Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 02/06/2020)

Ja jūs esat plānojat ceļojumu uz Amsterdamu, bet joprojām norādītas labākais laiks, lai dotos, jums var būt vēlēties apsvērt apmeklējums Restaurant nedēļas laikā 2019 Nīderlandē.

Restorānu nedēļa ir kulinārijas notikums, kas notiek katru gadu visā pasaulē 35 lielākās pilsētās, piemēram, Amsterdamā, Ņujorka, un Honkonga. Pirmais restorānu nedēļa notika Ņujorkā; izveidots ar Tim Zagat, dibinātājs Zagat Survey, un Joe Baum, cienījams restorāna.

Nedēļa bija tik veiksmīgs, ka tas izplatījās pa citām pilsētām visā pasaulē. Par Restorāns nedēļa datumi atšķiras no pilsētas uz pilsētu; tomēr, jēdziens parasti ir vienādas visās vietās. Iesaistītās ēstuves veicināt nedēļā piedāvā pusdienas un vakariņas specials par pievilcīgām cenām.

 

Amsterdama restorānu nedēļa 2019

 

Ja jūs mīlu ēdienu un tavs budžets ir ierobežots, Restorānu nedēļa piedāvā iespēju pusdienot top restorāniem Amsterdamā par zemāku cenu. Grab iespēja ēst pie izsmalcinātu Le Garage, Brasserie La Camelia at Okura Hotel, vai Brasserie pie Amstel Hotel mazāk!

Labākā daļa ir tā, ka Valsts restorānu nedēļa notiek Amsterdamā divas reizes gadā, pavasarī un atkal rudenī. Divas reizes gadā, restorāni visā Nīderlandē ir nedēļas notikumi kur var baudīt pilnu kursu maltītes daļa no tā, ko viņi parasti izmaksas. Izbaudiet 3 ēdienu vakariņas tikai € 28,50!

aptuveni 135 restorāni visā Amsterdamā piedalīsies kas padara jūsu izvēle bagātīga. Divreiz gadā pasākuma mērķis ir vienkāršot pieredzes. Ēst un dzert pie Amsterdamas labākos ēdināšanas iestādēs, ko izlases ēdienkarte, par fiksētu cenu. Nav labāka laika, lai jūs varētu nobaudīt restorāna paraksta ēdienus, ka jūs citādi jāmaksā pilna cena par laikā jebkurā citā gada laikā.

Bet pirms jums pārāk satraukti, ņemt vērā, ka jūs varat ne tikai staigāt uz šiem restorāniem, un gaidīt, kas sēž. Atrunas ir jābūt, tāpēc jums vajadzētu rezervēt jau jūs varat, kā šajās vietās mēdz aizbērt ātri.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Antverpene Amsterdamas Train

Lille uz Amsterdamu Vilcieni

 

Kā nokļūt uz restorānu nedēļa Nīderlandē

Outdoor sitting during Restaurant Week

 

Lai gan ir daudz iespējas, lai ceļojums, lai saņemtu jums Amsterdama Restorāns nedēļas pasākuma, vilciens ceļojums ir viens no visvairāk apburošs un aizraujošu veidus, kā ceļojums. Tas padara visa pieredze vairāk neaizmirstamu kā savu ceļot pa Eiropu, ņemot skatus un ierodas jūsu gastronomijas galamērķi stilu un komfortu.

Viena no labākajām lietām, kad jūs ceļojat Eiropu ir tas, ka jums nav nepieciešams apmainīt savu valūtu, tas ir viss tas pats.

Hanover uz Roterdamu Vilcieni

Dortmunde uz Roterdamu Vilcieni

Hamburga uz Roterdamu Vilcieni

Cologne uz Roterdamu Vilcieni

 

 

Parīzes uz Amsterdamu ar vilcienu ir apmēram 3 ar pusi stundas, bet Berlīne uz Amsterdamu ir 6 stundu brauciens ar vilcienu. Grāmatu agri un ietaupīt uz biļešu cenām. Pārbaudiet datumus Restorāns nedēļa 2019 Nīderlandē, lai jūs varētu paturam savus vilcienu sēdekļi iepriekš un izbaudīt lielu ietaupījumu. Get labākais likmes uz vilcienu ceļot ar Saglabāt vilcienu

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu un tikai dod mums kredītu ar saiti šajā blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Frestaurant-week-netherlands%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)