Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 22/10/2022)

Dzelzceļa transports ir visvairāk videi draudzīgs veids, kā ceļot. Siltumnīcas efekts gāzu emisijas par kilometru dzelzceļa transportu ir 80% mazāk nekā automašīnas. Dažās valstīs, mazāk nekā 3% Visu transporta gāzu emisijas nāk no vilcieniem. Vienīgās metodes videi draudzīgas nekā vilcieniem ir pastaigas un riteņbraukšana. tur Ir daudz iemeslu, kāpēc izvēlas ceļot ar vilcienu ir videi draudzīgs, un mēs gribētu dalīties ar jums!

Tipisks vilcienu līnijas var veikt 50,000 cilvēki stundā. Salīdziniet to ar automaģistrāles joslu, kas var pārvietoties tikai 2,500 cilvēki stundā.

 

 

Skatīt šo ziņu Instagram

 

Nigela C Viljamsa kopīgotā ziņa (@therealnigelcw)

 

Kad kontrastējošas motora transportu ar dzelzceļa, ārējās izmaksas, troksnis, gaisa piesārņojums, negadījumi, un infrastruktūras pasliktināšanās, un sastrēgumi ir daudz zemāks vilcieni, nekā izmantojot privātu transportlīdzekli.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Rotterdam Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

Trokšņa piesārņojums – Kāpēc izvēle ceļot ar vilcienu ir videi draudzīga

Trokšņa piesārņojums ir trokšņa nelabvēlīgā ietekme gan uz cilvēkiem, gan uz dzīvnieki. Tas ir tiešs rezultāts slikta pilsētplānošanu. Problēmas no trokšņa piesārņojuma dienas atpakaļ senajā Romā! Šodien, trokšņa piesārņojums no automašīnām, var radīt kaitējumu cilvēku psiholoģisko stāvokli. Simptomi ir hipertensija, augsta stresa līmenis, troksnis ausīs, miega traucējumi, un citas kaitīgas sekas.

Šobrīd, ir pasākumi, lai ierobežotu ietekmi ceļa troksni. pasākumi ietver trokšņa barjeras, ierobežojot transportlīdzekļu ātrumus, mainot celiņa tekstūra, kā arī satiksmes kontroli, kas ļauj vienmērīgu transportlīdzekļu plūsmu. Tas nozīmē, ka automašīnas ar satiksmes vadības sistēmu, būs nepieciešams izmantot savas bremzes un paātrinājums ir mazāks.

Vilciens ir videi draudzīgs, un tas ir kritisks. Indija redzēt pārdošanas automašīnu aizvien katru gadu. Ķīna tiek prognozēts, ka ir 300 miljoni automašīnu uz ceļa, ko 2030. Aviācijas un kuģu ceļojumu arī pievienojot globālajām CO2 emisijām. Šķiet, ka no visiem transporta veidiem, tikai vilcieni samazina izmešu līmeni un ilgtspējīga nākotnei.

Elektriskie un Hibrīdtransportlīdzekļos ir acīmredzami labāki videi nekā tradicionālie automašīnām, bet problēma šobrīd ir tā, ka šie automobiļi ir pārāk dārgi pārdot līmenī, kas izlīdzinātu negatīvās sekas automašīnām.

Rimini uz Florences Vilcieni

Romas uz Florenci Vilcieni

Florence uz Romas Vilcieni

Venēcijas Florences Vilcieni

 

 

Dīzeļvilcieni un elektrovilcieni

Ir atšķirība starp dīzelis vilcieni un elektrības vilcieni. Elektriskie vilcieni izstarot 20-35% mazāk oglekļa nekā vilcieni ar dīzeļdegvielu. Vilciens ir videi draudzīgas, jo īpaši Elektriskie vilcieni, kurus darbina ar atjaunojamo enerģiju un piedāvājumu braucieniem oglekļa-free. Emisijas no vilcieni Eiropā samazinās vēl par 50% autors 2030. Šie skaitļi ir liels, jo vilcieni veido 8.5% Visu ceļojuma aktivitātes.

Cologne Frankfurt Vilcieni

Minhene Frankfurt Vilcieni

Hanover Frankfurt Vilcieni

Hamburga uz Frankfurtes Vilcieni

 

Vilcieni un lidmašīnas – kāpēc izvēlas ceļot ar vilcienu ir videi draudzīgs

Galvenais svarīgais elements, kad salīdzinot vilcienus uz plaknes ir tas, ka lidmašīnas nepieciešams izmantot neticami degvielas daudzumu gan pacelšanās un nosēšanās. Arī, kad cilvēki ceļo ar lidmašīnu, viņi mēdz nokļūt līdz lidostai ar automašīnu. Tas palielina CO2 emisiju par savu ceļojumu. Tas padara lietojat starppilsētu vilciens ne-brainer videi.

Ir bijuši daži nesenie notikumi, īpaši attiecībā uz personām ceļojat biznesa kuri ir informēti par ceļojumu aģenti ietekmi savu lidojumu uz oglekļa. Arī, malā no apkārtējās vides, tas ir ļoti grūti sasniegt pilsētas centrus ar mašīnu, turpretim, Ja jums ir vilcienā, jums ir tieša piekļuve metropoļu centriem. Šis, biežāk nekā nav, nozīmē arī to, ka ir daudz ātrāk ceļot ar vilcienu nekā jebkuru citu metodi.

Dženova uz Milānas Vilcieni

Romas uz Milānu Vilcieni

Bologna uz Milānas Vilcieni

Verona uz Milānas Vilcieni

 

Noslēgumā, vilciens ir videi draudzīgs un videi draudzīgākais ceļošanas veids, kā arī nodrošina ērtības cilvēkiem, kuri ceļo gan darījumu, gan izklaides nolūkos. Ar automašīnu pieaugums uz ceļa nozīmē, ka sastrēgumi un piesārņojums ir uz pieaugumu un vilcieni ir transporta atbilde, lai aizsargātu apkārtējo vidi.

 

Vai jūs meklējat nopirkt vilciena biļetes bez rezervēšanas maksu? Iet uz www.saveatrain.com lai iegūtu piekļuvi lētāko vilcienu likmēm.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhy-choosing-to-travel-by-train-is-environmentally-friendly%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)