Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 27/05/2022)

Plašās Eiropas zemes ir daudzu leģendu un pasaku izcelsme, apdullināšanas ainavas, un ciemati, kas glabā senos noslēpumus. Netālu no centrālajām kosmopolītiskajām pilsētām vai aiz kaļķakmens kalniem, gleznaino un aizraujošo ciematu skaits Eiropā ir bezgalīgs. vēl, tur ir 10 gleznainie ciemati Eiropā, kuru skaistums un maģija aizvieto visus citus.

 

1. Skaties, Šveice

Skaistākais ciemats Šveicē, Guarda ir mazs ciemats, kas atrodas zaļās pļavās. Virs Engadin ielejas apakšējās daļas, vai kā vietējie iedzīvotāji to sauc, Engiadina pārvalda episkos Šveices uzskatus. Tā ir veidota uz sauļošanās terases, 300 metrus virs ielejas, apsargājot visus nākamos un nākamos, kā arī senās tradīcijas, kā pakaļdzīšanās ziemai.

Baltās mājas rotā tradicionālās gleznas un senie uzraksti, ko sauc par sgraffiti. Romāns, vietējā valoda, ir izdzīvojis un tiek runāts arī šodien.

Bāzele uz Chur ar vilcienu

Berne līdz Chur ar vilcienu

Turīna līdz Tirano ar vilcienu

Bergamo līdz Tirano ar vilcienu

 

Guarda, Switzerland Scenic Village

 

2. Scenic ciemati Eiropā: Cochem, Vācija

Ciemats, kas guļ Mozeles upes krastos. Pusbūvju mājas un gleznainas kotedžas pa šaurām joslām. Skaisti rudenī, kad zaļās pļavas un koki nēsā to zelta krāsas attiras, papildinot skaista Cochem šarmu un ainavisko iestatījumu.

Apkārt vīna dārziem un kalni, Kokhemas ciems ir perfekts pastkartē. Labākais veids, kā piedzīvot ciematu un iemūžināt visu ainavisko ciema skatu, ir ar velosipēdu.

Frankfurte līdz Kohema ar vilcienu

Bonna līdz Košemai ar vilcienu

Ķelne līdz Kohemai ar vilcienu

Štutgarte līdz Kohema ar vilcienu

 

Scenic Villages in Germany Europe

 

3. pusdienošana, Beļģija

Starp stāvām klintīm, upes krastā Meuse, atrodas skaistajā Dinantas ciematā Valonijas reģionā. Miglains laiks, ziema, vai spring, Šis mazais ciemats izskatās absolūti pārsteidzošs jebkuros laika apstākļos un diennakts laikā. Lieliskie skati ir vēl krāšņāki no klints augšdaļas citadeles.

Collegiale Notre-Dame De Dinant kupols ir ievērojama iezīme melno kaļķakmens kalnu fonā. Krāsainas mājas un laivas priekšā, pabeidziet iespaidīgos skatus.

Ja jums ir papildu laiks, apmeklējiet tuvējo Crevecoeur pili, Annevoie dārzi, un Chateau de Veves, lai iegūtu vairāk pastkartēm līdzīgu skatu.

Brisele līdz Dinant ar vilcienu

No Antverpenes uz Dinant ar vilcienu

Gent līdz Dinant ar vilcienu

Lježa uz Dinantu ar vilcienu

 

Dinant, Belgium Scenic Village

 

4. Scenic ciemati Eiropā: Norcia, Itālija

Aiz aizsardzības sienām, apkārt zaļiem pakalniem, austrumu Umbrijā, jūs atklāsiet gleznaino Norcia ciematu. Šis mazais viduslaiku ciemats ir gleznains un izskatās absolūti satriecoši pavasarī, kad apkārtne uzzied krāsainos toņos.

