Čas na čtení: 7 minut
(Aktualizováno: 27/05/2022)

Rozsáhlé země Evropy jsou původem mnoha legend a pohádek, ohromující krajiny, a vesnice, které uchovávají starodávná tajemství. V blízkosti centrálních kosmopolitních měst nebo zastrčených za vápencové hory, počet malebných a fascinujících vesnic v Evropě je nekonečný. Dosud, existují 10 malebné vesnice v Evropě, jejichž krása a magie nahrazují všechny ostatní.

 

1. Koukni se, Švýcarsko

Nejkrásnější vesnice ve Švýcarsku, Guarda je malá vesnice, nachází se uprostřed zelených luk. Nad dolní částí údolí Engadin, nebo jak to místní nazývají, Engiadina vládne epickým švýcarským názorům. Je postaven na sluneční terase, 300 metrů nad údolím, hlídat všechny přicházející a přicházející, stejně jako starobylé tradice jako honí zimu pryč.

Bílé domy jsou zdobeny tradičními obrazy a starověké nápisy zvané sgraffiti. rétorománština, místní jazyk, přežil a dodnes se o něm mluví.

Města Basilej do města Chur vlakem

Bern do Chur vlakem

Turín do Tirano vlakem

Města Bergamo do města Tirano vlakem

 

Guarda, Switzerland Scenic Village

 

2. Malebné vesnice v Evropě: Cochem, Německo

Vesnice, která spí na břehu řeky Mosely. Hrázděné domy a malebné chaty podél úzkých uliček. Krásná na podzim, když zelené louky a stromy nosí svůj zlatý oděv, přidává kouzlo a malebné prostředí krásné Cochem.

Obklopen vinicemi a kopce, Vesnice Cochem je perfektní pro pohlednice. Nejlepší způsob, jak poznat vesnici a zachytit všechny malebné výhledy na vesnici, je na kole.

Vlakem do města Frankfurt nad Mohanem

Bonn do Cochem vlakem

Kolín nad Rýnem do Cochem vlakem

Města Stuttgart do Cochem vlakem

 

Scenic Villages in Germany Europe

 

3. Dinant, Belgie

Mezi strmými útesy, na břehu řeky Meuse, leží krásná vesnice Dinant v regionu Valonsko. Mlhavé počasí, zimní, nebo na jaře, Tato malá vesnice vypadá naprosto úžasně za každého počasí a denní doby. Nádherný výhled z útesu na vrcholku útesu je ještě krásnější.

Kopule Collegiale Notre-Dame De Dinant je výrazným prvkem v pozadí černých vápencových hor. Barevné domy a lodě vpředu, dokončete velkolepé výhledy.

Pokud máte více času, navštivte nedaleký hrad Crevecoeur, Zahrady Annevoie, a Chateau de Veves pro více pohledů jako pohlednice.

Brusel do Dinant vlakem

Antverpy do Dinant vlakem

Gent do Dinant vlakem

Liege do Dinant vlakem

 

Dinant, Belgium Scenic Village

 

4. Malebné vesnice v Evropě: Norcia, Itálie

Za obrannými zdmi, uprostřed zelených kopců, ve východním Umbrii, objevíte malebnou vesnici Norcia. Tato malá středověká vesnice je malebná a vypadá naprosto úžasně na jaře, když okolí kvetou v barevných tónech.

Kostely, Italské paláce, přidat k okouzlujícím výhledem na Norcii. Taky, řeka Nera je dalším místem k prozkoumání a Užijte si úchvatný výhled krásné Umbrie v Itálii. Na cestě nezapomeňte dávat pozor na slavné lanýže, a ochutnejte místní kuchyni špaget nebo frittata s lanýži. Je to prostě božské!

Milán do Řím vlakem

Vlakem do Florencie do Říma

Pisa do Říma vlakem

Neapol do Říma vlakem

 

Kissing couple in Norcia, Italy

 

5. Hladký, Nizozemí

Pokud cestujete do Holandska, abyste zachytili epická pole tulipánů, pak navštivte malebnou Lisse. Tato roztomilá vesnice je spravedlivá 45 minut od Amsterdamu.

Lisse je možná jednou z nejmenších vesnic v Nizozemsku, ale to je doma 7 milionu cibulovin vysazených každý rok v zahradách Keukenhof. Od konce března do poloviny května, tyto žárovky kvetou do krásných a barevných tulipánů. Tím pádem, Liss je nepochybně nejkrásnější na jaře a vy jste v nějaké nezapomenutelné záběry a výhledy.

Vlakem do Brém do Amsterdamu

Hannover do Amsterdam vlakem

Bielefeld do Amsterdam vlakem

Hamburk do Amsterdam vlakem

 

 

6. Malebné vesnice v Evropě: Svatý. Gilgene, Rakousko

Každý ví, magický Hallstatt, ale Rakousko je domovem mnoha krásných vesnic a měst. Jedna z nejmalebnějších vesnic v Evropě se nachází v Rakousku. Svatý. Vesnice Gilgen byla kdysi domovem rodiny Mozartů, a vesnice leží na břehu jezera Wolfgang.

