سفارش بلیط قطار شرکت

بلیط های قطار ارزان و Trenitalia و قیمت سفر

در اینجا می توانید تمام اطلاعات مربوط به آن را پیدا کنید بلیط قطار ارزان قیمت Trenitalia و قیمت سفر Trenitalia و مزایا.

 

موضوع: 1. Trenitalia توسط Train Highlights
2. درباره Trenitalia 3. بینش برتر برای دریافت بلیط ارزان قطار Trenitalia
4. قیمت بلیط Trenitalia چقدر است 5. مسیرهای مسافرتی: چرا مصرف ترنیتالیا بهتر است, و با هواپیما سفر نکنید
6. تفاوت بین اقتصاد استاندارد چیست؟, حق بیمه, تجارت و مجری در Trenitalia 7. آیا اشتراک Trenitalia وجود دارد
8. چند ساعت قبل از عزیمت Trenitalia برای رسیدن به 9. برنامه قطار Trenitalia چیست؟
10. کدام ایستگاه ها توسط Trenitalia سرو می شوند 11. سؤالات متداول در مورد ترنیتالیا

 

Trenitalia توسط Train Highlights

  • شرکت Trenitalia از اول ژوئن به بهره برداری رسید 2000.
  • که در 2005, را فلش قرمز 1000, سریعترین خط قطار Trenitalia راه اندازی شد. سرعتی که Frecciarossa 1000 می شود 300 کیلومتر در ساعت.
  • مسیر اصلی قطار بین المللی بین ژنو و میلان است و طول می کشد 4 ساعت ها روی سوار Trenitalia.
  • Trenitalia خدمات قطار و اتصالات و مسیرهای قطار منطقه ای را به هر نقطه ایتالیا اجرا می کند.

 

درباره Trenitalia

قطار سریع السیر ترنیتالیا سرویسی است که شمال به جنوب و شرق به غرب ایتالیا و همچنین ایتالیا با سوئیس را به هم متصل می کند, فرانسه, اتریش, و آلمان.

در قطارهای ترنیتالیا در خطوط قطار پر سرعت با سرعت حداکثر 3oo کیلومتر در ساعت حرکت می کنند.

فقط 3 ساعت ها می توانستید از میلان به رم و از میلان به بولونیا سفر کنید 1 ساعت.

Trenitalia high-speed train

قابل اعتماد و متخصص ذخیره صفحه اصلی قطار یا از این ابزارک برای جستجو استفاده کنید بلیط های Trenitalia را قطار می کند

ذخیره برنامه آیفون قطار

ذخیره برنامه قطار Android

 

ذخیره یک قطار

اصل و نسب

مقصد

تاریخ عزیمت

تاریخ بازگشت (اختیاری)

بزرگسالان (26-59):

جوانان (0-25):

ارشد (60+):


 

بینش برتر برای دریافت بلیط ارزان قطار Trenitalia

عدد 1: بلیط های Trenitalia خود را قبل از هر زمان ممکن رزرو کنید

بلیط Trenitalia بین موجود است 2 به 4 ماه قبل از تاریخ عزیمت. رزرو بلیط Trenitalia از قبل تضمین می کند ارزان ترین بلیط های بسیار محدود را می گیرید. بلیط نزدیک به قطار با نزدیک شدن به روز سفر ، قیمت آن بالا می رود, بنابراین به منظور در خرید بلیط قطار خود صرفه جویی کنید, تا حد امکان از قبل سفارش دهید.

عدد 2: سفر با Trenitalia در دوره های خارج از اوج

بلیط Trenitalia در ساعات خارج از اوج ارزان تر است, در آغاز هفته, و در طول روز و اواسط هفته سفر قطار (سهشنبه, چهار شنبه, و پنجشنبه) اغلب ارزانترین قیمت را ارائه می دهند. با بهترین قیمت ها, در اوایل صبح و اوایل عصر در طول هفته قطارهای Trenitalia را طی نکنید (به دلیل بسیاری از مسافران تجاری). در صورت امکان از قطارهای Trenitalia در شبهای جمعه و یکشنبه خودداری کنید (مطلوب برای استراحت آخر هفته) و در طول تعطیلات عمومی و همچنین در تعطیلات مدرسه زیرا در این مواقع قیمت بلیط های Trenitalia به سرعت بالا می رود.

