زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 08/01/2021)

شیوع کرونا ویروس است یک علت بزرگ از نگرانی برای مردم سراسر جهان بوده است, اما شاید یکی از بزرگترین مسائلی که مسافران مواجه است. از آنجا که تغییر در برنامه های سفر دشوار است و بلیط ها اغلب قبلاً رزرو شده اند, ممکن است احساس بیشتری را برای شما به ادامه برنامه های خود را به جای لغو. اگر شما انتخاب می کنید به انجام این کار, استفاده از این راهنمایی مطمئن شوید که شما در طول شیوع بیماری کرونا سفر با خیال راحت و تمام تاج آخرین به روز رسانی.

 

چه کوروناویروس?

اولین, دقیقا همان چیزی است کوروناویروس? که گونه ای از ویروس است که شامل چنین بیماری های تنفسی به عنوان سندرم تنفسی شرق میانه است (مرس) و سندرم حاد تنفسی (سارس). ویروس کرونا ویروس امسال COVID-19 نامیده می شود و اعتقاد بر این است که از استان هوبئی سرزمین اصلی چین, در شهرستان ووهان. این یک بیماری بسیار عفونی با علائم سرد مانند است, از جمله تب, گلو درد, سرفه کردن, و آبریزش بینی. از آنجا که برای اولین بار به رسمیت شناختن در ژانویه آمد, این بیماری در بسیاری از آسیا و سایر نقاط جهان گسترش, کشورها را تحت تاثیر قرار مانند ژاپن, کره جنوبی, ایتالیا, ایالات متحده, و ایران. این در محدودیت های مسافرتی و یا مشاوره های سفر در بسیاری از نقاط منجر, هر چند بسیاری دیگر هنوز هم برای سفر عملی می باشد.

آمستردام به قطار پاریس

لندن به قطار پاریس

Rotterdam به قطار پاریس

بروکسل به قطار پاریس

 

چگونه به سفر با خیال راحت در طول شیوع کرونا ویروس?

در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) در برابر سفر غیرضروری به این کشورها بسیار تحت تاثیر قرار هشدار داد, بسیاری از نقاط جهان شاهد محدود, اگر هیچ یک از موارد. در سازمان بهداشت جهانی به جای یک بیماری همه گیر COVID-19 بهداشت عمومی اورژانس بین المللی نگرانی قلمداد کرده است., یعنی شما می توانید با کسانی که برنامه های سفر اگر شما در حال مراقب حفظ و بر روی. فقط مراقبت ها برای حفظ سلامت خود را با استفاده از این راهنمایی:

مارسی به قطار لیون

پاریس به قطار لیون

لیون به قطار پاریس

لیون به قطار آوینیون

 

 

نکته 1: دریافت همه واکسن شما

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد آشکار, این مهم است که مطمئن شوید که شما تمام واکسن خود را کردم قبل از شروع سفر خود را. به منظور پیدا کردن آنچه که عکس های شما نیاز قبل از اینکه شما, بررسی وب سایت CDC برای اطلاعات سلامت. مطمئن باشید که شما در حال از عنوان بسیاری از بیماریهای قابل پیشگیری که ممکن است محافظت کلید نگه داشتن سیستم ایمنی بدن شما قوی است.

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

take Vaccines to travel safely during the coronavirus outbreak

 

نکته 2: را ضد عفونی دستمال مرطوب

برخی از بدترین شیوع بیماری در مکان های با تماس نزدیک دیده شده است, مانند کشتی کروز الماس شاهزاده قرنطینه در ژاپن, که باقی مانده فقط در خارج لنگر توکیو. اگر شما نیز سفر در میان بسیاری از مسافران دیگر, مانند در هواپیما, مطمئن باشید که به تمیز نگه داشتن منطقه شما. را و دستمال مرطوب ضد باکتری و تمیز منطقه خود را هنگامی که شما وارد. این شامل پاک کردن دسته های صندلی خود را, جا لیوانی ها, میزهای سینی, و هر منطقه ای را که اشغال کنید.

فرانکفورت به قطار برلین

لایپزیگ به قطار برلین

Hanover به قطار برلین

هامبورگ به قطار برلین

 

نکته 3: نگه داشتن دست خود را تمیز اگر می خواهید به سفر با خیال راحت در طول شیوع کرونا ویروس

در حالی که بسیاری از مردم در حال تلاش برای هدایت و روشن از ویروس از طریق ماسک صورت, در واقعیت, پزشکان در بر داشت آن را کمی برای هیچ چیز به شما در حفظ و سالم. بجای, شستن دست ها اغلب است یافت می شود در موثر سالم ماندن. اگر شما در حال سفر به جایی که در آن شما نیست اغلب قادر به شستن دست شما باشد, را ضدعفونیکننده دست به جای و از آن استفاده مکرر.

در این راستا همان, نگه داشتن دست خود کردن صورت خود را, و به دور از دهان و چشم خود را. این مناطق در معرض خطر بالاتری برای شما برای دریافت یک عفونت هستند.

