Pasūtīt vilciena biļeti TAGAD

Lētas ICE vilcienu biļetes un ceļojumu maršruti

Šeit jūs varat atrast visu informāciju par Vāciju Lētas ICE vilciena biļetes un ICE ceļojumu cenas un ieguvumi.

 

Tēmas: 1. ICE by Train Highlights
2. Par ICE vilcienu 3. Galvenās atziņas, kā iegūt lētu ICE vilciena biļeti
4. Cik maksā ICE biļetes 5. Ceļojumu maršruti: Kāpēc labāk to brauc ar ICE vilcienu, nevis ceļot ar lidmašīnu
6. Kādas ir atšķirības starp standarta klasi un pirmo klasi ICE 7. Vai ir ICE abonements
8. Cik ilgi pirms ICE vilciena atiešanas jāierodas 9. Kādi ir ICE vilcienu saraksti?
10. Kuras stacijas apkalpo ICE 11. Bieži uzdotie jautājumi par ICE vilcieniem

 

ICE by Train Highlights

 • Ātrākais vilciens Vācijā ir ICE vilciens ar ātrumu 300km / h.
 • TVācijas dzelzceļa sistēmas vadošais ICE vilciens savieno visas pilsētas Vācijā.
 • No visiem vilcieniem, kas kursē uz Vācijas dzelzceļa sistēma, ICE pieder A kategorijai.
 • ICE vilcieni ir paredzēti, lai konkurētu ar lidmašīnām komforta un laika līdz galamērķim ziņā.
 • Starptautiskajos ICE maršrutos ietilpst Francija, Beļģija, Dānija, Austrija, Nīderlande, un Šveice.

 

Par ICE vilcienu

Intercity-Express vai tā saīsnes nosaukumā ICE ir sistēma ātrgaitas vilcieni pieder Deutsche Bahn, Vācijas nacionālais vilcienu pakalpojumu sniedzējs. Par ICE vilcieni ir pazīstami ar greznību, ātrums, un ērtības, jo tās savieno katru Vācijas pilsētu.

Ar ātrumu, kas sasniedz 300km stundā, ceļojums ar ICE vilcienu ir ātrākais veids, kā ceļot starp tālajām pilsētām kā Ķelne un Hamburga.

ICE ceļojumu maršruti neaprobežojas tikai ar Vāciju. Vilciens kursē starptautiskos maršrutos uz Austriju, Francija, Beļģija, Šveice, Dānija, un Nīderlande.

ICE Trains in a train station

Iet uz Saglabājiet vilciena mājas lapu vai izmantojiet šo logrīku meklēšanai vilcienu biļetes uz ledus vilcieniem

Saglabāt vilciena iPhone lietotni

Saglabāt vilciena Android lietotni

 

Saglabāt vilcienu

Izcelsme

galamērķis

Izlidošanas datums

Atgriešanas datums (Neobligāti)

Pieaugušais (26-59):

Jaunatne (0-25):

Vecākais (60+):


 

Galvenās atziņas, kā iegūt lētu ICE vilciena biļeti

numurs 1: Rezervējiet ICE biļetes iepriekš, cik vien iespējams

Ja vēlaties saņemt lētas ICE biļetes, jo agrāk jūs tos iegādājaties, jo lielākas ir izredzes tos lēti iegūt. Tur ir 3 sākotnējā pārdošanas laikā ir pieejami lēti ICE biļešu veidi un visi trīs biļešu veidi, bet taupītājs maksā, Ekonomiskā cena, un Super sparpreis var nebūt pieejami, jo izlidošanas diena tuvojas. Jau iepriekš varat rezervēt biļetes par taupīšanu 6 mēnešus pirms izlidošanas.

numurs 2: Pasūtiet savas ICE vilciena biļetes, kad esat pārliecināts par savu maršrutu

