Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 04/11/2022)

Keliautojai gali manyti, kad daiktų, kuriuos draudžiama įsinešti į traukinį, sąrašas galioja visoms geležinkelio įmonėms visame pasaulyje. Tačiau, taip nėra, o keletą daiktų vienoje šalyje leidžiama įsinešti į traukinį, bet kitoje – draudžiama. Nepaisant to, padėtų, jei nesijaudintumėte per daug susikrauti savo bagažą, turėkite omenyje, kad krepšį galite sudėti į lentyną virš galvos, tarp sėdynių, arba tam skirtoje vietoje prie įėjimo.

Traukiniai Europoje yra vieni geriausių pasaulyje, su patogumais laive, kurie siūlo fantastišką kelionės patirtį. Važiuoti traukiniu kartais geriau nei skristi, nes taip galima sutaupyti laiko ir pinigų. Tačiau, kaip oro uostai, yra sąrašas, kurį draudžiama vežtis į traukinius.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

Prašau, peržiūrėkite visą sąrašą dalykų, kurių keleiviai neįleidžiami į traukinius:

  • Visų rūšių ginklai: durklai, peiliai, sprogmenų, ir nelicencijuotus šaunamuosius ginklus.
  • Alkoholis
  • Dujų balionėliai ir kitos degios medžiagos.
  • Skraidantys daiktai (pavyzdžiui, helio balionai) arba ilgi daiktai, bijodami kontakto su laidu, elektros trūkumas, ir elektros smūgio pavojus.
  • Radioaktyviosios medžiagos.
  • Bagažinės ir bagažo viršijimas 100 cm.

Šis trumpas prekių sąrašas panašus į oro uostų sąrašą. Nors sąrašas yra tas pats, keliaujant traukiniu, o ne skrendant, sutaupote daug laiko, nes nereikia atlikti saugumo kontrolės traukinių stotyje. Be to, nereikia registruotis ar atvykti į traukinių stotį 3 valandos iki išvykimo laiko. Šie veiksniai labai keičia kelionių Europoje patirtį. Esmė, keliauja traukiniu po Europą yra vienas iš nuostabiausių būdų tyrinėti žemyną ir kraštovaizdį.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

What Items Are Not Allowed to board with On a Train

 

DUK: Kokie daiktai neleidžiami traukiniuose

Ar leidžiama rūkyti traukiniuose?

Geležinkelio įmonės’ pagrindinis prioritetas yra keleiviai’ saugumui, taip pat suteikti geriausią kelionių patirtį. Šiuo būdu, traukiniuose rūkyti draudžiama, kad visi keleiviai galėtų mėgautis kelione be dūmų. Rūkaliai turi atsižvelgti į šią politiką keliaudami toli, o jų laukia ilga kelionė traukiniu.

Galimas šios problemos sprendimas – kelionės traukiniu keliuose miestuose planavimas. Pavyzdžiui, Kelionę suskaidyti į kelias dienas yra idealu, jei turite pakankamai laiko. Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad rūkyti leidžiama tik tam skirtose traukinių stočių vietose, arba platformos, kaip Šveicarijos traukinių stotyse.

Briuselis Utrecht traukiniai

Antverpenas į Utrechtas traukiniai

Berlynas į Utrechtas traukiniai

Paryžius į Utrechtas traukiniai

 

Ar leidžiamos transporto priemonės traukiniuose?

Motorizuotos transporto priemonės draudžiami traukiniuose. Keleiviai kaip rankinį bagažą gali vežtis sulankstomus dviračius ir paspirtukus. Tol, kol galite susidėti maišus, traukiniuose be papildomo mokesčio įleidžiamos lengvosios transporto priemonės.

Papildomai, keleiviai į traukinius gali vežtis sportinę įrangą, kaip slidinėjimo įranga. Taigi, galite keliauti tiesiai iš oro uosto nepersėsdami į traukinį ir praleisti fantastiškas slidinėjimo atostogas. Be to, daiktams, kurie nesusilanksto, kaip banglenčių lentos, geriausia pasikonsultuoti tiesiogiai su geležinkelių bendrove.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

 

Ar traukiniuose įleidžiami gyvūnai?

Kad būtų kuo mažiau nepatogumų, keleiviai gali keliauti su savo augintiniais taikant tam tikrus apribojimus. Naminiai gyvūnai kaip šunys, katės, o šeškai leidžiami į traukinius. Keleiviai gali vežtis savo augintinius į traukinius nepirkdami bilieto už papildomą mokestį, nebent gyvūnai’ svoris viršija 10 kilogramas. Tokiu atveju, keleiviai turėtų įsigyti traukinio bilietą ir atsinešti augintinį kaip rankinį bagažą. Be to, į traukinius įleidžiami šunys, jei jie yra su pavadėliu ir gali sėdėti keleiviui ant kelių. Pavyzdžiui, Austrijos federaliniame geležinkelyje OBB, galite atsivežti savo šunį nemokamai.

Tačiau, keleiviai gali keliauti su dideliais šunimis italų kalba Raudona rodyklė, Sidabrinė strėlė, ir Frecciabiana traukiniai už papildomą mokestį, tik pirmoje ir antroje klasėje, bet ne vykdomojoje valdžioje. Be to, tarptautiniais maršrutais Prancūzijoje, į traukinius įleidžiami šunys. Tačiau, keleivis turi jiems nusipirkti traukinio bilietą. Taigi, skanėsto pakavimas yra vienas iš svarbiausių patarimų keliaujant traukiniais su augintiniais.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Traveling With Pets on Trains is allowed in many cases

 

Ar yra bagažo apribojimų traukiniuose??

Geriausias dalykas keliaujant traukiniu – bagažo apribojimai. Priešingai nei skrydžiai ir oro uostai, traukiniuose nėra bagažo kontrolės. Taigi, galite atsinešti net keturis krepšius, jei tinkamai sudėsite bagažą, kad užtikrintumėte visų keleivių saugumą. Tačiau, mėgaukitės savo atostogomis Europoje, paruošti rankinį bagažą protingai, kad galėtumėte mėgautis kelione.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Puiki kelionė traukiniu prasideda ieškant geriausių traukinio bilietų pačiame nuostabiausiame ir patogiausiame traukinio maršrute. Mes Išsaugoti traukinį mielai padės pasiruošti kelionei traukiniu ir rasti geriausius traukinio bilietus geriausiomis kainomis.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „Kokie daiktai neleidžiami traukiniuose“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia:

https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fitems-not-allowed-on-trains%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)