Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 10/09/2021)

Zvanot visiem piedzīvojumu junkiem un meklētājiem! Vai vēlaties uzzināt, kādi ir labākie pārgājienu sākuma punkti un kā tur nokļūt ar vilcienu? Tad tu esi īstajā vietā!

 

Labākajiem pārgājienu START PUNKTI: PIECAS TERRE PIEKRASTES TRAIL - ITĀLIJA

 

CINQUE TERRE Hiking Start Points

 

Pārgājieni Cinque Terre ir viena no labākajām lietām, ko darīt Itālijā, un viens no labākajiem pārgājienu sākuma punktiem. Tās pārgājienu takas ir viena no skaistākajām Eiropā, un, ja jums ir āra cienītājs vai vienkārši kāds, kas grib kādu vingrinājumu starp dekadentisks itāļu ēdieni, tas ir viens no visvairāk atalgojošajiem veidiem, kā baudīt Itāliju iespaidīga piekrastes līnija.

Bet, kad jūs pārgājienā Cinque Terre jums ir nepieciešams nākt sagatavoti. No izpratne taka grūtības iepakošanas pareizās lietas un dodas pareizajā gadalaikā, ir labi informēti būs atšķirība starp dzīves mainās pārgājienā un wearying belziens.

Kā tur nokļūt ar vilcienu:

Pēc tam, kad Itālijā, ar palīdzību ietaupīt Train, vilciens joprojām ir labākais veids, lai sasniegtu Cinque Terre. Tur ir vietējais vilciens, par Cinque Terre Express vilciens, kas iet gar krastu starp stacijas Centrale La Spezia un Levanto. Tas apstājas visās piecās pilsētās (Monterosso, Korniglija, Vernazza, Manarola, Riomadžore), un jums ir nepieciešams ņemt to, lai pārvietotos starp tām, kad tu esi zonā (ja jūs izvēlaties pārgājienā uz bieži apstrīdēt takas). Tā kā vasaras 2016, izmaksas Cinque Terre Express ir € 4 vienu braucienu. klusajā sezonā, parasti no novembra līdz martam, izmaksas samazinās līdz € 1,80. Šis vilciens nepiedāvā rezervēto sēdvietu.

• Ierodoties no Florence vai Roma: Ir daži tiešie vilcieni dienā no Firenze Santa Maria Novella stacijas La Spezia Centrale; citi prasa mainīt vilcienu Pizas. Cenas sākas no 13,50 eiro. La Spezia, mainīties Cinque Terre Express.

Florence uz Levanto Vilcieni

Florence La Spezia Vilcieni

Romas La Spezia Vilcieni

Roma uz Levanto Vilcieni

 

Labākajiem pārgājienu START PUNKTI: EAGLES PASTAIGA - Austrija

Par Ērgļu pastaiga veido 23 saistīti posmi, kas seko elpas ņemot ceļu caur Tirol. Best pārgājienu sākuma punktiem reģionā, daudzas sadaļas var viegli piekļūt ar vagoniņš un pabeidza kā pilna- vai pusi dienas ekskursija. Mēs gribētu, lai jūs iepazīstināt ar mūsu mīļākie sadaļā šo emuāru.

Vai jūs plānojat dienu pārgājienā vai vairāku nedēļu piedzīvojums kalni, jūs atradīsiet Eagle Walk būt liels āra pieredzi. Tā piedāvā unikālas iespējas, lai izpētītu, pieredze, un savienot ar dabu.

Mūsu Populārākā izvēle: Zireinera ezers Skat

Pusdienas pastaiga gadījuma rakstura pārgājējiem. No Kramsach Lower Inn Valley, veikt krēslu pacēlāju pie Sonnwendjoch māju. Īsa pastaiga ved uz idillisko Zireiner ezera, kas atrodas ielejā gandrīz 1800 metru virs jūras līmeņa - lieliska vieta, kur atvēsināties karstā vasara mēnešiem. Gājienā turpina Zireiner Alm ganībām (1,698m) pirms atgriešanās uz augšu pacēlājs, ļauj braukt atpakaļ uz leju, Innas ielejā.