Pārliecinoties par savu ceļojuma un izbraukšanas datumu, jūs ietaupīsit naudu atmaksas maksās. Kompensācijas likme un neizmantoto ICE biļešu atgriešanas iespēja ir atkarīga no nopirktā biļetes veida. Arī, naudas atmaksa par zemākas cenas biļetēm nekā standarta biļetēm. Ņemiet vērā, ka, atgriežot biļeti, DB jums naudu neatmaksās. DB atmaksa tiek veikta, izmantojot DB kuponus, kuru varat izmantot, lai samaksātu par jebkuru viņu piedāvāto pakalpojumu. Jūs varat arī pārdot savu ICE vilciena biļetes tiešsaistē interneta forumos, ja vēlaties atgūt naudu.

numurs 3: Ceļošana ar ICE vilcienu ārpus pīķa periodiem

ICE biļetes ir lētākas periodos, kas nav sastopami (Otrdiena, Trešdienās, Ceturtdienās, un sestdienās). Maksimālo dienu laikā, lētās biļetes tiek pārdotas ļoti ātri, atstājot tikai Flexpreis biļetes. Ceļot Pīķa dienās, Rezervējiet iepriekš, lai saņemtu biļetes par taupīšanu. Ja nevarat saņemt taupošās cenas, biļetes, pārliecinieties, ka ceļojat starp vēlu rītu un agru pēcpusdienu (biznesa ceļotāju dēļ) jo Flexpreis biļetes tad būtu lētākas. beidzot, izvairieties ceļot tālāk publiski un skolas brīvdienas jo pieaugtu arī ICE biļešu cenas.

numurs 4: Iegādājieties ICE biļetes vietnē Save A Train

Vislabāko ICE vilcienu biļešu piedāvājumu Eiropā atradīsit mūsu vietnē, Saglabāt vilcienu. Mums ir lielākais vilcienu biļešu piedāvājums Eiropā un pasaulē. Ar mūsu savienojumu ar neskaitāmiem dzelzceļa operatoriem un pareizajiem algoritmiem, mēs piedāvājam jums lētākās ICE biļetes, kādas jūs varat atrast. Arī, mēs atrodam lētas alternatīvas vilcieniem, kas nav ICE.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

Arriving ICE Train

 

Cik maksā ICE biļetes?

ICE biļetes cena ir atkarīga no biļetes veida un vēlamās sēdvietu klases. parasti, Vācijas dzelzceļa ir slavena ar savu zemas ICE biļešu cenas. ICE vilcienam ir trīs biļešu veidi - standarta vai Flexpreis biļete, Supersaver biļetes biļetes vai Supersparpreis, ieejas maksa vai Sparpreis ICE biļetes. Biļetes par taupītājcenu ir lētākas nekā standarta biļetes, bet pieejamo biļešu skaits samazinās, jo tuvošanās diena tuvojas. ICE biļešu cenas atkarīgs no jūsu izvēlētās klases, un šeit ir kopsavilkuma tabula par vidējām cenām vienā klasē:

Vienvirziena biļete Turp un atpakaļ
Standarta 17 € – 50 € 30 € – 120 €
prēmija 21 € – 70 € 58 € – 152 €
Bizness 40 € – 87 € 80 € – 180 €

 

Dusseldorf uz Minheni Vilcieni

Dresden uz Minheni Vilcieni

Nirnberga uz Minheni Vilcieni

Bonn uz Minheni Vilcieni

 

Ceļojumu maršruti: Kāpēc labāk braukt ar ICE vilcienu, nevis ceļot ar lidmašīnu?

1) Izvairieties no procedūrām pirms iekāpšanas. Ja jums ir lidojums ar 9 am, jums labāk atrasties vismaz lidostā 7 līdz tam brīdim, kad jums ir jāiziet procedūras pirms iekāpšanas un drošības pārbaudes, gandrīz būs pienācis laiks iekāpt lidmašīnā.

Ar ICE vilcieniem, jūs varat ierasties jebkurā laikā pirms atiešanas, ja vien pirms pārvietošanās esat iekāpis vilcienā. Tas ir iespējams, jo nepastāv procedūras pirms iekāpšanas vai ilgstošas ​​drošības pārbaudes. Vienkārši parādiet līdz stacijai, atrodiet vilcienu indikatorā, un dēlis!