عدد 3: بلیط خود را برای Trenitalia سفارش دهید هنگام اطمینان از برنامه سفر خود

سرویس قطار Trenitalia تقاضای زیادی دارد. بلیط قطار Trenitalia Base بدون محدودیت قابل تعویض و اصلاح است و بلیط Economy Standard فقط یک بار قبل از تاریخ عزیمت قطار اصلاح می شود. شما نمی توانید بلیط های دیگر Trenitalia را تعویض یا بازپرداخت کنید, اما انجمن هایی در اینترنت وجود دارند که می توانید بلیط Trenitalia خود را دست دوم بفروشید. ذخیره توصیه قطار برای سفر Trenitalia رزرو زمانی است که از برنامه سفر خود اطمینان دارید.

عدد 4: بلیط های Trenitalia خود را در Save A Train خریداری کنید

Save A Train بیشترین پیشنهاد بلیط قطار در اروپا و جهان را دارد, ارزان ترین بلیط Trenitalia را می یابیم. ما به بسیاری از اپراتورهای راه‌آهن متصل هستیم و الگوریتمهای فناوری ما همیشه ارزانترین بلیط Trenitalia در ایتالیا را با استفاده از سایر اپراتورهای قطار به مقصد دیگر ارائه می دهد.. ما همچنین ممکن است گزینه های دیگری برای قطارهای Trenitalia بیابیم.

بلیط باری به فازانو

بلیط های Taranto به Fasano

بلیط میلان به فلورانس

بلیط های ونیز به میلان

 

قیمت بلیط Trenitalia چقدر است?

قیمت بلیط ترنیتالیا به عنوان مثال می تواند از 21 یورو در زمان تبلیغ شروع شود اما در آخرین لحظه به 97 یورو می رسد. قیمت بلیط Trenitalia به طبقه ای که انتخاب می کنید بستگی دارد و در اینجا یک جدول خلاصه از میانگین قیمت هر کلاس برای روم - ناپل وجود دارد / رم – میلان / میلان – سفرهای قطار فلورانس:

بلیط یک طرفه رفت و برگشت
استاندارد 21 € – 70 € 40 € – 130 €
حق بیمه 42 € – 90 € 78 € – 172 €
کسب و کار 47 € – 97 € 90 € – 190 €

 

بلیط میلان به ناپل

بلیط های فلورانس به ناپل

بلیط های ونیز به ناپل

بلیط های پیزا به ناپل

 

مسیرهای مسافرتی: چرا مصرف ترنیتالیا بهتر است, و با هواپیما سفر نکنید?

1) مزیت قطارهای Trenitalia با این واقعیت شروع می شود که می توانید در هر یک از شهرهایی که از آنجا سفر می کنید ، مستقیماً به مرکز شهر بروید و وارد شوید.. قطعا, این چیزی است که برای قطارها بسیار منحصر به فرد است, مخصوصاً اگر از رم سفر می کنید, میلان, فلورانس, ژنو, یا موناکو, این یک مزیت بزرگ برای Trenitalia است. با توجه به اینکه این سفر مستقیم به مرکز شهر انجام می شود, شما از ترافیک جلوگیری می کنید و هیچ چیز بدتر از اینکه در تعطیلات در ترافیک گیر بیفتید وجود ندارد.

وقتی صحبت از بلیط قطار Trenitalia است قیمت گذاری, قیمتها اغلب متغیر هستند. برخی از تبلیغات به شما امکان می دهند بلیط قطار ارزان دریافت کنید, اما در روزهای آخر قبل از عزیمت, قیمت ها بالاتر می رود بنابراین اگر سفر راحت را دوست دارید, ترنیتالیا برای شماست!

2) سفر با هواپیما مراحل امنیتی فرودگاه را دارد. این بدان معناست که شما باید حداقل باشید 2 ساعت قبل از عزیمت برنامه ریزی شده شما. با Trenitalia, فقط باید وارد شوید 30 دقیقه قبل. همچنین, شما باید از مرکز شهر به فرودگاه بروید. بنابراین, اگر کل زمان سفر را حساب کنید, Trenitalia همیشه در کل زمان سفر برنده می شود و همچنین اگر قیمت خود را به عنوان پول محاسبه کنید ، در قیمت باشید.

3) بعضی اوقات قیمت بلیط Trenitalia از قیمت بلیط هواپیما بالاتر است, اما مقایسه باید شامل شود که هر وسیله حمل و نقل به فرودگاه چقدر هزینه دارد. بعلاوه, در بعضی موارد, شما همچنین وقت آزاد می کنید مسافرت با قطار Trenitalia و در آخر با Trenitalia, هزینه چمدان ندارید.

4) در نهایت, هواپیماها یکی از دلایل آلودگی هوا است, در سطح مقایسه ای, قطارهای ترنیتالیا هستند بسیار دوستانه محیط زیست, و اگر یک هواپیما را با یک قطار مقایسه کنید, سفر قطار 20 برابر آلاینده کربن نسبت به هواپیماها است.