Kā tur nokļūt ar vilcienu:

Tas ir viegli ceļot no UK uz Austrija ar vilcienu. Jūs varat doties no Londona Vīnē, Zalcburga vai Insbruka vienā dienā ātrgaitas vilciens. Vai veikt pusdienlaikam Eurostar No Londonas uz Briseli, Thalys ātrgaitas vilciens uz Ķelne, un lielisks Nightjet gulētājs vilciens Innsbruck, Linca, vai Vienna nakti. Pēc tam, kad tur, kļūst Tirol ir viegli ar savu visaptverošu tīklu publiskās transports. Tas ir viegli ceļot apkārt reģionā, izmantojot vilcienu. Ceļotājiem, kas vēlas uzņemties daļu vai visu no Eagle Walk var piekļūt sākuma un beigu punktus katrā posmā, izmantojot vietējo sabiedrisko transportu.

Londonas uz Briseli Vilcieni

Briseles uz Ķelni Trains

Cologne Vīnē Vilcieni

Cologne Innsbruck Vilcieni

 

Labākajiem pārgājienu START PUNKTI: Svētā Jēkaba ​​ceļš - SPĀNIJA

CAMINO DE SANTIAGO – SPAIN Trail

 

Camino ir pazīstams angļu valodā, kā Way of St James. Visi Camino svētceļojumu maršruti izraisīt Santiago de Compostela, jo tas ir, ja paliekas St James, (Santjago), tika atklāts, devītajā gs. Svētceļojums bija populāra 10., 11th, gadsimtā un pēc tam lēnām samazinājās popularitāte.

Līdz 20.gs., gandrīz neviens bija iešana kāds no maršrutiem. Tad vēlu 1970 un agrās 1980 maršruts kļuva interesē maz. Viņi sāka rakstīt un karte maršrutus atkal.

21.gadsimtā, ideja par svētceļojumu ir iespējams dīvaini. Tomēr, mēneša staigāšana un atvienošana no mūsdienu ierīcēm ir ārkārtīgi atbrīvojoša.

Camino maršruti:

 

Camino Spain possible Routes

 

Sarria ir pilsēta dod priekšroku svētceļnieki kā vietai, kur viņi uzsākt Camino de Santiago. No vairāk nekā 300,000 svētceļnieki, kas ceļoja Santiago de Compostela ir 2017, daži 60% bija izvēlējušies sekot Camino Frances. Un vairāk nekā 80,000 no tiem izvēlējās Sarria kā sākumpunktu. Galvenais iemesls Sarria izvēlei ir tas, ka tā piedāvā minimālo attālumu, kas nepieciešams, lai svētceļnieki varētu saņemt Compostela (svētceļnieks sertifikātu). Attālums Santiago var segt tikai piecas posmos, un lepojas ar lielu skaitu apmešanās iespējas un pakalpojumi svētceļnieku. Sarria ir viegli nokļūt ar sabiedrisko transportu no Dažādās Spānijas.

Kā nokļūt līdz Sarria ar vilcienu:

Vilciens ir viens no visvairāk ērts iespējas, ja tu ceļo no Madrid uz Sarria. Pastāv tieša saistība ka atstāj Madrides Chamartin dzelzceļa stacija divreiz dienā, ar ceļojums laiks apmēram sešas stundas. Turklāt, ir dažādi vilcieni, kas savieno Madridi ar Santjago de Kompostela un Lugo, Galīcijas pilsētām, no kuras tā ir ļoti viegli nokļūt līdz Sarria, ar vairākiem tiešajiem savienojumiem katru dienu. Jūs varat konsultēties ar visu laiku un biežumu, sazinoties RENFE, Spānijas nacionālā dzelzceļa kompānija.