Kopējā ceļojuma laikā, ICE uzvar Vācijā ar lidmašīnām tāpat kā par cenu. Laiks, kas tiek izšķiests pirms iekāpšanas procedūrās, lidmašīnas kopumā zaudē vairāk ceļošanas laiks pārvietojoties (no lidostas uz precīzu atrašanās vietu).

2) Maksa par bagāžu. Jūs varat būt pārliecināti, ka par koferiem maksāsiet papildus, ja ceļojat ar lidmašīnu. Tomēr, Ja ceļojat ar ICE vilcieniem, bagāžas nodevas maksāšana ir papildu izdevums, kuru neradīsit, pērkot lētas ICE vilciena biļetes. Lai precizētu, ar lētas ICE cenas, jums nebūs jāmaksā par jebkuru ceļasomu, ar kuru ceļojat. Tas padara ICE par lētāku un labāku ceļojuma iespēju.

3) Vilcieni ir videi draudzīgāki. Par ICE vilciens Ir arī videi draudzīgāka nekā lidmašīnas, kas veicina gaisa piesārņojumu. Ceļošana ar vilcienu ir 20 reizes mazāka oglekļa emisiju piesārņošana nekā ceļošana ar gaisu.

Berlīne Hamburgā Vilcieni

Brēmenes Hamburgas Vilcieni

Hanover Hamburgā Vilcieni

Cologne Hamburgā Vilcieni

 

new ICE train come out of siemens factory

 

Kādas ir ICE standarta un pirmās klases atšķirības?

Atšķirībā no citiem vilcieniem ar biļetēm uz dažādiem nodalījumiem (standarta, Bizness, izpilddirektors, uc) kā Trenitalijā, Vācijas ICE ir mazliet savādāka. Katrā ICE vilcienā ir divas klases - pirmā un otrā klase. Galvenās atšķirības starp abām kategorijām ir cena, elastība, un piedāvātie pakalpojumi.

Kas attiecas uz biļetēm un klases nodalījumiem ICE vilcienā, jebkurš biļešu tips var būt pirmajā klasē. Tas nozīmē, ka pat lētas ICE vilciena biļetes, taupītāja cena, un Super sparpreis var atļauties pirmās klases sēdvietas. Tomēr, cena abām klasēm atšķiras, kā redzams iepriekš.

Pirmās klases ICE biļetes:

ICE pirmā klase nosaka luksusa standartu, komfortu, un lielisku servisu Vācijas dzelzceļa sistēmā. Paredzēts konkurējošām lidmašīnām, ICE vilcieni nodrošina komfortu tālsatiksmes braucienos. Turklāt, pirmās klases nodalījumi veido apmēram vienu trešdaļu vilciena un var būt pat trīs nodalījumi atkarībā no ICE vilciena.

Pirmās klases nodalījuma sēdekļi ir lielāki un izkārtoti atšķirīgi 2-1 izkārtojums, nevis a 2-2 otrajā klasē. Un tas pasažieriem atbrīvo vairāk eju vietas. Turklāt, ICE pirmās klases sēdekļi arī ir pārklāti ar mākslīgo ādu un ir lielāki nekā otrajā klasē. Tā kā biznesa cilvēki parasti izmanto pirmo klasi, ir pieejami stingri galdi pasažieriem, kuri vēlas veikt kādu darbu ceļā.

Papildu pakalpojumi, kas atšķir ICE vilcienos pirmo klasi no otrās klases, ietver bezmaksas pakalpojumus, dienas laikraksti, bezmaksas neierobežots bezvadu internets, un īpaši pastiprinātāji, lai novērstu traucējumus mobilā tālruņa uztveršanā. Pirmās klases pasažieri var arī pasūtīt maltītes no sēdvietām, ja viņi nevēlas doties uz restorānu vilcienā.

