Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 11/08/2023)

Cestovatelé, kteří hledají nejlepší Canal a říční loď Prázdniny v Evropě může v klidu s vědomím má Evropa úžasné památky. nicméně, vědět, kam jít za nejlepší plachtění dovolená vůbec, budete muset udělat nějaký výzkum. Existuje pět zemí s fantastickým kanálu a parníku možností rekreačních.

Můžete je navštívit všechny, nebo vybrat ten, který apeluje na vás nejvíce. Co je jisté je to, že budete mít nějaké slavné kanál a říční projížďky na těchto svátků. Zde jsou naše top pět nejlepších kanál a říční dovolená v Evropě:

 

1. Canal a říční loď svátky v Francie

Francie je krásná země s mnoha možných destinací pro kanál nebo parníku Dovolená. Několik francouzských regionů vyniknout v tomto ohledu: MIDI, oblast Akvitánie, a Camargue. Každý z nich má své jedinečné vlastnosti,.

Prvním z nich je Canal du Midi, světového kulturního dědictví UNESCO a nejstarší umělé vodní cesty v Evropě, který stále sleduje svůj původní kurz. Tato práce Pierra Paula Riqueta byla dokončena v roce 1681. Při cestě, plavba po Midi, vidíte Le Somail a Carcassonne, dvě půvabné středověké osady. A pokud máte rádi dobré jídlo a skvělá vína, můžete zkusit Midi slavný Minervois a Corbieres, a cassoulet, A místní pochoutka.

Jižní Francie Camargue je o něco více moderní, s krásným slunečné klima a blízkost Středozemního moře. I když jste na cestách v Camargue, můžete studovat na svěží přírody a ptactva. A co víc, v městských oblastech existují také okouzlující malé kavárny vidět.

Konečně, Aquitaine bude zachycovat vaše srdce, jak si plavba přes jeho svůdných údolími, podívat se na vodopády a úchvatné útesy. K dispozici je velké množství cest, aby přijaly, včetně splutí řeky Charente. Ve Francii, každá cesta užíváte je okouzlující, a prožívání plně je skvělý pocit.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

 

2. Canal a říční loď svátky v Itálie

Když si myslíte, kanálů a Itálií, První věc, která přijde na mysl, je Benátky. Benátské laguně je obrovská, proplout s kanály, a nabízí jedinečný zážitek pro návštěvníky kteří mají rádi lodičky. Ale ještě víc než plachtění kanály samotného Benátkách, Italské pobřeží je zdůraznit sám.

Pro začátečníky, můžete navštívit kouzelné ostrovy Torcello, Burano, a Murano, které mají hodně co nabídnout. Jestli chceš, trávit čas v jednom ze svých mnoha specializovaných obchodech. Pokud ne, vždy můžete plout na město samotné Benátky. Každý vodní je krásná jeden tam, zvláště když počasí je dobré. Přejít na řece Brenta nebo Sile řeky více scénické prohlídky v italštině venkov.

Itálie má hodně co nabídnout se svými krásnými řekami, a kanály Benátek jsou must-viz. Chcete-li vidět to nejlepší z evropských památek a nádherných vodních cest, najdete je v Itálii.

Florence k Římu Vlaky

Naples do Říma Vlaky

Florence na Pisa vlaků

Řím Benátky Vlaky

 

 

3. Canal a říční loď svátky v Německo

Canal and River Boat Holidays in Germany

 

Německo nemusí být na prvním místě si myslíte o tom, kdy jsou uvedeny nejlepší kanál a říční dovolenou v Evropě. nicméně, tato země je daleko od chybí krásné vodní cesty, aby prozkoumala. Oba regiony vystupovat od zbytku: Mecklenburg a Braniborsko, s jejich fascinující kanály a jezera obklopená bujné lesy.

co je obzvláště půvabné je to, že po cestě můžete vidět úžasné paláce, středověké hrady, a kuriózní stará města. A ti, kteří milují přírodu, si nepochybně užijí nedotčenou divočinu a bohatství divoké zvěře.

Berlin sám má více mostů než Benátky dokonce dělá, a téměř 100 kanály, aby prozkoumala. nicméně, Váš německý kanál a člun dovolená dobrodružství by také trvat na Postupim a Braniborsko. Nenechte si ujít příležitost prozkoumat Německo v tomto jedinečném a relaxační způsob.

Berlín do Potsdam Vlaky

Berlín do Hamburk Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Berlín do Mnichova Vlaky

 

4. Belgie

Belgie má velký bonus na své straně, pokud jde o nejlepší dovolenou na kanálech a člunech v Evropě. Tento bonus je Vlámský region a krásu svých vodních cest. Zatímco belgické vodní cesty nejsou tradičním smyslu úchvatnými venkovském prostředí, mohou určitě se dostanete do některých zajímavých míst.

Například, Bruges je jistě stojí za návštěvu, a prozkoumávat ji kanály dělá výlet ještě více vzrušující. Ve vzduchu v Bruggách je určitá romantika, podobně jako Benátky. A půvabné středověké struktury a čokoláda obchody jen přidat do atmosféra.

Pak je tu Ypres, ohromující místo plné historický význam a unikátních památek vlámských, zvuky, a příchutě. Plout si cestu k lahodné belgické ručně vyráběné čokolády, nebo živé a robustní belgická piva. Země vás přivítá s čistým potěšením pro všechny smysly.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

 

5. Nizozemí

Netherlands Best Canal and River boat Holidays

Žádný seznam Nejlepší evropské destinace může být kompletní bez Nizozemsku. Který obsahuje cíle, které nabízejí nejlepší kanál a říční dovolenou v Evropě. V zemi vodních cest měla najít své místo na seznamu, vzhledem k jeho ohromující výhled, vyhlídkové trasy, a jednoduchost a klid plachtění.

Holandská krajina a jeho vodní cesty nabízejí skvělý zážitek. Snad žádné jiné místo se nemůže pochlubit tak hladkou plavbou malé vesnice a vedle tolika krásných památek. Představte si, že kolem tradiční vyhlížející holandské větrné mlýny, s jejich rozeznatelný vzhled a šarm. Představ si při pohledu na tulipány vlnící se ve větru při průchodu frískou regionu.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

 

Plánování Riverboat dovolená v Evropě? Rezervujte Si Své Jízdenky Na Vlak s Uložit vlaku a nyní!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?? můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-canal-river-boat-holidays%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)