بلیط میلان به جنوا

بلیط های رم به جنوا

بلیط های فلورانس به جنوا

بلیط های ونیز به جنوا

 

تفاوت بین اقتصاد استاندارد چیست؟, حق بیمه, کسب و کار, و اجرایی در مورد Trenitalia?

Trenitalia چندین کلاس بلیط بلیط قطار ارائه می دهد که برای هر بودجه و نوع مسافر ساخته شده اند, آیا شما یک مسافر تجاری باشید, اوقات فراغت, یا هر دو.

تفاوت اصلی بین کلاس های بلیط قطار Trenitalia عدم انعطاف پذیری در تغییر بلیط است, قیمت, و خدمات. علاوه بر این, بلیط قطار استاندارد Economy ارزانترین و انعطاف پذیرترین راه برای سفر در ایتالیا است.

بلیط های استاندارد اقتصادی Trenitalia:

Trenitalia بلیط قطار استاندارد اقتصادی ارزان ترین قیمت تمام کرایه های Trenitalia است. بهتر است این بلیط قطار را از قبل رزرو کنید زیرا بلیط های پایه قیمت پایین دارند – آنها به سرعت می فروشند. مسافرانی که بلیط قطار استاندارد دارند ، می توانند چمدان هایی را که در فضای چمدان جا می گیرند ، بگیرند, به صورت رایگان و می توانند بلیط قطار خود را قبل از عزیمت لغو کرده و بازپرداخت جزئی دریافت کنند (شارژ کسر از 20%).

بلیط های پریمیوم اقتصادی Trenitalia:

این کلاس بلیط قطار از نوع بلیط استاندارد Trenitalia گران تر است, را بلیط اقتصادی Trenitalia Premium خدمات اضافی ارائه می دهد. این نوع بلیط قطار در قطارهای پر سرعت Trenitalia موجود است و فقط یک بار قبل از تاریخ عزیمت امکان تغییر زمان و تاریخ را دارد.

علاوه بر مزایای بلیط قطار استاندارد, بلیط های Trenitalia Economy Premium صندلی های دلپذیری با فضای پا و صندلی های خوابیده بیشتر در سفرهای طولانی ارائه می دهند. بالاتر از همه, سه منوی غذایی وجود دارد که می توانید از آنها انتخاب کنید و یک وعده غذایی سبک و نوشیدنی به صندلی شما روی صندلی قطار Trenitalia ارائه می شود..

بلیط های تجاری Treintalia:

در بلیط تجاری Trenitalia با این وجود خریداران می توانند از تمام مزایایی که در بالا نوشتیم بهره مند شوند, مسافران Trenitalia Business Premier از بسیاری از کیف های چمدان بهره مند می شوند, صندلی های چرمی ارگونومیک راحت, اتاق خواب طولانی, و سه منوی غذایی برای انتخاب. علاوه بر این, شما در قطارهای Trenitalia دیوارهایی برای حفظ حریم خصوصی و منطقه ای ساکت در مناطق تجاری مشخص شده برای تجارت دارید.

بلیط های Treintalia اجرایی:

در بلیط اجرایی Trenitalia خریداران می توانند علاوه بر صندلی های چرمی با چرم ارگونومیک گسترده تر ، از تمام مزایای ذکر شده در بالا نیز استفاده کنند تا سر خود را دراز بکشند و از دیدگاه ایتالیا به راحتی لذت ببرند..

 

آیا اشتراک Trenitalia وجود داردارتباط?

پاس برای ایتالیا وجود دارد, اما فقط اگر به عنوان گزینه ای ارزان قیمت پیشنهاد می شود ، اگر قصد دارید سفرهای بیشتری را آموزش دهید ، توصیه می شود 14 روزها, اشتراک این امکان را می دهد تا ایتالیا را با قطار و پاس های ویژه اکتشاف کنید. وجود دارد 3 عبور سطح در دسترس است: ساده, راحتی, و اجرایی و می توانید تعداد سفرهای مختلف را انتخاب کنید 3 به 10 و نوع قطار را از سرعت بالا Frecce گرفته تا حمل و نقل بین المللی و EuroCity انتخاب کنید.

پاس در قالب کاغذ موجود است و باید درون آن فعال شود 11 ماه از روز خرید.

 

چند ساعت قبل از عزیمت Trenitalia برای رسیدن به?