Vēl viena priekšrocība, kas paredzēta tikai ICE pirmās klases ceļotājiem, ir sēdeklis rezervēšana. Visas biļetes uz pirmo klasi, tostarp lētas ICE biļetes, izbaudi šo labumu. Jums nav jāuztraucas par nejaušu loga sēdekļa iegūšanu; rezervēšanas laikā jūs varat izvēlēties sev vēlamo sēdvietu un rezervēt to.

Ofenburga - Freiburga vilcienu cenas

Štutgartes līdz Freiburgas vilcienu cenas

Leipcigas līdz Freiburgas vilcienu cenas

No Nirnbergas uz Freiburgu vilcienu cenas

 

 

Otrās klases ICE biļetes:

Otrās klases nodalījumi nav tik tālu no pirmās klases ar ērtībām. Papildus, sēdekļi otrās klases nodalījumā ir labāki nekā vidēji aviokompāniju sēdekļi. pluss, tie ir ergonomiski, nāc ar galvas balstu, un ir pārklāti ar rakstu audumu. Tas nodrošina ērtu tālsatiksmi.

Vienā ICE vilcienā ir vairāk otrās klases nodalījumu nekā pirmās klases. Īpaši, sēdekļu izvietojums otrajā klasē ir nedaudz stingrāks nekā pirmās klases nodalījums. Katrā rindā ir četras vietas (2-2 sēdekļa izkārtojums), ar katrām divām sēdvietām dalot vidējo rokas balstu.

Tālāk, otrās klases pasažieriem ir pieejami daži pirmās klases pakalpojumi, taču ar ierobežotām iespējām. Piemēram, izmantojiet WI-FI. Otrajā klasē, Wi-Fi nav neierobežots, piemēram, pirmās klases pasažieriem. Arī otrās klases pasažieriem dienas laikraksti nav pieejami bez maksas, tāpēc, ja vēlaties saņemt laikrakstu otrajā klasē, jums tas būs jāpērk.

Otrās klases pasažieriem jādodas uz restorānu, ja viņi vēlas pasūtīt ēdienu. Viņi nevar pasūtīt no savām vietām, kā tas ir ICE pirmās klases nodalījumā. Arī, ICE otrās klases biļetes gan Flexpreis, gan ieejas biļetēs automātiski neaptver vietu rezervēšanu. Ja vēlaties rezervēt vietu otrajā klasē, jums būs jāmaksā papildu summa 6 euro. Līdzīgi gan pirmās klases, gan otrās klases pasažieriem ir elektriskā kontaktligzda katrā sēdeklī.

Nirnberga uz Bamberg Vilcieni

Frankfurte pie Bamberg Vilcieni

Stuttgart uz Bamberg Vilcieni

Dresden uz Bamberg Vilcieni

 

Vai ir ICE abonents?cijas?

ICE piedāvā dzelzceļa caurlaides plkst lētas ICE vilcienu cenas neierobežotiem ceļojumiem pa Vāciju vai Eiropu. Ir trīs veidu dzelzceļa caurlaides:

Vācijas dzelzceļa caurlaide

Vācijas dzelzceļa caurlaide ir paredzēta neierobežotiem ceļojumiem Vācijā. Arī, tas ir paredzēts ceļotājiem, kuri nedzīvo Eiropā, Turcija, un Krievija. Daži no Vācijas dzelzceļa pases ieguvumiem ir:

 • Dzelzceļa caurlaides īpašnieki var apmeklēt noteiktas bonusa vietas ārpus Vācijas (Zalcburga, Venēcija, un Briseles)
 • Visiem jaunākiem par. ICE vilciena biļetes ar atlaidi 28 gadiem
 • Neierobežots ceļojums pa visu Vāciju
 • Divi cilvēki var ietaupīt vairāk naudas, izmantojot Twin Pas, ceļojot kopā
 • Elastība ļauj Vācijas dzelzceļa kartes turētājiem jebkurā laikā ceļot jebkur

Vācu caurlaides turētāji var izvēlēties 3 uz 15 secīgas ceļojuma dienas mēneša laikā, pērkot caurlaidi.

