Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 19/08/2022)

Kış çatırtı yangınları kurmak için mükemmel bir zamandır, güvenle yokuş aşağı bırakın, kardan adam inşa etmek ve çay güzel bir fincan ile yatmak. ne yazık ki, hepsi değil eğlence ve oyunlar. Kış da en tehlikeli yolun bazı yaratır koşullar. Çünkü çoğumuz şu ana kadar kış uykusuna yatamayız. bahar, burada ipuçları Kış aylarında sürüş sırasında güvende kalmak için nasıl ihtiyaç.

 

Güvenli sürüş? Sayılar Do not Lie

How to stay safe while driving

 

Kış boyunca sürüş sırasında güvende kalmak için nasıl konusunda ipuçları veren aşırı ihtiyatlı davranıyor düşünün? Göre AAA, Kış fırtınalar, kötü hava, ve özensiz yol koşulları yaklaşık yarım milyon çöker daha fazla bir faktördür 2,000 Yol ölümleri her kış.

Paris Lille trenleri

Roma Milano trenleri

Hamburg Berlin trenleri

Paris Trains Cenevre

 

senin Araç Seyahat için Acil Malzemeleri Up Paketi

 

Ara sıra, sırasında araba kullanırken niyeti güvende kalmak kış yeterli değildir. Biz sloganı ile yaşamak ister, ‘En iyi için umut, en kötüsüne hazırlanmak. Araban olduğundan emin olun malzemeleri ile donatılmış Acil bir durumda. Sıcak bir battaniye dahil, sıcak kıyafetler, bir ilk yardım seti, bir el feneri veya parlatma, jumper kabloları, Bir buz kazıyıcı, kürek, kum veya yavru kedi çöp size çekiş vermek, ve kar zincirler. Ayrıca bazı su taşımak gerekir, besin kaynakları-like enerji barlar veya iz karışıklığı ve bir telefon şarj cihazı!

Floransa Levanto trenleri

Floransa La Spezia trenleri

Roma La Spezia trenleri

Roma Levanto trenleri

 

Sürüş sırasında Güvenli Stay Kişisel Mirrors üzerinde buz olup olmadığını kontrol edin

How to stay safe while driving

Bu profesyonel bir kış sürüş ucu uzun mesafe sürücüler yol koşulları buzlu olup olmadığını belirlemek için kullanın. senin dış aynaları kontrol. buz aynalara oluşturmak için çıkış ise, o buz da yollar üzerinde kurmakta olduğunu iyi bir gösterge var. o sürmek için sıcak kadar sürüş sırasında güvende kalmak ya beklemek için gerekli tedbirleri alın.

Rotterdam Trains Brüksel

Antwerp Rotterdam trenleri

Berlin Rotterdam trenleri

Paris Rotterdam trenleri

 

Güvenli Sürücü ve Erken bırakın!

Bu bariz bir gibi gözükebilir, ama biz bir sonraki hedefe ulaşmak için yoğun ve istekli olduğunu biliyorum. Biz yavaş almaya hatırlatmak için buradayız! bizim ana ipuçları biri Kış aylarında sürüş sırasında ne kadar güvenli kalmak için varmak için ekstra zaman tanır varış noktanız. Gezileri Yılın diğer zamanlarında daha kışın uzun sürebilir, Eğer fırtına koşulları veya buzlu yollarda karşılaşmak özellikle. Ve sert havalarda sürüş geç olmanın katma baskı olmadan yeterince stresli, sizin güvenli sürüş kararlarına gölge olabilir.

Nürnberg Trains Bremen

Leipzig Nürnberg trenleri

Hanover Nürnberg trenleri

Hamburg Nürnberg trenleri

 

Güvenli Sürücü ve Distractions Minimize

How to stay safe while driving

Kış boyunca sürüş sırasında ne kadar güvenli kalmak için #1 bahşiş: Telefonunuzu yere bırak! Telefonunuz kapalı tutun ya aracınızın bağlı Bluetooth-ve kontrol etmek yoldan tekerlek veya gözlerde elinizi çekmek asla WhatsApp mesajı.

 

Sürüş Means Yolu dinle ederken Güvenli kalın!

