زمان خواندن: 5 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 19/08/2022)

زمستان زمان مناسب برای ساخت آتش سوزی ترق و تروق است, با خیال راحت ضربه دامنه, ساخت آدم برفی میسازد و جمع با یک فنجان چای خوب. متاسفانه, این همه نیست سرگرم کننده و بازی. زمستان نیز ایجاد برخی از جاده های خائنانه ترین شرایط. زیرا بسیاری از ما نمی توانیم تا زمانی که خواب زمستانی داشته باشیم بهار, اینجا هستند راهنمایی ها شما در مورد چگونگی نیاز به ایمن ماندن در حالی که رانندگی در زمستان.

 

رانندگی ایمن? ارقام دروغ نمی

How to stay safe while driving

 

فکر می کنم ما در حال بیش از حد محتاط دادن به شما راهنمایی در مورد چگونه برای ایمن ماندن در حالی که رانندگی در طول زمستان? مطابق با AAA, طوفان های زمستان, هوای بد, و شرایط جاده درهم و برهم هستند یک عامل در نزدیک به نیم میلیون تصادفات و بیش از 2,000 مرگ و میر جاده هر زمستان.

پاریس به قطار لیل

رم به میلان قطار

هامبورگ به قطار برلین

ژنو به قطار پاریس

 

بسته اضطراری برای سفر اتومبیل خود را

 

گاهی, قصد شما برای ایمن ماندن در حالی که رانندگی در طول زمستان کافی نیست. ما دوست داریم به توسط شعار زندگی می کنند, «امید برای بهترین, آماده شدن برای بدترین. اطمینان حاصل کنید که ماشین شما است مجهز با لوازم در موارد اضطراری. شامل یک پتو گرم, لباسهای گرم, یک جعبه کمک های اولیه, یک چراغ قوه و یا شعله ور شدن, کابل بلوز, زداینده یخ, یک بیل, شن و ماسه و یا بستر زن سبک و جلف به شما کشش را, و برف زنجیره ای. شما همچنین باید مقداری آب حمل, تدارکات غذامیله مانند انرژی یا مخلوط و دنباله شارژر تلفن!

فلورانس به قطار لوانتو، لیگوریا

فلورانس به قطار لاسپتسیا

رم به قطار لاسپتسیا

رم به قطار لوانتو، لیگوریا

 

برای چک کردن یخ در آینه خود را برای ایمن ماندن در حالی که رانندگی

How to stay safe while driving

این یک نکته رانندگی در زمستان که حرفه ای است مسافت های طولانی رانندگان استفاده برای تعیین اینکه آیا شرایط جاده یخ زده هستند. بازرسی خارج از آینه خود را. اگر یخ شروع به شکل در آینه, که شاخص خوبی که یخ نیز تشکیل در جاده است. اقدامات احتیاطی اضافی برای ایمن ماندن در هنگام رانندگی یا صبر کنید تا آن قطره به رانندگی.

بروکسل به قطار روتردام

آنتورپ به قطار روتردام

برلین به قطار روتردام

پاریس به قطار روتردام

 

درایو امن و ترک زود هنگام!

این ممکن است مانند یک آشکار به نظر می رسد, اما ما می دانیم که شما مشغول و مشتاق برای رسیدن به مقصد بعدی خود را. ما اینجا هستیم تا به شما یادآوری به سرعت آن را کم! یکی از نکات اصلی در چگونه برای ایمن ماندن در حالی که رانندگی در زمستان اجازه می دهد تا زمان اضافی به در می رسند مقصد شما. سفرها می توانید در طول زمستان بار دیگر سال دیگر را, به خصوص اگر شرایط طوفان و یا جاده های یخ زده شما روبرو می شوند. و رانندگی در آب و هوای نامساعد اندازه کافی استرس زا بدون فشار اضافه شده است که دیر شده است, که ممکن است قضاوت رانندگی ایمن خود را ابر.

برمن به قطار نورنبرگ

لایپزیگ به قطار نورنبرگ

Hanover به قطار نورنبرگ

هامبورگ به قطار نورنبرگ

 

درایو امن و به حداقل رساندن حواس او را پرت

How to stay safe while driving

چگونه برای ایمن ماندن در حالی که رانندگی در طول زمستان #1 نکته: قرار داده تلفن خود! نگه داشتن گوشی خود خاموش و یا متصل به خودرو خود را بلوتوث و هرگز دست خود را به چرخ یا چشم از جاده خارج و به بررسی کنید که پیام WhatsApp.

 

ایمن ماندن در حالی که رانندگی معنی گوش دادن به جاده!