EURAIL Pass

Eurail caurlaide ļauj ārpus eiropiešiem, kas dzīvo ārpus Krievijas, Eiropā, un Turciju, lai neierobežoti ceļotu pa Eiropu. Dažas privilēģijas ietver:

 • Kuponi un atlaides tūrisma objektiem.
 • Dažādas kategorijas, no kurām izvēlēties - pieaugušajiem, Vecākais, un jaunatne.
 • Neierobežots ceļojums cauri 31 Eiropas valstis, ieskaitot Turciju.

InterRail caurlaide

InterRail caurlaide piešķir cilvēkiem, kuri dzīvo Krievijā, Turcija, vai Eiropa neierobežoti ceļojumi pa visu Eiropu. Perks par šo caurlaide ietver:

 • Atlaides ICE vilciena biļetes gan jaunākiem, gan vecākiem cilvēkiem.
 • Neierobežots ceļojums uz 33 valstīm Eiropā
 • Bezmaksas braucieni ar vilcienu caurlaides turētājiem, kuri ceļo kopā ar ne vairāk kā diviem bērniem, kas jaunāki par 11 gadiem.
 • Ceļojuma periods 3 dienas līdz 3 mēneši vienam indivīdam.

Katra caurlaide ir pieejama, un tā jāaktivizē laikā 11 mēnešus pēc iegādes.

Minhenes uz Zalcburgu Vilcieni

Salzburg uz Passau

Vīnes uz Zalcburgu Vilcieni

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

 

Cik ilgi pirms ICE vilciena atiešanas jāierodas?

Lai nodrošinātu, ka jūs ieradīsities laikā, lai iekāptu, apmesties, un pat pārlūkot veikalus, ieteicams vismaz ierasties 30 minūtes pirms izlidošanas laika.

 

Kādi ir ICE vilcienu saraksti??

Vilcienu saraksti nav fiksēti, kas apgrūtina atbildi. Tomēr, reāllaikā varat piekļūt ICE vilcienu sarakstiem vietnē Save A Train. Ievadiet savu izcelsmi un galamērķi un iegūstiet tūlītēju piekļuvi visiem ICE vilcienu sarakstiem. Agrākais ICE vilciens izbrauc līdz 6 am, ar vilcieniem atstājot katru 30 minūtes līdz galvenajiem galamērķiem.

 

Kuras stacijas apkalpo ICE?

ICE starptautiskie maršruti atiet no vairākām starptautiskām stacijām, starp tiem ir Briseles Midi Zuid (Briseles Dienvidu Dienvidu stacija angļu valodā), Arnhem Central, un Amsterdamas centrā, un vēl daudz vairāk.

Par ierašanos, ICE vilcieni ierodas 11 Vācijas stacijas un viena Šveices stacija. Arī, galvenās ierašanās stacijas ir Oberhauzena, Duisburga, Diseldorfa, Ķelne, Frankfurtes lidosta (Frankfurtes galvenā lidosta), Manheima, Siegburga, un citi.

Tālāk, Diseldorfa ir skaista pilsēta, kas atrodas gar Reinu ar bagātīgu kultūras vēsturi un sajūtu. Ir daudz ievērojamu kultūrvēsturisku apskates objektu, kurus var apskatīt un skatuvisks maršruti pastaigām un lieliskam iepirkšanās rajonam. Tā ir lieliska vieta a brīvdienu brīvdienas ar draugiem vai ģimeni.

No Amsterdamas Centrālās (Centraal ir holandiešu valodā, un tas nozīmē centrālo staciju), jūs varat ierasties Frankfurtē, pilsēta, kas pazīstama kā Eiropas finanšu galvaspilsēta. Kas vēl, tur ir skaistas pludmales, muzeji, un restorānus, kurus apmeklēt.

Ķelne ir mākslas centrs, arhitektūra, un bagāta vēsture. Ar ICE vilcienu no Amsterdamas Centraal, Jūs varat ierasties Ķelnē, lai iegremdētu šīs pilsētas skaistumu.