Vilciens ir arī labākais risinājums ceļojot no Barselonas. Ir dienas tiešas saites no Barselonas (vai arī var mainīties Monforte de Lemos), ar vilcienu dienas laikā (Ja jūs apvienot AVE vai ātrgaitas vilcienu ar Gara distance iespējas) un nakti vilcieni. Vidējais brauciena laiks no Barselonas ir 12 stundas. Vilciens no Barselonas uz Sarria arī savieno ar citām lielākajām pilsētām, tostarp Tarragona, Lleida, Saragosa, Pamplona, Vitorija, Burgosa, Palensija, un Leona.

No Santiago de Compostela, RENFE piedāvā divas dienas vilcieni uz Sarria: viens pie 5 pm (divu stundu brauciena laiks); un plkst 6.07 pm (ar brauciena laiku gandrīz četras stundas).

No Lugo, par vilciens ir visērtākais variants. RENFE piedāvā daudzas ikdienas savienojumus, kas saņems jums Sarria no Lugo in 30 protokols.

 

Labākajiem pārgājienu START PUNKTI: WESTWEG TRAIL - VĀCIJA

WESTWEG TRAIL – GERMANY View

 

Var teikt, ka Westweg taka ir izcelsme visu Vācijas tālsatiksmes pārgājienu takas. Tā kļuva par pirmo izraudzītas ceļš šāda veida atpakaļ 1900. Kopš tā laika, taka ir pieaudzis, lai segtu attālumu 177 jūdzes (285 kilometri) - sākot ar Pforzheim ziemeļos un beidzas Bāzelē dienvidos.

Atšķirībā no Mittelweg un Ostweg, Westweg ņem jums galvenokārt caur rietumos kalnos. Un kā jums iet, Jums būs liecinieks dabas daudzveidību lielākajiem Vācijas zemo kalnu grēda. Biezie egļu un egļu meži. Tas ir tas, kas dod kalnu diapazons savu nosaukumu, ka bez kokiem plašumiem Ziemeļu Melns mežs. Klusas kalnu ezeri, panorāmas rock vainago, ledāja ielejas, un kalni.

Starp, jūs kāpt augstākās virsotnes atkal un atkal. Tu pārgājienā pa plato Hornisgrinde un apmeklēt Belchen un Hochblauen. Baudiet skatu uz Schliffkopf un klīst augstu Moor ap Hohloh. Patiess liels punkts jūsu pārgājienā, protams, būs kāpiens uz Feldberga. Augstākais kalns Švarcvaldē.

Kā nokļūt līdz Westweg ar vilcienu:

Lielāko daļu pārgājienu posmu var sadalīt pārvaldāmos attālumos. Tas ir tāpēc, ka lielākā daļa ciemi gar pārgājienu takas var būt sasniedza arī ar vilcienu. Liels palīdzība plānot pārgājienā ir vispārējā karte bez maksas par Schwarzwald Tourismus GmbH (Ludwigstrasse 23, 79104 Freiburga, www.blackforest-tourism.com). Tas parāda visus KONUS vilcienu un autobusu maršrutus reģionā un ārpus tā.

Papildus, daudzi kopienām ir īpašas padomus pārgājieni un dienas ekskursijas viņu KONUS viesiem. Ja plānojat ilgāku uzturēšanos tas varētu būt noderīgi, lai iegūtu SchwarzwaldCard, kā arī. Šī karte ir labs ieguldījums, ja jūs izmantojat atlaides, kas saistītas ar karti intensīvi.

Offenburg Freiburgā Vilcieni

Stuttgart Freiburgā Vilcieni

Leipzig Freiburgā Vilcieni

Nirnberga Freiburgā Vilcieni

 

 

Gatavs likt uz jūsu pārgājienu zābaki un baudīt kādu dabas pārgājieni? Rezervējiet vilcienu dažu minūšu laikā, un bez papildu maksas pie Saglabāt vilcienu!

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu un vienkārši dod mums kredītu ar saiti uz šo blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-hiking-start-points%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)