Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 19/08/2022)

Zima je ideálny čas na vybudovanie praskajúci oheň, bezpečne na lyže, stavať snehuliakov a pritúliť sa s pekným šálkou čaju. bohužiaľ, to nie je všetko zábava a hry. Winter tiež vytvára niektoré z najviac zradné ceste podmienky. Pretože väčšina z nás sa nemôže hibernovať do pružina, tu sú tipy treba o tom, ako zostať v bezpečí pri jazde v zime.

 

bezpečná jazda? čísla neklamú

How to stay safe while driving

 

Že sme prehnane opatrný dáva vám tipy o tom, ako zostať v bezpečí pri jazde v zime? Podľa AAA, zimné búrky, zlé počasie, a nedbalé cestné podmienky sú jedným z faktorov takmer pol milióna dopravných nehôd a viac ako 2,000 úmrtí na cestách každý zimné.

Paris Lille Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

Ženeva je Parížskej Vlaky

 

Zbaliť núdzové zásoby pre vaše cestovanie autom

 

niekedy, váš zámer zostať v bezpečí pri jazde v priebehu zimné nestačí. Radi by sme žiť podľa motto, , Dúfam, že to najlepšie, pripraviť sa na najhoršie. Uistite sa, že vaše auto vybavený s dodávkami V prípade núdze. Patrí teplé deky, teplé oblečenie, lekárnička, baterku alebo svetlice, prepojovacie káble, škrabka na ľad, lopata, piesok alebo stelivo, aby vám priľnavosť, a sneh reťaze. Tiež by ste mali nosiť vodu, zásoby jedlalike energetické tyčinky alebo chodník mix-a nabíjačku telefónu!

Florence na Levanto vlakov

Florence do La Spezia Vlaky

Rím La Spezia Vlaky

Rím Levanto Vlaky

 

Skontrolujte, či na vašich zrkadlách nie je ľad, aby ste počas jazdy boli v bezpečí

How to stay safe while driving

Jedná sa o zimnú driving tip, že profesionálny diaľková vodiči používajú na určenie, či sú pred námrazou na vozovke. Kontrolujte svoje vonkajšie spätné zrkadlá. Ak ľad sa začína tvoriť na zrkadlách, To je dobrým ukazovateľom, že ľad je tiež tvoriť na vozovkách. Dbajte, aby zostali v bezpečí pri jazde, alebo počkať, až sa zahreje na disk.

V Bruseli do Rotterdamu Vlaky

Antwerp do Rotterdam Vlaky

Berlin do Rotterdam Vlaky

Paris sa Rotterdam Vlaky

 

Drive bezpečné a predčasný odchod!

To sa môže zdať ako zrejmý, ale my vieme, že ste zaneprázdnení a túži sa dostať k svojmu ďalšiemu cieľu. Sme tu, aby sme vám pripomenie, aby sa to pomaly! Jeden z našich hlavných tipov na Ako zostať v bezpečí pri jazde v zime umožňuje viac času, aby sa dospelo na váš cieľ. Výlety v zimnom období ako u iných obdobiach roka môže trvať dlhšie, najmä ak narazíte búrkové podmienky alebo zľadovatených vozovkách. A jazde v nepriazni počasia je dosť stresujúce bez pridaného tlaku neskoro, ktorý by mohol oblak vaše bezpečnej jazdy úsudok.

Brémy do Norimbergu Vlaky

Leipzig do Norimberg Vlaky

Hanover do Norimberg Vlaky

Hamburg do Norimberg Vlaky

 

Drive bezpečné a rušení

How to stay safe while driving

Ako zostať v bezpečí pri jazde v zime #1 tip: Odložil svoj telefón! Udržujte svoj telefón vypnutý alebo pripojené k automobilu Bluetooth, a nikdy dať ruky z volantu alebo oči z cesty a skontrolujte, či WhatsApp správa.

 

Zostaňte v bezpečí pri jazde prostriedky Vypočujte Road!