خیر, به قلب شما گوش نمی. نه این بار به هر حال. گوش دادن به جاده. به معنای واقعی کلمه. لاستیک صداهای مختلف در حین رانندگی در برف و یخ, که دلیل دیگری برای حفظ حجم های رادیویی خود را برای ایمنی رانندگی در زمستان است. سر و صدا راه برفی باید نسبتا بلند باشد چون برف لگد تا. اگر سر و صدا بلند طور ناگهانی متوقف می, شما ممکن است از برف به یخ منتقل. اقامت در به صدا لاستیک های خود را در جاده ها را در بالای از شرایط جاده که اغلب به سرعت تغییر, به خصوص در طول یا راست پس از طوفان.

مونیخ به قطار بازل

زوریخ به قطار بازل

برن به قطار بازل

ژنو به قطار بازل

 

ضد یخ اگر شما می خواهید برای ایمن ماندن در حالی که رانندگی

چگونه برای ایمن ماندن در حالی که رانندگی در زمستان? اطمینان حاصل کنید که برف پاک کن مایع خود را شامل ضد یخ, بنابراین اسپری یخ نمی در آب و هوای سرد. در نظر بگیرید خرید تیغه برف پاک کن زمستان, که به جلوگیری از یخ و برف از سخت شدن در برف پاک کن!

من به دنبال راهنمایی های خود را و هنوز هم گیر کردم

 

 

گاهی, این چیزها نمی تواند اجتناب شود. اگر شما در برف گیر در اینجا برخی از راهنمایی سریع:

  • توبمان با وسیله نقلیه خود را: وسیله نقلیه خود را سرپناه موقت فراهم می کند و باعث می شود آن را آسان تر برای نجات به شما کردهاید. سعی نکنید به راه رفتن در یک طوفان شدید. این آسان است به از دست دادن بینایی از وسیله نقلیه خود در دمیدن برف و از دست رفته تبدیل.
  • آیا خودتان را overexert نیست: هنگامی که حفر کردن وسیله نقلیه خود را, گوش دادن به بدن خود و متوقف کردن اگر شما خسته شده.
  • قابل مشاهده باشد: پارچه ای با رنگ روشن را به آنتن وسیله نقلیه خود ببندید یا پارچه ای را در بالای پنجره رول شده قرار دهید تا نشانه پریشانی باشد. در شب, نگه داشتن نور گنبد در صورت امکان. تنها با استفاده از مقدار کمی از برق و آن را آسان تر برای نجات به شما در پیدا را.
  • پاک لوله اگزوز: اطمینان حاصل کنید که لوله اگزوز است که با برف مسدود نیست, یخ, یا گل و لای. لوله اگزوز مسدود شده می تواند مرگبار گاز مونوکسید کربن به داخل محفظه مسافر از وسیله نقلیه باعث حالی که موتور در حال اجرا است.
  • گرم بمان: استفاده از هر آنچه در دسترس است برای عایق بندی بدن خود را از سرما. این می تواند شامل تشک کف, روزنامه ها, یا نقشه های کاغذی. قبل از بسته پتو و لباس های سنگین برای استفاده در مواقع اضطراری.
  • حفظ سوخت: در صورت امکان, فقط موتور و بخاری اجرا به اندازه کافی بلند به حذف لرز. این کمک خواهد کرد برای حفظ سوخت.

اتومبیل سفر? نادیده گرفتن همه چیز ما فقط گفت

اگر راهی وجود داشت که می‌توانستید از همه دردسرهای بالا در حفظ ایمنی در حین رانندگی جلوگیری کنید? اگر تنها یک حالت از حمل و نقل که شما می توانید بر روی پرش وجود دارد, و رسیدن به مقصد خود را به سرعت و سفر با خیال راحت. صبر کن, وجود دارد! این یک قطار به نام!

این درست است که اتومبیل ارائه آزادی است که برخی دیگر از انواع حمل و نقل انجام دادن. شما می توانید سفر در امتداد در غیر این صورت غیر قابل دسترس جاده ساحلی, سر به روستاهای دور افتاده, و در مورد برنامه و یا صندلی های فروش خارج نگران نباشید. آنها بدون کاستی های آنها نیست, با این حال. مشاهده دلایل متعددی بالا!

 

قطار امن تر و سریعتر! بنابراین بدون نیاز به ایمن ماندن در حالی که رانندگی اگر شما سفر با قطار, همچنین قطار بیشتر مقرون به صرفه, به خصوص اگر شما با استفاده از ذخیره یک قطار برای رزرو بلیط قطار خود را. نیاز به قانع کننده تر? نوشت: ما یک وبلاگ در کل چرا سفر با قطار نسبت به جاده سفر.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را در سایت خود قرار دهید؟, شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و فقط به ما یک اعتباری با یک لینک به این پست وبلاگ را, و یا شما اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsafe-driving-during-winter%2F%3Flang%3Dfa – (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

 • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/tr_routes_sitemap.xml و شما می توانید / TR به / یا / و زبان های بیشتری د تغییر.