Baznīcas, Itālijas pilis, papildiniet burvīgos Norcia skatus. Arī, Nera upe ir vēl viena vieta, kur izpētīt un baudīt elpu aizraujošus skatus no skaistā Umbrijas reģiona Itālijā. Ceļā noteikti pievērsiet uzmanību slavenajām trifelēm, un nogaršojiet vietējās virtuves spageti vai frittata ar trifelēm. Tas ir vienkārši dievišķs!

Milāna uz Romu ar vilcienu

Florence uz Romu ar vilcienu

Piza uz Romu ar vilcienu

Neapole uz Romu ar vilcienu

 

Kissing couple in Norcia, Italy

 

5. Gludi, Nīderlande

Ja jūs dodaties uz Holandi, lai piepildītu episkos tulpju laukus, tad apmeklējiet gleznaino Lisse. Šis jauki ciemats ir tikai 45 protokols prom no Amsterdamas.

Lisse, iespējams, ir viens no vissīkākajiem ciematiem Nīderlandē, bet tā ir mājvieta 7 miljons puķu sīpolu, ko katru gadu stāda Keukenhofas dārzos. No marta beigām līdz maija vidum, Šīs sīpoli zied skaistās un krāsainās tulpēs. Tādējādi, Liss, bez šaubām, ir visjaukākais pavasarī, un jūs redzat dažus neaizmirstamus kadrus un skatus.

Brēmene uz Amsterdamu ar vilcienu

Hannovere uz Amsterdamu ar vilcienu

Bīlefelde uz Amsterdamu ar vilcienu

Hamburga uz Amsterdamu ar vilcienu

 

 

6. Scenic ciemati Eiropā: Sv. Gilgena, Austrija

Visi zina maģisko Hallstatt, bet Austrijā dzīvo daudzi jauki ciemati un pilsētas. Viens no gleznainākajiem ciematiem Eiropā atrodas Austrijā. Sv. Gilgenas ciematā kādreiz atradās Mocartu ģimene, un ciemats atrodas Volfganga ezera krastā.

Jūs varat izpētīt ciematu ar kājām vai ejot velosipēds, vai ar trošu vagoniņu. Ja jums nav bailes no augstuma, tad skati, kas paveras no vagoniņa, burtiski atvilks elpu. Skaisti skati uz ciematu noteikti ir bijuši Vīnes mākslinieku iedvesmas avots.

Minhene līdz Zalcburga ar vilcienu

Vīne uz Zalcburgu ar vilcienu

Grāca uz Zalcburgu ar vilcienu

Linca uz Zalcburgu ar vilcienu

 

St. Gilgen, Austria Gorgeous Scenic Village in Europe

 

7. Sv. Ģēniji, Francija

Mājas Franču delikatesēm Foie Gras un trifelēm, niecīgais ciemats St. Ģēnijs ir 2 stundas no Bordo. Tas garantē jaukus vīna dārzus apkārt, kur jūs varētu baudīt glāzi smalka vīna, apbrīnojot gleznaino ciematu un laukus.

Sv. Dženiju ciematā ir mūsu 10 gleznainie ciemati Eiropā, pateicoties stāvo jumtu akmens mājām. Papildus, 12. gadsimta baznīca un 13. gadsimta pils atrodas tieši ciemata centrā. Līkumains ceļš vedīs pa ciematu un tā melnās krāsas akmens mājām līdz iespaidīgākajiem skatu punktiem un vietām.

Sv. Dženijs attēlo pasaku atmosfēru, ar kuru tiek svētīta Francija. Jūs varēja baudīt dekorācijas brauciens ar vilcienu visā Francijā.

Nante uz Bordo ar vilcienu

Parīze līdz Bordo ar vilcienu

Liona līdz Bordo ar vilcienu

Marseļa līdz Bordo ar vilcienu

 

Scenic Villages in Europe and St. Genies

 

8. Scenic ciemati Eiropā: Bībers, Anglija

Akmens kotedžas ar stāvi slīpiem jumtiem ar zaļām pļavām apkārt ir tas, kas padara Bibury par vienu no ainaviskākajiem ciematiem Eiropā. Noteikti ejiet pa Ārlingtonas Row, visburvīgākā josla un skaistākie snaps.

