Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 24/04/2020)

Ikviens gardumus ceļojumā atšķirīgi. Daži baudīt pieredze kas nāk no ceļo kamēr otrā galā daži vienkārši dodas uz vienaudžu spiediena vai ģimene spiediens. Neatkarīgi no iemesla, ja runa ir par ceļošana, atkal ir dažādi veidi, kā cilvēki patīk plānot to. Tomēr, neatkarīgi no indivīda vēlmēm, ir dažas lietas, kas ir nepieciešams, lai būtu ne tā, ka jums nav sejas hassles vēlāk, tāpat Rezervējiet savu vilciena biļeti vai lidmašīnu biļetes par šo jautājumu.

 

Grāmata Mans vilciena biļeti

 

Rūpējoties par vajadzībām

Ceļošana uz dažiem cilvēkiem, piemēram, man, kick, ka viņiem ir nepieciešams dzīvē un līdzeklis, kā iegūt prom no stresa ikdienas dzīvē. Tomēr, ir dažas lietas, kas man patīk, lai saņemtu darīts, piemēram, Rezervējiet savu vilciena biļeti vai lidmašīnu biļetes iepriekš, lai es varētu saņemt daži darījums tiešsaistē plānošanai labāk. Autors Rezervācijas mana vilciena biļeti tiešsaistē vai iepriekš par šo jautājumu būtu jānodrošina, ka man nav jāsaskaras pēdējo brīdi vilšanos nepieejamības biļetes vai telpu. Daži cilvēki vēlas vienkārši veikt to maisā un pacelšanās. Tas ir iespējams tikai tad, atkarībā no galamērķis ka esat dodas uz.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Liona uz Londonu ar vilcienu

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

 

Pre-plānošanas vajadzīgs vai nē?

Ja jūs ceļojat valstī, tikko kļūst vilciens vai autobusu rezervēšana varētu atrisināt jautājumus. Otra iespēja ir ceļo uz valstīm ja nav vīzas prasība t, viņi ir kaut ko sauc par vīzu pēc ierašanās. Šajās valstīs, Jūs varat pasūtīt un iekāpt lidojums un visas citas formalitātes ir jārūpējas par to, kad jūs sasniedzat savu galamērķis. Tātad ceļojumos vai ceļojumi kā šīs, nav daudz plānošana obligāti. Tomēr, ja ir formalitātes, piemēram, vīzas, un visi, kas rūpēsies. Brauciens plānošanas jādara iepriekš. Būs rezervēšana no vilciena biļetes, kas būs jādara savlaicīgi, lai ievietotu rezervējot vīzu var nosūtīt pārstrādei. Tikai tad, kad vīza ir apstiprināta, jūs visi noteikti ceļot. Tur varētu vai nevarētu būt nepieciešama turpmāka plānošana atkarībā kuru jūs ceļojat un kā jums patīk plānot savu ceļojumu.

Berlīne uz Minhene Vilciena biļetes

Frankfurte līdz Minhene ar vilcienu

Trier uz Minheni Vilcieni

Stuttgart uz Minheni Vilcieni

 

iepriekšēja plānošana nav, karte

 

Ceļošana - piedzīvojumu

ceļošana dod jums iespēju redzēt jaunas vietas un izpētīt jaunas kultūras. Tā atver prātu tālāk un ļauj domāt ārpus kastes. Tomēr, vienmēr ir dažas formalitātes un ierobežojumi, kas nāk ar ceļošanu. Lielāko daļu laika ir nodrošināt, ka jūsu vīza un citi ceļošanas dokumenti ir vietā, tā, ka jums nav jāveic nekādas vilšanās, kad jūs sākat ceļojumu vai ceļojuma uz šo jautājumu laikā. laimīgs ceļošana!

Uz Briseli uz Lionu vilciena biļetes

Londonas uz Lionas Vilcieni

Marseļā Lionas Vilcieni

Biļetes uz Ženēvu uz Lionu

 

Kad esat beidzis plānojat savu ceļojumu, labākais mājas lapā Pasūtīt Vilcieni biļetes ir Saglabāt vilcienā

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu un tikai dod mums kredītu ar saiti šajā blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fplanning-your-travel%2F%0A%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)