برای اینکه قطار Trenitalia خود را طی کنید و به موقع درست باشید, راه آهن توصیه می کند حداقل 30 دقایقی قبل از حرکت قطار شما. در واقع ما در Save A Train هستیم, معتقدم که این زمان کافی است و می توانید از مغازه ها نیز لذت ببرید و موارد مورد نیاز خود را تهیه کنید سفر قطار تا حد ممکن صاف باشد.

 

Trenitalia tickets

 

بلیط میلان به رم

بلیط های فلورانس به رم

بلیط پیزا به رم

بلیط های ناپل به رم

 

برنامه قطار Trenitalia چیست؟?

این یک سوال سخت است اما سوالی است که Save A Train می تواند به طور کامل و در زمان واقعی به آن پاسخ دهد. با جزئیات به صفحه اصلی ما بروید, مبدا و مقصد خود را در ایتالیا تایپ کنید, و شما می توانید دقیق ترین برنامه قطار Trenitalia وجود دارد. قطارهای ترنیتالیا از همان اوایل کار می کنند 6 هستم تا به 11 عصر از میلان به بولونیا, برای روشن کردن بیشتر قطارهای Trenitalia تا اواخر عصر با قطار هر نیم ساعت یا تقریباً حرکت می کنند.

بلیط میلان به ونیز

بلیط های پادوا به ونیز

بلیط بولونیا به ونیز

بلیط های رم به ونیز

 

کدام ایستگاه ها توسط Trenitalia سرو می شوند?

Trenitalia تمام ایتالیا را در بر می گیرد, با این حال, ایستگاه های بزرگ ملی میلان هستند, رم, ونیز, ناپل, تورین, چرند, ژنو, فلورانس, و Verona. وجود دارد 11 ایستگاه های بین المللی: 5 ایستگاه های قطار Trenitalia در سوئیس و 6 ایستگاه در فرانسه و تعداد کمی در اتریش و آلمان و کرواسی. بنابراین بدیهی است که شما می توانید با خیال راحت و سریع از بین مناطق زیبای اروپایی سفر کرده و مناظر ایتالیایی را تحسین کنید بدون اینکه چیزی را از دست بدهید!

ایستگاه مرکزی قطار در میلان در شلوغ ترین هتل واقع شده است پیازا Duca دائوستا. ایستگاه قطار از نظر معماری چشمگیر بوده و توسط آسمان خراش ها احاطه شده است. بنابراین در حالی که منتظر سوار شدن به قطار Trenitalia هستید می توانید پیاده روی کنید و مجسمه های شگفت انگیز را تحسین کنید.

ترمینی رم یکی از بزرگترین ایستگاه های قطار در اروپا است. درست در حوالی حمامهای دیوکلتین در روم باستان واقع شده است. ورودی ترمینال از Piazza dei Cinquecento است. وجود دارد 29 سکوهای موجود در ترمینال و دفتر بلیط قطار Trenitalia در لابی ایستگاه است.

ایستگاه قطار فلورانس, سانتا ماریا, یک پیاده روی کوتاه از Duomo و جاذبه های مهم در شهر قدیمی فلورانس است. این ایستگاه بعد از کلیسای سانتا ماریا نوولا درست در ورودی آن نامگذاری شده است. بنابراین, شما می توانید به راحتی چند لحظه زیبا در شهر قدیمی دزدیدید, قبل از ادامه دادن ماجراجویی بعدی در ایتالیا.

ترمینال ناپل در شرق شهر قدیمی است. اگر می خواهید تعدادی درست کنید سفرهای روزانه از ناپل به پومپی یا سورنتو, سپس مطمئناً در ایستگاه قطار ناپل برای قطار خود متوقف خواهید شد.

اگر مطمئن نیستید که کدام ایستگاه قطار در شهری که بازدید می کنید انتخاب کنید, ما در سایت خود همه ایستگاه ها را به اکثر شهرهای بزرگ تبدیل کرده ایم, بنابراین الگوریتم ما ایستگاه مناسبی را برای عزیمت و رسیدن به آنجا انتخاب می کند.

 

سؤالات متداول در مورد ترنیتالیا

چه چیزی را باید با خود به Trenitalia بیاورم?

به همان اندازه مهم است که خود را به سفر Trenitalia ضروری است. در بالای آن مطمئن شوید که سند سفر Trenitalia خود را روی تلفن خود چاپ کنید و یا گذرنامه معتبر را باید داشته باشید و همیشه داشتن بیمه مسافرت خوب است.

چه شرکتی صاحب Trenitalia است?

ترنیتالیا متعلق به دولت ایتالیا است و بخشی از FS Italiane Group است.

به Trenitalia سؤالات متداول درباره کجا می توانم با Trenitalia بروم?