Patiešām, tur ir neticami skaisti botāniskie dārzi, restorāni ar plašu kulinārijas šedevru klāstu, zooloģiskie dārzi, muzeji, un krogi, lai baudītu. Arī, ja neesat pārliecināts, kuru staciju izvēlēties, mūsu algoritms palīdzēs jums izvēlēties.

Frankfurte pie Heidelberg Vilcieni

Stuttgart Heidelberg Vilcieni

Nirnberga uz Heidelberg Vilcieni

Bonn uz Heidelberg Vilcieni

 

Bieži uzdotie jautājumi par ICE vilcieniem

Kas man jāņem līdzi ICE??

Neskaitot sevi? Līdzi jāņem ceļojuma dokuments, derīga pase, un ceļojumu apdrošināšana nav obligāta, taču šis dokuments ir labs jūsu veselībai.

Kādam uzņēmumam pieder ICE?

Starppilsētu ekspress (ICE) pieder Vācijas nacionālajam vilcienu pakalpojumu sniedzējam, Deutsche Bahn, un DB pieder Vācijas federālajai valdībai.

Kur es varu iet ar ICE??

ICE galvenokārt šķērso visas Vācijas pilsētas. Ir daži starptautiski ICE ceļojumu maršruti uz dažām valstīm, kas robežojas ar Vāciju.

Kādas ir iekāpšanas procedūras ICE vilcieniem?

Iekāpšanas procedūras nav iedomājamas. Ierodoties stacijā, pārbaudiet indikatoru dēļus, lai atrastu vilcienu. Turklāt, pēc tam jūs varat iekāpt vilcienā jebkurā laikā, pirms tam ir paredzēts iziet.

Kādi pakalpojumi ir ICE vilcienā?

ICE vilciens piedāvā tranzīta maltītes, kurās ēdienkarte satur maltītes, vieglas uzkodas, un visu veidu dzērieni. Turklāt, blakus katrai sēdvietai ir uzlādes porti, bezmaksas WiFi (neierobežots pirmajā klasē), un pastiprinātāji nepārtrauktai mobilo tālruņu uztveršanai (tikai pirmajai klasei).

ICE visbiežāk pieprasītie jautājumi – Vai man iepriekš jārezervē vieta ICE?

Jums nav iepriekš jārezervē vieta, bet, ja vēlaties, varat rezervēt vietu. Ja iegādājaties pirmās klases biļeti, jūs automātiski kvalificējaties brīvai rezervētai vietai.

Vai ICE iekšienē ir pieejams WiFi internets??

Jā, tur ir. Otrās klases nodalījumā, WI-FI internets ir bezmaksas, bet neierobežots, kā tas ir pirmajā klasē.

Konstanz Lindau Vilcieni

Memmingen uz Lindau Vilcieni

Biberach Lindau Vilcieni

Ulm Lindau Vilcieni

 

DB ICE Train First class Seat type

 

beidzot, Ja jūs būtu tik tālu sasniedzis, jūs zināt visu, kas jums jāzina par ICE vilcieniem, un esat gatavs iegādāties jūsu ICE vilciena biļeti SaveATrain.com.

 

Šiem dzelzceļa operatoriem mums ir vilciena biļetes:

DSB Denmark

Dānijas DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Beļģija

intercity trains

Starppilsētu vilcieni

SJ Sweden Trains

SJ Zviedrija

NS International Cross border trains

NS Starptautiskā Nīderlande

OBB Austria logo

OBB Austrija

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norvēģija

Switzerland Sbb railway

SBB Šveice

CFL Luxembourg local trains

CFL Luksemburga

Thello Italy <> France cross border railway

padziļina

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Vācija

European night trains by city night line

Nakts vilcieni

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Vācija

Czech Republic official Mav railway operator

Mav čehu

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

eurail logotips

EURAIL

 

Vai vēlaties iegult šo lapu savā vietnē?? Noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-ice%2F%0A%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods), Vai arī jūs varat vienkārši izveidot saiti tieši uz šo lapu.

Autortiesības © 2021 - Saglabāt vilcienu, Amsterdama, Nīderlande
Neatstājiet bez tagadni - Saņemt Kuponi un jaunumi !