Vesnici můžete prozkoumat pěšky nebo pěšky jízdní kolo, nebo lanovkou. Pokud se nebojíte výšek, pak se pohledy, které se otevírají z lanovky, doslova rozplynou. Scénické výhledy na vesnici byly určitě inspirací vídeňských umělců.

Mnichov do Salcburk vlakem

Vídeň do Salzburg vlakem

Graz do Salcburku vlakem

Linec do Salzburg vlakem

 

St. Gilgen, Austria Gorgeous Scenic Village in Europe

 

7. Svatý. Géniové, Francie

Domov francouzských lahůdek Foie Gras a lanýžů, malá vesnice St. Genius je 2 hodin od Bordeaux. To zaručuje krásné vinice v okolí, kde si můžete vychutnat sklenku kvalitního vína, když obdivujete malebnou vesnici a krajinu.

Svatý. Obec Genies má naši 10 malebné vesnice v Evropě díky strmým střechám kamenných domů. Dále, kostel z 12. století a hrad ze 13. století jsou přímo v centru obce. Klikatá cesta povede přes vesnici a její černě zbarvené kamenné domy k nejpůsobivějším vyhlídkám a místům.

Svatý. Genies líčí pohádkovou atmosféru, kterou je Francie požehnána. Můžete si užít scenérii dál výlet vlakem napříč Francií.

Nantes do Bordeaux vlakem

Paříž do Bordeaux vlakem

Lyon do Bordeaux vlakem

Marseilles do Bordeaux vlakem

 

Scenic Villages in Europe and St. Genies

 

8. Malebné vesnice v Evropě: Bibury, Anglie

Kamenné chaty se strmými střechami se zelenými loukami kolem dělají z Bibury jednu z nejkrásnějších vesnic v Evropě. Nezapomeňte jít po Arlingtonské řadě, nejpůvabnější pruh a krásné snímky.

Procházka vás zavede přímo zpět do života v 17. století v Bibury. Nejkrásnější vesnička v Anglii leží na břehu řeky Coln. To bylo kdysi nejlepším místem, jak pověsit vlnu z tkalcovských chat. Bibury země jsou ideální pro odpolední piknik nebo časnou ranní procházku, než davy turistů přeruší jejich klidnou a ospalou atmosféru.

Vlakem do Amsterdamu do Londýna

Vlakem do Paříže do Londýna

Berlín do Londýna vlakem

Vlakem do Bruselu do Londýna

 

Bibury, England houses

 

9. Lindau v Německu

Obec Lindau se nachází na hranici Rakouska s Německem, v bavorském Německu. Je to jeden z nejkrásnějších regionů pro podzim dovolená v Evropě. Na břehu Bodamského jezera, také známý jako Bodensee, tato vesnice je vlastně poloostrov, s mostem spojujícím pevninu a ostrov.

Některé z malebných výhledů na vesnici jsou ulice Maximilianstrasse, 13. století starý maják, a samozřejmě Staré Město, Altstadt.

Lindau je skrytý drahokam v Německu a vesnici, která rozhodně stojí za vaši návštěvu při vaší další cestě. Existují vlaky Eurocity z Mnichova, Zurich, a Stuttgart.

Berlín do Lindau vlakem

Mnichov do Lindau vlakem

Vlakem do Stuttgartu do Lindau

Curych do Lindau vlakem

 

Lindau In Germany Lake view

 

10. Malebné vesnice v Evropě: Cesky Krumlov, Česká republika

světové dědictví UNESCO, Obec Český Krumlov v Čechách je směsicí renesance, gotický, a barokní architektura. Protínající se Vltavou, Český Krumlov je jednou z nejkrásnějších řek v Evropě. Obraz domů na březích s krásnou přírodou v pozadí je rozhodně jedním z nejúžasnějších pohledů v Evropě. Proto je Český Krumlov na našem 10 malebné vesnice v Evropě.

Doporučujeme vylézt na hrad Český Krumlov pro nezapomenutelné panorama Českého Krumlova, řeka Vltava, a nádherná příroda v okolí Čech.

Norimberk do Praha vlakem

Mnichov do Praha vlakem

Berlín do Prahy vlakem

Vlakem do Vídně do Prahy

 

Scenic Villages in Europe

 

Malebné vesnice v Evropě

Některé z nejmalebnějších vesnic v Evropě jsou skryty před množstvím turistů ve velkých horách. Tyto skryté drahokamy mohou vypadat mimo dosah, ale s dnešní technologií, jsou blíž než kdy jindy. Můžete každou vesnici veřejná doprava, na krátké cestě vlakem napříč Evropou. Za pouhých několik hodin se můžete toulat, obdivovat a vylamovat obrázky těchto skrytých kultur a pohledů.

 

Tady v Uložit vlak, Rádi vám pomůžeme najít nejlevnější letenky do některé z těchto malebných vesnic v Evropě.

 

 

Děláš? chcete vložit náš blogový příspěvek „10 Malebné vesnice v Evropě“Na váš web? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/scenic-villages-europe/?lang=cs Cvičení– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)