žiadny, nie počúvať svoje srdce. Tentokrát nie tak ako tak. Počúvať na ceste. doslovne. Pneumatiky vydávajú rôzne zvuky pri jazde na snehu a ľade, čo je ďalší dôvod, aby sa vaše rádia hlasitosť pre zimné jazdu bezpečnosť. Zasneženej ceste hluk by mal byť relatívne hlasný, pretože sneh sa rozvírila. Ak hlasný hluk náhle zastaví, Možno ste sa sťahoval zo snehu na ľade. Zostaňte naladení na znieť vaše pneumatiky na ceste, aby sa na vrchole stavu vozovky, ktorá často rýchlo menia, najmä počas alebo bezprostredne po búrke.

Mníchov do Bazilej Vlaky

Zurich do Bazilej Vlaky

Bern Bazilej Vlaky

Geneva do Bazilej Vlaky

 

Nemrznúca zmes, ak chcete počas jazdy zostať v bezpečí

Ako zostať v bezpečí pri riadení počas zimy? Uistite sa, že stierače tekutina obsahuje nemrznúcu, takže sprej nezamŕza v chladnom počasí. Zvážte nákup nožov zimné stieračov, ktoré bránia ľadu a snehu z kalenie na stierače!

Sledoval som svoje tipy a ešte uviazol

 

 

niekedy, nedá vyhnúť tieto veci. Ak ste uviaznu v snehu, tu je niekoľko rýchlych tipov:

  • Zostaňte s vozidlom: Vaše vozidlo poskytuje dočasné útočisko a uľahčuje prístup pomôcť vám nájsť. Nesnažte sa chodiť do silnej búrky. Je ľahké stratiť zo zreteľa vášho vozidla v víchricou a stratiť.
  • Nenechajte Nepreťažujte sami: Pri kopaní si svoje vozidlo, počúvať svoje telo a zastaví, ak sa stanete unavený.
  • viditeľný: Pripevnite pestrofarebnú handričku k anténe vášho vozidla alebo položte handričku na vrch zvinutého okna, aby ste signalizovali tieseň.. V noci, zachovať stropné svetlo na tom, či je to možné. Používa len malé množstvo elektriny a bude ľahšie pre záchranárov, aby vás našli.
  • Zrušte výfukové potrubie: Uistite sa, že výfukové potrubie nie je zanesený snehom, ľad, alebo blato. Zablokovaný výfukové potrubie môže mať smrteľné oxid uhoľnatý unikať do priestoru pre cestujúcich vo vozidle, zatiaľ čo je motor v chode.
  • Ostať teplý: Použiť to, čo je k dispozícii, aby izolovať svoje telo pred zimou. To by mohlo zahŕňať rohože, noviny, alebo papierové mapy. Predbaliť deky a ťažký odev pre použitie v prípade núdze.
  • šetriť palivo: Ak je to možné, Iba spustiť motor a kúrenie dostatočne dlho, aby sa odstránili chlad. To pomôže šetriť palivo.

Cestovanie autom? Ignorovať všetko, čo práve povedal,

Čo keby existoval spôsob, ako by ste sa mohli vyhnúť všetkým vyššie uvedeným problémom s bezpečnosťou počas jazdy? Len keby tam bol spôsob dopravy, ktorý by mohol naskočiť, a dostať sa do cieľa a rýchlo cestovať bezpečne. OH, počkaj, existuje! Hovorí sa vlak!

Je pravda, že autá ponúkajú slobodu, že niekoľko ďalších spôsoby dopravy robiť. Môžete cestovať pozdĺž inak nedosiahnuteľné pobrežná cesta, zamierte do odľahlých dedinách, a nestarať sa o rády alebo sedadla vypredáva. Oni nie sú bez ich nedostatkov, však. Pozri vyššie početné dôvody!

 

Vlaky sú bezpečnejšie a rýchlejšie! Takže nie je potrebné zostať v bezpečí pri jazde, keď sa vlakom, Tiež Vlaky sú cenovo dostupnejšie, najmä ak používate Uložiť vlak aby si svoje lístky na vlak. Potrebovať viac presvedčivý? Sme napísal celý blog na prečo cestovať vlakom je nadradená cestná cestovanie.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsafe-driving-during-winter%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)