زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 30/04/2021)

ناپل فوق العاده است, شهر ناب ایتالیایی. این است که با پر از تپه, ساختمان های قدیمی, و دیگر شگفتی های کوچک و زیبا. آن است که اساسا شهر ایتالیا مناسب برای هر کسی می خواهد به تجربه روح معتبر ایتالیایی و بهترین سفرهای یک روزه از Naples.

با این حال, این است که همه نمی. شما نیاز به رفتن به ناپل برای پیتزا با شکوه آنها درست می کنند. پیتزا هستند روزمره نه از نوع شما می توانید در هر جای دنیا پیدا. پیتزا ناپولی چیزی منحصر به فرد است و دارای طعم و مزه که نمی توان همسان.

اما اینگونه نیست!. اگر شما به خودتان پیدا کنید در ناپل, شما باید تمام وقت خود را صرف حیرت در زیبایی از شهر و خوردن پیتزا با شکوه خود را. شما همچنین نیاز به بازدید از محیط اطراف. به این دلیل که ناپل دارای برخی از ترین محیط زیبا در تمام ایتالیا. از ویرانه شهر پمپی عظیم به زیبا و ساحل Amalfi قابل درک معروف - شما می توانید بسیاری را ببینید.

با این فرض, ما فکر می کنیم شما با دادن لیست نهایی از هفت بهترین سفرهای یک روزه از Naples کمک, ایتالیا. اجازه دهید ما شروع:

 

1. یکی از سفرهای بهترین روز از ناپل: خرابه های هرکولانیوم

ما می خواستیم به شروع با آشکار است اما کمتر آشکار نیست. هرکولانیوم پسر عموی کمتر معروف از شهر پمپی است. در حال حاضر معروف 79 فوران AD کوه وزوویو نابود هر دو شهر پمپی و هرکولانیوم همسایه.

با این حال, امروز, همه افتخارات به شهر پمپی رفتن. تقریبا هر فرد در جهان می داند چه شهر پمپی است, ولی تعداد کمی می دانم در مورد هرکولانیوم. این شرم بزرگ است اگر شما از ما بخواهید.

اول از همه, هرکولانیوم است حفظ. وقتی به آنجا رسیدی, شما را پیدا خواهد بسیاری از خانه ها و بناهای تاریخی دیگر تقریبا سالم.

دومین, هرکولانیوم به ندرت شلوغ. همانطور که قبلا هم گفته, این خرابه هستند کمتر شناخته شده و بازدید شده در اعداد کوچکتر. همچنین کوچکتر و ساده تر است برای دیدن با جزئیات بیشتر.

بازدید هرکولانیوم بسیار آسان است, مانند قطارها رفتن به آن را از Naples هر ساعت یا. شما حتی نمی باید در مورد زمان نگران به عنوان به شما مقدار زیادی از آن برای دیدن این خرابه.

میلان به قطار ناپل

فلورانس به قطار ناپل

ونیز به قطار ناپل

پیزا به قطار ناپل

 

The Ruins Of Herculaneum

 

2. شهر پمپی

حتی اگر هرکولانیوم زیبا تر است, در نظر ما, شما می توانید شهر پمپی را از دست ندهید. خوب, بهترین سفرهای یک روزه از Naples همیشه باید شامل هر دو شهر پمپی و هرکولانیوم.

تمام شهرستان ناپل در سایه کوههای آتشفشان توانا زندگی می کند. با این حال, تنها شهر پمپی واقعا می توان گفت که آن را می داند ممکن است از کوههای آتشفشان. شما می توانید کوه را زمانی که در پمپی, و شما واقعا می تواند درک قدرت از آتشفشان فعال در اروپا تنها.

هنگامی که شما به شهر پمپی رفتن, شما نیاز به آماده شود. محل عظیم تر از بسیاری از مردم فکر می کنند است, بنابراین شما باید برای رفتن وجود دارد به عنوان اوایل به عنوان شما می توانید. بالای آن, اگر شما در تابستان, آن را بسیار گرم است, بنابراین شما را به مقدار زیادی آب نیاز.

با این حال, رسیدن به شهر پمپی ساده ترین بخش این است. شما به سرعت می توانید آن را از Naples رسیدن قطار از طریق, می رود که در طول روز وجود دارد.

ناپل به قطار پمپی

توره دل یونانی قطار به شهر پمپی

شهر پمپی به قطار نوسرا پایین

قطار به سالرنو نوچرا اینفریوره

 

Pompeii Best Day Trips from Naples

 

3. یکی از سفرهای بهترین روز از ناپل: کوه وزوویو

به طور طبیعی, هیچ سفر به ناپل می تواند کامل بدون دیدن وزوویو. شما به معنای واقعی کلمه نمی تواند بدون دیدن آن به دلیل اندازه عظیم آن است که می تواند تقریبا از هر جایی در ناپل دیده رفتن.

با این حال, شما می تواند بهترین آن را تجربه از دور است, اما ایستاده بر روی آن. کوه بسیار بلند است, اما شما هنوز هم می توانید یک تور های سازمان یافته را و پیاده روی تا در یک ساعت یا کمتر. شما را پیدا خواهد آن را به چالش کشیدن, اما تجربه شما را در بالا به طور کامل به ارزش آن.

