Čas na čtení: 6 minut
(Aktualizováno: 30/04/2021)

Neapol je skvělý, typický italský obec. To je naplněné kopce, staré budovy, a další drobné a roztomilé divy. Je to v podstatě ideální italské město pro každého, kdo chce zažít autentickou italskou ducha a nejlepší výlety z Neapole.

nicméně, to není všechno. Musíš jít do Neapole velkolepé pizzy oni dělají. Pizzy nejsou každodenní druh najdete kdekoliv na světě. Napoli pizza je něco jedinečného a může se pochlubit chuť, která nemůže být uzavřeno.

Ale my jsme odbočil. Ocitnete-li se v Neapoli, byste neměli trávit veškerý svůj čas obdivoval krásu města a jíst svou slavnou pizzu. Také je potřeba k návštěvě okolí. To je proto, Naples se může pochlubit jedněmi z nejkrásnějších prostředí v celé Itálii. Od masivních Pompejí ruiny malebného a pochopitelně známého pobřeží Amalfi - můžete vidět hodně.

S tím na mysli, jsme si mysleli, by vám pomoci tím, že vám konečný seznam sedmi nejlepších jednodenní výlety z Neapole, Itálie. Nech nás začít:

 

1. Jeden z nejlepších jednodenních výletů z Neapole: Troskách Herculaneum

Chtěli jsme začít ne s zřejmé, ale méně zřetelné. Herculaneum je méně slavný bratranec Pompejí. Nyní slavný 79 AD erupce Vesuvu zničil jak Pompeje a Herculaneum sousední.

nicméně, dnes, všechny pocty jít do Pompejí. Téměř každý člověk na světě ví, co je Pompeje, přesto velmi málo ví o Herculaneum. To je velká škoda, pokud se zeptáte nás.

Nejdříve, Herculaneum je zachována. Když se dostanete tam, najdete většinu domů a dalších památek téměř beze změny.

Druhý, Herculaneum je zřídka přeplněné. Jak jsme již uvedli, Tyto ruiny jsou méně známé a jsou navštěvovány v menším počtu. To je také menší a lépe vidět ve větším detailu.

Návštěva Herculaneum je velmi snadné, tak jako vlaky přejít k němu z Neapole každou hodinu nebo tak,. Vy ani nemusíte starat o čas, protože budete mít spoustu z toho vidět tyto ruiny.

Milán Neapol Vlaky

Florence na Naples vlaků

Venice do Naples Vlaky

Pisa do Naples Vlaky

 

The Ruins Of Herculaneum

 

2. Pompeje

Přestože Herculaneum je krásnější, podle našeho názoru, nemůžete minout Pompeje. Dobře, nejlepší výlety z Neapole musí vždy obsahovat jak Pompeje a Herculaneum.

Celé město Neapol žije ve stínu mocného Vesuvius. nicméně, Pouze Pompeje může opravdu říci, že zná sílu Vesuvius. Můžete vidět na horu, když v Pompejích, a můžete opravdu pochopit sílu pouze aktivní vulkán v Evropě.

Když jdete do Pompejí, musíte být připraveni. Místo je masivnější, než si většina lidí myslí,, takže budete muset jít tam tak brzy, jak můžete. Navíc, pokud jdete v létě, je to velmi horké, takže budete muset přinést hodně vody.

nicméně, dostat do Pompejí je nejjednodušší část. Můžete rychle dostat ji z Neapole přes vlak, která je tam po celý den.

Neapol Pompeje Vlaky

Torre Del Greek vlaky do Pompejí

Pompeje na Nocera Lower Vlaky

Vlaky do Salerno Nocera Inferiore

 

Pompeii Best Day Trips from Naples

 

3. Jeden z nejlepších jednodenních výletů z Neapole: Vesuv

Přirozeně, žádná návštěva do Neapole může být úplná bez návštěvy Vesuv. Doslova nemůže jít, aniž by viděl to kvůli jeho masivní velikosti, které lze vidět z téměř kdekoli v Neapoli.

nicméně, můžete nejlépe zažít to není zdaleka, nýbrž stojící na něm. Hora je velmi vysoká, ale stále můžete vzít organizovanou prohlídku a výlet do jedné hodiny nebo méně. Zjistíte, že náročné, ale zážitek budete mít v horní části je zcela stojí za to.