منطقه ای, شهر بزرگ, و قطار بین المللی, قطارهای Trenitalia می توانند شما را به هر نقطه ایتالیا و کشورهای منتخبی که با ایتالیا مرز دارند برسانند. مثلا, با قطارهای پر سرعت Trenitalia می توانید به فرانسه و سوئیس سفر کنید.

روش های شبانه روزی برای Trenitalia چیست?

رزرو بلیط قطار و شبانه روزی Trenitalia هرگز آسان نبوده است. شما می توانید در آخرین لحظه بصورت آنلاین و حداکثر بلیط بلیط Trenitalia خود را به راحتی خریداری کنید 1 ساعت قبل از عزیمت قطار. برای شبانه روزی, تمام آنچه شما نیاز دارید یک گذرنامه و همچنین ارائه کد PNR است (6-کد رقمی). برای روشن شدن, کد PNR در ایمیل تأیید رزرو همراه با بلیط الکترونیکی برای شما ارسال می شود. دیگر لازم نیست بلیط قطار را از قبل چاپ کنید زیرا در تلفن همراه شما موجود است و به ایمیل تأیید وصل شده است, و کنترل کننده قطار همچنین می تواند بلیط خود را با نام خود در بدترین حالت تأیید کند.

چه خدمات در Trenitalia?

قطارهای Trenitalia دارای یک کافه بار در قطار هستند که به نوشیدنی ها و غذاهای سبک اختصاص دارد. این منو شامل ساندویچ است, تراشه های شکلات, تنقلات, میله های شکلات, قهوه, شکلات داغ, و چای می توانید در این اتومبیل ریلی رستوران بخورید و بنوشید یا آنچه را که خریداری کرده اید به صندلی خود برگردانید. اگر به تجارت سفر می کنید, حق بیمه, یا کلاس اول می توانید یک نوشیدنی خوشامدگویی رایگان را از یک گزینه انتخاب کنید 9 نوشیدنی های موجود و یک شیرین, مورد پسند, یا میان وعده بدون گلوتن. در همه قطارهای Trenitalia, در کنار صندلی شما شکاف های برق وجود دارد.

بیشترین سؤالات متداول در مورد Trenitalia – آیا من مجبورم از قبل صندلی را روی Trenitalia رزرو کنم?

وقتی بلیط Trenitalia را رزرو می کنید, یک صندلی به طور خودکار به شما اختصاص داده می شود و شما نمی توانید هنگام انجام رزرو یک صندلی ویژه رزرو کنید. اگر هنگام قطار صندلی های رایگان وجود دارد, شما مجاز به حرکت در اطراف هستید, صندلی ها را عوض کنید, و فضای متفاوتی دارند.

آیا اینترنت TF در داخل Trenitalia وجود دارد?

وقتی بلیط Trenitalia خود را از قبل خریداری می کنید, شما می توانید لذت ببرید اینترنت وای فای رایگان در همه قطارها و کلاسهای Trenitalia frecciarossa.

 

Trenitalia tickets

 

در نتیجه, اگر تا اینجا رسیده اید, شما می دانید که همه چیز در مورد قطارهای Trenitalia می دانید و آماده خرید بلیط قطار Trenitalia هستید SaveATrain.com.

 

بلیط های قطار برای این اپراتورهای راه آهن داریم:

DSB Denmark

DSB دانمارکی

Thalys railway

تالیس

eurostar logo

یورو استار

sncb belgium

SNCB بلژیک

intercity trains

قطارهای بین شهری

SJ Sweden Trains

SJ سوئد

NS International Cross border trains

NS بین المللی هلند

OBB Austria logo

OBB اتریش

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF اویگو

NSB VY Norway

NSB در مقابل نروژ

Switzerland Sbb railway

SBB سوئیس

CFL Luxembourg local trains

CFL لوکزامبورگ

Thello Italy <> France cross border railway

عمیق تر

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE آلمان

European night trains by city night line

قطار شب

Germany Deutschebahn

دویچه بان آلمان

Czech Republic official Mav railway operator

ماو چک

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

به Trenitalia

آرم eurail

Eurail

 

آیا می خواهید این صفحه را در سایت خود جاسازی کنید? اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-trenitalia%2F%0A%3Flang%3Dfa – (به پایین بروید تا کد قراردادن), یا فقط می توانید مستقیماً به این صفحه پیوند دهید.

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیماً به صفحات جستجوی ما راهنمایی کنید. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml و شما می توانید تغییر دهید / د به / FR یا / ES بیشتر و زبان.
کپی رایت © 2021 - ذخیره یک قطار, آمستردام, هلند
هنوز بدون حضور را ترک کنید - دریافت کوپن و اخبار !