Ji atkreipia į tūkstančius lankytojų su savo viduramžių italijos atrodo. Pagrindinis akcentas-San Gimignano yra horizontai atsiveria kvapą gniaužiantys bokštai, datuojamas 14 a. Kai zonoje sumažėjo pagal taisyklę Florencija, visi keturiolika, bet septyniasdešimt du bokštai buvo numušti. Šiandien miestas yra UNESCO Paveldo sąrašą, ir tai būtina pamatyti visiems, kurie domisi turtinga ir patrauklia Italijos istorija.

Florencija San Gimignano traukiniai

Arezzo San Gimignano traukiniai

Piza San Gimignano traukiniai

Luka San Gimignano traukiniai

 

Most Beautiful Medieval Town In Europe - San Gimignano Italy

 

8. naudotas, Belgija

Daugelis rasite naudotas kaip Šiaurės Venecija. Ji yra visiškai kanalai, akmenimis keliai, ir vaizdingas kvadratų, kurie yra apsuptas sparčiai didėjančias bokštai ir bažnyčios. Tai yra tik keletas atrakcionai, kad pritraukti tūkstančius turistų į šį žavingą miestą. Pasivaikščiojimas Briugėje paliks jus baimėje gamtos mišinio ir architektūros stebuklai. Yra ne trūkumas, viduramžių pastatų mieste, ir jūs galite būti tikri, kad apsilankymas šiame mieste bus palikti jus nustebinti tuo, grožio ir taikos srityje spinduliuoja.

Briuselis Bruges traukiniai

Antverpenas į Briugė traukiniai

Halle du Briugė traukiniai

Gentas į Briugė traukiniai

 

Bruges Belgium Canal

 

9. Gražiausios viduramžių miestas Europoje – Lillafuredas, Vengrija

Lillafuredas yra puikus sintezės gamtos ir viduramžių architektūra. Šalia Ežero Hamori Vengrijoje, tai yra turi aplankyti vietą. Iš pradžių buvo pastatyta kaip grafas Andras Bethlen kurorte. Tačiau, laikui bėgant, jis tapo miesto ir a lovely hotel". Stulbinantis pilis yra apsuptas krioklio, gamtos urvas, pėsčiųjų takai, ir net kabantys sodai. Kaip matai, Lilafured yra ideali vieta gamtos mėgėjams.

Lillafured Most Beautiful Medieval towns in Europe

 

10. Montepulciano, Italija

Eidamas pro saulėtą ir vaizdingą Toskaną kalvos, galbūt ateis viduramžių miestelis kalnuose – Montepulciano. Ji turi viską, ko gali norėti iš italijos kaimas. Pagrindinės vertybės apima tokius dalykus kaip nuostabų vyno, senovės pilis sienos, skanus maistas, ir net terminių šaltinių. Tai tikrai žavinga vieta, kad jums bus prisiminti amžinai. Įsitikinkite, kad sustabdyti, jei esate kada nors keliaujate per Italiją.

Siena į Montepulciano traukiniai

Grosseto į Montepulciano traukiniai

Florencija Montepulciano traukiniai

Roma į Montepulciano traukiniai

 

Montepulciano Italy old city

 

Kai jis ateina į viduramžių miestų ir miestelių, Europoje yra visiškai juos. Radote laiko aplankyti šias zatoczki kultūros ir istorijos praturtins jūsų nuomonę apie tai, ką žmonės sugeba. Knyga Traukinys laiku ir aplankyti šalis, kad dauguma atkreipti Jūsų susidomėjimą.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “10 Gražiausių viduramžių miestų Europoje” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-medieval-towns-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)