نورنبرگ به قطار پراگ

مونیخ به قطار پراگ

برلین به قطار پراگ

وین به قطار پراگ

wash your hands if you want to travel safely during the coronavirus outbreak

 

نکته 4: مطلع بیمه مسافرت

اگر شما بر اساس آمریکا و, مقدار زیادی از کارت های اعتباری ارائه ساخته شده در بیمه سفر, اگر شما نیاز به چک با صادر کننده کارت خود را به دیدن اگر شیوع جدید کروناویروس پوشش داده شده است. برای هر کس دیگری, با این حال, شما به بیمه مسافرتی خرید نیاز دارید اگر مورد تایید شده از این ویروس آغاز ظاهر کردن و گسترش در کشور خود را از سفر.

این نکته نیز قابل استرداد به سفر گسترش, مانند بلیط قطار, هتل ها, و تورهای. در حالی که ممکن صف مقابل بیشتری به کتاب هزینه, انعطاف پذیری داشتن برنامه سفر استرداد می توانید خاموش بزرگ در صورت لغو پرداخت.

قطار آمستردام را به لندن

پاریس به قطار لندن

برلین به قطار لندن

بروکسل به قطار لندن

 

نکته 5: دور ماندن از جمعیت!

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که گسترش ویروس از طریق تماس با جامعه, که به معنی شما باید به دور از مکان های شلوغ تا آنجا که ممکن ماندن. این قرار گرفتن در معرض خود را به افراد بیمار به حداقل می رساند. البته, جاذبه های گردشگری تمایل به جذب جمعیت, اما شما هنوز هم باید قادر به بازدید در طول دوره خارج از اوج زمانی که بازدید کنندگان کم. در مکان هایی مانند پاریس, ممکن است این معنی دیدن از موزه لوور در مراسم افتتاح موزه و یا فقط قبل از نزدیک به جای وسط روز که قله ترافیک توریستی.

البته, ممکن است غیر ممکن برای جلوگیری از جمعیت به طور کامل, به خصوص در جشنواره. در حالی که بسیاری از اروپا تا فعالانه لغو جشنواره مانند Carnivale ایتالیا و حتی نمایشگاه کنگره جهانی موبایل در اسپانیا.

Salzburg تا قطار وین

مونیخ به قطار وین

گراتس به قطار وین

پراگ به قطار وین

soccer crowd

 

نکته 6: مراقب خودت باش

سفر گیج کننده است, همه ما می دانیم که. با این حال, طبیعت با سرعت بالا رفتن از سفر به این معنا نیست که شما نیاز به اجرای خود را با سطح غیر مسطح. این صدا ممکن است با توسل به خواب بیدار در سپیده دم و سر تا نیمه شب گذشته, اما این مهم است که مطمئن شوید که شما مراقبت از خود در میان همه سرگرم کننده. چرا? از آنجا که خواب کافی و یک رژیم غذایی سالم به معنای بدن شما می تواند خود را در برابر بیماری های دفاع. این برای کسانی که بیشتر در معرض بیماری ها هستند به ویژه مهم است, مانند افراد مسن و یا افراد دارای سیستم ایمنی شامل.

لوکزامبورگ به قطار بروکسل

آنتورپ به قطار بروکسل

آمستردام به قطار بروکسل

پاریس به قطار بروکسل

 

سفر با خیال راحت در طی کوروناویروس شیوع – خط پایین

در حالی که قطعا وجود دارد یک نگرانی برای کسانی که سفر در طول این زمان را رزرو کرده اند, راه را برای شما به سفر با خیال راحت در طول شیوع بیماری کرونا وجود دارد. در کووید 19 عفونی, اما بسیاری از کشورها هنوز نمی شود و هنوز هم برای سفر ایمن هستند. اگر قصد ادامه کار را دارید با تعطیلات, استفاده از این راهنمایی به خودتان را سالم نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که شما خواب کافی و خوب غذا بخورید, از همه واکسن مورد نیاز خود را, تمیز کردن مناطق اطراف شما با مواد ضد عفونی کننده, و نگه داشتن برنامه سفر خود را انعطاف پذیر. خرید بیمه سفر و جلوگیری از مناطق تا حد امکان شلوغ, و بالاتر از همه حفظ آگاه. خودتان نگه دارید واقعا در صورت کوروناویروس آماده شیوع بیماری در کشور شما تا موسیقی پاپ.

مونیخ به قطار زوریخ

برلین به قطار زوریخ

بازل به قطار زوریخ

وین به قطار زوریخ

travel safely and use trains

 

یکی از بهترین راه ها برای سفر با خیال راحت در زمان بروز کوروناویروس است از طریق قطار – لذت بردن از راحتی و ایمنی از سفر با قطار و استفاده ذخیره یک قطار!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “چگونه به سفر با خیال راحت در طول شیوع کرونا ویروس?” بر روی سایت شما? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Ftravel-safely-coronavirus٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و شما می توانید / د به / TR یا / ES و زبان بیشتر تغییر.