Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 20/08/2022)

Európa je plná bohatá história a rozmanitosť. v skutočnosti, bez ohľadu na to, kam ísť, budete pravdepodobne vidieť pozostatky minulých civilizácií. niekedy, tieto lokality sú neobývané ruiny. Na druhej strane, tieto miesta môžu byť miesta, ktoré prežili v skúške času a integrovať ich do moderného sveta. Uložiť vlak vezme vás na prehliadku 10 najkrajších stredovekých miest v Európe. Pripravte sa vidieť nádherné mestá, v ktorých sa spája história a moderný život s prvkami, ktoré siahajú až do obdobia stredoveku.

 

1. Najkrajšie stredoveké mesto v Európe – Delft, Holandsko

Ak hľadáte pre mesto, ktoré v sebe zahŕňa stredoveké cítiť v modernom svete, nehľadajte nič iné ako Delft. Delft mohol zazvoniť na zvonček pre každého, kto má umenie, pretože je úzko spojená s Holandský maliar Vermeer. v skutočnosti, ak ste niekedy navštíviť mesto, budete sa cítiť, akoby ste boli v obraze, sám. Ešte stále sa môžete cítiť podstatou obraze, zatiaľ čo pešo cez mesto. Keď príde na stredovekých stavieb, je tu radnica v renesančnom štýle a stredoveký kostol s pôsobivou šikmou vežou. Okrem významnej stredovekej architektúry, ktorá prekvapí vás, Delft má tiež nespočítateľné množstvo kanálov, ktoré idú cez mesto a jedinečnú atmosféru.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

Delft The Netherlands is a Beautiful Medieval Town

 

2. Hallstatt, Rakúsko

Hallstatt mohlo zdať známe osoby, ktoré nasledujú malebné turistické destinácie na Instagram. Tam sú početné ohromujúce zábery z oblasti, a keď ste navštíviť mesto, budete vedieť, prečo. Pričom zlý obraz bude vyžadovať veľa úsilia, vzhľadom na fantastické nábreží mesto má, ktorý je úžasný pohľad. Tiež, celý vzhľad a dojem z mesta, nechá vás v úžase. Celé miesto má Barokový pocit, že to, a to je tak pôsobivá, že to bolo považované za UNESCO svetové dedičstvo stránky. Skúsenosti stredoveké pocit z Halštatskej na vaše ďalšie výlet do Rakúska.

Mníchov do Hallstatt Vlaky

Innsbruck Hallstatt Vlaky

Passau na Hallstatt Vlaky

Rosenheim sa Hallstatt Vlaky

 

3. Najkrajšie stredoveké mesto v Európe – Echternach, Luxembursko

naozajenie je najstaršie mesto v Luxembursku, a to je umiestnená okolo steny Opátstve Echternach. To je domov pre množstvo starých a pôsobivé historické miesta, napríklad Kostol Svätého Petra a Pavla, Bazilika Svätého Willibrord, trhovisko v gotickom štýle, a Rímskej vily, ktorý siaha až do čias rímskej ríše. Prechádzky ulicami Echternach bude cítiť, ako by ste sa v stredoveku. Avšak, to bude mať všetko pohodlie moderného sveta, a nie temna.

Antwerp luxemburským Vlaky

Bruselu do Luxemburgu Vlaky

Metz luxemburským Vlaky

Paris luxemburským Vlaky

 

Echternach Luxemburg

 

4. Carcassonne, Francúzsko

Carcassonne je stredoveké mesto, ktoré je murované preč od zvyšku sveta. Steny a veže sa datujú do 13. storočia a naozaj dať mesta vyzerať a cítiť stredoveká dedina. V dnešnej dobe, Carcassonne je zapísané na zozname Svetového Dedičstva unesco, ktoré vám dáva pocit, že ste cestovali späť v čase. Tento očarujúce a čarovná atmosféra priťahuje nespočetné množstvo turistov, ktorí chcú spoznať starosvetskú atmosféru.

Narbonne Carcassonne

toulouse Carcassonne

Montpellier Carcassonne

Nimes Carcassonne

 

Carcassonne is a Beautiful Medieval Town in France

 

5. Najkrajšie stredoveké mesto v Európe – Heidelberg, Nemecko

Heidelberg nachádza sa v pokojnej oblasti inhabitable. v skutočnosti, táto oblasť bola domovom pre ľudí rokov. Blízkosť rieky Neckar a priaznivej klíme urobili miesto dobrý domov. V priebehu rokov, Heidelberg bol centrom pre ľudí. v skutočnosti, je to viditeľné v atmosféru a architektúru mesta. Nádherné Barokové centrum mesta a neuveriteľnú hradu sú len dve veci, ktoré vám ukázať bohatosť a veľkosti oblasti sa chválil, v priebehu času. Hieldberg nebol cieľ počas druhej svetovej vojny, to znamená, že sa stále nesie veľa z jeho histórie. Vydajte sa na prechádzku cez toto úžasné miesto a všetko vidieť, že má čo ponúknuť.