Chcete-li dosáhnout na Vesuv, vše, co potřebujete, je vzít rychlík z Neapole, který vás zavede v dolní stanice Ercolano Scavi. Pak je třeba, aby se jeden z následujících Vesuvio Express autobusy, které jdou do výchozího bodu mírně náročný výlet.

Vlaky do Salerno Mercato San Severino

Pescara do Naples Vlaky

Bracciano na Manziana Vlaky

Santa Marinella se Bracciano Vlaky

 

Mount Vesuvius

 

4. Positano na pobřeží Amalfi

Celá pobřeží Amalfi je jen prosit, aby byl viděn. Poté, co se tam, rychle uvědomit, proč. Mohutné skály jsou hrůza inspirující, a krása moře je nepopsatelný.

Musíš jet vlakem jezdit buď Sorrento nebo Salerna. Pak si můžete vzít autobus nebo si pronajmout auto jít přes drobné silnice, které procházejí přes pobřeží Amalfi.

Positano se nachází přímo v centru na pobřeží a je nejvíce krásné město na něm. Pokud jste někdy viděli nějaké obrázky z měst na pobřeží Amalfi, jste s největší pravděpodobností vidět Positano. Sláva, která obklopuje město je zasloužená, jako krajina je ohromující.

Bari do Naples Vlaky

Výkonové Vlaky do Neapole

Salerno do Naples Vlaky

Taranto do Naples Vlaky

 

 

5. Jeden z nejlepších jednodenních výletů z Neapole: Sorrento

Sorento je malé městečko, které se nachází na opačné straně pobřeží Amalfi. Je tedy blíže k Neapoli, a také můžete velmi snadno dostat ho přes osobní vlak čáry.

Město se může pochlubit několik pozoruhodných pláží a nádherné staré město. Většina lidí přejít na Sorrento, ne za mořem a děsivé útesy, ale pro historii. Sorrento je skutečně ztělesněním staré italské město. To je mnohem menší než Neapoli a je to pravda staré italský duch jen malá italská města z jihu může mít.

Navíc, měl by jsi Určitě navštivte Sorrento na jednu ze svých nejlepších jednodenních výletů z Neapole, protože Capri. Isle of Capri je blízko a je zdaleka jedním z nejkrásnějších ostrůvků budete někdy vidět.

Foggia do Naples Vlaky

Tivoli do Naples Vlaky

Temoli do Naples Vlaky

Lecce do Naples Vlaky

 

Sorrento Best Day Trips from Naples

 

6. Ostrově Ischia

Několikaleté nádherný ostrovů Surround Naples. nicméně, zdaleka nejkrásnější z nich je Ischia, a tady je důvod, proč:

  • Ischia je největším ostrovem v Neapolském zálivu
  • Ischia má všechno: pláže, termální vody, restaurace, a nádherné budovy

Je to nejlepší místo pro relaxaci v Neapoli. Můžete také dostat se do toho rychle tím, že loď od centra Neapole.

Salerno na Maratea Vlaky

Bari do Maratea Vlaky

Neapol Maratea Vlaky

Výkonové Vlaky do Maratea

 

Island Of Ischia

 

7. Reggia di Caserta: Italská Versailles

Neříkají to masivní 1200 pokoj palác italské Versailles k ničemu. Palác je naplněna monumentální schodiště a je Seznam světového dědictví UNESCO. Najdete zde také četné královské apartmány a sbírku presepi - betlémů v Neapoli.

Celkem vzato, nemůžete pokazit tím, že navštívíte tento obrovský palác. Můžete jet vlakem z hlavního nádraží v Neapoli a vystoupit na stanici Caserta. Palác je jen kousek nato.

Naples do Caserta Vlaky

Salerno na Caserta Vlaky

Napájení Caserta Vlaky

Bari do Caserta Vlaky

 

Versailles Best Day Trips from Naples

 

Tak, tam je máte, Sedm nejlepších výlety z Neapole. Chcete-li opravdu poznat krásu Neapoli, budete muset jít na všech těchto cest. Taky, Chcete-li se dozvědět více, neváhejte kontaktovat Uložit vlak.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “7 Nejlepší den cesty z Neapole v Itálii” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-naples/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)