Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 24/04/2020)

Existuje snáď lepší spôsob, ako stráviť leto než cestovať po Európe, správny? Správny. Nemusíte sa vylúpiť banku, aby si niektoré z nádherných metropol Európy; ver či never, ale jeden z rozhodujúcich aspektov vašej rentabilné Europe Travel vyberá vlakov namiesto lietadiel pre vaše destinácie.

Tu sú 5 Dôvody, prečo sa rozhodnú pre vlaky namiesto lietadiel vám pomôže zažiť Európu v najlepším možným spôsobom.

 

Sú to Super-Fast

Nenechajte sa zmiasť myslieť, že Londýn-Paríž Eurostar a Francúzsko TGV vlaky sú jedinými vysokorýchlostné železničné trate v Európe - za posledných niekoľko desiatok rokov, títo ľudia sa vyvíja vysokorýchlostné trasy celom kontinente, prispievajúce k zvýšeniu železničného cestovného ruchu a zabezpečiť vlakov namiesto lietadiel si vybral ako možnosť primárny putovný. V priemere, vysokorýchlostných vlakov v Európe cestovanie 125 do 200 mph, V závislosti na ceste a staniciach sú rozprávkovo prepojené.

Londýn do Bruselu Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Londýn do Lyon Vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

 

 

Vlaky Namiesto osi ako rýchlejší možnosť

Môžu byť dokonca rýchlejší ako lietanie, najmä pre výlety dlhšie ako 600 míľ. Ako to? Pri výpočte za čas, ktorý strávite vodičský na letisko, potom sa tam dostať čoskoro (a často trávia viac než 2 hodín pred odletom), a zvýšenú bezpečnostné kontroly, Uvedomujete si, že je to jednoduchšie ísť do stredu mesta vlakovej stanice a lepenky 5 minút pred vlak opustí stanicu.

Amsterdam Brusel Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Amsterdam Lille Vlaky

Amsterdam je Parížskej Vlaky

 

Budete platiť menej za prvotriedne Sleeper služby, ako prvotriedne letenku

Dokonca aj keď ste na cestách z najluxusnejších vlakov, dostanete taký férová cena. Budete sa diviť, prečo by ste boli vyhnúť cestovanie vlakom skôr! napríklad, zaplatíte okolo £ 880 na osobu za dva dni / jednu noc výlet s japonským Seven Stars, a užiť si svieža krajina južnej japonského ostrova Kjúšú ako budete cestovať; v rozpore s týmto cene, letenku z Londýn Tokio vás bude stáť takmer £ 5,000 s British Airways. Wow! Máme pocit, že budete výberom vlakov namiesto lietadiel odteraz, viď?

Časy vlakov Lyon - Ženeva

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Bern Ženeva Vlaky

 

No stratenú batožinu, keď si vyberiete Vlaky Namiesto toho, Lietadlá

 

stratil batožinu (prakticky) Neslýchaný pri porovnávaní Vlaky Miesto Planes

Stratená batožina je niečo veci už, aspoň pokiaľ ide diaľkové lietadlo cestovanie. V rozpore s tým, že, staniciach a vlaky nestrácajú cestujúci vrecia ako cestujúci sám sú tí, ktorí sa obávajú ich vlastné batožinu. Môžete si tiež priniesť toľko, koľko unesiete, Na rozdiel od lietadiel, ktoré sú jasné obmedzenia batožinu.

To je pravdepodobne najlepší dôvod pre použitie vlakov namiesto lietadiel.

Salzburg do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Môžete preskočiť Peklo Airport Security

Pokiaľ ide o bezpečnosť, výberom vlakov namiesto lietadiel javí ako logická voľba, a budete teraz vidieť, prečo. Skúsenosti bezpečnosť na letiskách je v podstate rad nepríjemných situácií. Začnete hneď potiť, než sa dostanete do bezpečnostnou kontrolou, aj keď viete, že ste neurobili ani priniesol nič nezákonného s vami. A, nesmieme zabudnúť na nepríjemné žiadosťou o odstránenie opasok, zložiť topánky a ktovie čo ešte, a potom potľapkal dole statného muža. Vlaky nemajú to - a to do značnej miery tesnenie dohodu.

Nantes Bordeaux Vlaky

Paríža do Bordeaux Vlaky

Lyon do Bordeaux Vlaky

Marseille do Bordeaux Vlaky

 

prechádzať Save-A-Train rezervovať vlakom do svojej obľúbenej destinácie, a za najlacnejšie ceny! Zabudnúť rezervačné poplatky a prijať jednoduchú 3 minúty proces rezervácie on-line.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feuropean-trip-trains-planes%2F%0A%3Flang%3Dsk– (Prejdite k kód pre vloženie)