برای رسیدن به کوه وزوویو, همه شما نیاز است را به یک قطار سریع از Naples که شما را در نزدیکی پایین به ایستگاه ارکولانو Scavi. سپس شما نیاز به یکی از VESUVIO اکسپرس اتوبوس هایی که به نقطه شروع از متوسط ​​رفتن افزایش چالش کشیدن.

قطار به سالرنو Mercato سان سورینو

پسکارا به قطار ناپل

Bracciano به قطار Manziana

سانتا مارینلا به قطار Bracciano

 

Mount Vesuvius

 

4. Positano را در ساحل Amalfi

کل Amalfi ساحل است فقط التماس به دیده می شود. هنگامی که شما به وجود, شما به سرعت متوجه چرا. صخره های عظیم می هیبت الهام بخش, و زیبایی از دریا وصف ناپذیر است.

شما نیاز به یه قطار بگیر سوار شدن به هم سورنتو یا سالرنو. سپس شما می توانید یک اتوبوس یا اجاره ماشین برای رفتن بیش از جاده ها کوچک است که گذشتن از ساحل Amalfi.

Positano را درست در وسط از ساحل است و بیشتر از این است شهر زیبا بر روی آن. اگر تا به حال هر عکس از شهرهای ساحل Amalfi دیدم, شما به احتمال زیاد دیده Positano را. شهرت است که این شهرستان را احاطه کرده است که سزاوار, به عنوان مناظر نفس گیر است.

Bari به قطار ناپل

قطار قدرت به ناپل

سالرنو به قطار ناپل

تارانتو به قطار ناپل

 

 

5. یکی از سفرهای بهترین روز از ناپل: سورنتو

سورنتو یک شهر کوچک که در طرف مقابل از ساحل Amalfi نشسته است. بنابراین به ناپل نزدیک, و شما همچنین می توانید به راحتی آن را از طریق رسیدن قطار محلی خطوط.

شهر دارای یک زن و شوهر از سواحل قابل توجه و یک شهر با شکوه قدیمی. اکثر مردم رفتن به سورنتو, برای دریا و صخره وحشتناک, اما برای تاریخ. سورنتو است که واقعا یک شهر قدیمی ناب ایتالیایی. این است که بسیار کوچکتر از ناپل است که درست قدیمی روح ایتالیایی تنها کوچک شهرستانها ایتالیایی از سمت جنوب می تواند داشته باشد و.

بالای آن, تو باید قطعا بازدید سورنتو در یکی از بهترین سفرهای یک روزه خود از Naples دلیل کاپری. جزیره کاپری است نزدیک و یکی از مهمترین و جزایر کوچک و زیبا شما همیشه خواهید دید است که تا بحال.

فوجیا به قطار ناپل

ورزشگاه تیوولی به قطار ناپل

Temoli به قطار ناپل

لچه به قطار ناپل

 

Sorrento Best Day Trips from Naples

 

6. جزیره از Ischia

چندین جزیره زرق و برق دار فراگیر ناپل. با این حال, تا کنون یکی از زیبا ترین ایسچیا است, و در اینجا است که چرا:

  • ایسچیا بزرگترین جزیره در خلیج ناپل است
  • ایسچیا همه را دارد: سواحل, آب های حرارتی, رستوران ها, و ساختمان های با شکوه

این بهترین مکان برای استراحت و آرامش در ناپل است. شما همچنین می توانید به آن را به سرعت با در نظر گرفتن یک قایق از مرکز Naples از.

سالرنو به قطار Maratea

Bari به قطار Maratea

ناپل به قطار Maratea

قطار قدرت به Maratea

 

Island Of Ischia

 

7. Reggia دی کسرتا: ایتالیایی ورسای

آنها این عظیم پاسخ نمی 1200 کاخ ورسای اتاق ایتالیایی برای هیچ چیز. قصر با راه پله به یاد ماندنی پر و یک است میراث جهانی یونسکو. همچنین شما می خواهد پیدا کردن آپارتمان سلطنتی اسراف و مجموعه ای از presepi - کریسمس قندهای گیاهی ناپل.

در مجموع, شما نمی توانید به اشتباه با مراجعه به این کاخ عظیم. شما می توانید یک قطار از ایستگاه مرکزی در ناپل و بیرون در ایستگاه کسرتا. این بنا فقط یک پیاده روی کوتاه پس از آن است.

ناپل به قطار کسرتا

سالرنو به قطار کسرتا

قدرت به قطار کسرتا

Bari به قطار کسرتا

 

Versailles Best Day Trips from Naples

 

بنابراین, وجود دارد شما آنها را, در هفت بهترین سفرهای یک روزه از Naples. اگر می خواهید واقعا تجربه زیبایی از ناپل, شما نیاز به رفتن در تمام این سفرها. همچنین, اگر شما می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر, احساس رایگان برای تماس ذخیره یک قطار.

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “7 بهترین سفرهای یک روزه از Naples ایتالیا” بر روی سایت شما? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Fbest-day-trips-naples٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و شما می توانید تغییر دهید / د به / FR یا / ES بیشتر و زبان.