Frankfurt na Heidelberg Vlaky

Stuttgart do Heidelberg Vlaky

Norimberg do Heidelberg Vlaky

Bonn Heidelberg Vlaky

 

Heidelberg Germany Most Beautiful Medieval town

 

6. Bern, Švajčiarsko

Keď príde na stredoveké mestá v Strednej Európe, Bern vo Švajčiarsku je potrebné-návšteva. Krásne, staré mesto je jedným z najkrajších miest v Európe. Je plný arkádami, ktoré sa datujú do stredoveku a fontány, ktoré zobrazujú rôzne umelecké údaje. v skutočnosti, keď príde na umenie, Bern má jednu z najväčších zbierok umenia z umelec Paul Klee. Na rozdiel od architektonickej krásy a historické budovy v meste, tam je aj krásna rieka ísť cez neho. Rieky Aare ide cez mesto a je veľmi malebné. Mark Bern je miesto, ktoré môžete preskúmať pri svojej ďalšej ceste do Švajčiarska.

Zürich Bern Vlaky

Ženeva Bern Vlaky

Interlaken Bern Vlaky

 

Bern Switzerland is one of the Most Beautiful Medieval towns

 

7. Najkrajšie stredoveké mesto v Európe – Svätý Gimignano, Taliansko

Svätý Gimignano je učebnica hill mesto z Toskánska. To priťahuje tisícky návštevníkov s jeho stredoveký vzhľad, taliansky. Hlavnou atrakciou v San Gimignano je obzor úchvatný veže, ktoré sa datujú do 14. storočia. Keď sa oblasť klesol podľa pravidla Florencia, všetky, ale štrnásť z sedemdesiat dve veže boli zničené. Dnes mesto je zapísané na zozname kultúrneho Dedičstva unesco, a musí to vidieť každý, kto sa zaujíma o bohatú a fascinujúcu históriu Talianska.

Florence do San Gimignano Vlaky

Arezzo San Gimignano Vlaky

Pisa San Gimignano Vlaky

Lucca do San Gimignano Vlaky

 

Most Beautiful Medieval Town In Europe - San Gimignano Italy

 

8. Použité, Belgicko

Mnoho odkazovať sa na Použité ako Benátky Severu. Je plná kanálov, dláždených ciest, a malebné štvorce, ktoré sú obklopené prudko veže a kostoly. To sú len niektoré z atrakcií, ktoré prinášajú tisíce turistov do tohto fascinujúceho mesta. Chôdza cez Bruggy, nechá vás v úžase na zmes prírody a architektonické zázraky. Nie je tam žiadny nedostatok stredovekých stavieb v meste, a môžete si byť istí, že návšteva tohto mesta sa nechať diviť, krásu a pokoj oblasti vyžaruje.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dve Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

 

Bruges Belgium Canal

 

9. Najkrajšie stredoveké mesto v Európe – Lillafured, maďarsko

Lillafured je ideálny fusion prírody a stredovekej architektúry. Nachádza vedľa Jazera Hamori v Maďarsku, to je miesto, musí navštíviť. To bola pôvodne postavená ako stredisko grófom Andrása Bethlena. Avšak, v priebehu času, to sa stalo mesto a krásne hotel. Ohromujúci hrad je obklopený vodopádom, prírodné jaskyne, turistické chodníky, a aj visuté záhrady. Ako môžeš vidieť, Lilafured je ideálnou destináciou pre milovníkov prírody.

Lillafured Most Beautiful Medieval towns in Europe

 

10. Montepulciano, Taliansko

Pri prechádzaní slnečným a malebným Toskánskom kopca, môžete prísť na stredoveké mesto v horách – Montepulciano. To má všetko, čo by ste mohli chcieť od talianskej dediny. Hlavné atrakcie v okolí patria veci, ako je úžasné víno, staroveký hrad steny, chutné jedlo, a aj termálne pramene. To je naozaj očarujúce miesto, ktoré si budete pamätať navždy. Uistite sa, zastaviť, ak ste niekedy cestovanie cez Taliansko.

Siena do Montepulciano Vlaky

Grosseto do Montepulciano Vlaky

Florence na Montepulciano vlakov

Rím Montepulciano Vlaky

 

Montepulciano Italy old city

 

Keď príde na stredoveké mestá a obce, Európa je plná nich. Čas na návštevu týchto zátok, kultúry a histórie, obohatí vaše názory na to, čo sú ľudia schopní. Kniha Vlaku na čas a navštíviť krajiny, ktoré najviac čerpajú svoj záujem.

 

 

Chcete vložiť naše blogu “10 Najkrajších stredovekých miest v Európe” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-medieval-towns-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)