Pastaiga ļaus jums tieši atgriezties 17. gadsimta dzīvē Biburijā. Skaistākais Anglijas ciemats atrodas Kolnas upes krastā. Šī reiz bija labākā vieta, kur pakārt vilnu no audēju mājiņām. Bibury zemes ir lieliski piemērotas an pēcpusdienas pikniks vai agrā rīta pastaiga, pirms tūristu pūļi pārtrauc viņu mierīgo un miegaino noskaņu.

Amsterdama uz Londonu ar vilcienu

No Parīzes uz Londonu ar vilcienu

Berlīne uz Londonu ar vilcienu

Brisele uz Londonu ar vilcienu

 

Bibury, England houses

 

9. Lindau Vācijā

Lindau ciems atrodas uz Austrijas robežas ar Vāciju, Bavārijas Vācijā. Tas ir viens no skaistākajiem reģioniem rudens brīvdienas Eiropā. Bodenes ezera krastos, pazīstams arī kā Bodensee, šis ciemats faktiski ir pussala, ar tiltu, kas savieno cietzemi un salu.

Daži no gleznainiem skatiem ciematā ir Maximilianstrasse iela, 13. gadsimts vecā bāka, un protams Vecrīga, vecpilsēta.

Lindau ir slēpts dārgakmens Vācijā un ciematā, kuru jūs noteikti esat vērts apmeklēt nākamajā ceļojumā. No Minhenes ir Eurocity vilcieni, Cīrihe, un Štutgarte.

Berlīne līdz Lindau ar vilcienu

Minhene līdz Lindau ar vilcienu

Štutgarte līdz Lindau ar vilcienu

Cīrihe uz Lindau ar vilcienu

 

Lindau In Germany Lake view

 

10. Scenic ciemati Eiropā: Čehs Krumlovs, Čehu Republika

UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, Česky Krumlov ciems Bohēmijā ir renesanses sajaukums, Gotika, un baroka laika arhitektūra. Krustojas ar Vltavas upi, Česky Krumlov ir viena no skaistākajām upēm Eiropā. Krastu māju attēls ar skaistu dabu fonā noteikti ir viens no visbrīnišķīgākajiem skatiem Eiropā. Tāpēc Česijs Krumlovs ir mūsu rīcībā 10 ainavisko ciematu saraksts Eiropā.

Ļoti ieteicams uzkāpt uz Česky Krumlov pils, lai iegūtu neaizmirstamu Cesky Krumlov panorāmu., Vltavas upe, un lieliskā daba ap Bohēmijas reģionu.

Nirnberga līdz Prāgai ar vilcienu

Minhene līdz Prāgai ar vilcienu

Berlīne līdz Prāgai ar vilcienu

Vīne uz Prāgu ar vilcienu

 

Scenic Villages in Europe

 

Scenic ciemati Eiropā

Daži no gleznainākajiem ciematiem Eiropā ir paslēpti no tūristu masām lielajos kalnos. Šie slēptie dārgakmeņi var izskatīties nepieejami, bet ar mūsdienu tehnoloģijām, viņi ir tuvāk nekā jebkad agrāk. Katrā ciematā varat sabiedriskais transports, īsā vilciena braucienā pa Eiropu. Tikai dažu stundu laikā jūs varētu klejot apkārt, apbrīnojot un uzņemot šo slēpto kultūru un skatījumu attēlus.

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs labprāt palīdzēsim jums atrast lētākās vilciena biļetes uz jebkuru no šiem gleznainajiem ciematiem Eiropā.

 

 

Vai jūs vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu “10 Scenic ciemati EiropāJūsu vietnē? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/scenic-villages-europe/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)