Yok hayır, kalbini dinle değil. Neyse bu sefer değil. Yolun dinle. Harfi harfine. Kar ve buzda sürüş Lastikler farklı sesler yapmak, hangi kış sürüş güvenliği için radyo ses seviyesini düşük tutmak için bir başka nedendir. Kar sanıp çünkü karlı yolda gürültü nispeten yüksek olmalıdır. yüksek ses aniden durursa, Eğer buza kar taşınmış olabilir. için bizi takip edin ses yoldan lastiklerin genellikle çabuk değişebilir yol koşullarına üstünde tutmak, Özellikle sırasında veya hemen sonra bir fırtına.

Münih Basel trenleri

Zürih, Basel trenleri

Basel Trains için Bern

Cenevre, Basel trenleri

 

Sürüş sırasında Antifriz güvende kalmak istiyorsanız

Kış aylarında Sürüş Sırasında Güvenli kalın Nasıl? Emin olun silecek sıvısı antifriz içeren, böylece sprey soğuk havalarda donup gelmez. kış silecek lastiklerini satın düşünün, silecek üzerine sertleşme buz ve kar önleyen!

Ben İpuçlarınızı takip ve hala saplanıp

 

 

Ara sıra, bunlar önlenebilir olamaz. Eğer karda mahsur alırsanız burada bazı pratik ipuçları verilmiştir:

  • Aracınıza kal: Aracınız geçici barınak sağlar ve kurtarma ekipleri sizi bulmak için daha kolay hale getirir. şiddetli fırtınada yürümeye çalışmayın. Kar fırtınalı içinde aracın görüntüsünü kaybeder ve kayıp olmak kolaydır.
  • kendinizi aşırı etmeyin: Aracınızı dışarı kazma ne zaman, Vücudunuzun dinlemek ve yorgun olursanız durdurmak.
  • Görünür Ol: Aracınızın antenine parlak renkli bir bez bağlayın veya tehlikeli durumu belirtmek için kıvrılmış bir pencerenin üstüne bir bez yerleştirin.. Geceleyin, Mümkünse üzerine kubbe ışık tutmak. Sadece elektrik küçük bir miktar kullanır ve daha kolay kurtarma ekipleri sizi bulmasını yapacak.
  • Egzoz Boru temizleyin: Egzoz borusu karla tıkalı olmadığından emin olun, buz, veya çamur. Motor çalışırken bir bloke edilmiş egzoz borusu aracın yolcu bölmesine akması için ölümcül karbon monoksit gazı neden olabilir.
  • Sıcak kalmak: kullanılabilir, onu kullanın soğuktan vücudunuzu izole etmek. Bu paspasları içerebilir, gazeteler, veya kağıt haritalar. Önceden paketlemek Battaniye ve ağır giysiler bir acil durumda kullanmak.
  • yakıt tasarrufu: Eğer mümkünse, Sadece yeterince uzun soğuk çıkarmak için motoru ve ısıtıcıyı çalıştırmak. Bu yakıt tasarrufu için yardımcı olacaktır.

Araba Seyahat? Her şeyi görmezden biz sadece adı geçen

Araba kullanırken güvende kalmanın yukarıdaki tüm güçlüklerinden kurtulmanın bir yolu olsaydı ne olurdu?? Keşke üzerine atlamak olabilir ulaşım modu vardı, ve hızlı bir şekilde hedef almak ve güvenli seyahat. bekle, var! Bir tren deniyor!

Bu arabalar birkaç diğer bu özgürlüğü sunuyoruz doğrudur taşıma modu yap. Sen başka yöntemlerle ulaşılamayan boyunca seyahat edebilirsiniz kıyı yolları, Uzak köylere baş, ve zamanlamaları veya koltuk satarak dert. Onlar kendi eksiklikleri olmadan değiliz, ancak. Yukarıda sayısız nedenlere bakın!

 

Trenler daha güvenli ve daha hızlı! Eğer seyahat Train eğer sürüş sırasında Yani gerek güvende kalmak, Ayrıca Trenler daha uygun olan, Özellikle kullandığınız takdirde Bir Tren Kaydet senin tren biletleri kitap. daha inandırıcı Need? Biz bir bütün blog yazdı neden tren Seyahat yol Seyahat üstündür.

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsafe-driving-during-winter%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)