Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 04/11/2022)

Ceļotāji varētu domāt, ka to priekšmetu saraksts, kurus aizliegts ienest vilcienā, attiecas uz visām dzelzceļa kompānijām visā pasaulē. Tomēr, tas tā nav, un dažas lietas ir atļauts ienest vilcienā vienā valstī, bet aizliegts citā. Tomēr, tas palīdzētu, ja jūs pārāk daudz neuztraucieties par bagāžas iesaiņošanu, ņemiet vērā, ka varat novietot somu plauktā virs galvas, starp sēdekļiem, vai tam paredzētā vietā blakus ieejai.

Vilcieni Eiropā ir vieni no labākajiem pasaulē, ar iekārtām uz kuģa, kas piedāvā fantastisku ceļojuma pieredzi. Braukt ar vilcienu dažreiz ir labāk nekā lidot, jo tas var ietaupīt laiku un naudu. Tomēr, kā lidostas, ir saraksts ar ierobežojumiem, ko ienest vilcienos.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

Lūdzu, apskatiet visu to priekšmetu sarakstu, kurus pasažieriem nav atļauts braukt vilcienos:

  • Visu veidu ieroči: dunči, naži, sprāgstvielas, un nelicencētiem šaujamieročiem.
  • Alkohols
  • Gāzes baloni un citas viegli uzliesmojošas vielas.
  • Lidojoši priekšmeti (piemēram, hēlija baloni) vai gariem priekšmetiem, baidoties no stieples saskares, elektrības trūkums, un elektriskās strāvas trieciena risku.
  • Radioaktīvās vielas.
  • Bagāžas un bagāžas pārsniegšana 100 cm.

Šis īsais vienumu saraksts ir līdzīgs lidostu sarakstam. Kamēr saraksts ir tāds pats, ceļojot ar vilcienu, nevis lidojot, jūs ievērojami ietaupāt laiku, jo nav nepieciešams iziet drošības kontroli dzelzceļa stacijā. Turklāt, nav nepieciešams reģistrēties vai ierasties dzelzceļa stacijā 3 stundas pirms izlidošanas laika. Šie faktori ievērojami maina ceļošanas pieredzi Eiropā. Apakšējā līnija, ceļojot ar vilcienu Eiropā ir viens no visievērojamākajiem veidiem, kā izpētīt kontinentu un ainavu.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

What Items Are Not Allowed to board with On a Train

 

BUJ: Kādas preces nav atļautas vilcienos

Vai ir atļauts smēķēt vilcienos?

Dzelzceļa uzņēmumi’ galvenā prioritāte ir pasažieri’ drošību, kā arī nodrošināt vislabāko ceļojumu pieredzi. Pa šo ceļu, smēķēšana vilcienos ir aizliegta, lai visi pasažieri varētu baudīt braucienu bez dūmiem. Smēķētājiem šī politika ir jāņem vērā, ceļojot tālu, un priekšā ir garš brauciens ar vilcienu.

Iespējamais šīs problēmas risinājums ir vairāku pilsētu vilciena brauciena plānošana. Piemēram, ceļojuma sadalīšana pāris dienās ir ideāli piemērota, ja jums ir pietiekami daudz laika. Vēl viena būtiska lieta, kas jāņem vērā, ir tas, ka smēķēšana ir atļauta tikai tam paredzētās vietās dzelzceļa stacijās, vai platformas, kā Šveices dzelzceļa stacijās.

Brisele uz Utrecht Trains

Antverpene uz Utrecht Vilcieni

Berlin uz Utrecht Vilcieni

Parīzes uz Utrecht Vilcieni

 

Vai vilcienos ir atļauts braukt ar transportlīdzekļiem?

Motorizēti transportlīdzekļi vilcienos ir aizliegts. Pasažieri rokas bagāžā drīkst ņemt līdzi saliekamos velosipēdus un skrejriteņus. Ja vien varat nolikt somas, vilcienos bez papildu maksas atļauts braukt ar vieglajiem transportlīdzekļiem.

Papildus, pasažieri var ienest vilcienos sporta ekipējumu, piemēram, slēpošanas inventārs. Tādējādi, Jūs varat ceļot tieši no lidostas, nepārsēdinot vilcienu, un baudīt fantastiskas slēpošanas brīvdienas. Turklāt, priekšmetiem, kas nav salokāmi, kā sērfošanas dēļi, vislabāk ir konsultēties tieši ar dzelzceļa uzņēmumu.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Berlīne Londonas Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

 

Vai mājdzīvnieki ir atļauti vilcienos??

Lai traucētu līdz minimumam, pasažieri var ceļot ar saviem mājdzīvniekiem, ievērojot dažus ierobežojumus. Mājas dzīvnieki, piemēram, suņi, kaķi, un seski ir atļauti vilcienos. Pasažieri var ienest savus mājdzīvniekus vilcienos, nepērkot biļeti par papildu samaksu, ja vien mājdzīvnieki’ svars pārsniedz 10 Kilograms. Šajā gadījumā, pasažieriem jāiegādājas vilciena biļete un mājdzīvnieks jāņem līdzi rokas bagāžā. Turklāt, suņi ir atļauti vilcienos, ja tie ir piesieti un var sēdēt pasažiera klēpī. Piemēram, uz Austrijas federālā dzelzceļa OBB, Jūs varat atvest savu suni bez maksas.

Tomēr, pasažieri var ceļot ar lieliem suņiem itāļu valodā Sarkanā bultiņa, Sudraba bulta, un Frecciabiana vilcieni par papildu maksu, tikai pirmajā un otrajā klasē, bet ne izpildvarā. Turklāt, starptautiskajos maršrutos Francijā, suņi ir atļauti vilcienos. Tomēr, pasažierim ir jāiegādājas viņiem vilciena biļete. Tādējādi, kāruma iesaiņošana ir viens no svarīgākajiem padomiem ceļošana vilcienos ar mājdzīvniekiem.

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Graz uz Vīni Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

 

Traveling With Pets on Trains is allowed in many cases

 

Vai vilcienos ir bagāžas ierobežojumi??

Pats labākais, ceļojot ar vilcienu, ir bez bagāžas ierobežojumiem. Pretēji lidojumiem un lidostām, vilcienos nav bagāžas kontroles. Tātad, Jūs varat ņemt līdzi četras somas, ja vien pareizi novietojat bagāžu, lai nodrošinātu visu pasažieru drošību. Tomēr, lai maksimāli izbaudītu savas brīvdienas Eiropā, sagatavo rokas bagāžu gudri, lai jūs varētu izbaudīt savu ceļojumu.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

Lielisks vilciena brauciens sākas ar labāko vilciena biļešu atrašanu visbrīnišķīgākajā un ērtākajā vilciena maršrutā. Mēs plkst Saglabāt vilcienu ar prieku palīdzēs jums sagatavoties braucienam ar vilcienu un atrast labākās vilciena biļetes par labākajām cenām.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņu “Kādas preces nav atļautas vilcienos”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit:

https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fitems-not-allowed-on-trains%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)